6 найкращих рішень для створення зображень робочого столу для розгортання ОС

Categories:

Встановити операційну систему на комп’ютер простіше, ніж будь-коли. Якщо це пара комп’ютерів, це не повинно зайняти багато часу.

Але що робити, коли мова йде про кілька комп’ютерів, призначених для бізнесу чи корпоративного середовища?

Саме тут стають у пригоді рішення для обробки зображень настільних комп’ютерів або служби розгортання ОС. Але що вони роблять? Як вони полегшують роботу?

Тут ми дізнаємося більше про рішення для обробки зображень настільного комп’ютера та деякі з найкращих варіантів, які може вибрати будь-який малий чи середній бізнес.

Навіщо вам потрібен інструмент обробки зображень робочого столу?

Це було б здійсненним, якби обмежувалося інсталяцією операційної системи на кількох системах. Але, враховуючи, що більшість розгортань ОС у бізнесі чи офісі потребують певної конфігурації, налаштовувати кожну систему однаково окремо займе багато часу.

Не обмежуючись цим, важко переконатися, що всі робочі столи працюють однаково. Ми люди; зрештою, деякі системи можуть бути налаштовані по-різному, що призведе до іншого досвіду для працівника та порушить роботу.

Тому щоразу, коли вам потрібно інсталювати операційну систему, набір програм/інструментів і налаштувати речі так, як ви хочете, на кількох системах, це передбачає ретельне тестування (яке забирає багато часу) і спостереження за одним і тим же без будь-яких відмінностей .

Отже, як можна встановити операційну систему на кількох комп’ютерах з однаковою необхідною конфігурацією?

Інструменти розгортання ОС є відповіддю на нього.

Це також причина, чому вам потрібна робоча ОС для ефективної віддаленої роботи.

За допомогою служби обробки зображень робочого столу ви можете легко скопіювати необхідну конфігурацію з одного комп’ютера, а потім без проблем розгорнути її на всіх інших комп’ютерах.

  Як об’єднати кілька облікових записів Google Drive і Google Photos

Таким чином, програмне забезпечення для розгортання образу робочого столу економить час, зменшує зусилля та полегшує розгортання ОС на кількох комп’ютерах.

Переваги використання служби розгортання образів

Загалом ви отримуєте зручність і легкість розгортання, але в чому його перевага?

Дозвольте мені виділити деякі з них:

  • Можливість віддаленого контролю/керування системами.
  • Управління не обмежується лише комп’ютерами, але й ноутбуками та мобільними пристроями.
  • Наявність кількох попередньо визначених конфігурацій для складних налаштувань.
  • Додаткові функції для захисту мережі.
  • Автоматизуйте розгортання.
  • Централізований контроль за всім.

На додаток до всього цього, постачальник програмного забезпечення (той, хто розробив або фінансує послугу) також може надати вам швидку підтримку, якщо у вас виникнуть проблеми.

Тепер, коли ви знаєте переваги та використання рішень для обробки зображень на робочому столі, дозвольте мені виділити деякі з популярних варіантів, які ви можете використовувати.

Desktop Central

Desktop Central by ManageEngine стає все більш популярним вибором для компаній, пов’язаних з віддаленою роботою. Разом із розгортанням ОС він також надає параметри для керування виправленнями, керування ліцензіями, керування мобільними пристроями, оптимізації пропускної здатності тощо.

Цікаво, що ви також отримуєте багато інших доповнень, як-от захист кінцевих точок, якщо вам потрібне комплексне рішення для централізації розгортань і керування безпекою.

Безкоштовна версія підтримує до 25 комп’ютерів і 25 мобільних пристроїв, а також усі необхідні функції. Ви все ще можете вибрати преміум-додатки, використовуючи безкоштовну функцію.

Desktop Central підтримує найпопулярніші операційні системи, включаючи Windows, Linux, Android, iOS, macOS, tvOS, Chrome OS і iPadOS.

