6 найкращих програм для ведення бухгалтерії для малого бізнесу та фрілансерів

Бухгалтерське програмне забезпечення має вирішальне значення для забезпечення точності звітів про доходи вашого підприємства. Це допоможе вам уникнути значних штрафів і більш суворих покарань.

Існує багато інструментів для ведення бухгалтерського обліку для фрілансерів і малого бізнесу, тож ознайомтеся з нашими перевіреними фаворитами.

1. FreshBooks для надійної та вичерпної звітності

FreshBooks — це масштабований незалежний бухгалтерський інструмент, який також чудово підходить, якщо у вашій компанії є співробітники та підрядники. Ви можете легко створювати рахунки-фактури в додатку та використовувати програму в кількох країнах. Отже, ви можете виявити, що цей інструмент є чудовим варіантом, якщо ви займаєтеся міжнародними платежами як фрілансер.

Окрім надсилання рахунків-фактур, ви також можете використовувати FreshBooks для розробки професійно виглядаючих пропозицій. Крім того, ви можете відстежувати свій час, отримувати баланси та встановлювати виплати для клієнтів, за яких ви отримуєте однакову щомісячну суму.

Скільки коштує FreshBooks?

FreshBooks має три рівні цін: Lite, Plus і Premium. Lite лише для фрілансерів. Ви можете отримати персоналізовані плани, якщо розширите свій бізнес, і вони доступні за унікальними цінами.

Підписка

Ціна за місяць

Річна ціна

Полегшений

19 доларів США на місяць

$228/рік

Плюс

$33/міс

$396/рік

Преміум

60 $/міс

$720/рік

Завантажити: FreshBooks для iOS/iPadOS | Android (Безкоштовна пробна версія, підписка доступна через покупку в програмі)

2. HoneyBook для універсального фрілансерського рішення

Якщо ви фрілансер із США чи Канади, HoneyBook стане чудовим комплексним рішенням. Доступно кілька інструментів для ведення бухгалтерського обліку, включаючи можливість створювати та надсилати індивідуальні рахунки-фактури. Ви також можете отримати повний огляд своїх доходів і витрат за рік.

  Як розрахувати та зменшити високий рівень відбуття працівників

Окрім керування вашими фінансами, HoneyBook має кілька інструментів, які допоможуть вам підвищити продуктивність як фрілансера. Наприклад, ви можете інтегрувати календар Google і створювати списки справ. Додаток також інтегрується з QuickBooks, Asana, Slack і кількома іншими рішеннями.

Скільки коштує HoneyBook?

HoneyBook має три рівні підписки: Starter, Essentials і Premium. Коли ви починаєте, ви можете отримати знижку 50% протягом перших трьох місяців на місячну підписку. Для річних планів ви отримаєте знижку 50% на перший рік. Нижче наведено порівняння підписок HoneyBooks.

Підписка

Ціна за місяць

Річна ціна

Стартер

19 доларів США на місяць

$192/рік

Необхідний

39 доларів США на місяць

$384/рік

Преміум

$79/міс

$792/рік

Завантажити: HoneyBook для macOS | Android | iOS (Безкоштовна пробна версія, підписка доступна через покупку в програмі)

3. Хвиля Бухгалтерія для безкоштовного ведення бухгалтерії та рахунків

Бухгалтерський облік Wave є одним із найзручніших інструментів у цьому списку, і я використовував програму на перших днях роботи фрілансером між 2019 і 2020 роками. Єдина причина, чому я припинив користуватися службою, полягала в тому, що я переїхав до країни, в якій вона не діє.

Ви можете легко додати свої доходи та витрати, а на домашній сторінці можна переглянути ваші доходи та вихідні платежі за останні 12 і 24 місяці. Також легко створювати та надсилати рахунки-фактури, і ви навіть можете включити свій логотип, щоб додати професійного штриху.

Додайте свої продукти та послуги через інтерфейс Wave Bookkeeping, щоб спростити оплату ваших послуг. Крім того, у вас є можливість підключити свій банківський рахунок і спростити платежі. Іншим зручним інструментом є функція Expense Breakdown, яка дозволяє вам краще організувати свої витрати та визначити, чи витрачаєте ви занадто багато в одній сфері.

Скільки коштує бухгалтерія Wave?

План Wave Starter абсолютно безкоштовний, тому це ідеальний вибір, якщо ви новачок у фрілансі. Ви можете приймати онлайн-платежі, створювати необмежену кількість рахунків-фактур і додавати всі свої доходи та витрати. Якщо вам потрібні важливіші функції, як-от автоматизація нагадувань про прострочення платежу та автоматичний імпорт транзакцій, Wave PRO коштує 16 доларів США на місяць або 170 доларів США на рік.

