6 онлайн-курсів малювання, щоб стати художником

Якщо ви захоплюєтеся малюванням, настав час витратити час на онлайн-класи малювання та почати.

Тисячоліттями художники зображали історії та свої думки на аркуші паперу. Це стало способом виразити й описати сценарії, які інші можуть опрацювати.

Малювання стало величезною сферою з новими тенденціями та дизайнами, які роблять життєво важливим для художників бути в курсі. З технологічним прогресом це легше сказати, ніж зробити.

З оцифруванням художники поступово залежать від інструментів для малювання. Художники обирають кілька високоякісних онлайн-інструментів, наприклад:

Sketch.io

Sketch.io це онлайн-інструмент для малювання, який дозволяє користувачам працювати над своїми героями коміксів, шкільними плакатами тощо. Це онлайн-скетчпад, за допомогою якого користувачі можуть створювати цифрові ілюстрації, експортувати їх у будь-якому форматі та ділитися ними в Інтернеті. Цей інструмент пропонує такі функції, як додавання тексту, кліпартів, кадрування, векторної заливки тощо.

AutoDraw

AutoDraw це чудове місце для початку для початківців. Цей простий у використанні інструмент для малювання — це експеримент зі штучним інтелектом, у якому користувачі можуть втілювати свої ідеї в мистецтво, пропонуючи пропозиції під час малювання. Це також дозволяє користувачам додавати текст, заповнювати його кольорами, фігурами тощо.

Клекі

Якщо ви фанат фарбувальних інструментів, тоді Клекі має потенціал стати вашим улюбленим. Цей онлайн-інструмент для малювання містить шари, натуральні пензлі та дозволяє користувачам редагувати свої малюнки. Користувачі можуть зберігати, імпортувати та завантажувати будь-яке зображення для змішування у восьми режимах.

Drawisland

Drawisland дозволяє користувачам створювати дизайни за допомогою олівця для більш гладкого покриття. Також простіше миттєво дублювати шари за допомогою мінімалізму. Мінімалістичний пропонує кілька функцій, як-от додавання кольорів, зміна малюнка на розмір екрана, ярлики для розробки дизайну тощо.

Однак, щоб покращити навички та дізнатися щось нове в цій галузі, важливо вибрати найкращі онлайн-курси малювання. Ось кілька найкращих платформ, які можуть дуже допомогти.

Skillshare

Skillshare це онлайн-навчальна платформа, яка містить понад 1000 курсів з малювання. Початківці та досвідчені професіонали можуть пройти курси, щоб дізнатися більше про ілюстрацію та її складові. Він включає: Як почати та вести щоденний скетчбук, Жести / Вступ до мистецтва малювання фігур, Ілюстрація персонажів: малювання облич, фігур і одягу, Дизайн персонажів: від першої ідеї до остаточної ілюстрації тощо.

Онлайн-класи охоплюють теми, інструменти та прийоми, які повинні знати художники, щоб робити ескізи рослин, тварин, натюрмортів тощо. Це допомагає кандидатам відкривати нові візерунки, ілюстрації, форми, редакторські статті, квіти, мультфільми та комікси пастеллю, олівцями, чорнила та інші цифрові інструменти, такі як Adobe Illustrator, Adobe Fresco та Procreate.

Udemy

Udemy відомий кількома курсами, такими як технології, цифровий маркетинг, дизайн і стиль життя для художників.

Студенти можуть охоплювати теми, пов’язані з ілюстрацією, ескізами, анімацією персонажів, дизайном персонажів, цифровим мистецтвом, живописом, малюнком фігур, малюнком олівцем, портретом, малюнком мультфільму, цифровим живописом, малюнком кольоровим олівцем, анатомією, аніме, створенням цифрових ілюстрацій, графічним дизайном. , акварельний живопис тощо.

Онлайн-курси включають Мистецтво та науку малювання/основні навички, Найвищий курс малювання – від початківців до просунутих, Художня школа навколишнього середовища: Повне малювання в перспективі, Секрети малювання, Як малювати від початківця до майстра, Мистецтво та наука малювання / Form & Space, Ultimate Guide to Digital Sketching тощо. Експерти з реального світу підготували курси, що пропонують перспективний, тіньовий і світловий дизайн для малювання.

