6 найкращих інструментів для моніторингу веб-сайтів

| | 0 Comments| 8:47 AM
Categories:

Здається, що все більше компаній покладаються на свій веб-сайт, щоб забезпечити першу точку контакту зі своєю клієнтською базою. Бізнес у сфері електронної комерції ще більше залежить від свого веб-сайту і має забезпечити постійну роботу, як очікується. Для цих компаній справа не лише в тому, що їхній сайт працює, їм потрібно, щоб він працював прийнятно для будь-якого клієнта, який використовує будь-які пристрої та де завгодно. Тут можуть стати в нагоді інструменти моніторингу веб-сайтів. Проблема в тому, що це великий, дуже великий ринок, на якому конкурують буквально сотні постачальників. Це робить вибір найкращого інструменту досить складною справою. Ми зробили для вас частину важкої роботи, і ми раді розглянути деякі з найкращих інструментів для моніторингу веб-сайтів.

Перш ніж заглибитися в суть теми та переглянути найкращі інструменти моніторингу веб-сайтів, ми почнемо з обговорення моніторингу веб-сайтів. Ми спробуємо краще визначити, що це таке і чому це так важливо. Ми також обговоримо наслідки простою веб-сайту чи низьку продуктивність. Адже уникнення цих наслідків є головною причиною запровадження моніторингу.

Моніторинг веб-сайтів

Кожен, хто був адміністратором мережі протягом будь-якого періоду часу, знає першорядну важливість моніторингу. Ми просто не можемо побачити все — особливо те, що не можна побачити неозброєним оком, — і нам потрібні інструменти, які допомагають стежити за речами. Ось чому існує так багато інструментів моніторингу пропускної здатності або інструментів моніторингу продуктивності додатків.
Веб-сайти нічим не відрізняються, їх теж потрібно контролювати. Можливо, навіть більше, ніж інші компоненти. Зрештою, веб-сайт часто є першим контактом клієнта з організацією, і оскільки ви ніколи не отримуєте другого шансу справити перше враження, ви хочете, щоб цей перший досвід був якомога кращим.

Є кілька речей, які можна відстежувати на веб-сайті. Перш за все, ви хочете, щоб сайт відповідав. Це найпростіший вид моніторингу, який тільки можна придумати. Але часто недостатньо просто відповісти. Ви хочете, щоб ваші веб-сторінки, особливо домашня сторінка, завантажувалися швидко. Клієнти не будуть чекати більше 30 секунд, перш ніж вони покинуть ваш сайт і перейдуть до вашого конкурента. Моніторинг продуктивності веб-сайту є другим типом веб-моніторингу.

Тоді є ще багато інших видів моніторингу. Деяким організаціям, наприклад, знадобиться інструмент моніторингу, який може перевірити повну роботу складного веб-сайту. Можливо, вони захочуть протестувати повний цикл онлайн-продажу. Перевірка того, що вміст веб-сайту не змінено, також є відносно частим. Усі ми чули про хаки, коли корпоративні сайти бачили, що їхній вміст змінено на щось інше, або про хаки DNS, коли сайти переспрямовувалися на якусь шкідливу сутність.

Незалежно від того, чому ви хочете відстежувати веб-сайти або що ви хочете контролювати, вам потрібно використовувати відповідний інструмент для роботи. На щастя, існують інструменти, які будуть виконувати кожен тип моніторингу, про який ми щойно говорили. Деякі навіть будуть контролювати більше, ніж це. Найкраща порада, яку ми можемо дати кожному, хто шукає найкращий інструмент для моніторингу веб-сайтів, — це спочатку скласти список того, що вони хочуть відстежувати. Це значно спростить процес вибору

Наслідки простою або низької продуктивності веб-сайту

Коли ваш веб-сайт не працює, важлива кожна секунда. Протягом багатьох років провідний інтернет-продавець Amazon зазнав кількох збоїв або епізодів погіршення продуктивності. У березні 2016 року сайт не працював приблизно на 20 хвилин. За оцінками незалежного веб-сайту Internet Retailer, такий 20-хвилинний відключення обійшовся Amazon приблизно в 3,75 мільйона доларів. Ця цифра є лише приблизною, але ви можете легко побачити, як усе може швидко складатися. Звичайно, ваша організація може не бути Amazon, і ви можете подумати, що простої не так вже й дорого. У вас може виникнути особлива спокуса так думати, якщо ви не ведете електронну комерцію на своєму сайті. Але правда полягає в тому, що час простою може вплинути на вас кількома способами.

Втрачені продажі

Згідно з дослідженнями International Data Corporation (IDC), провідного світового постачальника аналітичних даних, консультаційних послуг та заходів для ринків інформаційних технологій, телекомунікацій та споживчих технологій, серед компаній зі списку Fortune 1000 середня загальна вартість незапланованого простою програм на рік становить від 1,25 до 2,5 мільярдів доларів. Інше опитування, проведене Siemens Building Technologies, показує, що 33% організацій навіть не знають про вплив одного дня простою на їхній бізнес.

