6 найкращих розширень ChatGPT для VS Code

Ключові висновки

  • Установіть розширення ChatGPT для VS Code, щоб отримати доступ до допомоги AI у вашому середовищі програмування. Він охоплює різні потреби кодування, як-от модульне тестування, налагодження, документація, пояснення коду та генерація коду.
  • Різні розширення, такі як EasyCode, CodeGPT і Code GPT, пропонують функціональні можливості ChatGPT із різними функціями та моделями. Деякі потребують ключа OpenAI API та пропонують індексацію коду та параметри налаштування.
  • Genie AI і ChatGPT Helper — це інші розширення, які забезпечують зручний інтерфейс і такі функції, як настроювані точні температури та оперативне збереження. Плагін ChatGPT VS Code від Джея Барнса дозволяє безкоштовно використовувати ChatGPT, але вимагає маркер веб-сеансу ChatGPT.

ChatGPT може допомогти вам вирішити багато програмних проблем через інтерфейс веб-чату. Але переходи до VS Code і виходу з них можуть відволікати. Пам’ятайте, що кожна секунда має значення, коли ви перебуваєте в зоні програмування.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете запитати ChatGPT будь-що з VS Code за допомогою розширення ChatGPT. ChatGPT покриває величезну кількість потреб у кодуванні, включаючи модульне тестування, налагодження, документацію, пояснення коду та генерацію коду.

Ось найзручніші розширення ChatGPT, які ви можете встановити для VS Code сьогодні.

Розширення ChatGPT від EasyCode — це легкодоступний спосіб отримати допомогу ШІ за допомогою різних мовних моделей. Він підтримує ChatGPT-3.5 і ChatGPT-4, з можливістю легкого перемикання між ними. Розширення також підтримує Claude AI як альтернативу ChatGPT. Якщо ваш обліковий запис OpenAI містить преміум-функції GPT-4, ви також можете додати свій ключ API для розширеного використання.

Хоча його розробник рекомендує зареєструватися або ввійти після встановлення, ви все одно можете використовувати ChatGPT без облікового запису. Шукаючи допомоги, ви можете поставити ChatGPT запитання щодо частин вашого коду або дозволити йому сканувати всю вашу кодову базу для ширшого використання.

Розширення EasyCode ChatGPT також містить опцію подальших дій, якщо ваше попереднє повідомлення потребує додаткових пояснень. На додаток до вбудованого автозавершення коду, він має вбудовані підказки одним клацанням миші для створення відповідей на ходу.

Розширення CodeGPT від Тіма Кмсела використовує моделі ChatGPT-3. Тому воно може бути менш ресурсним, ніж інші розширення, які використовують GPT-3.5 і GPT-4. Він має вбудовані підказки, які генерують відповіді одним клацанням миші. Ви також можете написати спеціальні підказки через вікно чату, якщо у вас є більш конкретний запит.

Хоча він містить багато моделей GPT-3, зокрема ChatGPT, text-curie-001, text-davinci-003, code-davinci-002 і code-cushman-002, text-davinci-003 є єдиною моделлю, яка працює з розширення за замовчуванням. Ви можете переглянути свою модель і встановити для неї значення text-davinci-003 у налаштуваннях розширення, якщо розширення видає помилку.

Іншою важливою функцією є індексування коду, що дозволяє виділяти свій код і шукати допомоги в навігації в складних ситуаціях. Для цього розширення потрібен ключ OpenAI API, який ви встановите в меню налаштувань після встановлення. Однак розширення може не працювати, якщо ви вичерпали безкоштовний кредит OpenAI.

Code GPT пропонує більш широкий сервіс штучного інтелекту для VS Code. Незважаючи на те, що модель штучного інтелекту за замовчуванням вибирається з ChatGPT-3.5 і ChatGPT-4 OpenAI, він також містить альтернативи ChatGPT, зокрема Cohere, AI21, Google Bard і Anthropic тощо.

