6 найкращих платформ хостингу Windows для розміщення програм ASP.NET

| | 0 Comments| 7:58 PM
Categories:

Microsoft Windows — одна з найпопулярніших операційних систем, яка використовується в багатьох офісах і вдома.

Ця найбільш продавана операційна система також має різні серверні версії, які служать основою багатьох рішень веб-хостингу.

Однак більшість служб хостингу працюють на серверах на базі Unix завдяки їх надійності, безпеці, швидкості та чудовій екосистемі програмного забезпечення з найкращими програмами.

Незважаючи на всі ці переваги, Linux не буде ідеальним рішенням для всіх. Якщо ваш веб-сайт базується на таких технологіях Microsoft, як .NET або ASP.NET, і ви хочете використовувати стекові рішення Microsoft, вам потрібно буде вибрати хостинг Windows.

Не кажучи вже про те, що Windows розвивалася протягом багатьох років, стала популярною та сприймалася як безпечний вибір, який відповідає вашим вимогам. Крім того, вибір хостингу Windows не означає, що ви обмежені використанням лише продуктів Microsoft.

Багато хостинг-провайдерів пропонують просте встановлення таких корисних програм, як IIS, WordPress, Drupal, Joomla тощо, а також готові функції, щоб зробити процес розробки цікавим.

але,

Що ви взагалі маєте на увазі під Windows Hosting і ASP.NET?

У хостингу Windows сервер використовує Microsoft Windows як основну операційну систему.

Хостинг Windows постачається разом із популярною програмою хостингу, яку люблять люди – Internet Information Services (IIS). Він також підтримує основні бази даних і мови програмування, включаючи PHP, ASP.NET, Microsoft SQL тощо.

Що стосується ASP.NET, то це фреймворк веб-додатків, розроблений не ким іншим, як Microsoft. Ця структура дозволяє розробникам створювати веб-сервіси, веб-програми та динамічні веб-програми.

Давайте дослідимо деякі його переваги.

Знайомий штрих

Висока ймовірність того, що ви раніше використовували Windows, враховуючи її величезну популярність. Отже, ваше знайомство з системою прокладає шлях, коли ви налаштовуєте свій сервер хостингу, запускаючи програмне забезпечення у своїй системі.

Але якщо ви використовуєте ОС на базі Unix, вам потрібні знання та досвід використання інтерфейсу командного рядка. Не всім це буде комфортно. І навіть якщо ви навчитеся ним користуватися, переглянувши деякі навчальні посібники, одна-єдина неправильна команда може призвести до збою програми або сайту на ваших очах або, можливо, відкрити лазівку в безпеці.

Портативність

Якщо вам потрібно перенести свій сайт з хостингу Windows на Linux, перехід буде плавним. Це також стосується зворотного сценарію, коли ви переміщуєте свій сайт або програми, розміщені в іншій операційній системі сервера, до Windows. Отже, це підвищує вашу зручність, якщо ви захочете внести певні зміни в майбутньому.

Гнучкість

Рівень гнучкості, який надає хостинг Windows, неперевершений. Ви можете запустити IIS або Apache як серверне програмне забезпечення, відтворити свій стек LAMP або отримати набагато більше гнучкості.

Регулярне оновлення програмного забезпечення

Microsoft періодично оновлює програмне забезпечення та операційну систему. У результаті ви отримуєте найновіші виправлення безпеки, щоб гарантувати безпеку ваших програм і сайту.

Отже, ви готові розмістити свою програму ASP.NET у Windows?

Я припускаю ТАК!

Давайте розкриємо найкращі платформи хостингу Windows для цього.

HostGator

Весь процес розміщення ваших додатків ASP.NET стає легким завдяки комплексним послугам HostGator. Він має плани, які відповідають вашим конкретним потребам, і має найкращі в своєму класі функції за найкращою ціною.

Він пропонує неймовірну гнучкість і потужність завдяки Parallels Plesk Panel, Microsoft SQL Server-2008 R2, Internet Information Services (IIS), а також понад 4000 шаблонів і безкоштовних інструментів для створення сайтів.

