techukraine.net Android 6 найкращих програм для ідентифікації рослин для Android та iPhone

6 найкращих програм для ідентифікації рослин для Android та iPhone

Categories:

Ви коли-небудь дивилися на квітку чи рослину і задавалися питанням: «Що це за квітка?» або «Що це за рослина?». На щастя, за допомогою телефону можна впізнати квітку за зображенням. Вам просто потрібно скористатися додатком для ідентифікації квітів, щоб отримати відповідь.

З доступних додатків небагато таких успішних, як Bing від Microsoft і ідентифікатор рослин Google, Google Lens. Окрім ідентифікації квітів і рослин, ці програми також можуть ідентифікувати продукти, книги та навіть місця. Але є й інші хороші варіанти.

Ось як ідентифікувати рослини за допомогою Google і Bing, а також решти найкращих програм для ідентифікації рослин для Android та iOS, які можна використовувати, коли ви намагаєтеся назвати цю рослину.

1. Bing

Хоча ви можете припустити, що ідентифікатор рослин Bing не такий хороший, як ідентифікатор рослин Google, мобільний додаток Bing насправді чудово підходить для ідентифікації флори. Існує два способи пошуку рослин у Bing. Перша — традиційна функція пошуку зображень; другий використовує інтеграцію Bing ChatGPT, щоб ідентифікувати рослини та розповідати вам про них.

Коли ви вперше відкриваєте програму Bing, ви побачите панель пошуку вгорі з камерою та кнопкою мікрофона поруч. Щоб використовувати Bing як ідентифікатор рослини, торкніться значка камери, щоб відкрити функцію пошуку камери, а потім вирівняйте свою рослину чи квітку у видошукачі та зніміть її. Ви також можете отримати наявні зображення з фотопленки.

Коли ви зробите фотографію, Bing відсканує зображення та надасть вам можливі результати пошуку, включаючи супровідні зображення. Додаток часто спочатку показує рекламу та посилання на покупки, тому торкніться «Пов’язаний вміст», щоб перейти до фактичної інформації, яку ви шукаєте.

Визначайте рослини за допомогою Bing Chat

Крім того, ви можете піти на більш сучасний підхід. Bing Chat, частина Bing із підтримкою штучного інтелекту, підтримує пошук зображень. Просто торкніться кнопки «Чат» у нижній частині екрана та запитайте «Що це за рослина?». Потім торкніться значка камери в текстовому полі та зробіть знімок.

  9 безкоштовних ігор-симуляторів для користувачів Android, щоб уникнути реальності

Bing Chat займає кілька секунд, щоб ідентифікувати рослини, але результати чудові. Він не лише розповідає вам, що це таке, але й надає інформацію про них із посиланнями на веб-сайти, щоб дізнатися більше. Це також буде тільки краще.

Завантажити: Bing для Android | iOS (безкоштовно)

2. Google Lens

Чи може Google розпізнати рослини на зображенні? Так, можна! Ідентифікація рослин від Google Lens може.

Google Lens доступний як окрема програма для користувачів Android. Тим часом власники iPhone отримують Google Lens у комплекті з програмою Google. Він працює приблизно однаково на обох платформах.

На Android ви можете запустити програму Lens або торкнутися піктограми Lens у віджеті Google на головному екрані. На iPhone відкрийте програму Google і торкніться піктограми об’єктива на панелі пошуку. Після цього весь екран телефону стане об’єктивом камери.

Торкніться «Пошук» за допомогою камери та наведіть камеру на рослину чи квітку, яку потрібно визначити. Торкніться великої кнопки затвора, щоб виконати пошук. Google Lens відобразить один основний результат для цього елемента разом із фотографією, списком пов’язаного вмісту та подібними зображеннями.

Торкнувшись головної фотографії, ви перейдете на сторінку пошуку Google з описом рослини. Якщо замість цього натиснути кнопку «Пошук», Google покаже вам сторінку результатів пошуку з назвою кінцевого плану як ключовим словом.

Як і слід було очікувати від Google, результати хороші. Хоча зазвичай він орієнтується на одну рослину чи квітку, він іноді дає вам кілька варіантів, якщо не може визначити, що саме ви дивитеся.

Завантажити: Google Lens для Android (безкоштовно)

Завантажити: Google для iOS (безкоштовно)

Додаток камери iPhone також має базову підтримку ідентифікації рослин за допомогою Siri. Просто зробіть фотографію або візьміть зображення з програми «Фото», проведіть пальцем угору, і ви побачите опцію «Пошук». Натисніть це, щоб спробувати визначити свою рослину чи квітку.

3. PictureThis

PictureThis — це безкоштовна та преміальна програма для визначення рослин. Це одна з найбільш завантажуваних програм для ідентифікації рослин і квітів, і це з поважної причини. Додаток стверджує, що може ідентифікувати рослини з точністю 98%.

