6 найкращих ігрових VPN для плавної гри та безпеки

Найкращий ігровий VPN дозволить вам легко отримати доступ до ігор із геообмеженим доступом, запобігти DDoS-атакам, знизити пінг, уникнути троттлінгу та мати чудовий ігровий процес.

Отже, якщо ви не використовуєте ігровий VPN, ви можете втратити важливу частину своїх ігрових налаштувань.

Зрештою, механічна клавіатура з RGB-підсвічуванням, ігрова миша та графічний процесор високого класу не захистять вас від DDoS-атак.

Серйозно граючи в гру, ви очікуєте стабільного з’єднання. Однак ви можете програти гру прямо посередині через деякі проблеми. Крім того, безперервна гра в ігри годинами може призвести до затримок, поганого підключення до Інтернету та інших проблем.

Але якщо ви використовуєте надійну ігрову VPN, вам навряд чи потрібно щось компромісувати. Це допоможе вам залишатися на вершині гравців і вигравати кожен рівень. Ви також можете приховати свою IP-адресу та отримати доступ до найновіших онлайн-ігор, випущених в інших країнах, змінивши розташування сервера.

Розумієте, використання ігрової VPN має багато переваг. Але знайти правильну ігрову VPN для плавного ігрового процесу може бути важче, оскільки деякі VPN можуть працювати не так, як ви хочете.

Ось чому я збираюся обговорити деякі з найкращих ігрових VPN, доступних на ринку, які пропонують найкращі послуги.

Але перед цим давайте обговоримо, що таке ігрові VPN і чому їх варто використовувати.

Що таке VPN?

Віртуальна приватна мережа (VPN) — це технологія, яка допомагає встановити захищене та захищене з’єднання під час використання публічних мереж. Він шифрує ваш інтернет-трафік і приховує вашу онлайн-ідентичність. Крім того, це ускладнює третім особам відстеження ваших дій в Інтернеті або викрадення даних.

Використання відповідної VPN збільшить функціональність, покращить керування приватними мережами, висококласний захист тощо. Ви можете отримати доступ до ресурсів, які вам важко отримати, через свій браузер.

Простими словами, VPN надає захищений тунель, який можна використовувати для доступу до ресурсів будь-якої країни, не показуючи свою особу. Це не тільки захищає вашу особу, але й захищає ваші дані від крадіжки через DDoS-атаки. VPN також може захистити вашу мережу під час використання Wi-Fi.

Навіщо потрібен VPN для ігор?

Ви можете насолоджуватися найновішими іграми на ПК, PlayStation або Xbox.

Але чи знаєте ви про свою конфіденційність і безпеку?

Ну, ви повинні.

Ігрова VPN преміум-класу забезпечить ваші потреби в безпеці та покращить вашу гру. Давайте дізнаємось про деякі переваги використання ігрової VPN.

Захист від DDoS-атак

DDoS-атаки поширені в онлайн-іграх і на веб-сайтах. Хакери надсилають багато запитів одночасно, щоб заблокувати з’єднання, запустити свій шкідливий код і отримати потрібну інформацію. Коли ви граєте зі своєю справжньою IP-адресою, ваша інформація стає доступною, якою хакери можуть зловживати.

Використання VPN приховає вашу IP-адресу, що ускладнить доступ хакерам до вашого точного місцезнаходження.

Захищає ваше з’єднання

Громадський Wi-Fi доступний майже всюди, і багато гравців використовують цю мережу для ігор. Але найчастіше це з’єднання не є безпечним і може призвести до багатьох загроз, як-от:

 • Відстеження та нюхання Wi-Fi
 • Нешифровані мережі
 • Шкідливе програмне забезпечення
 • Людина посередині атакує

Преміальний ігровий VPN захистить вас від таких ризиків.

Запобігає обмеженню смуги пропускання

Багато провайдерів уповільнюють або обмежують вашу пропускну здатність з багатьох причин. Залежно від вашого трафіку провайдер зменшує вашу пропускну здатність. Але для плавної гри під час гри вам потрібне краще підключення. Хороший VPN зможе запобігти обмеженню пропускної здатності, дозволяючи вам грати в улюблену гру без шкоди для швидкості.

