6 найкращих серверів Factorio для всіх

Запущений нещодавно, Factorio викликає багато шуму на арені відеоігор. Він уже має солідну базу гравців понад 2 500 000 і продовжує розширюватися.

Хоча доступно багато ігор високого класу, Factorio не схожа на інші.

Він ідеально поєднує в собі захоплення створення інноваційних технологій і потребу відбивати ворогів, які можуть загрожувати вашим збіркам.

Якщо ви технічно підковані, висока ймовірність, що ця гра вам сподобається. І якщо ви хочете збільшити ігровий процес, вам потрібен чудовий хостинг-провайдер Factorio.

Отже, давайте обговоримо, що таке Factorio, а потім розглянемо деяких із найкращих постачальників хостингу серверів для цього.

Що таке факторіо?

факторіо це відеогра з симуляцією управління та будівництва, зосереджена на зборі ресурсів з елементами виживання та стратегією в реальному часі. На деякі його частини також вплинули моди Minecraft – IndustrialCraft і BuildCraft.

Гра відносно нова; він був розроблений Wube Software і випущений у 2020 році для Windows, Linux і macOS. Наразі близько 2500 тисяч людей уже купили гру, яка доступна в магазині Factorio, GOG або Steam.

Геймплей

Ця гра-пісочниця, Factorio, обертається навколо інженера, літальна машина якого приземляється на чужій планеті. Щоб вижити, вони повинні знайти та здобути ресурси, які допоможуть їм створювати машини та інструменти. У свою чергу, це дозволить їм створювати передові матеріали для створення більш складних машин і технологій.

Як гравець, ви будете прогресувати, щоб продовжувати будувати заводи та керувати ними. Тут гравці будують і обслуговують свої заводи, видобувають ресурси, будують інфраструктуру, досліджують технології, автоматизують виробництво і навіть борються з такими ворогами, як хробаки, плювачі та кусачі. Вам потрібно продемонструвати свою уяву, щоб спроектувати фабрики, реалізувати свої управлінські навички, створити інноваційні структури, захистити фабрики від ворогів.

Ви можете будувати величезні фабрики, оскільки гра забезпечує більшу стабільність і такі функції, як створення власних карт, багатокористувацька гра та написання додаткових модів у Lua. Це також передбачає автоматизацію видобутку, збирання, обробки та транспортування ресурсів і продуктів. Вони також досліджують і створюють машини, від базової до розширеної автоматизації, як-от роботів, екзоскелетів з електроприводом і для видобутку нафти.

Згодом ви виграєте гру, запустивши ракету, що потребує великої кількості ресурсів. Однак, оскільки це гра з відкритим світом, ви також можете вийти за межі закінчення оригінальної сюжетної лінії та продовжити гру, побудувавши більше фабрик і ресурсів. Він створений як для багатокористувацьких, так і для одиночних режимів.

Тепер питання в тому,

Навіщо потрібен ігровий хостинг для Factorio?

У наведеному вище поясненні для Factorio ви можете зрозуміти, наскільки складною є ця відеогра. А щоб зіграти в гру та виграти, вам потрібно побудувати величезні заводи та підтримувати їх, щоб ви могли створити свою ракету. Для цього потрібно багато серверних ресурсів, а також потрібно, щоб ви були дуже швидкими та захищали свої заводи від ворогів, які не люблять вас і ваші заводи.

Якщо ви використовуєте свій звичайний сервер і ділитеся з більшою кількістю людей, ваша швидкість і продуктивність можуть погано вплинути. І якщо у вас недостатньо ресурсів сервера в реальному житті, вас можуть атакувати в будь-який час і ви втратите свої ресурси у віртуальному ігровому світі.

  Як використовувати провідні лінії для більш сильних фотографій

Тому необхідно мати потужний сервер хостингу, щоб розвивати вашу гру.

Найкращі хостинг-провайдери серверів Factoria запропонують цінні функції, надійні ресурси сервера, а також вищу швидкість, продуктивність і безпеку, щоб допомогти вам насолоджуватися грою, як ніколи раніше.

Отже, давайте розберемося, якими всіма перевагами ви можете скористатися від хостингу серверів Factorio.

Вища доступність

Постачальники ігрового хостингу Factorio використовують передові центри обробки даних і технології для роботи ваших ігор. Вони гарантують, що ви отримаєте цілодобову доступність гри, і вам не доведеться стикатися з будь-якими простоями. Це заощадить усі ваші розчарування, зусилля та час, щоб ви могли зосередитися на грі та отримати від неї максимальну користь.

Покращений контроль над сервером

Завдяки тому, що весь ігровий сервер призначений лише для вас, ви можете використовувати його будь-коли та будь-коли. Більше ніхто не буде споживати ваші ресурси чи загрожувати вашій безпеці. Ви також можете контролювати, як просуватися в грі, і налаштовувати параметри відповідно до своїх унікальних уподобань.

Крім того, це допоможе вам вирішити, хто може приєднатися до вашої гри. Ви можете грати в одну гру або грати в багатокористувацьку гру та запросити своїх друзів з усього світу й усе одно відчувати ту саму потужну силу.

