6 найкращих додатків для чату Pidgin для користувачів Linux

| | 0 Comments| 10:34 PM
Categories:

Користувачі Linux знають, що якщо вони хочуть використовувати серйозний клієнт обміну повідомленнями, єдиним вибором є Pidgin. Він має десятки функцій, і в результаті він став популярним додатком для більшості навіть сьогодні. Однією з найсильніших особливостей Pidgin є те, що він підтримує плагіни. Завдяки додатку Pidgin IM користувачі можуть швидко додавати (або видаляти) функції, які їм подобаються, і покращувати роботу програми по-своєму. Якщо ви новачок у використанні Pidgin в Linux і цікавитесь плагінами, можливо, ви не знаєте, з чого почати. Ось чому в цій статті ми розглянемо найкращі плагіни чату Pidgin, які користувачі Linux повинні перевірити.

1. Редактор тем Pidgin

Давайте будемо чесними, зовнішній вигляд Pidgin IM за замовчуванням — особливо в Linux, виглядає дуже застарілим, і його можна було б оновити. На щастя, завдяки плагіну Theme Control це можливо.

Завдяки цьому додатку до Pidgin ви зможете легко налаштувати шрифт, тему тексту, кольори тексту та багато інших аспектів для Pidgin в Linux. Щоб отримати цей плагін, клацніть правою кнопкою миші піктограму Pidgin IM у системному треї, виберіть «Плагіни», знайдіть у списку «Редактор тем Pidgin» та встановіть прапорець, щоб увімкнути його.

  Як стиснути PNG файли в Linux

Після ввімкнення поверніться до меню Pidgin, клацніть по ньому правою кнопкою миші та виберіть опцію «Редактор тем Pidgin», щоб відкрити інструмент редактора.

2. Збереження сесії

Pidgin — це дуже стабільна програма, і вона не виходить з ладу. Однак, коли він аварійно завершується, ви дізнаєтеся, що все, що ви раніше відкривали, зникло.

Якщо вас дратує необхідність повторно відкривати різні IRC-з’єднання та окремі вікна чату друзів, подумайте про встановлення плагіна Session Save для Pidgin. Якщо ввімкнено збереження сеансу, щоразу, коли ви виходите з Pidgin (будь-яким способом), вікна чату будуть відновлені так, ніби вони ніколи не закривалися.

Це старіший плагін, але все ще досить добре працює на платформі Linux. Дізнайтеся про те, як встановити його для Linux, на офіційному сайті тут.

3. Надіслати знімок екрана

Одним із способів обміну миттєвими повідомленнями з друзями є технічна підтримка. Якщо ви перевели одного чи двох друзів на Linux, ви призначили себе відповідальними за всі їхні технічні питання. Часто вам доведеться надсилати (або отримувати) знімки екрана робочого столу Linux, щоб ви могли бути корисними.

Навіть у Linux із чудовими інструментами для знімків екрана все може бути простіше. Ось де Надіслати скріншот плагін поставляється. Це старе доповнення Pidgin, яке дозволяє легко робити та надсилати знімки екрана, не виходячи з вікна миттєвого обміну повідомленнями.

  Morrowind на Linux з OpenMW

4. Rocket Chat

Rocket Chat є однією з найкращих замін для покоління Slack з відкритим кодом. Він повністю розміщений на власному хостингі і дуже схожий на нього. З цей плагін Pidginкористувачі можуть легко отримати доступ до друзів Rocket Chat безпосередньо у своєму списку друзів, взаємодіяти в каналах тощо.

Хоча не має особливого сенсу додавати Rocket Chat до pidgin, оскільки він має чудовий додаток для Linux з чудовою підтримкою, він все ще є відмінним вибором для користувачів Rocket Chat, які не хочуть мати справу з кількома програмами чату та хочуть використовувати Pidgin. щоб усе було на місці.

Плагін Rocket Chat для Pidgin знаходиться на альфа-стадіях, тому іноді можуть виникати помилки. Щоб дізнатися більше про це, перейдіть на офіційну сторінку.

5. Фіолетові Hangouts

Незважаючи на те, що Google працює над багатьма іншими програмами для обміну повідомленнями, Hangouts все ще залишається найуживанішим додатком для обміну повідомленнями. У Linux кожен може отримати доступ до протоколу, встановивши Hangouts для Chrome, хоча не всі в Linux є шанувальниками Google Chrome, оскільки він не є відкритим вихідним кодом.

  Як синхронізувати Todoist з додатком Gnome To Do на Linux

Фіолетові Hangouts приймає весь власний протокол Hangouts і робить його доступним для використання в Pidgin. Користувачі зможуть взаємодіяти з друзями Hangouts, надсилати/отримувати зображення та інші функції, до яких вони звикли, а також кілька додаткових функцій, наданих Pidgin.

Google Hangouts використовують не лише шанувальники Google. Часто його використовують замість Slack. Якщо вам серйозно не подобається встановлювати Chrome, але вам потрібно мати доступ до цієї служби обміну повідомленнями, цей плагін може зацікавити вас.

6. Психічний режим

Плагін Psychic Mode для Pidgin надає будь-якому користувачеві унікальну можливість передбачати повідомлення, які друг збирається надіслати до того, як щось буде надіслано.

Хоча ми не можемо сказати, що цей плагін корисний для кожного користувача Pidgin, але якщо у вашого друга вимкнено сповіщення про введення тексту, це приємне невелике доповнення, яке гарантує, що ви не пропустите жодних нових повідомлень. Психічний режим вбудований у Pidgin, хоча він вимкнений. Щоб увімкнути цей плагін, клацніть правою кнопкою миші піктограму Pidgin в системному треї, виберіть «Плагіни» та знайдіть у списку «Психічний режим».