techukraine.net techukraine.net 6 найкращих інструментів резервного копіювання GitHub для захисту даних

6 найкращих інструментів резервного копіювання GitHub для захисту даних

| | 0 Comments| 4:27 AM
Categories:

GitHub — найпопулярніша платформа для зберігання, спільної роботи та відстеження проектів програмного забезпечення. Початківці та професіонали в розробці програмного забезпечення та машинному навчанні використовують цю платформу, щоб отримати переваги від її різноманітних функцій.

Однак із зростанням популярності GitHub зростають і загрози, націлені на окремих осіб і організації. Резервне копіювання GitHub допомагає гарантувати, що робочий код організацій завжди безпечний.

Щоб створити резервну копію свого GitHub, ви можете створити сценарій резервного копіювання сховища Git або скористатися стороннім інструментом. Ця стаття присвячена стороннім інструментам резервного копіювання GitHub.

Причини, чому нам потрібна резервна копія GitHub

Ось деякі з причин, чому нам потрібна резервна копія GitHub;

 • Захист від втрати даних: GitHub зберігає дані з вихідного коду, відстеження проблем, документацію та пов’язані ресурси. Такі проблеми, як порушення безпеки, випадкове видалення, збої програмного та апаратного забезпечення, можуть призвести до втрати даних. Резервне копіювання дозволяє відновити ваші проекти, якщо виникне будь-яка з перерахованих вище проблем.
 • Аварійне відновлення: кібератаки або системні збої можуть зробити ваш репозиторій GitHub недоступним. Крім того, якщо ви працюєте в команді, один із членів команди може випадково видалити важливий фрагмент вашого вихідного коду. Резервне копіювання за межами сайту за допомогою іншого хмарного сервісу є альтернативою на випадок такого сценарію.
 • Відповідність законодавству: деякі сектори та галузі згідно із законом зобов’язані мати резервні копії своїх даних.
 • Душевний спокій: у цифровому світі ви можете ніколи не знати, коли може статися катастрофа. Резервне копіювання усуває страх перед невідомим, оскільки ви впевнені, що ваш вихідний код і файли проекту будуть доступні, навіть якщо щось станеться з вашим обліковим записом GitHub.

Основні функції, на які варто звернути увагу в інструменті резервного копіювання GitHub

 • Автоматизація: ми живемо в напруженому світі, і у вас може не вистачити часу для створення резервних копій даних вручну за допомогою інструменту третьої сторони. Хороший інструмент повинен стежити за діяльністю у вашому обліковому записі/репозиторіях GitHub і автоматично створювати резервні копії вашого коду. Більшість із цих інструментів дозволять вам вибрати, як часто вони мають створювати резервні копії ваших даних.
 • Простий моніторинг: хороший інструмент резервного копіювання має відображати журнали аудиту та надсилати сповіщення щоразу, коли додається резервна копія. Це дозволяє легко визначити останню версію та зміни.
 • Безпека входу: хакерство стало поширеним у сучасну епоху. Ідеальний інструмент резервного копіювання GitHub повинен мати такі функції, як двофакторна автентифікація, щоб захистити ваші дані від несанкціонованого доступу.
 • Процес аварійного відновлення: що далі, якщо трапиться катастрофа? Ідеальний інструмент резервного копіювання GitHub повинен мати детальний і простий процес відновлення даних. В ідеалі користувачі повинні відновити дані без звернення до фахівців і перезавантажити свої системи.
 • Мультиоренда: якщо у вас велика команда, різним учасникам буде призначено різні ролі. Ідеальний інструмент відновлення GitHub повинен дозволяти вам призначати такі ролі, як адміністратори, модератори та переглядачі, з різними привілеями та правами.
 • Масштабованість: у міру зростання вашого проекту/програмного забезпечення/системи інструмент резервного копіювання повинен бути в змозі врахувати ці зміни. Більшість із цих інструментів матимуть різні рівні для різних організацій і розмірів проектів.
 • Політика збереження даних. Ідеальний інструмент резервного копіювання має пропонувати частоту або періоди зберігання, які відповідають вашим потребам. Деякі з цих інструментів можуть навіть пропонувати функції архівування для сховищ, які знецінюються або неактивні. Такий підхід полегшує доступ до історичних даних.
  13 додатків/інструментів для збільшення продажів у вашому магазині Shopify

Це одні з найкращих інструментів резервного копіювання GitHub, які ви можете використовувати сьогодні

Gitprotect

Gitprotect це програмне забезпечення GitHub для резервного копіювання та ліквідації наслідків, яке не потребує обслуговування. Цей інструмент дозволяє підключити обліковий запис GitHub і налаштувати автоматичне щоденне резервне копіювання GitHub. Gitprotect зробить резервну копію всіх ваших сховищ та їхніх метаданих, як-от запити на отримання, проблеми, вікі та дії.

