6 найкращих способів зарядити ноутбук без зарядного пристрою

Categories:

Ваш телефон заряджено, у вас є їжа та закуски, ваш одяг готовий, і ви нарешті вирушаєте в подорож зі своїми друзями на гору. Але що, якщо у вашому ноутбуці розрядиться акумулятор, коли вам зателефонують із роботи та нададуть термінову допомогу? Не хвилюйтеся; ми допоможемо вам. Ми продемонструємо найкращі способи заряджання вашого ноутбука без зарядного пристрою, які охоплять усі можливі сценарії та включатимуть, як заряджати ноутбук через USB.

6 найкращих способів зарядити ноутбук без зарядного пристрою

Отже, головна загадка полягає в тому, як зарядити ноутбук без зарядного пристрою. Заковика в тому, що кожен ноутбук має вбудований акумулятор. Все, що вам потрібно зробити, щоб зарядити акумулятор, це забезпечити його електрикою. Ось шість найкращих способів зарядити ноутбук без зарядного пристрою.

Варіант 1: заряджайте свій ноутбук за допомогою USB типу C

Першим у списку є використання USB-шнура. Давайте розберемося, як зарядити ноутбук через USB. Коли хтось згадує про USB, ви можете сміливо припустити, що вони говорять про USB Type-A, оскільки це найчастіше використовуваний роз’єм USB. Швидше за все, на зарядному пристрої вашого телефону також є з’єднання USB Type-A. На жаль, хоча тип А може живити електронні гаджети, включаючи смартфони, він не може живити ноутбуки.

Оскільки кабелі USB типу C створені для зв’язку з високою потужністю, вони можуть передавати більшу швидкість і потужність, ніж кабелі USB типу A. Універсальним стандартом зарядки є USB-C. Це означає, що технічно ноутбук повинен мати можливість живлення незалежно від типу зарядного пристрою USB-C, який ви використовуєте. Якщо ваш ноутбук обладнано з’єднанням USB-C, ви можете використовувати кабель USB-C для його заряджання. Просто переконайтеся, що кабель має перехідник.

Ось як ви можете використовувати USB-C для заряджання ноутбука:

  • Інший кінець кабелю USB-C потрібно підключити до розетки.
  • Інший кінець кабелю USB-C потрібно під’єднати до ноутбука.

Варіант 2: зарядіть свій ноутбук за допомогою Power Bank

Ви можете використовувати зарядний пристрій для заряджання свого ноутбука так само, як ви можете використовувати його для заряджання свого смартфона, якщо у вас немає іншого вибору. Powerbank – один з найпростіших пристроїв для зарядки ноутбука. Повербанки доступні в широкому діапазоні моделей, і не всі вони мають однакову зарядну ємність. Блок живлення USB Type-A заряджає менш потужні ноутбуки.

  Як шукати декілька типів файлів у Провіднику файлів

Якщо ви заряджаєте потужніший ноутбук, ваш пауербанк, ймовірно, не матиме потужності, щоб зарядити його більше одного чи двох разів. Не забувайте заряджати його, підключивши до електричної розетки. Ви не зможете використовувати зарядний пристрій для підзарядки ноутбука, коли він розрядиться.

Проблема цієї стратегії полягає в тому, що більшість ноутбуків вимагають від 8 до 12 вольт живлення, але більшість блоків живлення забезпечують лише 5 вольт. Отже, вам знадобиться придбати павербанк, який витримує 12 вольт або більше. Ось список кількох найкращих павербанків, які можуть вам допомогти

Через це радимо зберігати свій пауербанк про запас і використовувати його лише за потреби, наприклад, якщо ви загубили зарядний пристрій для ноутбука. Ніколи не залишайте сумку для ноутбука без зарядного пристрою.

Читайте також: 10 найкращих павербанків в Індії

Варіант 3: заряджайте свій ноутбук у машині

Що, якби я сказав вам, що ви можете використовувати акумулятор вашого автомобіля, щоб зарядити свій ноутбук? Так, це точно. Якщо ви не можете дозволити собі окремий павербанк, ви можете зарядити свій ноутбук від акумулятора в автомобілі.

