6 найкращих проксі-менеджерів для масштабного керування проксі

| | 0 Comments| 1:28 PM
Categories:

Проксі-сервери корисні компаніям, окремим особам, університетам, неурядовим організаціям та іншим організаціям для збору даних і доступу до ресурсів, необхідних для їхніх робочих процесів.

Використання проксі може запропонувати більший час безперебійної роботи мережі, необмежену кількість одночасних запитів, надійні IP-адреси, необмежену ротацію та багато іншого.

Крім того, проксі допомагають приховати ваші дані та місцезнаходження від кібер-зловмисників, щоб запобігти крадіжці інформації та втраті репутації та довіри клієнтів.

Оскільки великим організаціям для виконання своїх завдань потрібні кілька проксі-серверів, стає важко керувати всіма проксі-серверами та відстежувати їх.

Тут менеджер проксі-серверів може допомогти їм керувати своїми проксі-серверами та будь-коли перемикатися між різними проксі-серверами відповідно до вимог.

Це надає бездоганний досвід користувачам, які бажають керувати та контролювати проксі-сервери, доступ персоналу, невдалі запити тощо, а також отримувати детальний звіт в одному місці.

У цій статті я обговорю проксі-сервери та їхні переваги, а також деякі з найкращих проксі-менеджерів на ваш вибір.

Давайте почнемо!

Що таке проксі-сервер?

Проксі-сервер – це шлюз між Інтернетом і вами. Це проміжний сервер, який відокремлює кінцевих користувачів від веб-сайтів, які вони переглядають. За допомогою проксі-сервера ви отримаєте різні рівні безпеки, конфіденційності та функціональності залежно від типу, який ви виберете для своїх потреб, організаційної політики та випадків використання.

Простіше кажучи, проксі-сервер — це маршрутизатор або система, яка постає між Інтернетом і користувачами, щоб запобігти кібер-зловмисникам пройти шлях до приватної мережі. Він може існувати на тому самому пристрої, що й сервер брандмауера, або на окремому сервері, який пересилає запити через брандмауери.

Головною перевагою використання проксі-сервера є те, що його кеш-пам’ять обслуговує всіх користувачів. Це збільшить час відповіді користувача. Проксі також може реєструвати власні взаємодії, що допомагає усунути проблему.

Що таке проксі-менеджер?

Проксі-менеджер — це програмне забезпечення, призначене для керування проксі-серверами комп’ютерної мережі в одному місці. Це також допомагає писати та впроваджувати політики та фільтрувати запити на ресурси. Це допомагає підвищити вашу продуктивність і безпеку.

Ви можете отримати повну статистику, контроль ротації IP-адрес і детальні журнали запитів за допомогою хорошого менеджера проксі.

Оскільки отримання даних з Інтернету є критичним і може призвести до блокування або заборони вашої веб-адреси, проксі-менеджер може бути корисним і в цьому випадку. Це допоможе вам вибрати найкращі проксі-сервери в масштабі, щоб ви могли безпечно продовжувати сканування веб-сайтів.

Менеджер проксі обробляє повторні спроби, застосовує ротацію, а також логіку зняття відбитків пальців тощо, щоб досягти максимального успіху вашого бізнесу. У результаті ви швидко та надійно отримаєте необхідні веб-дані.

Навіщо вам потрібен проксі-менеджер?

Малому або зростаючому бізнесу порівняно легше керувати всіма своїми проксі-серверами. Однак із зростаючими вимогами керування всіма проксі-серверами, якими ви користуєтеся, та відстеження кожного з них поступово стане більш важким.

Менеджер проксі-серверів допоможе вам додати проксі-сервери до вашого списку та керувати всіма проксі-серверами в одному місці, щоб ви могли користуватися послугою в будь-який час. Він пропонує вам потужність функцій автоматизації для підвищення рівня успіху.

Ви можете керувати сеансами з інформаційної панелі та надсилати кілька запитів за однією IP-адресою. Крім того, ви можете легко візуалізувати продуктивність кожного або кількох проксі-серверів на одному екрані. Це допоможе покращити рекомендації та швидко отримати те, що ви шукаєте, без особливих зусиль.

