techukraine.net techukraine.net 6 найкращих програм для автоматичного додавання субтитрів до ваших відео в соціальних мережах

6 найкращих програм для автоматичного додавання субтитрів до ваших відео в соціальних мережах

Categories:

Додавання субтитрів покращує доступність і підвищує загальну взаємодію з вашим відео. Хоча TikTok і Instagram дозволяють користувачам створювати автоматичні субтитри для завантажених відео, ці вбудовані параметри не завжди є найточнішими чи найзручнішими, якщо ви публікуєте відео на кількох платформах.

Ці шість програм можуть допомогти вам створити бездоганні персоналізовані субтитри до відео перед завантаженням, а також дозволити вам поділитися одним відредагованим відео на кількох платформах соціальних мереж.

1. CapCut

CapCut — одна з найкращих програм для творців контенту в Instagram і TikTok, тому що це універсальний магазин. Усе, що вам потрібно для редагування відео від початку до кінця, доступне через CapCut. Крім автоматичного додавання субтитрів до відео, ви можете вирізати небажані частини відео, відтворювати фонову музику, видаляти фон і багато іншого.

Створювати короткі відеоролики в Capcut швидко й легко завдяки функції автоматичного створення субтитрів у додатку, оскільки це економить час, необхідний для введення кожного слова вручну. Завантаживши відео, щоб почати новий проект, виберіть «Текст» на нижній панелі інструментів, а потім натисніть «Автоматичні субтитри».

Тут ви зможете вирішити, чи хочете ви отримати автоматичні субтитри з відео чи з озвучення. Після створення субтитрів ви можете редагувати будь-які помилки та налаштовувати шрифт, колір, розмір і стиль тексту.

Завантажити: CapCut для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Земо

Якщо ви все ще вчитеся користуватися TikTok як початківець, один із найкращих способів підвищити зацікавленість — це автоматично додавати субтитри до своїх відео за допомогою програми, як-от Zeemo. Ви можете завантажити відео, яке ви вже зняли, на свій смартфон, а Zeemo може додати субтитри 16 різними мовами.

Жодна програма не буде на 100% точним, якщо ви не промовите кожне слово. Але після того, як Zeemo автоматично додасть субтитри до ваших відео якнайкраще, ви зможете редагувати субтитри для точності та стилю. Ви можете пакетно редагувати підписи, щоб побачити повний вигляд усіх підписаних рядків, а також легко переставляти та виправляти все, що вам потрібно.

  9 популярних типів атак ін’єкції веб-додатків

Крім того, якщо ви коли-небудь завантажите коротке відео й не хочете возитися з автоматичними субтитрами, ви можете вручну ввести власні субтитри. Існує понад 30 стилів шрифтів на вибір, незліченна кількість розмірів і кольорів, з якими можна пограти.

Завантажити: Zeemo для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

3. AutoCap

Записавши та завантаживши відео в AutoCap, з ним можна багато чого робити. Ви, звичайно, можете зробити так, щоб AutoCap автоматично додавав субтитри до вашого відео. Після створення автоматичних підписів ви можете відредагувати будь-які неправильні слова або переставити слова, щоб вони відображалися в різних рядках у відео.

Потім ви можете змінити вигляд підписів. Є сім унікальних стилів шрифту, повзунок розміру шрифту, 20 кольорів шрифту та навіть кілька стилів анімації, з якими можна пограти. Ви також можете додати таймер до свого відео та налаштувати його колір, що дуже корисно для відео на TikTok, які природно не мають таймера. Єдина річ, яку ви не можете редагувати, не заплативши за підписку, це зелений водяний знак AutoCap на кожному відео.

Крім того, якщо вам колись знадобиться допомога, щоб зрозуміти, як використовувати AutoCap, у верхньому правому куті є зручний значок книги. Натискання цієї піктограми відкриває спливаюче вікно з відеоінструкціями для найпоширеніших завдань у AutoCap.

Завантажити: AutoCap для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

4. MixCaptions

Оскільки люди часто гортають соціальні мережі на роботі чи в школі, відео часто дивляться без звуку. І якщо ви хочете збільшити свої шанси стати вірусним у TikTok, додавання субтитрів до вашого відео за допомогою такої програми, як MixCaptions, допоможе вам охопити більше людей.

