techukraine.net techukraine.net 6 найкращих сертифікатів, які допоможуть вам стати кращим менеджером

6 найкращих сертифікатів, які допоможуть вам стати кращим менеджером

Categories:

Якщо ви менеджер і хочете вдосконалити свої управлінські навички, є різні способи. Ви можете відвідати семінари з лідерства або пройти курси. Коли ви відвідуєте заняття, це ваша перевага, якщо ви отримаєте сертифікат після завершення.

Будь то управління проектами чи управління бізнес-процесами, є сертифікації, які ви можете отримати, які покращать ваші управлінські навички. Ви повинні платити за деякі з курсів; однак ви повинні вважати це інвестицією у свою кар’єру. Якщо у вас обмежений бюджет, також доступні деякі безкоштовні курси.

Проходження курсу «Основи управління проектами» — чудовий спосіб покращити свої навички та стати кращим менеджером. Курс представляє деякі з найпоширеніших принципів і методологій управління проектами, які допоможуть вам і вашій команді завершити успішні проекти.

Під час проходження цього курсу ви дізнаєтеся про такі поняття, як управління комунікаціями, якість вартості та управління комунікаціями. Система включає дев’ять годин відеоуроків, розбитих на 17 класів. Після реєстрації у вас є 90 днів, щоб пройти курс.

Немає жодних попередніх умов, необхідних для проходження цього курсу. Після його проходження ви отримаєте сертифікат про проходження. SkillUp пропонує систему, і ви можете отримати доступ до вмісту курсу через їхній додаток, який доступний на Android та iOS.

Цей курс є чудовим вибором, якщо ви хочете навчитися навичкам управління проектами та не готові до призначення PMP. Якщо ви вже керуєте проектами, вас можуть зацікавити потужні шаблони керування проектами Excel для відстеження будь-чого.

Якщо ви нещодавно залучилися до управління в надзвичайних ситуаціях, FEMA, Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях, пропонує курс через Федеральну базову академію управління в надзвичайних ситуаціях. Базова академія складається з 6 аудиторних курсів, які займають три тижні.

Після реєстрації ви проходите 15 днів і 120 годин навчання, і пропускати заняття не буде дозволено. Хоча Основи управління надзвичайними ситуаціями рекомендується перед початком програми, це не є обов’язковою умовою. Дванадцять обов’язкових попередніх умов відповідають вимогам усіх навчальних курсів Національної базової академії управління надзвичайними ситуаціями (NEMBA).

  14 найкращих інструментів для створення текстових відео для музикантів і творців контенту [2023]

NEMBA розроблено для новопризначених менеджерів із надзвичайних ситуацій із досвідом менше трьох років. Якщо у вас є смарт-годинник, вам може бути цікаво дізнатися, як використовувати екстрені функції на Samsung Galaxy Watch або іншій ОС Wear.

Припустімо, що ви вже маєте навички управління проектами і вважаєте, що вам буде корисно покращити ці навички. У цьому випадку вас може зацікавити сертифікований директор проекту, який пропонує Інститут управління проектами. Щоб отримати кваліфікацію, ви повинні пройти принаймні 30 годин професійного розвитку протягом останніх 12 місяців.

Перш ніж приступити до оцінювання, яке засвідчить вас, ви повинні мати еквівалент повного робочого дня за трирічною програмою інституту або надати портфоліо досвіду лідерства. Отримання сертифікації керівника проекту може допомогти вам розвивати те, що ви вже знаєте, і зробити вас більш цінним для вашої команди.

Зараз сертифікація коштує 1250 доларів США; однак ця інвестиція у вашу кар’єру може відкрити двері для можливостей залежно від ваших цілей, оскільки вона визнана на міжнародному рівні. Якщо ви шукали правильний інструмент для своєї команди, можливо, вам буде цікаво дізнатися, як вибрати правильний інструмент управління проектами.

Як Scrum Master, ви відповідаєте за створення робочого середовища, яке ваша команда вважає ефективним і продуктивним. Ви хочете скеровувати свою команду навичками, які сприяють розробці надійних процедур, принципів і цінностей, щоб допомогти завершити командні проекти за коротші цикли.