Проксі-менеджер не тільки допомагає з масштабуванням, але й покращує безпеку, конфіденційність і доступність. Він може контролювати використання Інтернету, надавати доступ до заблокованих ресурсів і економити пропускну здатність. Крім того, він захищає діяльність співробітників і балансує інтернет-трафік, щоб захистити їх від збоїв. За допомогою належного менеджера проксі ви можете контролювати доступ персоналу до проксі для підтримки безпеки у вашій організації.

  Все, що вам потрібно знати перед покупкою Xbox Series X|S

Як використовувати проксі-менеджер?

Незалежно від того, чи використовуєте ви Windows, Linux чи macOS, ви можете інсталювати Proxy Manager за допомогою кількох простих кроків. Щоб активувати диспетчер проксі-сервера у вашій системі, виконайте сценарії встановлення від постачальників проксі-серверів.

Рекомендовані вимоги до наявності у вашій системі проксі-менеджера: 2 ЦП, 4 ГБ оперативної пам’яті та 3 ГБ SSD.

Іноді ви можете скористатися файлом docker-compose.yml, щоб запустити програму керування проксі. Деякі постачальники також пропонують розширення менеджера проксі-сервера у вашому браузері, щоб забезпечити бездоганну роботу.

По-перше, вам потрібно завантажити файл розширення з веб-магазину, щоб використовувати розширення проксі-менеджера. Після цього ви можете почати створювати нові файли. Тепер програма проксі-менеджера є мобільною програмою для користувачів Android. Завантажте програму з Playstore і використовуйте її на своєму мобільному пристрої, щоб керувати своїми проксі-серверами та доступом персоналу звідусіль.

Що ви маєте на увазі під розширенням проксі?

Проксі-сервери є важливим інструментом для забезпечення конфіденційності в Інтернеті. Вони приймають ваші запити, замінюють IP та іншу необхідну інформацію та надсилають ваш запит за призначенням. Ця проста функція забезпечує безпеку вашої мережі, забезпечуючи високу конфіденційність.

Існує кілька способів налаштування проксі-сервера, наприклад параметрів у ваших операційних системах тощо. Це вимагає глибокого вивчення меню та підменю; і, отже, втомлює. Отже, якщо ви просто хочете перемикатися між кількома проксі-серверами, ефективним підходом є розширення проксі-сервера.

Ви можете додати необмежену кількість проксі-серверів і легко перемикатися між ними одним клацанням миші у своєму браузері — не потрібно копатися в параметрах і вводити деталі.

Таким чином, розширення проксі-сервера економить ваш час і дає змогу повністю скористатися перевагами проксі-серверів.

Тепер у вас є ідеї про проксі-менеджер, його переваги та те, як його можна вставити у свою систему. Отже, давайте обговоримо деякі з найкращих менеджерів проксі-серверів, які допоможуть вам легко керувати всіма вашими проксі-серверами.

Яскраві дані

Отримайте найкращий спосіб керувати сеансами проксі-сервера та підвищити рівень успіху скребка за допомогою Proxy Manager від Bright Data. Ви можете вимірювати статистику за портом і отримати повний контроль над ротацією IP-адрес і детальними журналами запитів.

Якщо ви отримаєте будь-які невдалі запити, Bright Data автоматично повторюватиме спроби, доки ви не досягнете успіху. Таким чином, це гарантує рівень успіху 99,99%. Ви можете легко налаштувати відбитки SSL і заголовки. Отже, вам потрібно зосередитися на своїх даних і дозволити проксі-менеджеру впоратися з рештою.

З Bright Data ви матимете повний контроль. Ви можете визначити, хто має доступ до якого проксі-сервера, включаючи чорні або білі списки. Крім того, за допомогою цього проксі-менеджера ви знайдете, на які країни орієнтуватися. Це дозволить вам керувати всіма своїми IP-адресами та їхніми показниками в одному місці та оптимізувати загальну продуктивність.

Отримайте зручний інтерфейс, спеціально розроблений розробниками, щоб у вас ніколи не виникало проблем під час використання. Ви також можете встановити деякі власні правила, щоб ефективно мінімізувати витрати. Крім того, ви можете швидко та прямо направляти запити через чотири проксі-мережі.

Проксі-менеджер Bright Data пропонує розширені функції, такі як спеціальні правила та регулярні вирази, які допоможуть вам у багатьох відношеннях, наприклад зменшити трафік. Ви можете з легкістю відстежувати всі запити, які надсилаються через проксі, через журнали запитів.