  Як переключитися на міні-програвач Groove в Windows 10

HostGator гарантує 99,9% безвідмовної роботи свого хостингу Windows, безкоштовні сертифікати SSL для безпеки сайту та понад 35 скриптів, які безкоштовно встановлюються простими клацаннями. Ви отримуєте такі функції електронної пошти, як необмежену кількість облікових записів POP3 із SMTP, підтримку IMAP, доступ до веб-пошти, необмежену кількість автовідповідачів, псевдоніми електронної пошти, пересилання пошти та 25 списків розсилки.

В результаті використання панелі керування Plesk ви можете легко керувати своїм обліковим записом хостингу HostGator, створювати сайти, розгортати програми на своєму сервері та добре керувати своїми електронними адресами. Це дає вам повний контроль над усіма необмеженими доменами, обліковими записами електронної пошти та обліковими записами FTP, якими ви володієте.

Окрім цього, ви також отримуєте Microsoft SQL, MySQL, бази даних Access, а також встановлення різноманітних сценаріїв за один клік. Плани хостингу включають надійні інструменти адміністратора, такі як Webalizer, AWStats, Raw Log Manager, веб-менеджер файлів, захищені паролем каталоги, заплановані завдання тощо.

Не хвилюйтеся про втрату своїх даних, оскільки HostGator забезпечить вам автоматичне резервне копіювання за межами сайту щотижня. На додаток до цього, вони також здійснюють моніторинг серверів і пропонують портали підтримки з великою кількістю довідкових статей і відеоуроків.

Ціни HostGator на хостинг для Windows починаються від менш ніж 5 доларів США на місяць за 1 домен і невиміряну пропускну здатність і дисковий простір. Він також включає 45-денну гарантію повернення грошей.

AccuWebHosting

AccuWebHosting пропонує послуги хостингу корпоративного рівня для ваших веб-сайтів ASP.Net за доступною ціною в хмарі. Він підтримує Windows 2008, Silverlight 5, MVC 5, IIS Manager і ASP.Net AJAX.

Це одна з небагатьох хостингових компаній, яка пропонує найновіші технології для хостингу Windows. Усі плани включають підтримку ASP.Net 4.6/3/2, базу даних MySQL, SQL 2008, PHP, Visual Studio 2013, MS Access, Active Perl, установку в 1 клік, безкоштовну міграцію, захист від DDoS і моніторинг безпеки, Node.js, WebSockets , і більше.

AccuWebHosting використовує серію Dual Xeon E5 для серверів Windows із 64 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем SAN із RAID 10, що підкреслює якість і продуктивність. AccuWebHosting використовує панель керування SolidCP, щоб надати вам свободу створювати субдомени, веб-сайти, бази даних, облікові записи електронної пошти, файли тощо та керувати ними.

Ви також можете керувати своїми обліковими записами FTP, файлами, зонами DNS тощо. Крім того, ви отримуєте такі розширені функції, як Macromedia Shockwave, Raw Access Log, Streaming of Real Audio, Directories for password protection, AntiSpam cloud і Macromedia Flash.

За допомогою AccuWebHosting ви можете легко інсталювати веб-програми з відкритим кодом і миттєво отримати доступ до найновіших програм, таких як DotNetNuke, nopCommerce, WordPress, Joomla, BlogEngine, phpMyAdmin, Opencart, Moodle та багато інших. Вони також надають вам SMTP, протокол IMAP, POP3, білий/чорний списки та підтримку іноземних мов. Ви можете скористатися багатьма іншими функціями, такими як пересилання електронної пошти та автоматичні відповіді, список завдань, сірий список тощо.

Водночас усі центри обробки даних забезпечують найкращу доступність мережі, резервний генератор електроенергії, відеоспостереження тощо. Ви можете отримати преміум-з’єднання зі швидкістю 1 Гбіт/с для запуску веб-сайтів, програм баз даних, служб електронної пошти тощо.

Почніть свій план хостингу з 5,09 доларів США на місяць.