Просто завантажте своє відео, повідомте MixCaptions, яку мову визначати у відео, і він автоматично створить субтитри для вашого відео. У безкоштовній версії ви зможете додати субтитри лише до 180 секунд завантаженого відео, і ваше відео матиме водяний знак MixCaptions.

  Чи підходить Babbel для початківців?

Або ви можете придбати передплату за 2,99 дол. США на тиждень, щоб автоматично транскрибувати відео тривалістю до 10 хвилин без водяного знака MixCaptions. Ви навіть можете створити свій власний водяний знак, якщо хочете. Ви також зможете відредагувати будь-які неправильні підписи та налаштувати стиль шрифту, розмір і колір тексту, перш ніж офіційно зберегти та поділитися своїм відео.

Завантажити: MixCaptions для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Телесуфлер і відеосубтитри

Ця програма від BigVu може додавати автоматичні субтитри до будь-якого відео, яке ви завантажуєте, із власним водяним знаком, але вона здатна на набагато більше. Завдяки вбудованому інструменту AI Magic Writer програма допомагає вам писати сценарії для публікацій у соціальних мережах. Тож замість того, щоб годинами сидіти, придумуючи саме те, що ви хочете сказати, ви можете підключити ідею до цієї програми та дозволити ШІ працювати з нею.

Коли ви відкриваєте інструмент AI Magic Writer, ви можете вибрати з чотирьох унікальних варіантів: «Представити мій бізнес» або «Особистий профіль», «Відеопродавець», «Сценарій із порадами» або «Новини для обміну». Вибір одного з цих чотирьох варіантів допомагає ШІ визначити, яким повинен бути тон вашого сценарію.

Вибравши варіант, ви зможете повідомити ШІ, про що саме хочете поговорити, а також своє ім’я, щоб його можна було включити в сценарій. Як приклад, ви можете вибрати «Сценарій із підказками», а потім ввести щось на зразок «як розвивати свій бізнес у соціальних мережах». Сценарій автоматично заповнюється, щоб ви могли читати через функцію телесуфлера програми під час запису відео.

Якщо вам не завжди потрібні сценарії, написані штучним інтелектом, ви можете завантажити будь-яке зі своїх уже знятих відео та вказати додатку надавати субтитри. Ви можете налаштувати вигляд підписів і відредагувати будь-які слова, якщо програма неправильно зрозуміє вас або тему вашого фільму.

  Як змінити порядок віджетів у центрі сповіщень на Mac

Яким би способом ви не користувалися цією програмою, вона обов’язково допоможе вам виділитися в Instagram.

Завантажити: телесуфлер і відеосубтитри для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Голосочка

Програма Voicella — це простий варіант для користувачів Android, якщо ви не хочете платити постійну плату за підписку. Ви можете заплатити за додатковий час відео, якщо ви зазвичай знімаєте довші відео, які потребують субтитрів, або ви можете дивитися рекламу в програмі за безкоштовні кредити.

Використовуючи фіолетовий знак плюс на головному екрані Voicella, ви можете завантажити відео та додати субтитри або перекласти з однієї мови на іншу, а потім додати субтитри. У додатку є понад 90 доступних мов, деякі з базою даних офлайн-перекладу, інші з експериментальною онлайн-базою даних.

Після того, як ваше відео буде завантажено та субтитри автоматично виявлено, ви можете вносити будь-які зміни, якщо це необхідно. Ви можете натискати на окремі рядки тексту, щоб перемістити слова вгору або вниз на інший рядок. Якщо вам не подобається вигляд оригінального тексту, ви можете змінити дизайн тексту, шрифт, колір і вирівнювання. Тоді настав час зберігати, ділитися та бути поміченим в Instagram.

Завантажити: Voicella для Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Навігація в соціальних мережах не завжди є найпростішим завданням, але ви можете полегшити собі це за допомогою таких програм. Ви можете завантажити відео в Instagram або TikTok і сподіватися на краще за допомогою функції автоматичного створення субтитрів, або ви можете просто завантажити його в один із цих додатків і вносити мінімальні зміни.

Тоді ви зможете повернутися до простої любові до соціальних мереж і взаємодії зі своїми новими підписниками!