  Який є найкращим [Comparison]

Ось проста формула, за допомогою якої можна підрахувати, скільки грошей ви могли б втратити, якщо ваш веб-сайт не працює:

Yearly Revenue / Business Hours x Website Impact on Sales %

Ця формула підходить для будь-якої організації, а не тільки для електронної комерції. Якщо ви лише роздрібний онлайн-продавець або сайт електронної комерції, цей відсоток впливу цілком може бути близьким до 100%. Як ми вже говорили: кожна секунда важлива!

Репутація бренду

Щоб створити репутацію, потрібно ціле життя, а втратити її можна лише кілька хвилин. Щоразу, коли веб-сайт не працює, що люди роблять першим? Вони стрибають на своїй улюбленій платформі соціальних мереж і відразу висловлюють своє розчарування. Це може дуже зашкодити репутації вашого бренду. Ви б не хотіли, щоб потенційні нові клієнти вперше почули про вашу компанію, прочитавши скарги на ваш веб-сайт, який не відповідає.

Коли в 2016 році стався збій Amazon, тисячі користувачів Twitter почали скаржитися на це. Деякі з них мали велику кількість підписників, які, у свою чергу, ретвітнули сповіщення. Це майже неможливо точно сказати, але легко уявити, що сотні тисяч користувачів Twitter дізналися про те, що сайт не працює. Наскільки сьогодні соціальні мережі можуть бути ефективним маркетинговим інструментом для компаній і брендів, вони є двосічним мечем, який може швидко обернутися проти вас. В Інтернеті нікуди сховатися.

Задоволеності клієнтів

Швидше за все, ви не хочете втратити своїх клієнтів, зароблених з працею. Але якщо ваш веб-сайт вийде з ладу, це може легко призвести до катастрофи. Особливо це стосується компаній SaaS, які мають логін додатків. Клієнти мають лише стільки терпіння, перш ніж вони можуть подумати про перехід до іншого постачальника. А це ще гірше для сайтів електронної комерції. Клієнт може просто перейти до вашого конкурента і натомість зробити покупки там. Не помиляйтеся. Дуже важливо підтримувати хороший час роботи та оптимальну продуктивність, щоб клієнти були задоволені.

Найкращі інструменти моніторингу веб-сайтів

Існують в основному два типи інструментів моніторингу веб-сайтів. Перший тип встановлюється локально і працюватиме на сервері, локально налаштованим у вашому приміщенні. Ці типи інструментів зазвичай можуть мати кілька робочих параметрів, які в іншому випадку були б упущені. Однак вони не можуть дати вам перспективу Інтернету.

Інший тип інструментів є на моделі SaaS і працює поза хмарою. Він перевірить статус, продуктивність або роботу вашого веб-сайту з Інтернету, таким чином перевіряючи весь ланцюжок, а не лише веб-сервер. Хоча ці інструменти не можуть отримати доступ до таких параметрів, як завантаження процесора доступної пам’яті, перевірте все, включаючи дозвіл імен, брандмауер, балансування навантаження або будь-який компонент, розташований між веб-сервером і кінцевим користувачем.

Наш список містить переважно інструменти другої категорії. На це є проста причина. Ці інструменти набагато популярніші, і для одного локально встановленого інструменту моніторингу веб-сайту, ймовірно, існує сотня хмарних інструментів.

1. Веб-монітор продуктивності SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА пробна версія)

Наш перший інструмент від SolarWinds, одного з найвідоміших на ринку інструментів мережевого адміністрування. Його флагманський продукт, SolarWinds Network Performance Monitor, постійно займає перше місце серед інструментів моніторингу пропускної здатності мережі. SolarWinds також славиться своїми безкоштовними інструментами. Це простіші інструменти, призначені для вирішення конкретних завдань мережевих адміністраторів.
Коли справа доходить до моніторингу веб-сайтів, інструмент SolarWinds називається Web Performance Monitor. Це дуже повний пакет моніторингу веб-сайтів, спрямований на моніторинг не лише веб-сайтів, а й веб-сервісів та продуктивності додатків SaaS. Не покладаючись на стороннє програмне забезпечення, цей продукт може завчасно виявляти повільні веб-служби, які можуть вплинути на роботу користувачів.

Потужною особливістю цього продукту є його здатність ідентифікувати та вирішувати повільні елементи веб-сторінки та транзакції, які впливають на загальну продуктивність веб-додатків. Це може допомогти діагностувати проблеми із затримкою в CSS, HTML, JavaScript і сторонніх плагінах. Інструмент дозволить вам записувати критичні транзакції, а потім запускати їх кожні 5 хвилин.

