techukraine.net techukraine.net 6 найкращих онлайн-майданчиків SQL для перевірки ваших запитів

6 найкращих онлайн-майданчиків SQL для перевірки ваших запитів

Categories:

Налаштування середовища для практики SQL може бути складним завданням для початківців. Навіть досвідчені програмісти можуть захотіти виконувати запити без налаштування бази даних.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Онлайн-платформи SQL є найкращим вибором для цього. Він надає середовище розробки для запуску, обробки та тестування запитів SQL. Ці безкоштовні інтерактивні платформи забезпечують середовище розробки, подібне до бази даних. Ось найкращі онлайн-майданчики SQL для запуску та тестування запитів SQL.

SQL Fiddle — один із найкращих варіантів для відпрацювання запитів SQL. Він має зручний інтерфейс, який полегшує виконання запитів і команд SQL. Інтерфейс має панелі, які розділяють робочу область і вихід. Це найкраще для виконання коротких запитів.

По-перше, ви повинні створити схему для внутрішньої бази даних, натиснувши кнопку «Побудувати схему» на лівій панелі. Потім на правій панелі напишіть і запустіть свої запити.

Ви побачите результати в нижній частині лівої панелі. Якщо у вашому коді є помилки, SQL Fiddle повідомить вас про необхідність редагувати код і повторно запустити його.

Ви також можете розширити екрани до бажаного розміру та використовувати надані термінатори запитів. У нижній частині екрана ви можете переглянути структуру схеми бази даних.

Ви можете виконувати запити до різних баз даних SQL, включаючи Oracle, PostgreSQL, MySQL і SQLite. Ви можете вибрати базу даних, вибравши її зі спадного меню на панелі навігації.

Ви можете використовувати DB Fiddle для перевірки запитів SQL. Ігровий майданчик надає бази даних SQLite, MySQL і PostgreSQL для роботи.

Інтерфейс простий і легкий у використанні. У них є зразки запитів, щоб показати вам, як використовувати їхній робочий простір. Панелі розділяють робоче середовище та панель навігації.

  Чи існує ліміт необмеженого овердрафту Green Dot?

Ви можете створювати власні схеми та таблиці бази даних SQL. Потім запустіть запити одним натисканням кнопки. На панелі внизу сторінки відображаються результати.

Ви можете співпрацювати з іншими на платформі в режимі реального часу. Ви також можете змінити свій код на формат Markdown і розгалужити код з інших сховищ.

DB Fiddle безкоштовний, але ви можете заплатити за професійну версію, щоб отримати доступ до розширених функцій, як-от оцінювання SQL.

Ви можете отримати доступ до інтерфейсу без реєстрації. Але ви повинні створити обліковий запис, якщо вам потрібно зберегти свою роботу. Ви можете перевести свій робочий простір у приватний режим, якщо хочете зберегти конфіденційність своєї роботи.

DB Fiddle UK надає простий і легкий у використанні інтерфейс для виконання ваших запитів. Вони підтримують понад 10 реляційних баз даних, включаючи MySQL, PostgreSQL і MariaDB. Ви можете вибрати версію движка БД, з якою хочете працювати.

Ви можете швидко створити робочу область, натиснувши кнопку «Додати пакет» ліворуч на сторінці (зі знаком «плюс»). Потім ви можете запускати скільки завгодно запитів. DB Fiddle UK дозволяє приховувати особисті дані або залишати їх загальнодоступними.

Ви можете змінити свої дані у формат Markdown в інтерфейсі. Крім того, ви можете виділити важливі частини свого коду за допомогою інструмента виділення.

Вам не потрібно реєструватися на платформі, щоб взаємодіяти з нею; Ви можете почати працювати над цим негайно.

SQLite Online надає вам продуктивний робочий простір для виконання запитів SQL. Ви можете працювати з трьома базами даних, а саме з механізмами баз даних MariaDB, PostgreSQL і MySQL. Ви можете швидко писати та запускати запити в інтерфейсі.

  Пояснення архітектури API за 5 хвилин або менше

Щоб працювати з конкретною базою даних, клацніть назву бази даних, наведену на лівій панелі. Тоді SQLite Online відкриє для вас цей робочий простір. Якщо у вас є особисті дані, якими ви не хочете ділитися з громадськістю, ви повинні зареєструватися та зберегти свою роботу на платформі.

Ви можете віддалено підключитися до своєї БД і виконувати запити в робочій області. У вас також є можливість підключитися до інших онлайн-БД.

SQLite Online дозволяє імпортувати набори даних для роботи та експортувати їх у форматі CSV, XML, JSON або схеми SQL.

Paiza надає динамічний ігровий майданчик для запуску та тестування запитів MySQL. Він підтримує понад 20 мов програмування, включаючи PHP, Rust, Python і Elixir. Для початківців це чудова платформа для вивчення концепцій MySQL.

Виберіть мову, якою ви хочете виконувати свої запити, і веб-сайт надасть для неї робоче середовище. Розділ MySQL надає механізм бази даних для створення таблиць, вставки та вибору даних.

Ви можете використовувати робочий простір без реєстрації. Але якщо вам потрібна трудова книжка, зареєструйтеся та створіть обліковий запис на платформі. Ви можете імпортувати код із GitHub і запускати його на Paiza.

Крім того, ви можете співпрацювати над проектами зі своєю командою на платформі. Ви можете зробити свій робочий простір приватним або загальнодоступним для доступу інших. Paiza також надає хмарну платформу для створення та розміщення ваших програм.

  Як користуватися новою функцією глибокого посилання в Google Chrome

Programiz — чудова платформа для вивчення SQL в інтерактивному режимі. На веб-сайті є все, що вам потрібно для вивчення та практики запитів SQL. Як початківець, ви дізнаєтесь від основ SQL до більш складних концепцій, практикуючись у інтерактивному редакторі.

Вам не потрібні попередні знання; можна почати навчання з нуля. Ви можете використовувати редактор для створення таблиць, вставки нових даних, видалення та виконання інших операцій SQL.

Programiz перевіряє ваші знання за допомогою зразків наборів даних, з якими можна грати в редакторі коду. Як початківець, ви можете запитувати редактор коду зразка даних під час вивчення SQL.

На сайті є комплексний курс SQL, на який ви можете зареєструватися та детально вивчити концепції SQL. Цей сайт містить вказівки, необхідні для початку вашої кар’єри інженера баз даних.

Як використовувати онлайн-ігри SQL

Онлайн-майданчики SQL — чудові платформи для вивчення та практики SQL. Ці ігрові майданчики можуть не повністю повторювати складність сценаріїв реального світу. Але вони дають вам уявлення про те, як працює SQL.

Але ви повинні бути обережними з даними, якими ви ділитеся на платформі. Не повідомляйте будь-яку конфіденційну інформацію, яка може бути шкідливою, якщо вона потрапить у чужі руки. Ви також повинні налаштувати локальний екземпляр і вивчити такі концепції SQL, як рядкові функції.