6 найкращих бухгалтерських програм для некомерційних організацій

Некомерційні організації обробляють багато пожертв. Отже, складно обробити всі ці ресурси належним чином і зберегти неприбутковий статус. Програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку допоможе вам розумно реагувати на ці виклики.

У некомерційному секторі є постійний грошовий потік. У звіті Nonprofits Source йдеться, що лише американці пожертвували 471,44 мільярда доларів численним благодійним організаціям у 2020 році. Це на 5,1% більше, ніж у попередньому році.

Оскільки некомерційні організації займаються грошовими операціями, вони також повинні дотримуватися фінансових стандартів, інакше вони можуть втратити статус звільнених від податків. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про це та про те, яке некомерційне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку існує, щоб полегшити ваше завдання.

Що таке програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку?

Будь-який інструмент, який допомагає керувати бухгалтерськими завданнями для некомерційної організації, відомий як програмне забезпечення для бухгалтерського обліку для некомерційних організацій.

Однак існує тонка грань між обліком прибуткових і некомерційних організацій. Бухгалтерський облік в основному відстежує прибутки та збитки. Він показує, скільки прибуткова організація витрачає, заробляє, заощаджує або втрачає.

Навпаки, бухгалтерський облік некомерційних організацій стосується бухгалтерського обліку фондів. Інструмент потребує моніторингу потоків коштів. Наприклад, звідки надходять гроші і куди вони йдуть. Крім того, інструмент обробляє всі вхідні пожертви та інформує донорів і членів правління про те, як організація використовує пожертви.

Навіщо некомерційній організації потрібна бухгалтерська програма?

Некомерційній організації потрібен правильний інструмент бухгалтерського обліку, щоб підтримувати статус некомерційної організації, звільненої від оподаткування та податкової вимоги.

Щоб зберегти ці статуси незмінними, усі некомерційні організації повинні виконувати деякі бухгалтерські завдання.

Нижче наведено кілька поширених причин, чому ви користуєтеся бухгалтерським програмним забезпеченням для неприбуткових організацій:

 • Стандарти фінансового обліку є суворими для неприбуткових організацій. Щоб відповідати таким стандартам, як FAS 116 або FAS 117, вам потрібен некомерційний інструмент бухгалтерського обліку.
 • Благодійні організації-початківці мають мало волонтерів і персоналу. Отже, вам потрібен автоматичний інструмент, який легко освоїти. Щоб ви могли обробляти бухгалтерські потреби та заощаджувати гроші.
 • Такі пристрої також допомагають виконувати додаткові бухгалтерські завдання, як-от відстеження грантів, дотримання вимог до звітності, створення балансових звітів, оновлення донорів щодо використання пожертв тощо.
 • Такі інструменти формують бухгалтерські звіти для Повернення організації, звільненої від податку на прибуток, або Форми 990.

Переваги бухгалтерського програмного забезпечення для неприбуткових організацій

Незалежно від того, чи є ви глобальною некомерційною організацією чи гіперлокальною благодійною організацією, вам потрібен складний інструмент бухгалтерського обліку для ведення неприбуткового обліку, щоб отримати такі переваги:

 • Ваша благодійна організація може приймати пожертви онлайн або офлайн у прозорий спосіб.
 • Отримайте право на отримання великих пожертв або грантів, звітуючи та плануючи за допомогою таких інструментів.
 • Прозоро звітує про приплив і відтік грошей для зацікавлених сторін, донорів і членів правління.
 • Більшість інструментів бухгалтерського обліку некомерційних організацій є хмарними веб-додатками. Вам не потрібно налаштовувати дорогу ІТ-інфраструктуру для встановлення окремих програм.
 • Деякі бухгалтерські програми також допоможуть вам підготуватися до повернення податкової декларації та виконати вимоги HMRC та IRS.
 • Ви можете автоматизувати різноманітні повторювані завдання та зменшити людські помилки.
 • Ви отримуєте багато функцій бухгалтерського обліку в одному централізованому програмному забезпеченні. Ці функції включають імпорт транзакцій, портал пожертв, квитанції про оплату, банківську звірку, складання бюджету, друк чеків, відстеження застав тощо.
  Що таке надширокосмуговий і чому він є в iPhone 11?

Досі ви детально обговорювали програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку, його корисність і переваги.

Нижче можна знайти популярне, просте у використанні та надійне некомерційне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку:

Хвильовий облік

Wave Accounting — це відповідне програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку, якщо ви є невеликим благодійним фондом або благодійним фондом, що розвивається. Ви можете стати вашим бухгалтером і заощадити гроші на пожертви на додатковому персоналі. Крім того, інструмент простий і працює онлайн у популярних веб-переглядачах.