  Відстежуйте, які продукти ви згоріли під час щоденної активності

Щоб обійти той факт, що це локально запущений інструмент і надати його тесту перспективу Інтернету, як-от той, який ви отримаєте від хмарного інструменту, ви можете розгорнути програвачі транзакцій на Amazon EC2 і відстежувати роботу користувачів із кількох місця розташування.
Звітність також є однією з переваг SolarWinds Web Performance Monitor. Інструмент дозволить вам створювати готові або спеціальні звіти про ефективність веб-сайту, які можуть включати швидкість завантаження сторінок, стан транзакцій, доступність веб-сайту тощо.

SolarWinds Web Performance Monitor ліцензується за кількістю сценаріїв використання веб-додатків (транзакціями) та кількістю місць для моніторингу. (транзакції X розташування = розмір ліцензії). Ціни починаються від 1 995 доларів США для до 5 сценаріїв x локацій, а потім зростають. Якщо ви хочете спробувати цей чудовий інструмент перед його покупкою, на веб-сайті SolarWinds доступна безкоштовна 30-денна пробна версія.

2. Pingdom від SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА пробна версія)

Pingdom, ймовірно, є одним з найбільш використовуваних і найвідоміших з усіх різних хмарних інструментів моніторингу веб-сайтів на ринку. Ця пропозиція SaaS від SolarWinds використовується кількома основними гравцями, такими як Apple, Pinterest, HP, Amazon, Google і Dell. Відомо, що ця послуга надзвичайно надійна, і вона має довгу історію надання сповіщень про безперебійну роботу клієнтів по всьому світу.

Моніторингова мережа Pingdom складається з понад шістдесяти місць моніторингу, де перевіряється ваш веб-сайт. Щоб відфільтрувати помилкові сповіщення, ви можете вибрати подвійну перевірку та підвищити сповіщення лише під час другого невдачі. Частота тестування веб-сайту може досягати щохвилини. Сповіщення можна передавати електронною поштою або SMS. Важливою особливістю сервісу, яка виділяє його серед багатьох гравців-конкурентів, є моніторинг швидкості сторінки. Служба може не тільки відстежувати час безперервної роботи, але також може відстежувати, якщо щось раптом приведе ваш веб-сайт до сканування. Сервіс також надає сторінку загальнодоступного статусу, щоб ви могли похвалитися своїми результатами.

Pingdom не пропонує безкоштовний план, але він має розумну ціну, починаючи з 14,95 доларів США на місяць до десяти перевірок з інтервалом в 1 хвилину. Враховуючи розширені функції, які пропонує сервіс, не дивно, що безкоштовний план недоступний. А якщо ви хочете протестувати службу, доступна безкоштовна 14-денна пробна версія.

3. Моніт

Наступним у нашому списку є Monitis. Це хмарна платформа моніторингу «все в одному», яка існує з 2006 року. Універсальний сервіс використовується такими клієнтами, як Visa, Puma та Siemens. Моніторинг, який можна зробити за допомогою Monitis, не обмежується веб-сайтами. Крім того, він може керувати мережею, хмарою, сервером, додатками та користувацьким моніторингом, усіма керованими й контрольованими з уніфікованої інформаційної панелі.

Monitis має понад тридцять місць моніторингу по всій планеті, звідки він може контролювати час роботи вашого веб-сайту. Сервіс дозволить вам використовувати кілька протоколів, таких як HTTP, HTTPS, PING, DNS, TCP, UDP, ICMP, SMTP, POP3 і IMAP. Ця потужна та гнучка служба включає 1-хвилинну інтервалну перевірку та 2 роки історичного архіву. Такий довгий архів може виявитися досить корисним, коли справа доходить до звітності. Цей інструмент також надає миттєві сповіщення про несправність електронною поштою або SMS і докладні звіти про рівень.

Monitis пропонує деякі розширені функції моніторингу, такі як моніторинг повного завантаження сторінки. Це гарантує, що кожен елемент (зображення, сценарій, CSS тощо) завантажується правильно. Інструмент також може синтезувати завершені транзакції та підтверджувати, що вони можуть бути завершені.

Цінова структура Monitis є досить складною через безліч доступних можливостей. Коротше кажучи, це залежить від типу та кількості моніторів, частоти перевірок та кількості місць для перевірки. На щастя, на веб-сайті служби є простий у використанні калькулятор, де ви можете вибрати варіанти та миттєво побачити місячні та річні ціни. Ви також можете взяти Monitis для повнофункціонального тест-драйву з 15-денною безкоштовною пробною версією.

4. Сайт 24×7

Також працює приблизно з 2006 року, Site24x7 є одним із найстаріших інструментів моніторингу веб-сайтів, про які ми згадували. Зараз сервіс належить Zoho і використовується такими клієнтами, як Groupon, Getty Images, Xerox і Harley-Davidson. Крім моніторингу веб-сайтів, сервіс також пропонує моніторинг серверів і моніторинг додатків. Моніторинг можна здійснювати з більш ніж 50 різних місць по всьому світу, які ви можете вибрати.

