6 найкращих криптовалютних платформ для купівлі біткойнів в Індії

Чи знаєте ви, яка країна має найбільшу кількість власників криптовалют і найкращі платформи для купівлі біткойнів?

Хоча уряд Індії ще не прийняв рішення щодо криптовалют, Індія має найбільшу кількість власників криптовалют у світі.

Не поділяючи цієї плутанини зі своїми законодавцями, індійці практично не наважуються купувати криптовалюту.

Однак легко втратити важко зароблені гроші через купу непотрібної інформації, що ширяє в соціальних мережах і програмах для обміну повідомленнями.

Ну, більше не втрачайте.

Я підсумував деякі з найкращих способів придбання біткойнів і криптовалюти в Індії.

Але якщо ви не знаєте про ці дивні комп’ютерні валюти, то вам, ймовірно, варто почати з:

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта — це цифрова валюта, що підтримується технологією Blockchain. Blockchain — це децентралізована база даних, яка синхронізується в режимі реального часу з усіма своїми користувачами. Отже, це прозоро та незмінно.

Більш детальне пояснення тут:

З огляду на це, вартість будь-якої криптовалюти залежить від людей. Більше покупців означає вищі ціни. Подібним чином розпродаж може знизити вартість будь-якої криптовалюти.

Наразі топ-5 криптовалют за часткою ринку:

Джерело: Coinmarketcap

Тепер давайте перейдемо до найкращих індійських платформ криптотрейдингу.

Paxful

Paxful — це одноранговий (P2P) криптовалютний ринок. У Paxful ви побачите різні продавці, які пропонують покупцям пропозиції.

Способи оплати залежать від окремого продавця. Але ви знайдете велику гнучкість у використанні будь-якого потоку платежів.

Paxful стягує комісію за транзакції з продавців на основі гаманця, який ви використовуєте. Ці суми змінюються залежно від розміру транзакції та менші, якщо ви використовуєте власний гаманець Paxful.

  Як створити та роздрукувати конверт в Word

Цікаво, що продавці Paxful можуть встановлювати власні ціни на криптовалюту та торгові ліміти. Ви можете купити за них Bitcoin, Ether і Tether. Хоча торгівля на Paxful здається легкою, я рекомендую його для досвідчених користувачів.

Zebpay

Zebpay є однією з надійних платформ в Індії для купівлі криптовалюти. Ви можете придбати кілька криптовалют, таких як Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Litecoin тощо.

Zebpay рекламує використання 98% сховища як «холодного» для своїх користувачів. Коротше кажучи, холодне сховище залишається відключеним від Інтернету, коли воно простоює, і є чудовим для безпеки.

Ця платформа має додаткову плату за членство, якщо ви не торгуєте принаймні раз на місяць. Zebpay виплачує вам до 6% відсотків за зберігання криптовалюти. Цей відсоток досягає 12%, якщо ви позичаєте криптовалюту.

У них є обмінна платформа на додаток до гаманця для зберігання придбаної криптовалюти. Головний офіс Zebay розташований у Сінгапурі, а компанія працює по всьому світу.

CoinSwitch Kuber

CoinSwitch — це платформа криптотрейдингу лише для мобільних пристроїв, ексклюзивна для Індії.

Ви можете використовувати CoinSwitch Kuber для покупки понад 80 криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum, Litecoin.

З цією платформою ви можете почати лише з 100 індійських рупій. Вона має кілька платіжних функцій для індійської екосистеми, як-от UPI, дебетові та кредитні картки, банківські перекази тощо.

Binance

Binance є світовим лідером у P2P криптовалютній торгівлі. Він підтримує сотні криптовалют. Платформа величезна, з незліченною кількістю валют для інвестування.

  Як зберегти Google Doodle офлайн

У Binance також є рідна монета Binance coin (BNB). І є очевидний стимул, якщо ви використовуєте BNB з ними.

Binance не стягує плату за депозити.

Він призначає VIP-рівні своїм користувачам на основі суми, яку вони торгують. Ви підвищуєте свій VIP-рівень, коли торгуєте більше, сплачуючи менші торгові комісії з кожним підвищенням рівня.

Binance має чудову гнучкість і чудову репутацію. Але величезна кількість варіантів може бути надзвичайною для початківців. Тому це найкраще для середніх і досвідчених користувачів.

Unocoin

Unocoin — це індійська криптовалютна платформа для купівлі біткойнів, ефірів і Tether. Веб-сайт простий у навігації та інтуїтивно зрозумілий із самого початку.

Крім того, у вас є цей калькулятор на головному екрані, щоб повідомити вам про такі витрати, як комісії за транзакції, комісії за послуги та поточну вартість в індійських рупіях.

Unocoin також має обмінний портал, що містить 38 криптовалют. Вони мають систематичні плани купівлі для періодичного інвестування невеликих сум. У вас також є варіанти заробляти відсотки на ваші криптохолдинги протягом встановленого терміну володіння.

Ви повинні заплатити комісію 0,5% за купівлю або продаж біткойнів. Крім того, вони стягуватимуть з вас 18% додаткового податку на товари та послуги з кожної транзакції.

Крім того, ви можете торгувати біткойнами з будь-яким користувачем Unocoin без будь-яких комісій. І немає комісії за отримання біткойнів на ваш гаманець Unocoin. Так само ви не сплачуєте жодних накладних витрат за торгівлю між криптовалютами, за винятком неминучої плати за мережу.

  Як виправити помилку javascript: void(0) у Chrome

BitBns

BitBns — це трохи просунута криптобіржа, що базується в Індії. Він підтримує сотні криптовалют. Ви можете швидко перевірити поточну ціну, найнижчий ліміт покупки та відповідні комісії, перш ніж здійснювати покупку.

Незважаючи на те, що новачків це може налякати, це все одно дуже інформативно. Ви можете зберігати свої криптоактиви в гаманці BitBns, і вони підтримують сторонні криптогаманці.

Цікаво, що BitBns має власний холодний гаманець, якого, на жаль, не було в наявності на момент написання цієї статті.

Існують також схеми отримання відсотків, якщо ви ставите свою криптовалюту. Але найкраще те, що ви можете почати лише зі 100 індійських рупій для покупки криптоактивів.

Комісії BitBns залежать від вашого рівня торгівлі, суми та конкретної монети. Загалом, у цієї платформи є чудовий вибір для початку вашої криптовалютної подорожі. Ви можете використовувати його як веб-додаток або завантажити його програми для Android та iOS.

Висновок 👨‍🏫

Зверніть увагу, що інвестиції в криптовалюту пов’язані з деякими ринковими ризиками. Це рекомендовано лише для людей з технічними знаннями про криптовалюти та схильністю до високого ризику.

Отже, якщо у вас є все необхідне, щоб спробувати криптосвіт, наведені вище платформи можуть стати вам найкращим.

І якщо вам знадобиться щось навчитися, techukraine.net має багато криптовалют, щоб вам було комфортно працювати з цими цифровими валютами нового віку.

Хочете трохи безкоштовної криптовалюти? Ось 7 способів заробити безкоштовну криптовалюту.