techukraine.net Android 6 найкращих SMS-додатків для Android

6 найкращих SMS-додатків для Android

Categories:

Якщо вам не подобається програма для текстових повідомлень за умовчанням на вашому пристрої Android, її дуже легко змінити. Існує багато чудових альтернатив, і завдяки настроюваній природі Android її легко переключити. Давайте розглянемо деякі з найкращих варіантів альтернативних програм для SMS.

1. Повідомлення

Тепер цей додаток може бути альтернативою для вас, а може й ні. Це тому, що деякі пристрої Android поставляються з Повідомленнями як програмою обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням, як-от пристрої Motorola або Google Pixels.

Проте деякі інші виробники, як-от Samsung, постачають свої пристрої з власною програмою для обміну текстовими повідомленнями, попередньо встановленою в їхній користувацькій оболонці Android. Якщо ви перебуваєте на цьому шляху, ви можете спробувати програму Google Messages.

Це не самий настроюваний додаток для надсилання текстових повідомлень, але він такий же простий і стабільний. Він випадковим чином призначає новий колір кожній текстовій розмові та підтримує наклейки, а також підтримує RCS-повідомлення та фільтрує ваш спам. Звичайно, немає реклами чи покупок у програмі. Ця програма здебільшого призначена для людей, які хочуть щось, що просто працює.

Завантажити: Повідомлення (безкоштовно)

2. Імпульсне SMS

Pulse SMS — це дивовижне поєднання можливостей налаштування та простоти. Тут ви отримуєте всі найкращі функції разом із чудовим дизайном Material Design.

Ви можете змінювати вигляд бульбашок повідомлень, установлювати власні кольори для всієї програми чи окремих розмов, планувати текстові повідомлення, номери в чорному списку, архівувати розмови та відкладати надсилання, якщо ви хочете мати можливість скасувати через кілька секунд після надсилання.

І це лише безкоштовна версія (у якій навіть немає реклами). Здійснивши покупку через програму, ви можете надсилати та отримувати повідомлення з багатьох інших платформ. Pulse має програму Chrome, розширення Chrome, веб-месенджер, надбудову Firefox, програму Android TV, програму Android для планшета та програму Android Wear. Якщо ваші друзі, які люблять iPhone, коли-небудь хваляться тим, що iMessage дозволяє їм відправляти текстові повідомлення на своєму Mac, просто розкажіть їм про Pulse.

  Як додати ярлики файлів Google Drive на головний екран [Android]

Ця послуга коштує 59,99 доларів США за довічну абонемент, або ви можете підписатися на місяць або рік. Але навіть без функції обміну повідомленнями з будь-якого місця, це все одно надійний, повнофункціональний додаток для обміну повідомленнями.

Завантажити: Пульсовий SMS (Безкоштовно, доступна підписка)

Textra існує вже деякий час, але вона витончено еволюціонувала. Він містить Textra Bot, якщо ви хочете поставити йому кілька запитань про програму, але крім цього, він пропонує безліч функцій налаштування в швидкому пакеті. Ви навіть можете редагувати стиль смайлів у програмі, щоб мати смайли в стилі iOS.

Ви можете налаштовувати розмови окремо або групово редагувати кілька чатів одночасно. За бажанням ви можете зателефонувати людям прямо з екрана текстових повідомлень або швидко переглянути всі фотографії та відео, які ви надіслали один одному. З Textra мало що можна зробити.

Незважаючи на те, що Textra здається абсолютно безкоштовним додатком, він фактично починає 14-денну пробну версію без реклами. Після цього ви можете продовжити показ реклами або оновитися до Pro за одноразову оплату. Оновивши до версії Pro, ви зможете надсилати текстові повідомлення преміум-класу будь-якому зі своїх контактів.

Завантажити: Textra SMS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Жувати SMS

Chomp SMS надають вам ті ж люди, які створили Textra. Можна лише здогадуватися, чому вони створили дві дуже схожі програми для обміну текстовими повідомленнями, але Chomp також є чудовим вибором. Там немає Textra Bot, але є практично всі інші функції: теми, стилі емодзі, редагування індивідуальних розмов, заплановані повідомлення, чорний список тощо.