  Чи дійсно VPN того варте? 2024 (Квітень)

Обходить геообмеження

VPN преміум-класу мають сервери VPN у багатьох регіонах. Це дозволяє отримати доступ до ресурсів будь-якого регіону, не показуючи свою особу. Наприклад, якщо ви перебуваєте в США і хочете зв’язатися з гравцями Великобританії, VPN покаже вам шлях.

Крім того, деякі ігри випускаються в певних регіонах і згодом поширюються по всьому світу. Завдяки ігровій VPN ви можете отримати доступ до цих ігор, змінивши розташування сервера VPN.

Особливості ігрової VPN

Вибираючи найкращий ігровий VPN для себе, враховуйте деякі важливі особливості:

 • Підтримка ОС
 • Одночасні підключення
 • Пропускна здатність
 • Розділене тунелювання
 • Гарантія повернення грошей
 • Підтримка клієнтів
 • Методи оплати
 • Політика без реєстрації
 • протоколи VPN
 • Автоматизація VPN
 • Вимкнути перемикач
 • Типи шифрування
 • Захист від протікань
 • Блокувальники шкідливих програм і реклами
 • Параметри IP-адреси

А тепер давайте розглянемо кілька найкращих ігрових VPN.

OctoVPN

Отримайте дивовижний VPN із захистом від DDoS для неймовірного ігрового досвіду OctoVPN із понад 38 захищеними від DDoS розташувань. Завдяки своїй ігровій VPN він пропонує набагато більше задоволення, ніж звичайний VPN, і доступний для пристроїв Android та iOS.

Грайте в улюблені ігри онлайн, не боячись програти гру лише через погане з’єднання. OctaVPN захищає ваше інтернет-з’єднання від DDoS-атак. Він також маскує ваше фізичне місцезнаходження, щоб ніхто не міг відстежити ваше точне місцезнаходження.

OctaVPN регулярно оновлює свої правила захисту від DDoS і спеціальний брандмауер, щоб ви були захищені від невиправданих атак. Ваша конфіденційність є пріоритетом OctaVPN, тому вона забезпечує гідну політику конфіденційності та шифрування військового рівня.

Ви одразу отримаєте сповіщення Discord, електронну пошту та push-сповіщення, коли OctaVPN виявить будь-яку атаку на ваш ігровий сервер. Це єдиний ігровий VPN-провайдер, який не має жодних заборон IP на PSN. Ви можете вибрати між звичайним VPN або приватним сервером VPN і захистити свій ігровий досвід.

Незалежно від того, чи є у вас один пристрій чи кілька пристроїв, ви отримаєте однакові переваги в кожному плані. Ціна за фантастичний ігровий досвід із високим рівнем безпеки починається від 4,99 доларів США на місяць.

ExpressVPN

Відчуйте мінімальну затримку, низький пінг, високу доступність підключення до Інтернету та розширене підключення за допомогою ExpressVPN. Наявність ExpressVPN на вашому боці дуже допоможе вам, якщо ви онлайн-гравець. Це допоможе вам замаскувати свою IP-адресу, щоб уникнути DDoS-атак.

ExpressVPN має перемикач блокування, розділене тунелювання, захист від витоку, 256-бітний AES тощо, щоб ви могли отримати унікальний досвід під час гри в улюблену онлайн-гру. Він пропонує 94 VPN-сервери в 94 країнах, щоб ви могли насолоджуватися преміум-класом і необмеженою пропускною здатністю.

Обійти дроселювання, щоб обмежити сповільнення Інтернет-провайдером підключення до Інтернету. З ExpressVPN не можна збирати дані; отже, смуга пропускання не буде обмежена. У будь-якій точці земної кулі ви можете отримати доступ до ранніх ігор і останнього DLC.

ExpressVPN дозволяє грати на будь-якому пристрої, наприклад Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, телефоні, планшеті та ПК, і захищає вас від небажаних ризиків і атак. Не обмежуйте свої кордони, якщо у вашому списку програм є ExpressVPN. Грайте разом з друзями та легко перемикайтеся між регіонами.