  Як виправити Echo або Google Home, які не підключаються до Wi-Fi

Крім того, інженери віддають перевагу Bright Data через його високу якість даних, найкращий час безвідмовної роботи мережі, найшвидший результат і найбільше покриття GEO. Мінімальні вимоги для встановлення цього проксі-менеджера: 1 ЦП, 2 ГБ оперативної пам’яті та 3 ГБ жорсткого диска.

Зареєструйтеся зараз і почніть керувати всіма проксі-серверами в одному місці.

Nginx

Надайте безпечний і ефективний доступ до своїх веб-сервісів за допомогою Nginx Proxy Manager. Він ідеально підходить для домашніх мереж і розроблений з урахуванням безпеки. Ви отримаєте безкоштовний SSL разом із опціями на вибір Let’s Encrypt.

Підключайтеся всюди за допомогою послуг приватної мережі. Nginx пропонує зручний інтерфейс, яким приємно користуватися, який базується на Tabler. Це також полегшує налаштування сервера, ніж раніше.

Крім того, ви можете налаштувати інших користувачів для керування або перегляду своїх хостів. Отримайте повний доступ до всього, що є у ваших службах. Проксі-менеджер Nginx створено як образ Docker, для якого потрібна база даних.

Ви отримаєте багато корисних функцій, таких як:

 • Безпечний і красивий інтерфейс на основі Tabler
 • Такі параметри, як переадресація доменів, потоки, переспрямування, хости 404 тощо
 • Базова автентифікація HTTP разом зі списками доступу
 • Керування користувачами, журнал аудиту та дозволи
 • Розширена конфігурація Nginx для суперкористувачів

Налаштуйте свій проксі-менеджер, встановивши Docker і Docker-compose, створивши файл docker-compose.yml, відкривши свій стек і ввійшовши в інтерфейс користувача.

IPRoyal

Отримайте менеджер проксі-серверів Google Chrome від IPRoyal і легко додавайте, видаляйте або перемикайтеся між проксі-серверами. Налаштуйте свій браузер Google Chrome на використання проксі-серверів без зміни налаштувань операційної системи.

Ви можете налаштувати резервний проксі-сервер для ситуації, коли будь-який із проксі-серверів, що залежать від протоколу, перестає працювати. IPRoyal також постачається з розширенням для браузера Firefox, щоб ви могли використовувати спеціальні проксі для кожного протоколу. Вам потрібно завантажити IPRoyal Proxy Manager із веб-магазину Firefox або Chrome, щоб використовувати цей проксі-менеджер для всіх ваших проксі-серверів.

Після встановлення натисніть на параметри та почніть розробляти нові профілі. Розширення в обох випадках пропонує як один, так і кілька проксі-профілів. Загалом для трафіку браузера використовується один проксі-сервер. Ви можете налаштувати кілька проксі-серверів для кожного протоколу, наприклад FTP, HTTPS і HTTP.

Крім того, IPRoyal надає швидкі посилання на пропозиції, включно з проксі-серверами для проживання, проксі-серверами центрів обробки даних, проксі-серверами для кросівок і статичними проксі-серверами для проживання, а також розширеними функціями. Тепер ви будете готові йти далі у вашому браузері.

Перемикайтеся між проксі-серверами, натиснувши піктограму менеджера проксі-серверів у Google Chrome або Firefox і вибравши будь-який профіль. Одним клацанням миші ви можете вимкнути свої проксі-сервери, а також увімкнути їх, коли забажаєте; це так просто.

Замовте необхідні проксі-сервіси та завантажте розширення для браузера сьогодні. Почніть контролювати всі свої проксі-сервери в одному місці.

Zyte

Zyte пропонує інтелектуальний менеджер проксі-серверів для всіх ваших проксі-серверів, щоб вам не потрібно було напружуватися, керуючи ними. Дуже важливо отримувати веб-дані за допомогою керування проксі-серверами, але цей розумний менеджер проксі-серверів автоматично вибере для вас найкращі проксі-сервери, щоб ви могли отримувати доступ до даних.

Інтелектуальний проксі-менеджер Zyte обробляє повторні спроби. Крім того, він застосовує відбитки пальців і логіку обертання для підвищення рівня успіху. Він керуватиме сотнями тисяч проксі-серверів від вашого імені, щоб швидко й надійно отримувати веб-дані.