Ставши сертифікованим скрам-майстром, ви станете кращим менеджером, оскільки ваша команда відчуває, що ви використовуєте її час з розумом. Підвищення ефективності команди приносить користь команді, організації та кінцевому клієнту, який буде радий, що їхній проект було завершено вчасно.

  8 найкращих API для відпустки, щоб створити свій додаток для подорожей

Пройшовши сертифікацію scrum master, ви отримаєте навички, які дозволять вам швидше адаптуватися до змін, зосередитися на безперервному вдосконаленні, швидше впроваджувати інновації та отримувати відгуки. Щоб отримати сертифікат, ви можете взяти Застосування професійного Scrum або Професійний Scrum Master або переходьте відразу до тесту.

Вартість тесту становить 150 доларів США, і це формат із варіантами відповідей із 80 запитаннями. На його виконання у вас є 60 хвилин, а прохідний бал становить 80%. Якщо ви хочете отримати більше знань перед проходженням тесту, вам може бути цікаво дізнатися про деякі безкоштовні онлайн-ресурси, щоб навчитися agile & scrum.

Якщо ви нещодавно закінчили навчання або маєте менше двох років досвіду в управлінні бізнес-процесами, сертифікований спеціаліст з бізнес-процесів (CPBA) може стати для вас хорошою сертифікацією. Існує тест, щоб отримати сертифікацію CPBA. Тим не менш, вам також знадобляться 1250 годин задокументованого практичного досвіду в сфері управління бізнес-процесами або 4-річний кваліфікаційний університетський диплом.

Асоціація управління бізнес-процесами розробила цю сертифікацію для професіоналів, які отримали ступінь бакалавра або працювали в сфері управління бізнес-процесами принаймні рік. Пройшовши цю сертифікацію, ви підтверджуєте, що маєте надійну базову компетенцію в управлінні бізнес-процесами.

Перш ніж почати процес отримання CPBA, ви повинні сплатити реєстраційний збір, який не повертається. Після схвалення вашої заявки ви отримаєте сповіщення та посилання для реєстрації та оплати 550 доларів США.

Отримання цього сертифікату може дати вашому начальнику та вашій команді впевненості у ваших здібностях керувати бізнес-процесами. Отримавши CPBA, ви можете отримати сертифікованого спеціаліста з бізнес-практики та сертифікованого керівника бізнес-процесів.

Вам потрібно буде проходити повторну сертифікацію кожні три роки, і плата за це становить 75 доларів США. Якщо ви хочете дізнатися інший спосіб оптимізації своїх процесів, можливо, вам буде цікаво дізнатися про найкраще програмне забезпечення автоматизації роботизованих процесів (RPA), щоб оптимізувати робочий процес.

  10 найкращих бібліотек перевірки даних Node.JS для підтримки чистоти даних

Сертифікація CompTIA Project+ призначена для ІТ-фахівців. Ця сертифікація навчить вас інструментам і документації проекту, як визначити обмеження проекту, навичкам спілкування та управління змінами, а також основам проекту.

Перш ніж розпочати цю сертифікацію, вам знадобиться від 6 до 12 місяців практичного досвіду керування проектами в ІТ-середовищі. Отримання цього сертифікату дасть вам навички роботи з малими та середніми проектами.

Ця сертифікація може покращити ваші управлінські навички, надаючи вам різні рамки та методології для управління малими та середніми проектами. Якщо ви зацікавлені в інших сертифікатах CompTIA, ви можете розглянути повний пакет сертифікатів CompTIA, щоб розпочати свою кар’єру в сфері ІТ-безпеки.

Є багато сертифікатів, які допоможуть вам стати кращим менеджером

Залежно від ваших інтересів ви можете пройти багато сертифікацій, щоб покращити свої навички менеджера. Незалежно від того, чи хочете ви вдосконалити свої навички спілкування чи ефективніше керувати проектами, ви можете скористатися перевагами сертифікацій за різними цінами.

У вас також є вибір способу отримання цих сертифікатів. Деякі сертифікації пропонують варіанти навчання на заняттях, тоді як інші надають віддалений доступ до курсів, включаючи програми на вашому телефоні.

Удосконалення ваших управлінських навичок збільшує ваші шанси на підвищення і може зробити вас кращим лідером. Ваша команда та ваш бос оцінять ваші спроби вдосконалити свої навички менеджера.