6 найкращих програм для будильників, які змусять вас встати з ліжка

| | 0 Comments| 10:39 AM
Categories:

Ох, цей пекельний будильник. Нам це потрібно, але ми ненавидимо це. І ми ненавидимо це ще більше, коли воно не розбудить нас належним чином. Якщо вам потрібно гарантувати, що ви прокинетеся вчасно, вам потрібен один із цих злих додатків-будильників.

Давайте подивимося правді в очі: деякі з нас важко сплять. Нам подобається ця кнопка відкладення. Але все це сприяє нашому падінню, оскільки ми спізнюємося. Ось чому нам потрібні програми-будильники, які змусять будь-якого сплячого встати.

1. Гучний будильник

Якщо звичайні будильники вам не підходять, Loud Alarm Clock може бути найкращим додатком для будильників, якщо ви дуже спите. Програма відтворює посилений звук будильника та використовує максимальну гучність вашого телефону.

Коли ви встановлюєте будильник, ви також можете вказати програмі, скільки разів дозволити вам натиснути кнопку відкладення. Якщо ви досягнете ліміту затримки, програма попередить, що відтворить «диявольсько надокучливий звук», щоб переконатися, що ви не можете уникнути будильника і повинні прокинутися до того часу.

Окрім стандартного звуку будильника програми, ви також можете отримати голоси Герміони чи містера Бонда, щоб розбудити вас вранці. Ця грошова одиниця коштує в додатку під назвою Espresso, яку ви отримуєте один раз на день, коли ви успішно прокидаєтеся під встановлений будильник.

Завантажити: Гучний будильник для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

2. Сигналізація

У кожного є ранковий режим. Що ви робите в першу чергу після того, як дзвонить будильник? Можливо, ви йдете у ванну кімнату або стрибаєте на кухню, щоб зварити горнятко кави.

  Як зробити рядок заголовка в електронній таблиці Excel

Яким би не був ваш звичайний пункт призначення, позначте його в Alarmy. Це один із найпростіших способів, за допомогою якого технологія може допомогти вам створити кращий ранковий розпорядок, тому що єдиний спосіб вимкнути будильник — це сфотографувати вас у цьому місці.

У певному сенсі програма-будильник Alarmy гарантує, що ви не тільки прокинулися, але й почали виконувати ранкові завдання, які вам потрібні. Alarmy рекомендує вибрати місце, розташоване подалі від вашого ліжка, і де освітлення є стабільним. Зазвичай для цього найкраще підходить ванна кімната.

Спробуйте додаток кілька разів, перш ніж почати ним користуватися. Ви не хочете застрягти з ревінням будильника вранці після того, як ви прокинулися.

Будильник також пропонує інші режими, як-от розв’язування математичних завдань, струшування телефону або прохід певної кількості кроків, щоб вимкнути будильник.

Завантажити: Будильник для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Рух Будильник

Рух – це ще один сигнал, який не припиняється, доки ви не рухаєтеся протягом певного часу. Він не вимкнеться, навіть якщо ви ввімкнете телефон у беззвучний режим або припините роботу програми у фоновому режимі.

Гірше того, якщо ви відкладете сигнал і перестанете рухатися під час будильника, кількість знову зросте. Однак добре те, що його не потрібно сильно струшувати. Додаток реєструє найменший рух, тож просто порухайте телефоном.

Оскільки програма все ще працюватиме у фоновому режимі, найкращий спосіб обдурити – просто закрити програму. Але це не здасться легко. Програма надсилатиме вам сповіщення, щоб повернутися до програми та вимкнути будильник.

  (10+найкращих онлайн-конвертерів PDF) PDF у Word, Excel, PPT, зображення та інше безкоштовно – 2023

Він також має опцію «Не будити мою дружину», яка вимикає звук будильника на 10 секунд — якраз достатньо, щоб ви вибігли з кімнати та вимкнули гучний будильник, не прокидаючи свого партнера. Отже, якщо ви шукаєте будильник, який змушує вас прокинутися, дратуючи вас, це саме те.

Завантажити: Motion Alarm Clock для iOS (Доступна безкоштовна преміум-версія)

4. Сигналізація Shake-It

У світі програм будильника Android Shake-It Alarm дає змогу потрясти телефон, щоб вимкнути будильник. Інші місії для відхилення будильника включають торкання екрана та подування в мікрофон телефону.

Якщо ви стурбовані тим, що завдання занадто прості, є три рівні складності на вибір. Таким чином, ви можете бути впевнені, що не зможете легко закрити будильник і знову заснути.

Ще одна особливість програми – чарівні герої мультфільмів. Необхідність підніматися зі зручного ліжка досить дратує, тому додавання милого персонажа на екрані, який вітатиме вас, коли ви вимкнете будильник, трохи допоможе з ранковою мукою!

Завантажити: Shake-it Alarm для Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Я не можу прокинутися!

Якщо вам не подобається жоден із згаданих вище методів, перегляньте Я не можу прокинутися! Він має кілька завдань, щоб змусити вас встати з ліжка — як психічно, так і фізично. Це програма-будильник, яка змушує вас займатися математикою, але вона також є додатком, який може допомогти вам покращити пам’ять!

Ви можете потрясти телефон, відсканувати штрих-код і написати кілька слів. Одним із найкращих є «Повторити цю послідовність», яка показує вам послідовність, і ви повинні її повторити, змушуючи вас прокинутися та звернути увагу на екран.

  11 найкращих інструментів IP-сканера для керування мережею

Я не можу прокинутися! також надзвичайно настроюється. Ви можете встановити мелодії дзвінка, записати свій голос і навіть прокидатися під улюблені пісні. Крім того, ви можете встановити різні завдання для різних днів і будильників, щоб вони не повторювалися.

Завантажити: Я не можу прокинутися для Android (Доступна безкоштовна преміум-версія)

6. Будильник зі штрих-кодом

Будильник зі штрих-кодом — це ще одна інтерактивна програма-будильник, яка вимагає від вас пересування. Будильник цієї програми вимикається лише після сканування штрих-коду, який ви додали під час налаштування. Це також дає вам план Б, щоб ввести цифровий код свого штрих-коду замість його сканування.

Заковика? Код зникає і повертається щосекунди, даючи вам достатньо адреналіну, щоб офіційно почати свій день. Єдиний спосіб обдурити цю програму — мати доступ до предмета зі штрих-кодом, хоча наявність зубної пасти на тумбочці виглядає дивно.

Але навіть якщо ви можете обдурити програму, кількох секунд спроби сфокусувати камеру на штрих-коді вистачить, щоб ви прокинулися.

Завантажити: будильник зі штрих-кодом для iOS (безкоштовно)

Прокидайтеся вчасно з унікальними програмами будильників

Якщо програма годинника за замовчуванням на вашому смартфоні не пробуджує вас ефективно своїми будильниками, спробуйте замінити її на одну зі сторонніх програм будильника вище.

Людям, які сплять, варто вибрати гучний будильник, оскільки його гуркіт може проникнути уві сні та миттєво розбудити. Але якщо ваша проблема полягає в тому, щоб не спати відразу після того, як ви відкриваєте очі, програми-будильники, які пропонують місії, змусять вас фізично встати, зосередитися та позбутися сонливості.