Для розширення Code GPT потрібен ключ API OpenAI, який можна налаштувати, натиснувши комбінації клавіш панелі команд VS Code (CMD+Shift+P для Mac або Ctrl+Shift+P для Windows). Однак переконайтеся, що у вас достатньо безкоштовного кредиту або преміум-плану, щоб користуватися послугою VS Code AI. Цінною особливістю Code GPT є його здатність приймати підказки з коментарів коду та вставляти згенерований код у придатний для використання файл коду (на цільовій мові програмування).

Він має вбудовані та спеціальні підказки. Невеликим недоліком є ​​те, що він дозволяє лише максимум 800 токенів на запит, тому він підтримує менше тексту, ніж деякі інші постачальники.

Розширення ChatGPT Helper VS Code — це простий AI-помічник, який можна додати до VS Code, якщо вам потрібно лише швидко вирішити проблеми програмування. Це розширення просте у використанні та призначене лише для прийому обмеженої кількості вбудованих підказок.

Розширення ChatGPT Helper підтримує GPT-3.5 і GPT-4 з можливістю перемикання між ними. Для цього потрібен ключ OpenAI API, який розширення запропонує включити, щойно ви надішлете перше підказку після встановлення.

Однак, на відміну від інших розширень ChatGPT, воно не має функції чату. Але ви можете надсилати власні та вбудовані підказки через командну палітру VS Code. Він записує відповіді в окремі текстові файли, що дозволяє зберігати швидкі відповіді на потім.

Розширення ChatGPT від Genie AI має кращу естетику, містить вбудовані підказки в більш зручному інтерфейсі. Він підтримує GPT-3, GPT-3.5 і GPT-4. Як і багато інших розширень ChatGPT, згаданих раніше, для цього також потрібен ключ OpenAI API.

Це дозволяє вибирати різні точні температури відповідно до ваших вимог; ви можете вибрати між точною, збалансованою чи творчою відповіддю. На додаток до вбудованих підказок, які можна натискати, ви можете використовувати ChatGPT через спеціальне вікно підказок розширення Genei AI VS Code, щоб надсилати більш конкретні запити.

Під час використання розширення вам не потрібно вручну копіювати та вставляти створений ним код. Штучний інтелект Genie автоматично записуватиме відповіді у відповідні кодові файли, які ви можете використовувати безпосередньо у своїй програмі. Ви також можете зберегти свої розмови локально та відновити їх пізніше.

Якщо ви хочете використовувати ChatGPT безкоштовно, стане в нагоді розширення ChatGPT VS Code від Джея Барнса. Він працює на іншому рівні й вимагає ваш маркер веб-сеансу ChatGPT і агента користувача, а не ключ OpenAI API. Тому він завжди безкоштовний, оскільки розширює вашу взаємодію з ChatGPT з Інтернету.

Хоча це дозволяє вам безкоштовно використовувати ChatGPT у VS Code, це технічно налаштувати та може затримуватись із випадковими збоями. Крім того, ви періодично скидаєте свої маркери доступу, оскільки вони закінчуються разом із веб-сеансом ChatGPT.

Як і інші розширення ChatGPT, воно має вбудовані підказки та приймає спеціальні підказки через меню чату. Загалом, це розширення не потрапило б у наш список найкращих розширень ChatGPT для VS Code. Але це безкоштовно і може стати в нагоді, коли ви вичерпаєте свій безкоштовний кредит. Однак будьте обережні, щоб запобігти викраденню вашого сеансу.

Продуктивно використовуйте ChatGPT у VS Code

ChatGPT та інші генеративні моделі штучного інтелекту знайшли цінні застосування в нашому повсякденному житті. Незалежно від того, приймаємо ми їх чи ні, вони тут, щоб залишитися. Ці інструменти ШІ більше допомагають, ніж загрожують, якщо ви використовуєте їх продуктивно.

Використання цих розширень ChatGPT для програмування не гарантує безперебійної роботи. Вам все одно знадобиться поєднання цих інструментів штучного інтелекту з введенням людини та деякими навичками пошуку в Інтернеті, щоб вирішити проблеми програмування. Ви можете побачити, як використовувати ChatGPT у VS Code, щоб отримати практичне уявлення про роботу цих розширень.