Desktop Central від ManageEngine пропонує широкий вибір гнучких варіантів, щоб вибрати його як найкраще рішення для розгортання.

Розгортання зображення AOMEI

AOMEI це гарне рішення для користувачів, які хочуть керувати комп’ютерами без мобільних пристроїв.

  Виправлення помилки «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone».

Він пропонує безкоштовну версію, у якій ви можете розгортати операційні системи на 20 комп’ютерах одночасно. Хоча він підтримує різні версії Windows, ви не можете розгортати образи на іншому обладнанні, якщо не придбаєте преміум-версію.

Якщо ви шукаєте прості та ефективні рішення для розгортання, це саме те. На відміну від деяких варіантів, він не містить додаткових функцій, але пропонує 90-денну політику повернення грошей.

Він повинен добре підходити для малого бізнесу, але він не пропонує жодних корпоративних варіантів із спеціальними варіантами підтримки.

Snap Deploy

Snap Deploy від Acronis полегшує розгортання ОС за допомогою одного з найгнучкіших доступних тарифних планів.

Припустімо, ви хочете розгорнути пару систем, але бажаєте легко керувати цими розгортаннями. За допомогою Snap Deploy ви можете придбати ліцензії для кожного комп’ютера та кожного розгортання.

Таким чином, вам не доведеться витрачати багато на кілька комп’ютерів. Крім того, це може допомогти вам розрахувати свої витрати та оптимізувати інвестиції відповідно до ваших вимог.

На відміну від інших, він не має безкоштовної версії, але пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.

KACE

Якщо ви шукаєте швидке та автоматизоване програмне забезпечення для створення образів дисків, KACE повинен бути чудовим кандидатом для розгляду.

Він дозволяє вам автоматизувати конфігурації, драйвери, програми та кілька інших речей, які дозволяють зменшити складність розгортання ОС.

Він пропонує централізоване керування, де ви можете легко створювати та планувати складні розгортання.

Ви можете налаштувати конфігурації розгортання після його налаштування. Крім того, ви можете дистанційно виконувати ремонт і відновлювати свої системи за допомогою інструментів Windows/Mac. Отже, вам не потрібно покладатися на програмне забезпечення сторонніх виробників для відновлення Windows або Mac.

Отже, ви отримуєте все необхідне для керування розгортаннями.

Clonezilla

Clonezilla безсумнівно, одна з найкращих програм для клонування дисків для Windows. Якщо вам не потрібне централізоване керування чи преміум-функції, це для вас.

  8 криптовалютних курсів, щоб покращити торгівлю

Clonezilla можна використовувати безкоштовно. Отже, якщо ви хочете розгорнути ОС на комп’ютерах, це має бути ідеальним вибором.

Однак зауважте, що використання Clonezilla може бути не найдоступнішим досвідом. Отже, ви можете переглянути його документацію, перш ніж продовжити.

SmartDeploy

SmartDeploy це захоплююче рішення для обробки зображень, яке надає вам розуміння та можливість керувати декількома аспектами розгортань.

Починаючи від віддаленої автоматизації до міграції, ви отримуєте багато функцій із SmartDeploy. Інші функції включають керування драйверами, оновлення Windows, розгортання програм і оновлення ПК.

Ви можете завантажити пробну версію, щоб випробувати платформу.

Рішення для створення образів дисків допомагають підприємствам ефективно керувати комп’ютерами

Незалежно від розміру вашої команди, плавне розгортання ОС на кількох комп’ютерах із необхідною конфігурацією має призвести до чудового досвіду використання систем.

Не тільки зменшує зусилля з управління ІТ, але й автоматизовані рішення для розгортання також усувають непотрібні ризики, пов’язані з керуванням та усуненням несправностей комп’ютерів та інших пристроїв.

Кожна служба пропонує різний набір функцій і преміум-опцію відповідно до ваших вимог. Ви повинні ретельно оцінити, що вам потрібно, і вибрати деякі з перерахованих вище варіантів.

Вас також може зацікавити найкраще програмне забезпечення для керування робочим столом.