Навчання LinkedIn

Навчання LinkedIn містить курси малювання під керівництвом експертів, які охоплюють базові знання для досвідченого рівня. Учні можуть почати з анімації та малювання ілюстрацій, щоб отримати набори навичок, необхідних для малювання. Він включає в себе такі курси, як «Малювання фігур: портрет», «Навчання розмноженню», «Основи малювання: міський ескіз», «Ілюстратор для дизайну одягу: малювання квартир», «Навчання малюванню ілюстратора» тощо.

edX

edX містить навчальні онлайн-курси для різних областей, таких як навички малювання, що охоплюють спостереження, композицію, масштаби та техніку. Онлайн-курси та уроки навчають студентів малювати пастеллю, вугіллям, ручкою, олівцем та іншими інструментами малювання для технічних планів, комерційних дизайнів та візуального мистецтва.

Графічні дизайнери, цифрові художники, ілюстратори тощо можуть вибрати онлайн-курси малювання, щоб вивчити можливості, інструменти та методи, такі як Adobe Animate.

Онлайн-курси охоплюють вправи та уроки малювання науки, природи та культури. Основні навички та прийоми можуть допомогти сформувати основу для приголомшливих копій і точного малювання об’єктів. Після цих онлайн-курсів професіонали можуть малювати візуалізацію, віртуальні симулятори, віртуальну реальність, автоматизований дизайн, ігри тощо.

Доместика

Доместика пропонує кілька курсів, таких як Творче малювання аквареллю для початківців, Procreate для початківців: цифрова ілюстрація 101, Малювання для початківців, рівень 1, Реалістичний портрет графітним олівцем, Архітектурне малювання аквареллю та тушшю тощо.

Він охоплює дизайн, ілюстрації, веб-дизайн і дизайн додатків, 3D і анімацію, маркетинг і бізнес, веб-дизайн і дизайн додатків, архітектуру і простори, ремесла, фотографію і відео, музику і аудіо, моду, каліграфію і типографіку, письмо тощо.

Сфери знань для професіоналів: цифрова ілюстрація, малювання, ілюстрація, образотворче мистецтво, малювання олівцем і альбом для малювання. На курсах експерти можуть охопити такі програми, як Clip Studio Paint, Procreate, Manga Studio, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator і Adobe InDesign.

Coursera

Coursera містить кілька онлайн-курсів малювання з використанням таких інструментів, як вугілля, кольорові олівці, пастель, ручки та олівці для малювання на двовимірних поверхнях, таких як дерево, полотно та папір. Це може бути корисним у будівництві, комунікації, розвагах, рекламі, наукових спостереженнях тощо. Після онлайн-курсів професіонали можуть стежити за створенням кар’єри текстильних дизайнерів, модельєрів, інженерів, архітекторів, ландшафтних архітекторів, дизайнерів інтер’єрів та майстри татуювання.

Можливості роботи для художників

Якщо ви добре малюєте і хочете продовжити кар’єру в цьому напрямку, то ось кілька варіантів роботи, які ідеально підходять.

Модельєр

Робота модельєра полягає в тому, щоб проілюструвати нові стилі за допомогою програм CAD або інструментів для малювання вручну. Дизайнери працюють над інноваційними та складними дизайнерами для елітних брендів, показів і сезонних тенденцій, які вибирають тканини та кольори.

Графічний дизайнер

Основна роль графічного дизайнера — створювати зображення для друкованих ЗМІ, веб-сайтів, одягу, логотипів і вивісок. Дизайни візуально приємні та цілісні за допомогою програм CAD для додавання кольорів, редагування зображення та малювання руками.

Аніматор

Метою аніматорів є створення мультфільмів або анімації для відеоігор, відео, мультфільмів і фільмів. Вони використовують ручні малюнки, перетворюють їх на графіку та комп’ютерне програмне забезпечення, щоб створити тривимірні та двовимірні історії та персонажів.

Ілюстратор

Робота ілюстратора полягає у створенні книг, реклами, журналів тощо за допомогою малюнків. Професіонали також можуть розробити дизайн друкованих ЗМІ, звітів, рекламних щитів, вітрин, рекламних роликів, дитячих книжок, логотипів та веб-реклами.

Висновок

Малювання відоме як мистецький засіб, який включає досвід, техніки та багато іншого. Для того, щоб стати експертом у сфері малювання, потрібно багато речей і навичок. Ці навчальні онлайн-платформи можуть допомогти створити міцну базу для професіоналів, щоб отримати навички та отримати досвід.

Завдяки онлайн-платформі для малювання можна стати дизайнером. Ось кілька інструментів дизайну, про які слід знати, перш ніж розпочати свою подорож.