  Як примусово перезавантажити iPhone 13 Pro

Завантажити: Хвиля для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Бонсай для ефективного ведення бухгалтерського обліку

Інтелектуальна та глибока інтеграція Bonsai дозволяє створювати рахунки-фактури, збирати платежі, відстежувати витрати та час, а також створювати звіти для майбутнього податкового сезону. Ви також можете розробляти пропозиції та укладати договори.

За допомогою Bonsai ви також можете перерахувати свої послуги, щоб забезпечити ефективне виставлення рахунків. Щоб переконатися, що все залишається впорядкованим, ви можете скористатися функціями категоризації програми. У додатку також можна зберігати всіх своїх клієнтів, що означає, що ви можете легко створювати рахунки-фактури для кожної людини, з якою працюєте, наприкінці кожного проекту.

Скільки коштує бонсай?

Bonsai має три рівні цін: початковий, професійний і бізнес. Ймовірно, вам підійде Starter або Professional як фрілансер, тоді як окремим особам з великими компаніями та співробітниками слід вибрати Professional або Business. Нижче наведено розбивку різних варіантів ціноутворення.

Підписка

Ціна за місяць

Річна ціна

Стартер

25 доларів США на місяць

$21/міс

професійний

39 доларів США на місяць

$32/міс

Бізнес

$79/міс

$66/міс

5. Робоча область Fiverr для масштабованої бухгалтерії та чітких показників

Наразі я використовую Fiverr Workspace для ведення бухгалтерії позаштатним працівником, і це безперечно найкращий бухгалтерський інструмент, яким я коли-небудь користувався. Програма зручна та масштабована, а також підтримує декілька валют. Ви можете отримати простий огляд усіх своїх прибутків і витрат як за поточний, так і за попередні роки. Крім того, у вас є вибір переглянути ваші доходи та вихідні платежі за спеціальні періоди.

  Як перевірити акумулятор Apple TV Remote

Fiverr Workspace дозволяє додавати клієнтів і легко вибирати зі списку контактів під час надсилання щомісячних рахунків-фактур. Ви також можете відстежувати прострочені платежі та надсилати нагадування клієнтам, якщо це необхідно. Якщо ви прагнете збільшити свій дохід, ви також можете встановити цілі, які з’являтимуться на головному екрані з індикатором виконання, коли ви наближатиметеся до магічного числа.

У Fiverr Workspace ви також можете відстежувати підписки, створювати пропозиції, стежити за своїм часом тощо. Платформа інтегрується з PayPal і Stripe, що означає, що ви можете отримувати гроші з мінімальними зусиллями. Якщо ви шукаєте високооплачувані проекти, зверніть увагу на ці веб-сайти, щоб знайти добре оплачувану роботу позаштатних технічних спеціалістів.

Скільки коштує Fiverr Workspace?

За допомогою безкоштовної версії Fiverr Workspace ви можете інтегрувати платежі та надсилати готові до використання клієнтські контракти. Якщо ви вирішите перейти на Unlimited, ви зможете редагувати свої контракти та отримати доступ до ширшого набору бізнес-аналітики. Ви також отримаєте пріоритетну підтримку, якщо щось піде не так. Безліміт коштує 24 дол. США на місяць і 216 дол. США на рік, якщо ви бажаєте платити щорічно.

Перш ніж зареєструватися на повну версію, ознайомтеся з нашим посібником щодо переваг і недоліків використання Fiverr Workspace. Таким чином ви зможете прийняти більш обґрунтоване рішення.

Завантажити: Fiverr Workspace для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Ви повинні вибрати інструмент для ведення бухгалтерського обліку, який доступний у вашому регіоні та підтримує вашу валюту. У вас не повинно виникнути проблем, якщо ви перебуваєте в США, але все може бути складніше, якщо ви перебуваєте в іншому місці, наприклад, в європейській країні, яка не використовує євро, швейцарський франк або британський фунт.

Вам не потрібно надто турбуватися про складні функції, якщо ви новий фрілансер. Ви готові, якщо ваш інструмент дозволяє відстежувати доходи та витрати та, в ідеалі, надсилати рахунки-фактури. Але якщо ви більш відомий власник бізнесу, шукайте додаткові функції, які можуть вам знадобитися, особливо якщо у вас є співробітники.