Отримайте прості у використанні програми, які можуть покращити ваш ігровий досвід на низці основних платформ. Сюди входить захист від потужних DDoS-атак, захист від дроселювання ISP та оптимізація стабільності та швидкості.

  Як налаштувати Cisco VPN

Немає значення, яку платформу ви використовуєте для онлайн-ігор; ExpressVPN ідеально підходить для покращення хмарних ігор, що означає доступ до будь-яких ігор, не турбуючись про вибір пристроїв.

Виберіть найкращий план для себе за початковою ціною 8,32 дол. США на місяць за умови щорічної оплати. Ви отримаєте підтримувані програми для Windows, iOS, Android, Linux тощо. Якщо ви не задоволені послугою, отримайте повне відшкодування протягом 30 днів після реєстрації.

NordVPN

Отримайте найшвидший ігровий VPN для плавної онлайн-ігри з NordVPN. Він забезпечує безпеку високого рівня із захистом від DDoS і шкідливих програм. Крім того, ви можете насолоджуватися безперервною грою разом із необмеженою пропускною здатністю.

Потужний ігровий VPN від NordVPN захищає ваш ПК від DDoS-атак. Якщо якимось чином ви стали мішенню, негайно підключіться до іншого сервера VPN і пропустіть атаку. Він підтримує всі платформи, включаючи Linux, macOS, Android, iOS, Windows, Android TV тощо.

Встановіть NordVPN на роутері, щоб активувати постійний захист на консолях. VPN-маршрутизатор може захистити всі пристрої, підключені до маршрутизатора, за допомогою куленепробивного шифрування. Він захищає ваш ігровий процес від обмеження пропускної здатності, зменшуючи затримку в ігровому процесі.

Якщо вам подобаються багатокористувацькі ігри, ви можете зібрати всіх своїх друзів в одну кімнату, де б вони не були. Meshnet від NordVPN дозволяє вам і вашим друзям підключатися до інших пристроїв безпосередньо з безпечної віртуальної локальної мережі. Це дає вашим друзям таку саму безпеку під час гри в ту саму гру, але з більшою швидкістю та меншою затримкою.

NordVPN пропонує найсучасніше шифрування для вашого онлайн-трафіку та дозволяє вам грати в умовах конфіденційності та безпеки. Ви також отримаєте додаткові функції, зокрема захист від загроз, щоб ви могли уникнути трекерів, небезпечних веб-сайтів, реклами та зловмисного програмного забезпечення. Ви можете скористатися трьома способами безпечної ігрової діяльності за допомогою NordVPN, зокрема:

 • Програма VPN на вашому ігровому пристрої
 • Встановіть NordVPN у свій маршрутизатор
 • Налаштуйте підключення VPN вручну

Скористайтеся угодою сьогодні та скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей. Вам залишився лише один крок, щоб почати безпечну онлайн-гру.

Surfshark

Грайте в улюблену гру на бажаному пристрої та дозвольте Surfshark подбати про конфіденційність і безпеку за вас. Це також допоможе вам приховати вашу IP-адресу в Discord або інших чатах.

Surfshark може захистити ваші онлайн-ігри від DDoS-атак, тож вам ніколи не доведеться бачити безвихідь у середині гри. Це не дозволяє вашим постачальникам послуг Інтернету обмежувати ваші дані в Інтернеті. Коли ви берете участь у інтенсивних заходах, як-от багатокористувацькі онлайн-ігри, Surfshark зупинить атаки та ніколи не дозволить вам піти на компроміс зі швидкістю.

Не тільки безпека, але й ви можете отримати ранній доступ до останніх ігор, перейшовши в інші місця, де вони доступні. Коли ви підключаєтесь через Surfshark, ви можете приховати своє точне місцезнаходження, щоб жодні шахраї не могли відстежити ваше місцезнаходження та викрасти інформацію.

Ви можете почати користуватися перевагами лише за три кроки:

 • Виберіть план, який найкраще відповідає вашим потребам
 • Завантажте програму на потрібний вам пристрій
 • авторизуватися

Тепер ви готові грати в онлайн-ігри. Він підтримує Xbox, PlayStation та інші платформи. Виберіть план із доступних варіантів. Ви також можете вибрати додаткові функції безпеки, як-от сповіщення, пошук і антивірус.

