6 найкращих інструментів для редагування, аналізу та створення метатегів

Ви чули про метатеги? Метатеги можуть бути для вас відповідним терміном, якщо ви активно працюєте над стратегіями SEO.

Перш ніж перейти безпосередньо до цього, давайте роз’яснимо основи метатегів.

Метатеги використовуються для включення інформації на веб-сторінку за допомогою фрагментів коду. Цей код може продемонструвати важливість даних веб-сторінки для пошукових систем як HTML, через який відображаються результати пошуку. Це важливий аспект пошукової оптимізації, щоб допомогти SEO, веб-сканерам і Googlebot ранжувати сайт.

URL-адреси є найпростішим способом читання для користувача машиною, завдяки чому веб-сайти пов’язані з тегами, кодами HTML тощо. Це надає контекст для пошукової системи, відшліфованої для користувача, але полегшує ранжування.

Метатеги життєво важливі для веб-сайту, наприклад мета-кодування, мета-роботи, мета-заголовок, мета-опис, мета-вікно перегляду та переспрямування мета-оновлення. Написання метатегу не становить труднощів для розробника, щоб працювати над правильною стратегією для отримання бажаних результатів.

Коротше кажучи, кілька неправильних рядків коду можуть зіпсувати трафік або рейтинг веб-сайту. Google розуміє метатеги, але життєво важливо знати, чого вам може не вистачати у фрагменті коду.

  Як виправити «Диспетчер завдань був відключений вашим адміністратором»

Ось інструменти для редагування, аналізу та створення метатегів, які можуть допомогти контролювати код.

Щоб аналізувати, редагувати, створювати та налагоджувати метатеги, OpenTags вважається ідеальним засобом. Це дозволяє користувачам досліджувати платформу, щоб знайти, як виглядають соціальні медіа-платформи, такі як LinkedIn, Facebook, Twitter тощо. Інструмент містить елементи HTML, які полегшують пошуковим роботам розуміння вмісту для кращої оптимізації, індексування, і призначення рейтингу.

Розглядайте це як фрагмент коду, який покращує зовнішній вигляд платформ соціальних мереж. Він аналізує URL-адреси та контролює їх, щоб перевірити відображення в соціальних мережах. У результаті користувачі можуть оптимізувати теги для створення привабливого вмісту, підвищення видимості та залучення аудиторії.

SEMrush

Аудит сайту SEMrush Інструмент може допомогти проаналізувати всі глибинні проблеми веб-сайту, що може допомогти підвищити рейтинг Google і виправити проблеми на сайті. Інструмент може сканувати 130 пошукових і технічних проблем, які містять метатеги. Це може допомогти знайти метатеги, метаназви, метаописи тощо, щоб створити та налагодити необхідний фрагмент коду.

  Як увімкнути звуковий сигнал при запуску на вашому новому Mac

Спробуйте SEMrush безкоштовно протягом 14 днів.

Мета-теги це інструмент, який може допомогти в попередньому перегляді, редагуванні та створенні метатегів для веб-сайтів для Facebook, Google, Twitter і платформ соціальних мереж. Інструмент може створити код метатегу або фрагмент вмісту зображення та тексту. Він узагальнює веб-сторінку у вигляді вмісту, який демонструє те, що користувачі в соціальних мережах, чатах або повідомленнях побачать, якщо URL-адреса буде спільною.

Відкрийте графік

Відкрийте графік демонструє мета-заголовок, опис і інформацію про зображення та створює мета-теги для веб-сайту. Це також дозволяє користувачам переглядати результати для соціальних мереж і пошукових систем, які можна оптимізувати за потреби. Користувачі можуть скопіювати та вставити метатег, щоб покращити якість веб-сайту.

Привіт, Мета може швидко перевірити та створити метатеги для веб-сайту, які покращують якість веб-сайту для користувачів. Коли посилання надається іншим, метатеги підвищують якість відео, продукту та вмісту веб-сайту, дозволяючи їм підвищити видимість. Він відображає таку інформацію, як назва, опис, зображення та адреса веб-сайту, а потім генерує метатеги.

  Торкніться впущеного м’яча, щоб швидше налаштувати наступний кидок

Ahrefs

Ahrefs це засіб перевірки веб-сайтів, який глибоко досліджує веб-сайт, щоб знайти проблеми, які потрібно з часом усунути. Аудит веб-сайту також відображає результати метатегів, ключові слова, зворотні посилання, проблеми з SEO, стан веб-сайту тощо. Помилки SEO включають повторюваний вміст, метатеги, зображення тощо, які можна швидко оптимізувати за кілька кроків.

Висновок

Розробники можуть легко редагувати та оптимізувати метатеги кількома клацаннями миші без будь-яких інструментів, але легше та швидше редагувати файл за допомогою. Користувачі можуть вручну знайти потрібний цифровий файл, перевірити властивості та вибрати деталі, щоб глибоко зануритися в метатеги. Простіше редагувати та змінювати фрагмент коду, щоб покращити якість.

Прочитайте «Інструменти аналізу веб-сайтів», щоб дізнатися більше про інструменти для кращого рейтингу SEO.