Щоб продовжувати використовувати цей пристрій, ви повинні час від часу його заряджати. Щоб зарядити ноутбук, потрібна розетка та зарядний пристрій для ноутбука. Необхідно використовувати належні кабелі живлення та підключення, хоча заряджати ноутбук у автомобілі безпечно. Щоб запобігти будь-якій небезпеці чи пошкодженню, переконайтеся, що ви перевіряєте якість портів і кабелів, а також сумісність. Також переконайтеся, що штекер не знаходиться в безпосередній близькості від гарячого двигуна.

Варіант 4: заряджайте свій ноутбук за допомогою універсального адаптера живлення

Коли акумулятор вашого ноутбука розряджається під час їзди, ви можете почати шукати в Інтернеті найкращі способи зарядити його без зарядного пристрою. Якщо так, негайно зупиніться, оскільки все, що вам потрібно, є в автомобілі, яким ви керуєте.

Ви можете використовувати адаптер для зарядки ноутбука під час водіння. Він допомагає вам перетворювати постійний струм на змінний струм і працює подібно до інверторного підходу. Головна відмінність полягає в тому, що вам не потрібен окремий кабель для зарядки ноутбука. Його можна відразу використовувати зі стандартним зарядним пристроєм ноутбука.

Все, що вам потрібно зробити, це придбати адаптер і підключити його до блоку живлення автомобіля. Потім, щоб зарядити ноутбук, просто підключіть його до гнізда адаптера. Хоча це фантастично знати, що є інший спосіб, ви, ймовірно, закінчите з розрядженою або несправною батареєю, якщо напругу регулювати неправильно під час використання універсального адаптера живлення.

Варіант 5: зарядіть свій ноутбук за допомогою Super Battery

Супер батареї схожі на додаткові або резервні батареї ноутбука. Купуючи його, переконайтеся, що він має правильний розмір і підходить для вашого ноутбука. Ці аксесуари залежать від певного бренду, тому, якщо вони не створені для вашого ноутбука, вони можуть не працювати з ним.

  Виправлення Неможливо зробити знімок екрана через політику безпеки

Примітка. Використовуйте суперакумулятор лише в екстремальних випадках, оскільки він неефективний.

Варіант 6: заряджайте свій ноутбук за допомогою смартфона

У сучасну епоху смартфони вважаються одними з найпотужніших гаджетів. Він має корисні функції, але він також може виконувати більшість рутинних завдань, які може виконувати комп’ютер.

Справа в тому, що мобільні телефони, як і комп’ютери, мають акумулятори і часто заряджаються за допомогою зарядного дроту. Проте хороша новина полягає в тому, що новіші стільникові телефони також можна використовувати як джерело живлення. Щоб зарядити ноутбук за допомогою смартфона, вам знадобиться двосторонній кабель USB Type-C і повністю заряджений смартфон. Потім просто підключіть кабель USB-C до телефону та ноутбука, виберіть живлення через порт USB, і ваш ноутбук має почати отримувати живлення від акумулятора смартфона.

Вимкніть усі непотрібні функції телефону, зокрема GSP, мобільні дані, Wi-Fi і Bluetooth, поки він заряджається. Ви також можете перевести свій ноутбук у режим польоту.

Як зарядити ноутбук через HDMI?

Фото автора Srattha Nualsate на Pexels

Під час роботи над важливими проектами може дратувати розряд батареї. Ситуація стає ще гіршою, якщо ви виявите, що зарядний пристрій вашого ноутбука або зламано, або його немає де знайти. За таких обставин ви можете тимчасово зарядити свій ноутбук декількома різними способами. Давайте розглянемо процес

Отже, зарядити ноутбук через HDMI можна двома способами:

  • Використання кабелю HDMI-HDMI для зарядки ноутбука.
  • Для заряджання ноутбука використовується кабель HDMI – Type C.

