6 найкращих послуг зареєстрованого роботодавця (EOR) для глобального віддаленого найму

Ви хочете мати глобальну команду для свого бізнесу? Ви можете отримати допомогу від служби офіційного роботодавця (EOR) для сумісного та безтурботного управління працівниками.

Наявність глобальної робочої сили не означає, що вам потрібно мати бізнес-структури в кількох країнах. Існує багато постачальників послуг EOR, які дозволяють наймати людей з різних країн від вашого імені.

Крім того, вони також можуть займатися адаптацією, управлінням співробітниками та процесами оплати. Загалом, вони є законними роботодавцями ваших працівників і несуть повну відповідальність. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про послуги EOR та постачальників послуг.

Що таке офіційний роботодавець (EOR)?

Зареєстрований роботодавець – це сторонній постачальник, який є законним роботодавцем вашої глобальної робочої сили. Він не лише бере на себе всі ваші обов’язки як роботодавця, але й виконує всі необхідні завдання від імені вашої організації.

Ці компанії також відомі як глобальні організації працевлаштування, оскільки вони підтримують компанії в глобальному розширенні та глобальних операціях.

Зазвичай вона має юридичну особу в різних глобальних місцях, і, отже, може легко наймати людей, дотримуючись місцевих законів. Крім того, це також допомагає виконувати щоденні адміністративні завдання звичайного роботодавця, такі як адаптація, підписання контрактів, розрахунок компенсацій і пільг, обробка заробітної плати, податкові вирахування, розрахунок оплачуваної відпустки та звільнення.

Переваги послуг EOR

 • Вихід на глобальний ринок кадрів без створення організацій у різних місцях
 • Управління глобальною командою відповідно до законодавства
 • Створення контрактів для міжнародних співробітників відповідно до місцевих вимог
 • Пропонування конкурентних пільг і компенсацій іноземним працівникам
 • Економія часу на складній документообігу під час процесів реєстрації та припинення
 • Зменшення ризиків, пов’язаних з відповідальністю та комплаєнсом
 • Зменшення бізнес-витрат на створення глобального офісу
 • Надання підтримки щодо місцевого трудового законодавства та правил
 • Сприяння кадровим службам і послугам з нарахування заробітної плати для тих, хто не може запропонувати власні рішення

Як працює EOR?

Постачальник послуг EOR працює в різних підрозділах глобального управління персоналом. Більшість із них функціонують, щоб обслуговувати вас у таких сферах:

#1. Трудові договори

Наймаючи людей з різних країн, служби EOR укладають контракти, які відповідають місцевому законодавству.

#2. Онбординг співробітників

EOR спрощує вам підбір міжнародних співробітників, оскільки вони наймуть їх від вашого імені. Зазвичай вони піклуються про вступ, збираючи необхідні документи та надійно зберігаючи їх.

#3. Виплати працівникам

Зареєстрований роботодавець також надає працівникам медичне страхування та інші пільги. Для цього вони зв’язуються з постачальниками пенсійних фондів, страхування та компенсації працівникам.

#4. Обробка заробітної плати

EOR несе відповідальність за обробку всіх платіжних відомостей працівників відповідно до місцевої юрисдикції. Вони також дотримуються юридичних зобов’язань і правил компанії-клієнта щодо здійснення платежів.

#5. Податкова реєстрація

Оскільки EOR зареєстрований як роботодавець у податкових органах, він може утримувати прибутковий податок та інші податкові внески. Вони також обробляють податкові подання та різні податкові звіти.

#6. Припинення

Постачальники EOR також можуть звільнити працівників за бажанням своїх клієнтів відповідно до трудового законодавства країни працівника.

Коли використовувати EOR

 • Якщо ви хочете найняти таланти з усього світу, ви можете скористатися допомогою служб EOR. Це дозволяє наймати найкращих талантів з будь-якої точки світу.
 • Компанії, які хочуть вивчити ринок у новій країні без створення юридичної особи, знайдуть послуги EOR корисними.
 • Якщо ви малий бізнес і у вас немає людей зі знаннями та досвідом місцевих законів у різних місцях, вам слід вибрати EOR для глобального управління працівниками.
 • Хоча компанії вирішують наймати підрядників, вони ризикують неправильно класифікувати підрядників. У таких ситуаціях для найму підрядників можна скористатися послугами EOR.

Якщо у вас виникла будь-яка з наведених вище ситуацій, наведені нижче рішення від офіційного роботодавця можуть допомогти вам отримати міжнародну робочу силу.

Діл

Deel може впоратися зі складністю найму співробітників у всьому світі від вашого імені та дає змогу залучати співробітників із понад 100 країн. Це допомагає вам дотримуватися місцевих законів, піклуючись про контракти, розірвання та мінімальну заробітну плату.

Крім того, що компанія має юридичні особи в понад 100 країнах, вона також пропонує експертну візову підтримку для ваших співробітників. Deel також може керувати виплатами працівникам, податками, пенсіями та будь-якими іншими зборами, у той час як ви можете бути вільними від турбот, сплативши один оптовий платіж.

Глобальний набір інструментів найму дозволяє розрахувати витрати на працевлаштування залежно від місця розташування, щоб зробити найкращий бізнес-хід. Завдяки локалізованим даним це пришвидшує процес адаптації. Цю платформу також можна використовувати для управління документами.

