6 найкращих програм для оптимізації відео [Free/Paid]

Відео стало дуже ефективним інструментом для розваг, маркетингу та обміну знаннями. Онлайн-інструменти для оптимізації відео можуть зробити ваші відео сумісними з різними платформами та оптимізувати для пошукових систем.

Сьогодні майже всі знімають відео. Але щоб переконатися, що ваші відео охоплюють потрібну аудиторію та відповідають правилам форматування веб-сайтів хостингу, вам потрібно використовувати оптимізатор відео для Інтернету. Інструменти оптимізації відео можуть значно покращити якість вашого відео та підвищити рейтинг відео в пошукових системах.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про оптимізатор онлайн-відео, його важливість у маркетингу та найпопулярніші інструменти, які допоможуть вам оптимізувати відео.

Що таке оптимізатор відео?

Оптимізація відео може стосуватися двох речей. Традиційно це означає перетворення формату відеофайлу, його стиснення для зменшення розміру файлу та виконання інших завдань редагування, щоб відео виглядало ідеально. Однак оптимізація відео також означає оптимізацію відео для пошукових систем.

Як оптимізатор відео може допомогти у відеомаркетингу?

Маркетинг і оптимізація тісно пов’язані. Хоча всі онлайн-маркетингові стратегії включають відео, пошукова оптимізація також має вирішальне значення для відео. Використовуючи онлайн-оптимізатор відео, ви можете легко оптимізувати свої відео для таких пошукових систем, як Google, Yahoo, Bing, і соціальних платформ, таких як YouTube і Facebook.

Причини використання онлайн-оптимізаторів відео

 • Конвертуйте відео у формати, придатні для платформи хостингу
 • Покращуйте якість аудіо та відео шляхом редагування
 • Зменште розмір файлу для швидкого завантаження та перегляду відео
 • Додайте субтитри, видаліть шуми та виправте градацію кольору
 • Охопіть максимальну аудиторію, крім ваших підписників
 • Досягніть кращої видимості результатів пошуку
 • Отримайте більше переглядів, уподобань і підписок
 • Зробіть так, щоб ваші відео мали високі рейтинги за відповідними ключовими словами
 • Підвищення рентабельності інвестицій і покращення ідентифікації бренду

Найкращі методи оптимізації відео

 • Стискайте розмір відеофайлу без шкоди для якості
 • Створюйте відео на глобальні та локальні теми
 • Зробіть ваші відео доступними для пошуку за допомогою відповідних назв, описів, хеш-тегів і тегів
 • Виконайте A/B-тестування ескізів, щоб вибрати найкращий
 • Додайте транскрипцію своїх відео
 • Рекламуйте свої відео на всіх можливих платформах, включаючи соціальні мережі
 • Плануйте відео, аналізуючи попередню продуктивність
 • Виберіть правильний сайт для розміщення

Давайте тепер розглянемо найкраще програмне забезпечення для оптимізації відео.

Movavi

Movavi це ваше універсальне рішення для всіх потреб створення відео, включаючи редагування🎞️, конвертацію та запис екрану. За допомогою цього багатофункціонального набору відео можна створювати приголомшливі відео та слайд-шоу. Він також поставляється з набором ефектів, які можна використовувати для оптимізації відеовмісту.

  Як приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї

Цей оптимізатор відео для Інтернету може конвертувати понад 180 форматів файлів і дозволяє вручну встановлювати параметри, а також пропонує деякі корисні попередні налаштування. Користувачі можуть конвертувати декілька файлів одночасно та додавати субтитри до своїх відео.

Movavi також дозволяє передавати файли без проводів і отримувати доступ до файлів із медіатеки цієї платформи. Він дозволяє додавати різноманітні аудіоефекти до відеозвуків, наприклад компресор, спотворення, гейт і фленджер.

Його інтерфейс забезпечує кращий досвід як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Це програмне забезпечення на базі Windows також працює як записувач DVD📀 або Blu-ray, медіаплеєр і велика колекція стандартного вмісту.