особливості

 • Резервне копіювання сховища на основі плану: ви можете створити спеціальний план або вибрати попередньо визначений план резервного копіювання для даних GitHub. Такий план дозволяє вибрати сховища та метадані для захисту. Ця платформа також дозволяє визначати спосіб виконання, пов’язаний із резервним копіюванням. Gitprotect також дає вам повний контроль над вікном резервного копіювання, шифруванням, збереженням, стисненням і затримкою запуску.
 • Автоматична синхронізація сховища: ви можете використовувати опцію на вимогу або вмикати автоматичну синхронізацію сховища через задані проміжки часу. Усі нові сховища автоматично створюються резервні копії, а їхні зміни відстежуються.
 • Кілька облікових записів і організацій: один екземпляр Gitprotect дозволяє додавати кілька облікових записів або організацій GitHub і захищати ваші проекти та вихідні коди з центрального розташування.
 • Довгострокове архівування та зберігання: цей інструмент дозволяє визначити період, протягом якого потрібно зберігати копії вашого проекту. Ви також можете заархівувати деякі репозиторії для подальшого використання.
 • Необмежена масштабованість резервного копіювання: Gitprotect дозволяє вам використовувати додаткові облікові записи користувачів і подолати обмеження щодо запитів API, якщо ви керуєте сховищами великої організації. Ця функція вирішує проблеми з обмеженням і продуктивністю.

Gitprotect пропонує різні пакети від 18 доларів США на місяць.

Перемотати назад

Перемотати назад це інструмент, який пропонує автоматичне щоденне резервне копіювання, яке можна відновити кількома кліками. Інструмент призначений для захисту вашої IP та робочих процесів. Rewind створює резервні копії ваших сховищ із їхніми метаданими, такими як запити на витягування та проблеми, для зручності посилань і відстеження.

особливості

 • Резиденція даних: Rewind дозволяє вам вибирати між серверами в США та ЄС для зберігання ваших даних. Ця функція полегшує дотримання регіональних норм, таких як GDPR і HIPAA, оскільки копії ваших даних зберігаються у вибраному вами місці.
 • Шифрування військового рівня: Ви можете бути впевнені, що всі резервні копії безпечні, оскільки Rewind використовує алгоритм шифрування AES-256-біт. Ця функція безпеки доступна, коли дані передаються або перебувають у спокої.
 • Автоматичне резервне копіювання: ви можете синхронізувати свій обліковий запис із Azure Blob або Amazon S3 і користуватися автоматичним резервним копіюванням даних. Ви також можете користуватися швидкими відновленнями за вимогою з цієї ж платформи.
 • Спільні резервні копії: власники даних і адміністратори можуть отримувати доступ до резервних копій, відновлювати їх і робити доступними для інших членів організації.
 • Допомога у відновленні: Rewind розроблено для зручності використання та відновлення даних. Однак ви завжди можете отримати технічну підтримку, якщо зіткнетеся з проблемою.
  Як змінити батьківський контроль на PS4

У Rewind є кілька планів від 9 доларів США на місяць.

Cloudback

Cloudback забезпечує простий спосіб автоматичного резервного копіювання ваших сховищ GitHub. Якщо ви втратите свої дані на GitHub, ви можете миттєво відновити та відновити свої сховища. Cloudback дає змогу вибирати з різних хмарних платформ зберігання, як-от AWS, Google Cloud, Azure, Wasabi storage і Microsoft OneCloud.

особливості

 • Автоматичне резервне копіювання за розкладом: налаштуйте свій обліковий запис один раз, і Cloudback створюватиме резервні копії ваших репозиторіїв GitHub щодня без ручного втручання. Ви також можете створити власний розклад того, як буде виконуватися резервне копіювання. Цей інструмент створить резервну копію репозиторію з пов’язаними метаданими, такими як етапи, проблеми, мітки, коментарі та запити на отримання.
 • Резервне копіювання вручну одним клацанням миші: ви можете вручну створити резервну копію своїх даних, якщо у вас є важливе сховище або ви зобов’язуєтеся зробити резервну копію раніше запланованого часу.
 • Відновити на GitHub: якщо ви випадково видалили репозиторій або гілку на GitHub, введіть назву сховища на Cloudback і відновіть його. Ви також можете завантажити свої резервні копії з усіма їхніми файлами та активами на локальну машину одним клацанням миші.
 • Регіональні центри зберігання: затримка та регіональні правила щодо даних викликають занепокоєння у хмарному сховищі. Cloudback дозволяє вибрати розташування сервера у вашому регіоні або поблизу нього.
 • Сповіщення електронною поштою та месенджером: ви можете отримувати сповіщення на свою електронну пошту чи програму для співпраці, як-от Slack, MS Teams або Discord, коли Cloudback створює копію ваших даних GitHub.