Ніяких клопотів

Завдяки самостійному розміщенню ви можете зіткнутися з багатьма затримками, помилками та простоями під час гри. Це тому, що для гри високого класу потрібна велика кількість серверних ресурсів, які неможливо отримати з сервером, який використовується багатьма іншими.

Однак, якщо ви орендуєте хостинг сервера Factorio, ви отримуєте весь сервер. Це означає, що незалежно від того, коли і як довго ви граєте, ви зможете грати з більшою ефективністю, не стикаючись із проблемами.

Корисні функції

Хостинг-провайдери ігрових серверів Factorio пропонують цінний набір функцій, щоб зробити вашу гру ще приємнішою. Ви можете вибрати один з різних центрів обробки даних і вибрати найближчий для максимальної продуктивності. Крім того, ви можете скористатися спеціальною командою підтримки для вирішення вашого запиту, захистом DDoS для захисту ваших ресурсів, найсучаснішими серверами та багатьом іншим.

Отже, коли ви почнете шукати серверний хостинг Factorio, ви отримаєте багато варіантів на ринку. Але стає важко вибрати, який з них насправді буде найкращим для вас.

Ми склали список найкращих хостинг-провайдерів Factorio, щоб полегшити вам вибір.

GTXGaming

GTXGaming нарешті представила серверний хостинг Factorio, який оснащений простим у використанні редактором конфігурації, який дозволяє швидко та без зусиль додавати адміністраторів. GTXGaming заархівує сервер під час кожного перезавантаження та завантажує файли резервної копії на зовнішнє резервне копіювання NAS.

Він захищатиме всі ваші дані протягом максимум 30 днів, щоб ви могли отримати резервні копії файлів і відновити їх протягом цього часу. Ви також можете використовувати менеджер майстерні, щоб легко завантажити елементи майстерні з веб-інтерфейсу. Крім того, GTXGaming використовує лише справжні сервери з жорсткими дисками корпоративного рівня для керування вашими іграми.

Відчуйте різницю та відчуйте найкраще з інтерфейсом GTXGaming. Прості повзунки та меню, що випадають, роблять процес налаштування вашого сервера ще більш плавним. Досвідчені геймери також можуть скористатися повним доступом до FTP і використовувати текстові редактори для налаштування сервера вручну.

  7 найкращих інструментів моніторингу поштового сервера 2020 року

Ви можете будь-коли створити підпорядкованого користувача та надати потрібні дозволи. Оновлює весь спектр процесорів з можливою швидкістю. Крім того, ваш сервер отримає можливий пінг і FPS з процесорами i7 4,2 ГГц. GTXGaming використовує шифрування SSL, шифрування md5, 2FA на всіх серверах, щоб ваша особиста інформація була в безпеці.

Замовте хостинг Factorio зараз і миттєво налаштуйте свій сервер.

GPORTAL

Отримайте хостинг преміум-сервера Factorio GPORTAL хостингова платформа. Після успішної реєстрації ви зможете почати роботу з сервером протягом декількох хвилин. Він використовує найновіші жорсткі диски NVMe SSD і найкраще обладнання, тому ви ніколи не зіткнетеся з проблемами.

GPORTAL захищає ваш сервер від небажаних DDoS-атак за допомогою Corero, який надає передові технології для безпеки вашого сервера. Ви можете легко відстежувати журнали та події через його веб-інтерфейс, а також пропонує до 50 ГБ резервного копіювання конфігурацій та збережених ігор.

Крім того, ви можете скористатися перевагами гнучкого та швидкого перемикання між іграми та зберігати свої улюблені моди за допомогою опції необмеженого зберігання модів.

Він також містить свою інфраструктуру в багатьох центрах обробки даних по всьому світу, включаючи Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Даллас, Сан-Паулу, Вашингтон, Лондон, Франкфурт, Москву, Барселону, Йоганнесбург, Сінгапур, Токіо, Сідней і Тайбей.

Виберіть бажане місце розташування сервера, щоб отримати кращу швидкість і заплатити 1,34 $/слот.

AleForge

Досліджуйте технології, будуйте інфраструктуру, автоматизуйте виробництво, боріться з ворогами тощо Хостинг сервера AleForge Factorio. Ви знайдете такі функції, як миттєва активація сервера, висока тактова частота процесорів, передові модифікації, глобальні розташування, жорсткі диски NVMe SSD, сповіщення сервера тощо.

Керуйте своїм ігровим сервером за допомогою простої у користуванні панелі керування, яка завантажує інсталятор модів, резервне копіювання та багато іншого. Потужний інтерфейс розроблений як для досвідчених користувачів, так і для початківців. Ви можете встановити пакети модів, вміст Steam Workshop, плагіни тощо на вибрані ігри.

Крім того, AleForge використовує всесвітню мережу з фактичним резервуванням і надійними засобами, щоб забезпечити 99,9% безвідмовної роботи для ігрового процесу без затримок. Він надає вам широкий спектр настроюваних функцій для приємної та плавної гри.