InterServer

InterServer це хостингова платформа Windows для розміщення програм ASP.NET. Він пропонує багато опцій, наприклад необмежену кількість облікових записів електронної пошти, захищену службу електронної пошти, безкоштовний сертифікат Let’s Encrypt SSL, безкоштовний захист від спаму та багато іншого.

  8 способів Windows 11 краща за Windows 10

Ви отримаєте унікальні функції та чудовий досвід, розмістивши свої програми ASP.NET на InterServer. Деякі функції включають необмежену кількість облікових записів FTP, сховище Raid-10, сервери кешування SSD, щотижневі резервні копії, оптимізацію швидкості, надшвидкий веб-сервер, безкоштовний Cloudflare CDN тощо.

Миттєво отримайте безкоштовну послугу міграції, створивши резервну копію cPanel, готову для завантаження. Ви також знайдете 50% потужності сервера для підтримки зростання веб-сайтів клієнтів, незалежно від певних проблем із продуктивністю.

Вони пропонують доменні імена, функції Cpanel, як-от завдання cron, phpMyAdmin, статистику відвідувачів, резервне копіювання, файловий менеджер, панель керування тощо. Крім того, ви отримуєте такі функції WordPress, як щотижневе резервне копіювання, можливість використовувати будь-які плагіни, автоматичні оновлення та функції електронної пошти. .

InterServer підтримує такі мови, як PHP, ASP.NET, .NET core, ASPUpload, класичний ASP, ASP.NET framework 3.5, 4.7 і 4.8, а також ASPJpeg. Крім того, за вашим запитом отримайте такі модулі, як Silverlight, ODBC, ASP.NET MVC та інші. Вони також нададуть необмежену базу даних MySQL, MySQL (MariaDB 10) і MySQL.

Ціна хостингу Windows від InterServer становить 8,00 доларів США на місяць.

Everleap

Everleap це ефективне, масштабоване та збалансоване навантаження рішення для хмарного хостингу для ASP.NET, створене розробниками .NET. Він доступний і може стати хорошою альтернативою AWS або Azure, що змусить вас закохатися в його рішення. Що стосується міграції, вони роблять це, не стягуючи з вас додаткових грошей.

Оскільки технологія додатків ASP.NET розвивається, зростає і попит на більше ресурсів для забезпечення продуктивності. Пам’ятаючи про це, вони розробили час відповіді сервера Everleap так, щоб він був дуже швидким порівняно з багатьма його конкурентами.

Він здатний до плавного горизонтального масштабування та працює одночасно на 2 або більше веб-серверах із балансуванням навантаження. Крім того, Everleap також сприяє вертикальному масштабуванню для збільшення ЦП або пам’яті. Плани хостингу включають бази даних SQL, веб-сокети, SignalR тощо.

Everleap підтримує різні інструменти, які ви використовуєте, наприклад Visual Studio Express, Git, FTP, LightSwitch, Expression Web, WebMatrix тощо.

Його плани починаються від 20 доларів США на місяць за один сайт. Спробуйте Everleap безкоштовно протягом 30 днів і визначте, чи варто витрачати на це гроші.

Microsoft Azure

Тепер приходить господар, якого ви, мабуть, чекали – Microsoft Azure. Швидко почніть створення додатків за допомогою .NET, Node.js, Python і Java у вашій Windows. Він надає вам повністю керовану платформу хостингу з виправленнями ОС, балансуванням навантаження, оптимізованими серверами та наданням ємності.

Налаштуйте за допомогою порталу Azure або CLI або скористайтеся вбудованими шаблонами для розгортання в 1 клік. Підвищте продуктивність і прискоріть процес розробки за допомогою інтеграції вихідного коду з GitHub, публікації одним клацанням миші через Visual Studio IDE та налагодження в реальному часі.

Ви також можете автоматизувати розгортання за допомогою можливостей CI/CD за допомогою DevOps. Ви можете вибрати автоматичне розгортання з GitHub у момент зміни вихідного коду.