Зарядка ноутбука за допомогою кабелю HDMI-HDMI

Якщо ваш ноутбук має порт HDMI, а ваш телевізор має порт HDMI, ви можете скористатися цим методом. Інакше не вийде. Тому з’єднайте телевізор і ноутбук за допомогою кабелю HDMI. Перевірте, чи горить індикатор заряджання, а якщо ні, ще раз перевірте з’єднання на обох кінцях. Також не забудьте увімкнути телевізор. Пам’ятайте, що це повільна процедура, тому не очікуйте швидшого темпу заряджання. Це теж тимчасове виправлення.

Зарядка ноутбука за допомогою кабелю HDMI – Type C

Сьогодні виробники ноутбуків жертвують кількістю портів, доступних на ноутбуках, оскільки вони більше схильні створювати легкі, компактні ноутбуки. Тому, якщо ваш ноутбук не має портів HDMI, вам знадобиться адаптер HDMI – тип C або тип B. Ноутбуки Apple зазвичай страждають від цієї проблеми.

Отримавши потрібний адаптер, просто приєднайте до нього кінець кабелю, сумісний із телевізором, а інший кінець кабелю, сумісного з ноутбуком, — до іншого. Потім перевірте, чи світиться індикатор заряджання. Якщо ні, перевірте підключення або спробуйте підключити кабель назад до портів.

Незважаючи на те, що цей процес короткий, є кілька зауважень:

  • Процес заряджання може відбуватися дуже повільно.
  • Тривале використання цієї техніки може завдати шкоди ноутбуку.
  • У разі низької напруги може виникнути проблема із зарядкою.
  Як інтегрувати LibreOffice з Nextcloud

Сподіваємось, тепер ви маєте основне розуміння того, як заряджати ноутбук через HDMI.

Чи безпечно заряджати ноутбук без офіційного зарядного пристрою?

Надмірне використання будь-яких засобів може пошкодити ваш ноутбук, тому згадані вище процедури слід використовувати лише в екстрених випадках. Крім того, якщо ви не впевнені щодо процедури, важливо переконатися, що напруга та потужність відповідають вимогам до зарядного пристрою для вашого ноутбука.

Часті запитання (FAQ)

1. Як можна зарядити ноутбук із пошкодженим портом зарядного пристрою?

Відповідь Якщо зарядний порт вашого ноутбука зламаний, ви все одно можете заряджати його за допомогою зовнішньої батареї ноутбука.

2. Чи можна використовувати зарядний пристрій для телефону для заряджання ноутбука?

Відповідь Швидше за все, зарядний пристрій для вашого телефону також має роз’єм USB Type A. На жаль, хоча тип A може живити смарт-пристрої, ваш ноутбук не може живитися від нього.

3. Чи можна використовувати інвертор для заряджання ноутбука?

Відповідь У більшості випадків інвертор живлення є універсальним рішенням, яке можна використовувати з будь-яким ноутбуком і транспортним засобом будь-якого типу.

4. Як зарядити ноутбук без зарядного пристрою чи павербанка?

Відповідь Ваш ноутбук можна заряджати в автомобілі або через HDMI. Використовуючи порти USB у вашому автомобілі, ви можете зарядити свій ноутбук там. USB-зарядний пристрій потрібно підключити до ноутбука за допомогою роз’ємів USB Type-A та USB Type-C з обох боків відповідно.

5. Чи безпечно заряджати ноутбук за допомогою іншого зарядного пристрою?

Відповідь Якщо ви використовуєте зарядний пристрій іншого виробника, батарея вашого ноутбука може бути пошкоджена. Навіть якщо інший зарядний пристрій забезпечує таку саму потужність, ви завжди повинні використовувати той, який виготовив виробник пристрою.

***

Час від часу, особливо якщо ви працюєте над завданням, яке застрягли, ви можете відчувати загострення, коли не можете знайти зарядний пристрій або дізнаєтеся, що він зламався в останню хвилину. Тим часом ми запропонували кілька обхідних шляхів, щоб найкраще зарядити ноутбук без зарядного пристрою. Сподіваюся, цей блог був для вас корисним. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.