  Виправте помилку терміну дії сесії Facebook на Android

Хороша річ у використанні Chomp SMS полягає в тому, що ви не отримуєте обмеження на заплановані повідомлення. Однак ми не рекомендуємо використовувати Chomp для надсилання масових повідомлень, оскільки повідомлення іноді затримуються. Натомість скористайтеся одним із рекомендованих додатків Android для масового надсилання SMS-повідомлень.

Загалом, це досить надійний варіант для людей, яким потрібна лише персоналізація. Як і у випадку з Textra, у певний момент Chomp SMS почне показувати рекламу або попросить вас оплатити невелику покупку в додатку, щоб продовжити без неї.

Завантажити: Чомп смс (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. СМС настрою

SMS-повідомлення про настрій, безумовно, найунікальніші з усіх. Теми стають дикими в Mood, меню налаштувань барвисте та яскраве, а клавіатура має анімовані емодзі в стилі iOS. Це еклектичний і унікальний досвід, який підійде не всім, але декому він підійде.

Існує так багато тем на вибір, ви можете сховати деякі повідомлення в приватній скриньці, є невеликі сповіщення, схожі на Chat Head, він підтримує вбудовані GIF-файли та відео YouTube, і його так само можна налаштувати, як і всі інші програми в цьому список.

Тут також є спеціальний магазин смайлів, де ви можете завантажити безкоштовні смайли або зробити покупку в додатку, щоб розблокувати преміум-смайли. Крім того, за місячну підписку або одноразовий платіж ви можете розблокувати додаткові функції, такі як преміум-теми, шифрування повідомлень, резервне копіювання та відновлення, а також можливість позбутися всієї реклами одночасно.

Для незвичайного додатка для обміну повідомленнями, який можна суперналаштувати, вам слід вибрати Mood SMS.

Завантажити: СМС настрою (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Handcent Next SMS Messenger

Next SMS Messenger від Handcent робить усе, що ви очікуєте від сучасної програми обміну повідомленнями. Ви можете позначати розмови як вибрані, архівувати та додавати їх у чорний список, змінювати тему програми, створювати резервні копії чатів, планувати надсилання повідомлень, закріплювати розмови вгорі та створювати для них ярлики на головному екрані тощо.

  Як увімкнути VLC Picture In Picture View на Android

Користувацький інтерфейс програми, правда, не найкращий, але Next SMS Messenger з лишком компенсує це завдяки широкому набору функцій. А завдяки Handcent Anywhere ви можете синхронізувати свої чати та отримувати доступ до них на телефоні, комп’ютері та розумному годиннику.

Нам також сподобалася функція Driving Mode, яка дозволяє автоматично відповідати на текстові повідомлення, щоб вас не відволікали під час водіння. Меню Центру безпеки показує, як можна покращити безпеку програми та захистити свої чати.

Зауважте, що багатьма функціями програми можна користуватися, лише якщо ви ввійшли в обліковий запис Handcent, тому вам, можливо, доведеться створити його. Ви також можете підписатися на членство вартістю 5,99 доларів США на рік, щоб позбутися реклами та отримати інші переваги преміум-класу.

Завантажити: Handcent Next SMS Messenger (Безкоштовно, доступна підписка)

Яка найкраща програма для SMS для Android?

Програма обміну SMS-повідомленнями, яка найкраще підходить для вас, може не працювати найкраще для когось іншого, і більшість із них все одно пропонують подібні можливості налаштування.

Ми рекомендуємо вам додаток Google Messages, якщо вам не потрібні якісь модні функції, Mood SMS, якщо ви хочете налаштувати, і Pulse SMS і Handcent Next SMS для всіх інших. Але якщо вам потрібні ще додаткові функції, ви можете спробувати натомість такі програми обміну повідомленнями, як WhatsApp або Telegram, які надсилають повідомлення через Інтернет.