У Cloudback є безкоштовний план, який підтримує одне сховище. Платні плани починаються від 10 доларів США на місяць.

Резервне копіюванняLABS

Резервне копіюванняLABS це платформа, яка автоматично захищає ваші репозиторії GitHub та їхні метадані. Ви можете налаштувати цей професійний інструмент за лічені хвилини, створити резервну копію, відновити та відновити втрачені дані.

особливості

 • Автоматичне резервне копіювання: щоб використовувати BackupLABS, створіть обліковий запис, виберіть програму, для якої потрібно створити резервну копію, пройдіть автентифікацію за допомогою облікових даних програми, налаштуйте графік резервного копіювання та насолоджуйтесь автоматичним резервним копіюванням щодня. Резервні копії також міститимуть такі метадані, як проблеми, запити на отримання, коміти та гілки в цих сховищах.
 • Безпечне шифрування: BackupLABS зберігає всі свої дані в AWS (веб-сервіси Amazon). Усі дані захищені від зловмисників за допомогою 256-бітного алгоритму шифрування AES.
 • Щоденна реєстрація електронної пошти та звітування: отримуйте звіти про стан сховищ, резервні копії яких створено на вашій електронній пошті.
 • Просте відновлення: якщо ви втратите свої дані на GitHub, BackupLABS пропонує простий процес, який допоможе вам відновити ці дані.
  Як поділитися екраном свого Mac з іншим Mac

BackupLABS має кілька платних планів від $9,60 на місяць.

SimpleBackups

SimpleBackups це платформа, яка автоматично створює резервні копії ваших сховищ GitHub, проблем, вікі-сайтів і облікових записів. Цей інструмент дозволяє вибрати ваш сервер як сховище або використовувати сторонні платформи, такі як диск S3 або SFTP.

особливості

 • Резервне копіювання без коду: Вам не потрібно писати код для резервного копіювання даних GitHub. Створіть обліковий запис, підключіть його до GitHub і насолоджуйтесь щоденним автоматичним резервним копіюванням. Налаштуйте один раз, а програма виконає все інше.
 • Безпечне резервне копіювання: SimpleBackups цінує конфіденційність і безпеку та має різні функції, щоб подбати про це. Функція команди та авторизації забезпечує доступ до даних лише авторизованим користувачам. Резервні копії також зашифровані, тому хакерам важко прочитати ваші дані.
 • Інтеграція: ви все ще можете використовувати свою улюблену платформу хмарного зберігання, оскільки SimpleBackups інтегрується з нею 18+ платформ.
 • Добре задокументований: інструмент має кілька добре задокументованих API для задоволення різних потреб.

SimpleBackups має 3 платні пакети від 29 доларів США на місяць.

Snapshooter

Snapshooter це сервіс, який дозволяє завантажувати ваші репозиторії GitHub на S3. Ця послуга дозволяє вам мати повторювані резервні копії репо GitHub щогодини або щодня. Ви можете запланувати резервне копіювання для своїх приватних і загальнодоступних сховищ і більше не потрібно писати власні сценарії.

особливості

 • Безсерверні резервні копії GitHub: Snapshooter має багато серверів у різних частинах світу. Ви можете вибрати розташування сервера відповідно до регіональних норм і затримок.
 • Резервне копіювання GitHub на основі сервера: це для клієнтів, які хочуть, щоб їхні дані залишалися в їхніх мережах. Ви можете підключити Snapshooter до свого сервера через SSH. Потім сервер з’єднається з вашим репозиторієм і почне автоматичне резервне копіювання.

Snapshooter має безкоштовний рівень із платними пакетами від 13 доларів США на місяць, які оплачуються щорічно.

Висновок

Вам більше не доведеться втрачати свої дані GitHub через стихійні лиха чи з будь-якої іншої причини, оскільки тепер у вас є засоби резервного копіювання. Вибір інструменту резервного копіювання залежатиме від функцій, які ви шукаєте, і простоти використання.

Перегляньте нашу статтю про те, як видалити репозиторій GitHub, якщо він вам більше не потрібен.