techukraine.net techukraine.net 6 найкращих веб-сайтів для шаблонів холодної електронної пошти

6 найкращих веб-сайтів для шаблонів холодної електронної пошти

| | 0 Comments| 1:55 PM
Categories:

Створення холодного електронного листа — це все одно, що почати перше побачення. За допомогою привабливого холодного електронного листа ви можете встановити особистий зв’язок зі своїм потенційним клієнтом, виділитися серед конкурентів і продемонструвати свій потенціал.

Хоча це завдання може здатися складним, ви можете створити непереборний холодний електронний лист за допомогою корисних шаблонів, які справлять незабутнє враження на ваших потенційних клієнтів. Незважаючи на те, що деякі статті блогу пропонують найкращу структуру холодної електронної пошти, веб-сайти, які підбирають численні шаблони холодної електронної пошти в різних нішах, можуть вам підійти краще.

Lemlist — це платформа для автоматизації електронної пошти, яка може допомогти вам знайти найефективніші холодні шаблони електронної пошти. Окрім холодних шаблонів електронних листів, Lemlist також надає шаблони електронних листів для подальших дій, пошуку талантів і збільшення продажів.

Після нашого поглибленого вивчення шаблонів Лемліста стало впевненим, що їхні шаблони задовольняють такі ніші:

 • Продажі
 • Маркетинг
 • Стартапи
 • компанії SaaS

Найефективніші шаблони Lemlist забезпечують видатні показники відповідей у ​​середньому до 65%, залежно від цільової аудиторії. Окрім частоти відповідей, Lemlist також надає кількість разів, коли інші люди використовували їхні шаблони.

Завдяки цій статистиці ви можете вибрати популярні шаблони електронної пошти з переконливою частотою відповідей, щоб керувати вашим холодним листом.

Hunter — це універсальний інструмент для спілкування, який надає інструменти зв’язку, зокрема шаблони холодної електронної пошти. Веб-програма Hunter охоплює весь процес холодної електронної пошти від початку до кінця.

Якщо ви не знаєте адреси електронної пошти компанії або персоналу, якому хочете надіслати холодну електронну пошту, ви можете скористатися інструментами Hunter Domain Search і Email Finder, щоб знайти потрібні електронні листи відповідно.

Крім того, ви можете інтегрувати Hunter з іншими інструментами підключення, включаючи популярні програми електронної пошти, CRM і програми для роботи з електронними таблицями. До основної страви Хантер пропонує:

 • Близько 267 ретельно створених холодних шаблонів електронних листів.
 • Холодні шаблони електронних листів для подальших дій, продажів, найму тощо.
 • Безкоштовна пробна версія, щоб ви могли перевірити їхні послуги перед покупкою.
  Що таке Google Workspace і чи він повністю замінює G Suite?

Окрім корисних шаблонів, Hunter також надає винахідливі відео та письмовий вміст, який навчає вас писати професійні електронні листи, що, серед іншого, економить час і зусилля.

Klenty знає, що холодні електронні листи є одним із найефективніших способів зв’язатися з вашими потенційними клієнтами, і створив понад 127 шаблонів із закликом до дії та утриманням клієнтів. За допомогою цих шаблонів і винахідливих статей у блозі Кленті навчить вас, як прокласти свій шлях до успіху в кар’єрі.

Шаблони Klenty містять межі навколо:

 • Шаблони для кампаній вихідної електронної пошти.
 • Шаблон електронної пошти для продажу, щоб запитати рекомендацію.
 • Шаблони для створення нових потенційних клієнтів.
 • Шаблони для реєстрації.
 • Подальші холодні шаблони електронних листів.

Для більшої автоматизації ви можете авторизувати з’єднання між Klenty і вашою робочою електронною поштою, щоб безперешкодно надсилати холодні листи. Реєструючись у Klenty, ви можете вибрати, чи хочете ви надсилати потенційним клієнтам лише електронною поштою чи будь-яким можливим каналом, включаючи програми соціальних мереж.