Ви можете легко підключитися до обраної вами бази даних і заглибитися в екосистему OSS-пакетів, конекторів, API і служб за допомогою ринку Azure. Швидко додайте SSL і спеціальні домени, інтегруйте SSO з провідними постачальниками ідентифікаційної інформації, а також програмне забезпечення для моніторингу працездатності у ваших програмах.

Ви можете запланувати тестування якості та продуктивності за допомогою проміжних середовищ, повернутися до попередніх версій без простою, використовувати слоти розгортання та миттєво замінити проміжне на робоче.

  Як виправити повідомлення Провідника файлів «Робота над ним» у Windows 10

Розгортайте дані разом із службами хосту в кількох місцях по всьому світу за лічені секунди, щоб досягти вищої доступності. Microsoft Azure підтримує автоматичне горизонтальне та вертикальне масштабування на основі продуктивності додатка та настроюваних правил, щоб відповідати пікам навантаження. Нещодавно представлена ​​обчислювальна опція серії D також доступна для задоволення вимог до масштабованості та продуктивності вашого додатка.

Отримуйте докладні статистичні дані про використання ресурсів і пропускну здатність програми, використання ЦП, пам’ять, тенденції помилок і час відповіді за допомогою Azure Monitor. Скористайтеся перевагами гібридної узгодженості, оскільки ви можете створювати програми та керувати ними як локально, так і в хмарах.

Azure відповідає стандартам безпеки, таким як ISO, PCI, SOC2, і забезпечує SLA на рівні підприємства. Інтеграція з тисячами додатків SaaS у хмарі, таких як Dropbox, Salesforce, Office 365, Concur тощо.

HostPresto

Останнє, але не менш важливе в цьому списку, HostPresto також є хорошим варіантом для розміщення програм ASP.NET. Усі їхні служби хостингу Windows оснащені панеллю керування – Plesk для легкого та централізованого керування обліковим записом.

Ви отримуєте безкоштовні сертифікати SSL, якими ви можете керувати з самого Plesk, наприклад додавати, видаляти, підписувати запити тощо. Вони забезпечують найсучасніше керування клієнтами разом із програмами для виставлення рахунків, які допомагають вам легко керувати своїм бізнесом.

Оскільки ваш обліковий запис хостингу повністю оптимізований, вам не потрібно додаткового обслуговування чи додаткових плагінів чи програмного забезпечення. Вони постійно оновлюють свої системи за допомогою останніх патчів безпеки та виправлень, і щойно з’являються нові випуски основної ОС, вони встановлюють її безкоштовно.

HostPresto дозволяє встановлювати такі програми, як WordPress, Joomla тощо, одним клацанням миші. Ви щодня отримуєте безкоштовні резервні копії разом із опцією, за допомогою якої ви можете безпечно та надійно відновити свої певні папки та файли.

На відміну від інших хостів з обмеженнями на кількість облікових записів електронної пошти, з HostPresto вам більше не доведеться мати справу з такими труднощами. Вони пропонують необмежену кількість облікових записів електронної пошти, щоб ви могли створити кілька облікових записів POP3, веб-пошти або IMAP.

Інші функції, включені в плани хостингу, включають надшвидкий SSD, необмежену пропускну здатність, безкоштовний домен і 99,9% часу безвідмовної роботи для всіх пакетів. HostPresto не стягує з вас плату за міграцію облікового запису, і немає жодних контрактів чи комісій за налаштування. Крім того, вони пропонують цілодобову підтримку у Великобританії, щоб допомогти вам, якщо ви десь застрягли.

Ви повинні платити ціну, яку ви бачите в списку планів, починаючи від менше ніж 6 доларів на місяць. Також є 30-денна гарантія повернення грошей.

Висновок

Настав час, коли вам більше не потрібно покладатися лише на Linux під час розміщення веб-додатків. Microsoft Windows забезпечує надійність і продуктивність, щоб задовольнити зростаючі потреби.

Отже, вибирайте план хостингу Windows на свій вибір, щоб розміщувати свої додатки ASP.NET без жодних сумнівів щодо цього.
Дізнайтеся про деякі потужні інструменти для налагодження та моніторингу програм ASP.NET.