Простий у використанні, простий у навігації та чудовий результат пошуку, цей додаток довів під час тестування, що може ідентифікувати квіти та всі рослини на кожній зробленій нами фотографії.

  Виправте, що Pokémon Go Adventure Sync не працює на Android

Кожне зображення, яке ви робите за допомогою програми, зберігається у вашому розділі «Мої рослини», тож ви можете знову отримати доступ до цієї інформації, якщо знадобиться. Ви можете створювати власні колекції на основі типів рослин, зокрема квітів, листяних рослин, овочів, бур’янів тощо.

Преміум-версія дозволяє вам ідентифікувати рослини без будь-яких обмежень, отримувати посібники з догляду за рослинами та запитувати експертів про будь-які проблеми, які можуть виникнути з вашими рослинами. Це також дозволяє використовувати програму без будь-якої реклами чи перерв. Однак навіть з обмеженою безкоштовною версією PictureThis ви можете отримати багато від послуги.

Завантажити: PictureThis для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. PlantNet

PlantNet зібрав десятки мільйонів завантажень на Android та iOS. Він швидкий і потужний і може ідентифікувати понад 20 000 видів рослин або квітів.

Додаток настільки простий або деталізований, наскільки вам це потрібно. Ви можете просто зробити фотографію та дозволити програмі ідентифікувати її, або є інші варіанти, які допоможуть покращити результати. Ви можете вказати, чи є на вашій фотографії лист, квітка, кора чи інші предмети, наприклад, щоб допомогти відфільтрувати результати, а також ви можете використовувати GPS, щоб обмежити параметри лише тими рослинами, які ростуть там, де ви.

Додаток надає довгий список потенційних результатів і показує рейтинг ймовірності, щоб визначити, наскільки вірогідним є ідентифікатор. Загалом ми виявили, що це досить добре, і якщо ви торкнетеся «Підтвердити» для потрібної рослини (якщо ви її знаєте), це допоможе покращити результати в майбутньому. Ви також можете використовувати PlantNet через його веб-сайт, якщо не хочете використовувати програму ідентифікатора рослин.

Завантажити: PlantNet для Android | iOS (безкоштовно)

5. Ідентифікація рослин ++

Plant Identification ++ – це програма для ідентифікації рослин для iOS, якою можна користуватися безкоштовно за додаткової преміум-підписки. Однак безкоштовна версія працює чудово, якщо все, що ви сподіваєтеся зробити, це швидко та легко ідентифікувати рослини.

Коли ви відкриваєте програму, сфотографуйте рослину або витягніть фотографію зі свого фотоальбому. Коли ви робите фотографію, програма шукає в базі даних і відображає можливі результати. Ми виявили, що ці результати пошуку дуже точні. Крім того, коли ви натискаєте на результати, Plant Identification ++ знаходить сторінку з інформацією про рослину у Вікіпедії.

  Транслюйте свій канал YouTube, Twitter і Reddit на Chromecast [Android]

Якщо ви підписалися на преміум-версію, ви отримаєте необмежену кількість інструментів ідентифікації та оцінки здоров’я ваших рослин.

По суті, ця програма проста у користуванні та не потребує стресу. Він ідеально підходить для людей, які не хочуть приєднуватися до спільноти любителів рослин. Основний недолік полягає в тому, що він доступний лише для iPhone.

Завантажити: Ідентифікація рослин ++ для iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Плантум

Як і інші програми в цьому списку, Plantum дозволяє вам досліджувати навколишній світ. З можливістю відразу перейти до преміум-плану після триденної пробної версії або продовжити з обмеженою безкоштовною версією, у Plantum є рішення для кожного. Він ідеально підходить як для досвідчених користувачів, так і для випадкових ентузіастів.

Коли ви впізнаєте квітку за зображенням, Plantum витягує на ній ідентифікаційну картку. На цій картці ви побачите назву рослини, її таксономію, список підвидів, культивування та практичне використання рослини та інші нішеві деталі, як-от символіка та фольклор. В останньому розділі розповідається про те, що квіти чи рослини означали історично та що вони символізують зараз.

Окрім усього цього, Plantum показує здоров’я ваших рослин і дозволяє встановлювати нагадування про догляд, щоб ви не забували про них піклуватися.

Завантажити: Plantum для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Як розпізнавати рослини за допомогою Google, Bing та інших програм

За допомогою цих чудових програм ви зможете впізнати практично будь-яку квітку чи рослину на зображенні. Розпізнавання рослин може бути дуже цікавим, коли ви почнете, і найкраща частина цих програм полягає в тому, що якщо ви використовуєте їх досить часто, ви почнете ідентифікувати кущі, квіти та рослини самостійно.

Пройшли ті часи, коли потрібно було надіслати комусь фотографію, щоб запитати: «Що це за рослина?»