6 найкращих функцій Galaxy AI (і як ними користуватися)

Galaxy AI, безсумнівно, є найбільшою родзинкою лінійки флагманських смартфонів Samsung S24. Але які функції Galaxy AI варто спробувати? І як їх ефективно використати на своєму телефоні Samsung? Ми допоможемо вам.

1. Живий переклад для телефонних дзвінків

Найкращою функцією Galaxy AI на Galaxy S24 є Live Translate, яка забезпечує двосторонній переклад телефонних дзвінків у реальному часі. Найкраща частина полягає в тому, що Live Translate працює локально і не потребує сторонньої програми чи активного підключення до Інтернету. Хоча Google Translate також пропонує можливості перекладу мовлення, він не може транскрибувати та перекладати телефонні дзвінки в режимі реального часу.

Live Translate зручний, якщо ви часто подорожуєте за кордон або спілкуєтеся з людьми, які не розуміють вашої рідної мови. Функція підтримує 13 мов у 17 регіонах, включаючи китайську, французьку, німецьку, хінді та корейську.

Ви повинні ввімкнути та налаштувати Live Translate на своєму Galaxy S24, перш ніж використовувати його.

 • Відкрийте меню налаштувань на своєму Galaxy S24.
 • Перейдіть до Додаткові функції > Розширений інтелект > Телефон.
 • Увімкніть перемикач Live Translate.
 • Тепер прокрутіть вниз і встановіть параметри мови для себе та іншої особи. Ви можете вибрати один із багатьох голосів залежно від вибраної мови та збільшити або зменшити швидкість мовлення.
 • Якщо потрібно, увімкніть «Вимкнути мій голос» і/або «Вимкнути звук іншої особи», щоб під час виклику відтворювалося лише перекладене аудіо, а не ваш чи голос іншої особи.
 • Ви можете перейти до меню попередніх налаштувань мови та голосу для кожного користувача, щоб налаштувати параметри Live Translate для конкретних контактів.
 • Залежно від вибраної мови ваш телефон може завантажити голосовий пакет для використання в режимі офлайн. Якщо налаштовано Live Translate, ось як використовувати його під час здійснення або отримання виклику:

 • Здійснюйте дзвінок або відповідайте на вхідний дзвінок на своєму S24.
 • Натисніть кнопку Call Assist на екрані виклику.
 • Виберіть Live Translate.
 • Ваш Galaxy S24 буде транскрибувати та перекладати те, що ви та інша особа говорите в режимі реального часу. Ви можете змінити мову Live Translate на панелі інструментів у верхній частині екрана виклику. Щоб повернутися до звичайного екрана виклику, проведіть пальцем праворуч по екрану.

  Live Translate вимагає входу в обліковий запис Samsung на телефоні.

  2. Генеративне редагування фотографій

  Потужна функція Galaxy AI на Galaxy S24 — це генеративне редагування фотографій. Подумайте про це як про магічний редактор Pixel 8 Pro, але набагато потужніший. Окрім видалення або зміни положення об’єктів, Galaxy AI може навіть розширити фотографію, створивши нові частини.

 • Відкрийте програму Samsung Gallery на своєму Galaxy S24, а потім фотографію, яку потрібно відредагувати.
 • Торкніться значка Редагувати на нижній панелі інструментів.
 • Виберіть кнопку Galaxy AI, позначену піктограмою блискіток, у нижньому лівому куті.
 • Виділіть об’єкт, який потрібно стерти, перемістити або змінити розмір, обвівши його лінією або торкнувшись його.
 • Щоб видалити, перемістити або змінити розмір теми, утримуйте її та виберіть відповідну опцію. Потім натисніть «Створити», щоб застосувати зміни.
 • Якщо вам подобаються згенеровані зміни на фотографії, натисніть «Готово», щоб зберегти зображення.
 • Ви також можете нахилити фотографію або зменшити масштаб і натиснути «Створити», щоб Galaxy AI заповнив порожній простір у кадрі.

  Усі зображення, відредаговані за допомогою Galaxy AI, мають водяний знак у нижньому лівому куті, щоб інші знали, що це оброблено штучним інтелектом. Однак ви можете стерти цей водяний знак за допомогою вбудованого інструменту видалення об’єктів у фоторедакторі Samsung.

  3. Миттєве сповільнення для відео

  Серед головних функцій Galaxy AI на Galaxy S24 – Instant Slow-Mo. Як правило, вам потрібно записати відео в уповільненому режимі, щоб насолоджуватися уповільненим відтворенням. Але Galaxy S24 може перетворювати звичайні відео в уповільнені за допомогою генеративного штучного інтелекту.

  Ця функція також проста у використанні. Відкрийте відео в додатку Галерея Samsung і довго натисніть на нього. Використовуючи Galaxy AI, ваш Galaxy S24 створить необхідні кадри для відтворення відео в уповільненому режимі.

  При ближчому розгляді можна виявити певну пікселізацію та пропуски кадрів, але загальний ефект працює досить добре. Ви можете відредагувати відео за допомогою програми Галерея Samsung, щоб остаточно сповільнити його відтворення.