Крім перерахованих вище атрибутів, програма дозволяє записувати все, що відбувається на екрані вашого комп’ютера (перегляд веб-сайтів, відеодзвінки, робота програмного забезпечення) з високоякісним аудіо та відео. Ви також можете додати голос за кадром і виділити, використовуючи курсор на відео за допомогою цього інструменту.

Шампунь

Процес редагування відео може бути тривалим і неспокійним. с Шампунь, ви можете швидко редагувати відео з чудовими результатами. Цей багатофункціональний інструмент може стабілізувати та покращити ваші відео та зробити їх готовими завоювати серця аудиторії.

Використовуючи швидкий режим, ви можете блискавично редагувати кілька відео. Крім того, для виконання таких завдань, як усунення шумів, стабілізація та підвищення різкості відео, у цій програмі потрібно лише кілька клацань. Він також пропонує різноманітні розумні автоматичні функції для миттєвого покращення якості відео.

Тим, хто хоче отримати максимальний контроль і бажає досягти досконалості за допомогою ручного тонкого налаштування, варто скористатися розширеним режимом. Він пропонує безліч варіантів налаштування та великий попередній перегляд. Тому ви можете створювати окремі розділи свого відео, оптимізувати їх окремо та видаляти непотрібні розділи.

Ashampoo — це повністю автоматизований оптимізатор відео для Інтернету, який підтримує пакетну обробку кількох відео. Він також усуває будь-які несприятливі цифрові шуми, викривлення об’єктива або мерехтіння. Використовуючи його сповільнений або сповільнений ефект, ви можете створювати приголомшливі відео.

Якщо є потреба додати текст або зображення до окремих сцен, ця платформа також може допомогти вам у цьому. За допомогою цього відеоредактора користувачі можуть вирізати частину відео, повертати відео з орієнтації за замовчуванням і об’єднувати різні кліпи.

Його плідні колірні профілі, що містять кольорові тони, освітлення, насиченість і віньєтки, допоможуть вам досягти ідеального балансу без зайвих зусиль.

Показати

Показати це інструмент оптимізації відео, який допоможе вам виконувати безпроблемне й автоматизоване пошукове оптимізацію відео для найкращих результатів. З його допомогою ви можете швидко створювати зручні для пошукової системи відео та проіндексувати їх.

  Як використовувати карти приміщень на Google Maps

Цей динамічний інструмент гарантує, що всі зміни набудуть чинності відразу після вбудовування коду. Таким чином, користувачі можуть тестувати різні стилі, не переписуючи з нуля.

Це полегшує читання назви та опису вашого відео сканером, щоб аудиторія могла знайти відео. Користувачі можуть насолоджуватися інтелектуальною оптимізацією відео за допомогою цієї платформи, оскільки вона додає метадані, які допомагають пошуковим системам швидко знаходити ваш відеовміст.

Крім того, цей оптимізатор відео для Інтернету допомагає вашим відео в рейтингу за різними відповідними пошуковими термінами. Підвищуючи ефективність ваших відео, Show гарантує, що вони приваблюють більше глядачів і отримують кращі результати.

Використовуючи цей інструмент, ви можете бути виявлені аудиторією раніше і залишатися попереду своїх конкурентів. Деякі додаткові функції цього оптимізатора відео – розміщення відео та надшвидке потокове передавання.

TubeBuddy

Якщо ви хочете, щоб ваш канал YouTube розвивався швидше й охоплював широку аудиторію, TubeBuddy це правильне розширення для браузера. Він надає вам усі необхідні інструменти, щоб якнайшвидше отримати більше переглядів ваших відео та збільшити кількість підписників на ваш канал.

Використовуючи інструмент пошуку за ключовими словами, користувачі можуть знайти високоефективні теми для створення відео та додати відповідні заголовки, описи та теги. Генератор мініатюр цього онлайн-оптимізатора відео може швидко створювати привабливі мініатюри для ваших відео, щоб пришвидшити час публікації.

