6 найкращих партнерських програм бухгалтерського обліку, щоб підтримувати та заробляти гроші

Чи знаєте ви, що існують облікові партнерські платформи, на які можна звернути увагу? Якщо ні, дозвольте нам допомогти вам зі списком.

Партнерський маркетинг став улюбленим способом заробітку для більшості маркетологів. Вони повинні монетизувати свій блог, і вони готові отримати пасивний дохід. Найкраще те, що з партнерськими програмами нічого втрачати.

Існують також фінансові партнерські програми, які можна використовувати для монетизації своїх блогів. Блогери чи видавці, які пишуть на теми, пов’язані з фінансами, можуть вибрати правильну програму, подати заявку на неї та отримати схвалення. Після остаточного схвалення вони можуть почати маркетинг відповідно до інструкцій.

Як ви думаєте, вибрати правильну партнерську програму бухгалтерського обліку – кошмар?

Що ж, це не буде засмучувати, якщо ви знаєте, як і з чого почати. Ось деякі партнерські програми бухгалтерського обліку, з яких можна почати заробляти гроші.

ZarMoney

ZarMoney це хмарне рішення для бухгалтерії та бухгалтерського обліку. Він має функції корпоративного рівня, які охоплюють різні аспекти, такі як виставлення рахунків, онлайн-платежі, виставлення рахунків, підключення до банку та податок із продажу.

Якщо ви порекомендуєте це рішення своїй аудиторії, ви отримаєте комісійні до 60 доларів США за платні реєстрації та 10 доларів США за безкоштовні. Їхня партнерська програма має одні з найкращих коефіцієнтів конверсії в порівнянні з іншими подібними рішеннями.

  5G E не є справжнім 5G. Ось що вам потрібно знати

Меліо

Меліо є одним із найкращих рішень щодо кредиторської та дебіторської заборгованості на ринку.

Завдяки можливості здійснювати міжнародні платежі, оплачувати кредитною карткою – навіть постачальникам, які їх не приймають, і багато іншого, не дивно, що щодня реєструється все більше людей.

Тепер ви можете на цьому заробити. Melio пропонує 500 доларів для будь-якого бухгалтера/бухгалтера, який приєднається, і 200 доларів для кожного бізнесу. Це додає досить велику грошову винагороду. Подивіться на все, що ви можете заробити на них сторінка партнерської програми.

Шавлія

Шавлія наповнений функціями, пов’язаними з відстеженням витрат, виставленням рахунків і звітністю.

Це чудово підходить для фрілансерів і самозайнятих людей, які тільки починають працювати самостійно і шукають відповідний інструмент для виконання всіх бухгалтерських завдань. Він досить доступний і робить його зручним, оскільки доступний з Інтернету, пристроїв iOS та Android.

Sage виплачує комісію за кожну безкоштовну пробну версію та продаж, згенерований вашими рефералами. За безкоштовні пробні періоди ви заробите 5 доларів, а за конверсії продажу ви отримаєте 7% від загальної суми.

  Як змінити кодування символів в Outlook

Вони дотримуються 30-денної політики файлів cookie та дають вам свободу вибору з безлічі різних валют, у яких ви хочете надсилати свої комісії.

Ваші прибутки надсилаються прямо на ваш банківський рахунок без будь-яких затримок, що є ще одним доказом того, що їхня партнерська програма така ж пунктуальна, як і їхні послуги.

QuickBooks

Чудово підходить для компаній і індивідуальних бухгалтерів, QuickBooks може відстежувати витрати, банківську звірку та контролювати фінансові звіти, серед іншого.

Ваша аудиторія буде вдячна вам за те, що ви порекомендуєте їй цю послугу, тим більше, що ви зможете надавати їй спеціальні знижки як партнер. Ви можете використовувати посилання та банери для просування їхніх послуг і заробляти до 40% від кожного успішного продажу.

Книги Зохо

Ідеальний вибір для малого бізнесу, Книги Зохо це інтуїтивно зрозуміле хмарне бухгалтерське програмне забезпечення, яке з легкістю керує всіма обліковими вимогами.

Ви можете зареєструватися, щоб стати партнером Zoho та рекламувати це надзвичайно корисне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку серед вашої аудиторії за комісійні в обмін на кожен кваліфікований продаж.

Це не обмежує кількість продажів, на які ви можете посилатися, і скільки ви можете заробити за місяць. Крім того, немає вимог щодо мінімального обсягу продажів. Ви можете почати відразу, використовуючи надані маркетингові ресурси, і отримувати гроші прямо на свій рахунок PayPal.

  Виправити помилку PS4 CE-34788-0

FreshBooks

FreshBooks це програмне забезпечення подвійного бухгалтерського обліку, яке підтримує рахунки-фактури, кошториси, відстеження часу, витрат, проектів тощо для фрілансерів і будь-якого бізнесу.

Це ще багато чого, що вашій аудиторії сподобається спробувати. Ви можете зареєструватися як партнер і почати поширювати інформацію, отримуючи до 200 доларів США комісійних за продаж.

Потрібно мінімум зусиль, щоб налаштувати та запустити, особливо з попередньо створеними рекламними матеріалами для високої конверсії.

Найкраща частина партнерської програми FreshBooks полягає в тому, що вони платять до 10 доларів навіть за безкоштовну пробну реєстрацію. Крім того, ви можете насолоджуватися 120-денним періодом файлів cookie для кожного кліку, щоб допомогти вам максимізувати свої прибутки.

Висновок 👩‍🏫

Це найкращі бухгалтерські партнерські програми, які допоможуть вам заробити гроші, не витрачаючи особливих зусиль. Є багато речей, про які потрібно пам’ятати, продовжуючи афілійований маркетинг. Тому обов’язково прочитайте положення та умови, а також те, як вони можуть вам бути корисними. Тепер, коли ви все готові, пориньте в партнерські програми бухгалтерського обліку та почніть заробляти. 💰

Можливо, вам також буде цікаво прочитати про партнерські програми Best chat and helpdesk.