Zyte пропонує багато функцій, як-от:

 • Автоматичні повтори
 • Автоматична ротація проксі
 • Геолокація
 • Виявлення фургона
 • Домашні IP-адреси
 • Підтримка сесії
 • Імітація реального браузера
 • Потужна інформація
 • Безголова підтримка браузера
  Як знайти рецепти в пошуку зображень Google

Керуйте власними сеансами та надсилайте кілька запитів через одну IP-адресу. Ви можете інтегрувати інструменти безголового сканування браузера з клієнтськими бібліотеками Zyte для Selenium, Puppeteer і Playwright. Отримайте переваги від зручної інформаційної панелі та візуалізуйте загальну продуктивність сканера. Ви також отримаєте докладні звіти та рекомендації щодо вдосконалення.

Спробуйте проксі-менеджер Zyte БЕЗКОШТОВНО до 14 днів і платіть лише за успішні запити. Отримайте потрібний проксі за початковою ціною 29 доларів США на місяць.

Oxylabs

Отримайте безкоштовну програму керування проксі-серверами з Oxylabs, яка працює майже з усіма постачальниками проксі-серверів. Він надзвичайно простий у використанні та підтримує останні версії Android. Це допоможе вам додавати та керувати всіма проксі-серверами безпосередньо з вашого мобільного пристрою.

Перемикайтеся між різними IP-адресами в один клік і отримуйте всі необхідні функції під рукою. Ви також можете вибрати розширення проксі для браузера Chrome. Програма Oxylabs Proxy Manager добре працює з будь-яким проксі-сервером на ваш вибір.

Забудьте про переходи від одного налаштування та пункту меню до іншого; додайте будь-які проксі-сервери, які є у вас на кількох платформах, і заспокойтеся. Немає необхідності рутувати свій пристрій і вибирати бажаний проксі-сервер для підключення до Інтернету після встановлення програми з Google Playstore.

Встановіть бажану тему, оскільки Oxylabs підтримує як світлий, так і темний режими. Якщо у вас ще немає жодного постачальника проксі-серверів, ви можете знайти його, як-от резидентні проксі, резидентні проксі-сервери nest-gen, проксі-сервери SOCKS%, проксі-сервери центру обробки даних тощо, безпосередньо на домашній сторінці Oxylabs.

Розширюйте свій бізнес сьогодні за допомогою належних даних із мережі за допомогою проксі-менеджера Oxylabs. Зареєструйтеся сьогодні та насолоджуйтесь використанням найефективніших проксі-серверів.

OpusXenta

Ефективно й ефективно керуйте голосуванням за довіреністю для всіх зацікавлених сторін і прав за допомогою проксі-менеджера OpusXenta. Це спрощує процес голосування шляхом запису відповідей, узагальнення результатів і розповсюдження документації.

Керуйте всіма своїми зустрічами, швидко надсилаючи інформацію про зустрічі за допомогою автоматизованих кампаній. Проксі-менеджер OpusXenta інтегровано з інструментом керування записами для створення документів для ваших зацікавлених сторін. Він також створює мітки для розсилки після надсилання ваших прав електронною поштою.

Цей менеджер проксі-серверів точно записує відповіді від проксі-серверів. Покрокова процедура спрощує збір даних і мінімізує ризик помилок, заощаджуючи зусилля та час персоналу. Він також надає прості для розуміння звіти, тож ви матимете чітке уявлення про результати.

Проксі-менеджер OpusXenta допомагає перевірити голоси в системі та підготуватися до зустрічі. Ви можете запросити безкоштовну демонстрацію, щоб краще зрозуміти концепцію. Заповніть форму та зробіть наступний крок до успіху.

Висновок

Менеджери проксі-серверів — це прості у використанні програми, які дають вам багато переваг, наприклад легке керування, докладні звіти тощо під час використання проксі-серверів. Незалежно від того, чи хочете ви встановити менеджер проксі-сервера у свою систему безпосередньо за допомогою коду, завантажити програму на свій мобільний пристрій або спробувати розширення для браузера, ви отримаєте однакові переваги.

Таким чином, ефективно керуйте своїми проксі-серверами, вибираючи найкращий менеджер проксі-серверів на основі ваших організаційних вимог і випадків використання.

Якщо ви хочете покращити свою конфіденційність в Інтернеті, вам слід переглянути кілька найкращих проксі-браузерів.