Крім того, Deel спрощує адміністрування заробітної плати за допомогою своєї внутрішньої команди з нарахування заробітної плати. Це також допомагає з відстеженням витрат і безризиковим процесом виходу з борту.

Множник

Дозвольте Multiplier діяти як основний роботодавець ваших співробітників і ефективно керувати ними. Тепер ви можете наймати талантів із усього світу, не створюючи бізнес-підрозділи в кожній країні, звідки ви хочете залучати працівників.

Ставши вашим партнером, Multiplier легально та ефективно співпрацює з іноземними працівниками, щоб діяти як їхній законний роботодавець. Вам не потрібно хвилюватися про місцеві закони про податки та працю, оскільки ця платформа сумісно керує заробітною платою, пільгами, витратами та податками.

Ви також можете використовувати його для створення багатомовних контрактів, які відповідають місцевим вимогам, і отримати допомогу від їхніх експертів на місці для подолання ризиків при працевлаштуванні. Це також полегшує пропонування індивідуальних і однорідних переваг для всіх співробітників.

Інші переваги цієї платформи включають нарахування заробітної плати в різних країнах, керування витратами та відшкодуваннями, оплату фрілансерам на ходу тощо.

Дистанційний

Якщо ви шукаєте надійного постачальника послуг Employer of Record, Remote є одним із найкращих, які ви можете отримати. Він пропонує глобальні послуги ПНН по всьому світу. Якщо ви хочете найняти міжнародних співробітників для свого бізнесу чи організації, ця платформа має всю необхідну інфраструктуру та досвід.

Навіть якщо у вас невелика команда, Remote запропонує конкурентоспроможні місцеві переваги для працівників відповідно до місцевого трудового та податкового законодавства. Це також допоможе вам запропонувати привабливі компенсаційні пакети, включаючи опціони на акції, капітал, бонуси, оплачувану відпустку та комісійні.

Ви навіть можете скористатися допомогою юридичних і кадрових експертів цієї платформи під час найму. Це також полегшує нарахування заробітної плати, управління місцевими податками та адміністрування пільг. Ви також можете найняти найкращих підрядників через цю платформу з простою оплатою та нульовими прихованими платежами.

брижі

Програмне забезпечення для глобального управління робочою силою Rippling має все, що потрібно компанії для роботи та управління глобальною робочою силою з однієї платформи. Тепер ви хочете легко наймати, керувати та платити талантам із різних країн.

З його допомогою ви можете завершити процес адаптації співробітників і підрядників менш ніж за дві хвилини. Також стає простіше платити працівникам у їхній місцевій валюті, не чекаючи конвертації та переказу.

Rippling також може об’єднати всі ваші системи та дає змогу керувати кадрами, ІТ та фінансами з однієї системи. Він також автоматизує роботу глобальної відповідності, тому вам не доведеться витрачати години на вивчення місцевих законів глобальних місцезнаходження.

Крім того, ви можете використовувати його для автоматичного подання податків для своїх співробітників, синхронізації кадрових даних із програмним забезпеченням для розрахунку заробітної плати, виплати кожному працівнику в місцевій валюті, розвантаження завдань із розрахунку заробітної плати та отримання всіх звітів про дані про співробітників.

Велосіті Глобал

Хочете скористатися можливостями глобального найму талантів? За допомогою послуги Velocity Global EOR ви можете швидко створити глобальну команду, що відповідає вимогам. Незалежно від того, чи йдеться про адаптацію, дотримання вимог щодо нарахування заробітної плати чи переваги, це спрощує процес для вас і робить керування командами за кордоном безперебійним.

Velocity Global пропонує свої послуги в усіх штатах США, окрім Аляски, і в 185+ країнах світу. Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники переїхали, це рішення допоможе вам зберегти вашу робочу силу. Імміграційні експерти Velocity Global оформляють усі документи, і вам потрібно лише поставити підпис.

Це також допоможе вам запропонувати конкурентні переваги своїм співробітникам, щоб утримати таланти на жорстокому ринку сучасності. Використовуючи це програмне забезпечення, компанії також можуть переконатися, що співробітники отримують точні платежі вчасно.

FoxHire

Компанії, які прагнуть розширити свої можливості, повинні скористатися послугою EOR, яку пропонує FoxHire. З його допомогою можна знайти і найняти будь-якого підрядника у всіх 50 штатах США. Він бере на себе відповідальність за компенсацію, безробіття, виплати або ризики, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Це просте програмне забезпечення дозволяє завершити адаптацію нових членів команди за кілька кліків. Інтерфейс цієї платформи простий у використанні. Співробітники можуть легко надати табелі обліку робочого часу для рахунків-фактур, які FoxHire перевірить перед здійсненням платежів.

Крім того, ця платформа покриває компенсації, пільги та відповідне страхування. Він навіть пропонує всі переваги для всіх підрядників. Що стосується підтримки відповідності, рішення дотримується найкращих практик щодо контрактів із клієнтами, контрактів із працівниками, відповідності IRS, імміграційного дозволу та переважної заробітної плати DOL.

Заключні слова

Для будь-якої компанії нелегко керувати робочою силою в різних країнах. Постачальники послуг EOR полегшують вам виконання цих складних завдань. Тепер, коли ви знаєте найкращі рішення для офіційного роботодавця, ви можете вибрати будь-яке для потреб свого бізнесу.

Далі ознайомтеся з програмним забезпеченням для розрахунку заробітної плати для стартапів і середніх підприємств.