  4. Коло для пошуку в Google

  Завдяки функції Circle to Search Galaxy S24 дозволяє легко шукати в Google усе, що є на екрані. Простим жестом ви можете розпочати пошук у Google на основі штучного інтелекту та шукати тему чи елемент на екрані телефону.

  Функція Circle to Search не є ексклюзивною функцією Samsung, оскільки компанія співпрацювала з Google над цим жестом. Вона також доступна в серії Google Pixel 8, і ця функція може поширитися на інші телефони Android наприкінці 2024 року. Звіт Android Police.

  Використовувати Circle для пошуку на Galaxy S24 легко. Утримуйте кнопку «Додому» або панель навігації за допомогою жестів, щоб запустити режим пошуку. Потім торкніться теми, намалюйте коло або перетягніть лінію для пошуку Google.

  5. Помічник у розшифровці голосових записів

  Програма «Диктофон» на Galaxy S24 використовує штучний інтелект, щоб транскрибувати аудіо в текст і підсумовувати його. Це зручна функція, якщо ви часто використовуєте телефон для запису тривалих лекцій або зустрічей. Ця функція диктофона під назвою «Резюме» вимкнена за замовчуванням, але її можна ввімкнути, виконавши такі дії:

 • Відкрийте меню налаштувань Galaxy S24.
 • Перейдіть до Додаткові функції > Розширений інтелект > Диктофон > Підсумки.
 • Увімкніть перемикач «Підсумки».
 • Тепер ви можете використовувати цю функцію Galaxy AI для нових або наявних голосових нотаток. Єдине обмеження полягає в тому, що ви повинні використовувати програму Samsung Voice Recorder.

  Відкрийте голосову нотатку, торкніться «Транскрибувати» та виберіть мову, якою потрібно створити розшифровку голосової нотатки. Диктофон використовуватиме мітки динаміків, щоб зробити стенограму легкою для розуміння. Окрім транскрибування, ви можете перекладати стенограму запису. Щоб отримати короткий підсумок, перейдіть на вкладку «Підсумок», у якій використовуватимуться марковані списки для швидкого огляду голосової нотатки.

  6. Допомога в чаті для покращення ваших розмов

  Chat Assist на Galaxy S24 поєднує в собі три функції штучного інтелекту. Це може допомогти переписати ваші повідомлення в іншому тоні, перекласти їх на іншу мову та перевірити на наявність орфографічних і граматичних помилок. Chat Assist може допомогти покращити вашу гру в чаті, особливо якщо ви пишете нерідною мовою. Функція доступна 13 мовами.

  Увімкніть Chat Assist на своєму Galaxy S24, виконавши такі дії:

 • Відкрийте меню налаштувань на своєму Galaxy S24.
 • Перейдіть до Додаткові функції > Розширений інтелект > Клавіатура Samsung.
 • Перейдіть до Перекладу чату та ввімкніть цю функцію. Виберіть мови, які вам потрібно буде перекласти. Ваш телефон завантажить мовний пакет для використання в режимі офлайн.
 • Поверніться до меню допомоги при написанні, перейдіть до стилю та граматики та ввімкніть його.
 • Увімкніть «Обробляти дані лише на пристрої», щоб перевірка граматики та стилю відбувалася локально на вашому пристрої.
 • Після введення тексту в поле введення торкніться блискучого логотипу Galaxy AI у верхньому лівому куті панелі інструментів клавіатури Samsung. Потім виберіть функцію, яку ви бажаєте використовувати: переклад у чаті, стиль написання або правопис і граматика.

  Якщо вибрати стиль написання, клавіатура Samsung відображатиме варіанти вашого повідомлення різними тонами, як-от професійний, повсякденний та соціальний. Виберіть той, який вам подобається, а потім натисніть кнопку «Вставити». Ви також можете скористатися опцією «Копіювати», щоб вставити текст в іншу програму.

  Якщо ви виберете переклад у чаті, ваш Galaxy S24 автоматично перекладатиме вхідні повідомлення та те, що ви пишете, мовою відправника. Ви можете надіслати повідомлення, коли ви задоволені перекладеним текстом. Щоб зупинити переклад, торкніться піктограми X праворуч від поля введення тексту.

  Крім перелічених тут найпопулярніших, Galaxy S24, S24+ і S24 Ultra містять кілька інших функцій Galaxy AI. Це включає Note Assist, який може автоматично форматувати та узагальнювати ваші нотатки в Samsung Notes. Підведення підсумків у браузері Samsung — ще одна зручна функція, яка може використовувати штучний інтелект для підсумовування веб-сторінок, які ви відвідуєте.

  Ми очікуємо, що з часом Samsung додасть більше функцій до свого набору Galaxy AI, що зробить його ще потужнішим і кориснішим у щоденному використанні. І не забувайте, що Samsung підтвердила свої плани (через Engadget), щоб додати деякі функції Galaxy AI до своїх флагманських смартфонів 2023 року, як-от серія S23, Z Fold 5 і Z Flip 5.