Пройдіть тест-драйв протягом 10 днів і оновіть, якщо хочете, за мінімальною ціною $4,50 за один ЦП, 1 ГБ пам’яті, необмежений дисковий простір тощо.

XGamingServer

Насолоджуйтесь XGamingServer виділений сервер Factorio для дослідження, створення, будівництва та боротьби з істотами у 2D-світі. Він пропонує потужну панель керування для автоматизованого хмарного резервного копіювання, баз даних MySQL, покращеного менеджера файлів та багато іншого.

Навіщо платити за фіксований слот, коли ви можете мати все це?

XGamingServer вірить у забезпечення продуктивності та дає вам свободу отримати сервер протягом 5 хвилин після активації. Використовуйте інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс для легкого керування ігровим сервером.

Їхні інженери можуть визначати вразливі місця різних програм і стратегії атак, щоб розробити найкращий захист від небажаних атак. Ви можете насолоджуватися багатокористувацьким режимом із високою доступністю та продуктивністю машин.

XGamingServer використовує Intel i7 6700k/7700k і AMD Ryzen 7 3700x для кращої продуктивності та швидкості. Наразі сервери розташовані в Канаді та Європі та незабаром розширяться. Виберіть найближче місце і почніть насолоджуватися найприємнішою грою.

  Все, що вам потрібно знати про співавторство в Excel

Отримайте 2 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ SSD, один DISK RAID тощо за 8 доларів США на місяць.

Nodecraft

Миттєво створіть сервер Factorio за допомогою Nodecraft хостингова платформа, яка дозволяє вам у будь-який час перемикатися між тридцятьма ігровими серверами, які розміщує Nodecraft і надає високоякісне обладнання. Це забезпечить відсутність затримок, і ви отримаєте високу продуктивність разом зі швидкістю.

Ви не зіткнетеся з будь-якими труднощами, будуючи свої заводи з друзями; Nodecraft надає доступ до послуги хостингу за доступною ціною. Використовуйте найновіший інтерфейс NodePanel 2 для легшого керування сервером.

Ви можете легко налаштувати свій сервер, вносити зміни в конфігурацію та контролювати налаштування за допомогою унікальної панелі NodeCraft. Система хостингу працює зі швидкістю та стабільністю, щоб надати вам неймовірний досвід. Далі керуйте серверним хостингом зі свого смартфона та завантажте програму Nodecraft на пристрої Android та iOS. Ви також отримаєте процесор Intel Xeon E-2174G або еквівалент із частотою 3,8+ ГГц і 64 ГБ оперативної пам’яті ECC.

Nodecraft використовує SSD для живлення ваших серверів, а всі резервні копії, несуттєві файли та ОС зберігаються на стандартних дисках. Крім того, ви отримаєте повний DDoS захист від мережевих атак. З екосистемою Linux ви знайдете стабільність, безпеку та продуктивність. Nodecraft також розміщує свою інфраструктуру в різних регіонах світу, щоб ви могли вибрати найближчий і відчути низький пінг.

Почніть свою ігрову подорож за 9,98 доларів США на місяць і скористайтеся безкоштовною пробною версією.

Нітрадо

Орендуйте свій сервер Factorio у Нітрадо, один із найкращих хостинг-провайдерів. Завдяки системі передоплати Nitrado ви отримаєте миттєвий доступ до сервера без будь-яких умов і контрактів.

Перемикайтеся між доступними іграми в будь-який час безкоштовно та керуйте всіма послугами з одного облікового запису. Для досвідчених геймерів Nitrado надає повний доступ через веб-інтерфейс Nitrado, RCON, FTP. Ви отримаєте безкоштовну базу даних MySQL і можливість використовувати попередньо зібраний файловий браузер для завантаження модів і файлів без додаткового програмного забезпечення. Ви також можете легко налаштувати всі основні параметри та отримати доступ до всіх конфігураційних файлів.

Крім того, отримайте прямий доступ до бази даних MySQL через phpMyAdmin. Nitrado також пропонує преміум-сертифіковані ігрові сервери ESL і розміщує свою інфраструктуру в 7 центрах обробки даних по всьому світу. Це дозволяє вибрати найближче розташування, щоб отримати кращу продуктивність і низький пінг.

Nitrado використовує безвідмовне та високоякісне обладнання, щоб забезпечити вам повний контроль над вашим сервером і щодня створює резервні копії файлів сервера, щоб ви ніколи не втратили дані. Він має прямий піринг із Telia Sonera, Unity Media/UPC, Tiscali, Deutsche Telekom та іншими операторами.

Виберіть свій простір від $1,30 і починайте налаштовувати свій сервер.

Висновок 🧑‍💻

Потрібний гідний постачальник послуг хостингу для ігор, щоб ви могли користуватися Factorio із найвищим рівнем задоволення та задоволення. Тому виберіть будь-якого із згаданих вище постачальників серверів Factorio та грайте в гру, як ніколи раніше.

Вас також може зацікавити серверний хостинг Dayz.