  Як імпортувати файл PKPASS в гаманець Apple

Що стосується фактичного моніторингу, Site24x7 підтримує безліч протоколів, таких як HTTP, HTTPS, REST API, DNS, Ping, TCP, FTP, POP, IMAP і SMTP. Він також може інтегруватися з іншими популярними сервісами, такими як Pager Duty та Zapier для сповіщень. Усі плани мають 1-хвилинний інтервал перевірки, а також усі вони включають захист від помилкових сповіщень шляхом повторної перевірки з 3 додаткових місць.

Site24x7 також має тестування транзакцій. Ви можете записувати, а потім моделювати багатоетапну взаємодію користувача в реальному браузері. Це може бути корисно не тільки для моніторингу, але й для оптимізації форм входу, кошиків для покупок та інших програм.

Site24x7 пропонує кілька тарифних планів, які починаються з 9 доларів США на місяць при щорічній оплаті. Цей стартовий план включає моніторинг десяти веб-сайтів і однієї синтетичної транзакції. Інші плани доступні за ціною від 35 доларів США на місяць до 225 доларів США на місяць. Також доступна безкоштовна 30-денна пробна версія.

5. Висхідні тенденції

Uptrends, ще один хмарний сервіс, пропонує як моніторинг веб-сайтів, так і моніторинг серверів. Компанія існує з 2007 року і співпрацює з такими клієнтами, як DHL, eBay, PBS, Schiesser і Episerver. Головною відмінною рисою цього сервісу, який обов’язково вразить вас одразу після того, як ви почнете ним користуватися, є його вражаючі інформаційні панелі. Якщо ви дбаєте про зовнішній вигляд інструменту моніторингу веб-сайту, це може бути той.

Але гарного вигляду недостатньо. На щастя, Uptrends також забезпечує функціональність. Зокрема, сервіс використовує технологію, яку він називає «реальним моніторингом браузера». Це означає, що він використовує справжній веб-браузер для виконання своїх тестів, що дозволяє йому відчути досвід реального користувача. Він містить понад 200 місць моніторингу веб-сайтів по всьому світу. Це більше, ніж у більшості конкурентів. Послуга також дозволяє вибирати між перевірками з інтервалом від 1 до 60 хвилин. Доступні додаткові функції, такі як моніторинг сертифікатів SSL та моніторинг реального браузера, які включають такі речі, як звіти про каскади, моніторинг мобільних веб-сайтів та скріншоти транзакцій, а також моніторинг вмісту сторонніх розробників.

Базові плани варіюються від 11,33 дол. США на місяць до 158,61 дол. США на місяць залежно від кількості включених моніторів і користувачів. Розширені плани також доступні за ціною від 27,14 доларів США на місяць до 49,10 доларів США на місяць, які включають моніторинг у кількох браузерах та моделювання транзакцій. Якщо ви хочете протестувати послугу, також доступна безкоштовна 30-денна пробна версія.

6. Робот, що працює

Останнім у нашому списку є ще одна надзвичайно популярна хмарна служба моніторингу під назвою Uptime Robot. Починаючи з 2010 року, він може бути не таким старим, як наші інші найкращі служби моніторингу, але його теж не можна назвати новачком. Його використовують Expedia, Nginx, Fandango та інші. Компанія відома за надання чудових послуг, коли справа доходить до моніторингу веб-сайтів.

Uptime Robot має 12 різних місць моніторингу в Німеччині, Канаді, Японії, Бразилії, Австралії, Великобританії, Нідерландах, Сінгапурі, Ірландії та США. Хоча це менше, ніж інші послуги, це цілком може бути все, що вам потрібно. Якщо більшість ваших клієнтів перебуває в Бразилії, вам все одно б не турбуватися про моніторинг з Перу. Служба відстежує ваш веб-сайт кожні 5 хвилин і дає вам знати, якщо ваші сайти не працюють, на основі відповідей із заголовків вашого веб-сайту. Серед інших основних функцій Uptime Robot служба має сповіщення з розширеними сповіщеннями, статистикою, настроюваними вікнами обслуговування та відкритими сторінками стану.

Uptime Robot пропонує дуже щедрий безкоштовний план, який включає 50 моніторів з 5-хвилинними інтервалами та 2 місяці журналів. Існують також платні плани, починаючи з 5,50 дол. США на місяць, які можуть дозволити більше моніторів — до 20 000 за 649 дол. США на місяць — і передбачити розширені сповіщення, 1-хвилинні інтервали моніторингу та SMS-сповіщення. З огляду на доступний безкоштовний план, інший пробний план не пропонується.