TubeBuddy поставляється з інструментом соціального відстеження, який дозволяє вам рекламувати свої відео на різних платформах, щоб отримати перегляди ваших нових відео від ваших підписників. Це також дозволяє відстежувати трафік, отриманий від публікацій у соціальних мережах.

Він також знайомить вас із найкращими практиками YouTube, щоб ви могли отримати більше переглядів і підписок. Крім того, за допомогою цього розширення користувачі можуть перекладати назву й опис іншими мовами, перевіряти рейтинг свого відео порівняно з конкурентами за певним ключовим словом і переглядати загальну продуктивність каналу.

Це також дозволяє виконувати A/B-тест, щоб знайти найкращі мініатюри, заголовки, описи та теги для відео.

Відооли

Незалежно від того, чи ви творець відео чи рекламодавець, Відооли це онлайн-аналізатор відео, який допоможе вам досягти успіху у відеомаркетингу на різних платформах. Він пропонує вам достовірні дані та уявлення про найважливіші показники, пов’язані з онлайн-індустрією відео.

Кожен видавець відео хоче, щоб його відео переглянули та полюбили якомога більше людей. Щоб переконатися в цьому, Vidooly аналізує ключові слова та знаходить найкраще, що стосується вашої галузі чи домену.

  Як швидко увімкнути режим низького енергоспоживання на вашому iPhone

Ви також можете використовувати його, щоб аналізувати тенденції на основі розташування та категорії та придумувати нові ідеї. Крім того, платформа пропонує пропозиції тегів для покращення пошуку відео на YouTube і пропонує найкращий час для завантаження відео.

Цей інструмент також допоможе вам проаналізувати аудиторію ваших конкурентів і створити нову аудиторію для свого каналу. Ви також отримаєте статистику аудиторії YouTube із цієї платформи, щоб знати людей, які скасували підписку на ваш канал, або глядачів, які ще не підписалися.

Ручне гальмо

Шукаєте варіант оптимізації відео з відкритим кодом, який є абсолютно безкоштовним? Якщо так, вам слід піти Ручне гальмо. Це дозволяє виконувати стандартну або високоякісну конвертацію відео простими кроками.

Що стосується вхідних файлів, цей оптимізатор відео для Інтернету підтримує більшість поширених мультимедійних файлів, доступних у всьому світі. Ви також можете конвертувати відео з джерел DVD або BluRay, але переконайтеся, що файли не містять вміст, захищений від копіювання.

Підтримувані формати вихідних файлів включають MP4, MKV, WebM, MPEG-2, MPEG-4, VP8, VP9, ​​Theora, H.264 і H.265. Користувачі можуть пакетно сканувати кілька файлів і ставити їх у чергу для кодування.

HandBrake також дозволяє виконувати різноманітні завдання з оптимізації відео, зокрема кадрування, масштабування, відтінки сірого, колірний простір, деінтерлейсінг, детелекін, розчеплення, усунення шумів і деблокування. Під час оптимізації ви можете вибрати назву, розділ і діапазон.

Крім того, також можна додати субтитри в SRT, VobSub, CC CEA-608 і SSA. Це також полегшує кодування відео із середнім бітрейтом і попередній перегляд відео в реальному часі.

Цей інструмент пропонує підтримку кількох платформ. Тому ви можете завантажити його окремі версії для Windows (Win 10 і новіших версій), Mac (версії 10.13 і пізніших) і Linux.

Висновок 📽️

Оптимізація відео стала невід’ємною частиною створення відео. Тут ми склали список найпопулярніших онлайн-інструментів оптимізації відео та розширень, які гарантують, що ваші відео відповідають вимогам веб-сайту та легко доступні для пошуку аудиторією.

Якщо ви любите Instagram, ви можете дізнатися, як змінити розмір відео для Instagram за допомогою інструментів.