  Огляд NordVPN 2022. Думки, недоліки, переваги, ціни, тест

Якщо ви не задоволені послугою, попросіть повне відшкодування протягом 30 днів після створення облікового запису.

IPVanish

Покращте свою безпеку, покращте свій ігровий досвід і мінімізуйте затримку за допомогою IPVanish VPN. Він приховує вашу IP-адресу, що захищає вашу онлайн-гру від зловмисників. Найшвидший спосіб знищити ігрову сесію – потужні DDoS-атаки. IPVanish підтримує вас, тому ви ніколи не зіткнетеся з такими ситуаціями під час гри.

IPVanish покращує наближеність ігрового сервера та робить роботу зручнішою. Ваші дані завжди захищені від крадіжок за допомогою шифрування IPVanish. Затримка — це питання, коли ви граєте в онлайн-ігри, особливо якщо швидкість завантаження непостійна. VPN-сервери IPVanish стабілізують ваше з’єднання, щоб ви могли грати без проблем.

Зменште ризик обмеження пропускної здатності за допомогою тунелювання серверів IPVanish. Якщо ви шукаєте найкращу в галузі швидкість, IPVanish є найкращим вибором завдяки своєму протоколу WireGuard. Він також захищає вас від крадіжки особистої інформації та моніторингу активності, приховуючи вашу ігрову діяльність.

Щоб налаштувати ігровий VPN, ви можете налаштувати IPVanish на пристроях, які працюють під керуванням macOS, iOS, Windows тощо. Ви також можете встановити IPVanish на вибраних маршрутизаторах, щоб захистити всі пристрої, підключені до маршрутизаторів. Виберіть план зараз і отримайте 30-денну безризикову пробну версію в рамках річного плану.

PureVPN

Якщо ви шукаєте найкращий VPN для комфортної гри, PureVPN — це те, що вам потрібно. Тепер ви можете грати в будь-якому регіоні або на будь-якому сервері без обмежень. Це також запобіжить регулюванню підключення до Інтернет-провайдера та захистить ваші ігрові сесії від DDoS-атак.

PureVPN дозволяє грати в ігри з обмеженим регіоном. Він підключається до сотень серверів по всьому світу та дає вам миттєвий доступ до ігор, DLC, попередніх замовлень тощо. Не потрібно платити за додаткову пропускну здатність; PureVPN запобігає троттлінгу провайдера, щоб ви отримували кращий зв’язок, незважаючи на інтенсивну діяльність.

Якщо ви використовуєте сервер VPN, кордону немає. Ви можете легко отримати доступ до вмісту будь-якого регіону, не бути спійманим. Онлайн-ігри — це чудова розвага, доки ви не зіткнетеся з затримками, тому PureVPN пропонує додатковий модуль захисту від DDoS-атак, щоб ви могли безперервно грати в ігри з друзями без шкоди для даних.

Завдяки PureVPN ви отримаєте мережу з понад 6500 серверів у понад 78 країнах. Тож насолоджуйтеся необмеженим перемиканням серверів, не турбуючись про зупинку гри. Він підтримує всі популярні платформи, такі як PlayStation, Xbox, ПК тощо.

Виберіть будь-який план із доступних варіантів від 1,99 дол. США на місяць за умови виставлення рахунків за 24 місяці. Кожен план, який ви бачите, пропонує політику повернення коштів протягом 31 дня.

Висновок

Віртуальні приватні мережі (VPN) корисні для багатьох онлайн-дій, таких як перегляд веб-сторінок, ігри, перегляд відео тощо. Зважаючи на зростання загроз безпеці, VPN є чудовим рішенням для захисту від онлайн-ризиків, таких як DDoS-атаки.

Незалежно від того, чи є вашою головною турботою конфіденційність чи безпека, чи ви просто хочете отримати доступ до онлайн-ігор, випущених в інших країнах, VPN є життєздатним варіантом. Тому вибирайте найкраще ігрове рішення VPN із наведеного вище списку на основі ваших уподобань і грайте в онлайн-ігри без зупинки.