Крім того, якщо ви використовуєте будь-яку CRM, зокрема Pipedrive, Zoho та Salesforce, ви можете підключити її до свого облікового запису Klenty для легкого імпорту. Хоча використання Klenty для надсилання холодних електронних листів не є безкоштовним, у вас є 14-денна безкоштовна пробна версія для тестування їхніх послуг. Незалежно від обраних вами шаблонів, ви повинні додати унікальні деталі, щоб зробити їх автентичними.

Для стильних холодних електронних листів Stripo.email — ідеальний веб-додаток для вас. На відміну від багатьох холодних шаблонів електронної пошти, Stripo.email вбудовує листи в дизайн HTML для більшої привабливості. Ви можете уявити собі отримання холодного електронного листа, вбудованого в дизайн, і уявити своє перше враження від зусиль відправника.

  Як перевірити, коли заголовок покидає Netflix

Розроблені холодні електронні листи можуть допомогти вам виділитися з натовпу, отримати більше відповідей і збільшити кількість конверсій. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб особисто оформити свій дизайн, оскільки Stripo.email уже має шаблони, вбудовані в дизайн.

Все, що вам потрібно зробити, це відредагувати шаблон у дизайні або вставити туди свою електронну адресу, якщо ви її вже зробили. Якщо ви плануєте особисто керувати своєю електронною поштою з нуля, ви можете швидко написати електронний лист за допомогою інструментів ШІ.

HTML-шаблони демонструють більший професіоналізм і спонукають потенційних клієнтів охоче вивчати ваші послуги. Ви також можете створити гіперпосилання у своєму HTML-шаблоні холодної електронної пошти, щоб направити потенційних клієнтів на цільову сторінку або сторінку бронювання для негайного виконання дій.

Зокрема, Stripo.email відповідає вашим індивідуальним потребам. Ви можете заповнити запит на власний шаблон HTML; однак це має свою ціну.

Окрім шаблонів електронної пошти HTML, Stripo.email дозволяє додавати власні шрифти до вашої електронної пошти та має редактор фотографій для ваших зображень. Завдяки цим функціям вам більше не потрібно редагувати візуальні елементи за допомогою зовнішніх програм; Stripo.email розповість про все.

Resume Worded — це ще один постачальник шаблонів холодних електронних листів, який охоплює різні ніші. Так само, якщо ви новачок у написанні холодних електронних листів, цей веб-сайт найкращий для вас.

Окрім надання корисних шаблонів, Resume Worded особливо ретельно пояснює особливості своїх шаблонів і сценарії, у яких ви можете їх використовувати. Ви можете знайти ці пояснення в правій частині шаблонів під заголовком Статистика.

  Процесори Intel 10-го покоління: що нового і чому це важливо

Основні категорії шаблонів на Resume Worded включають:

Окрім цих категорій, ви також можете знайти шаблони електронної пошти щодо ознайомлення з новими контактами, відгуки та шаблони електронної пошти про те, як запитувати про вакансії.

Якщо ви шукаєте веб-сайт із адаптованими шаблонами холодної електронної пошти для різних ніш, тоді Videoform — це правильний вибір для вас. У той час як багато інших кураторів шаблонів зосереджуються на шаблонах холодної електронної пошти для комерційних продажів, Videoform має іншу думку. Завдяки шаблонам, що охоплюють такі специфічні галузі, як SaaS для тренажерних залів, медичні послуги та послуги автострахування, у Videoform є все.

Одна річ, яка відрізняє Videoform від інших постачальників холодної електронної пошти, це функція персоналізації електронної пошти, яка дозволяє додавати зображення та відео до ваших електронних листів за певну плату. Це може виділити вас серед конкурентів і, зрештою, принести відповіді, потенційних клієнтів і конверсії.

Холодні шаблони електронних листів для будь-якої галузі

Холодні шаблони електронної пошти є потужними інструментами в різних галузях, якщо вони добре складені, привабливі та використовуються стратегічно.

Незалежно від шаблону холодних дзвінків чи програмного забезпечення, яке ви використовуєте, пам’ятайте, що ключем до успішної холодної електронної пошти є персоналізація, цінність і заклик до дії. З холодними шаблонами електронної пошти, які залучають потенційних клієнтів, ви на крок ближче до досягнення своїх маркетингових цілей.