Від виставлення рахунків-фактур до нарахування заробітної плати – все в одній інтуїтивно зрозумілій веб-програмі. Деякі з його характерних особливостей:

 • Відмовтеся від гонитви за оплатою грантових фондів або донорів за допомогою онлайн-рахунків.
 • Ваші донори можуть легко й безпечно сплатити вашу благодійну допомогу за допомогою панелі онлайн-платежів.
 • Платіжна консоль приймає дебетові картки, кредитні картки, Apple Pay і прямі банківські перекази.
 • Безболісно відстежуйте пожертви та їх використання.
 • Його модуль бухгалтерського обліку готує податкові звіти в правильному форматі для різних податкових декларацій.
 • Його банківський модуль пов’язує банківський рахунок із бухгалтерськими книгами для легкої звірки.

Інструмент пропонує безкоштовні послуги з виставлення рахунків, бухгалтерського обліку та банківських послуг. Вам потрібно сплатити номінальну плату за нарахування заробітної плати та виплати.

MoneyMinder

MoneyMinder — це просте програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке має лише функції та функції, необхідні для швидкого керування благодійною агенцією. Волонтери без попереднього досвіду ведення бухгалтерії також можуть використовувати інструмент, щоб ви могли заощадити гроші на бухгалтерах і бухгалтерах. Крім того, цей інструмент постачається без складних функцій програмного забезпечення скарбника, що полегшує використання.

  Lingua.ly навчає вас англійської, французької, іспанської, арабської та івриту

Його важливі особливості, які ви повинні знати:

 • Модуль бухгалтерського обліку для керування банківськими реєстрами, транзакціями, звірками, звітами та переказами.
 • Відстежуйте збір коштів, відшкодування та платежі та швидко надсилайте їх зацікавленим сторонам.
 • Створіть бюджет або прогнозуйте витрати на основі вашої благодійної діяльності та категорій.
 • Модуль бібліотеки документів зберігає квитанції, форми, записи, інші документи та шаблони податкових декларацій
 • Готуйте річні звіти, проводите аудити та обчислюйте підсумки 990EZ.

Програмне забезпечення постачається з безкоштовною підпискою для таких основних завдань, як відстеження донорів, керування групами та календар. Ви можете отримати підписку Pro, якщо вам потрібен повний костюм для вашої некомерційної агенції.

Книги Зохо

Zoho Books — це всебічне програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку для некомерційних установ будь-якого розміру. Незалежно від того, чи це новий благодійний фонд, чи некомерційна організація з глобальними операціями, існують масштабовані функції та моделі ціноутворення, які відповідають потребам кожного агентства, яке займається доброю справою.

Ви або ваші волонтери можете легко швидко створити некомерційну організацію. Рідко вам потрібен спеціальний бухгалтер або бухгалтер? Інструмент допоможе вам у цьому, пропонуючи функціональні можливості в інтерфейсі користувача (UI), який не заважатиме. Крім того, є безкоштовна команда підтримки, коли ви застрягли на чомусь і потребуєте швидкого вирішення.

Книги Zoho роблять облік коштів легким та інтуїтивно зрозумілим. Ви можете зосередитися на грантах, пожертвах і подіях, тоді як програма швидко керує всім надходженням пожертвувань і класифікує їх.

Аплос

Ще одним надійним інструментом для некомерційного обліку є Aplos. Понад 40 000 благодійних фондів використовують цей інструмент, щоб залишатися на плаву як некомерційні організації та зберегти статус звільнених від податків.

Нижче ви знайдете основні функції цього некомерційного бухгалтерського веб-костюма:

 • Істинний облік коштів
 • Гнучкий план рахунків
 • Моніторинг доходів, дотацій та пожертв
 • Бюджет благодійної діяльності за тегами або коштами
 • Створюйте персоналізовані фінансові звіти для відділів, кампаній і проектів
 • Експорт файлу ACH
 • Розподіл витрат і доходів
 • Відстеження основних засобів
 • Звіти за формою 990

Крім повного бухгалтерського рішення онлайн через веб-браузер або мобільний пристрій, Aplos також відомий некомерційними бухгалтерськими послугами. Ви можете запросити послуги на вимогу, коли вам потрібно обробити складні рахунки або податкові декларації. Команда бухгалтерів пропонує точні записи, кращі фінансові звіти та спрощені рішення.

Aplos пропонує три різні пакети підписки з 15-денним пробним періодом. Це пакети Aplos Lite, Aplos Core+, Aplos Core & Advanced Accounting.

Облік насіння

Accounting Seed — це ще одне комплексне програмне забезпечення для некомерційного обліку, яке допомагає благодійним організаціям керувати багатьма рівнями некомерційних завдань і кампаній. Інструмент був розроблений спеціально для некомерційних потреб і простий у використанні. Ви навіть можете навчити своїх волонтерів користуватися інструментом, якщо вам потрібно заощадити гроші на найманні додаткового персоналу.

  Використовуйте скрипт Google як альтернативу Unroll.me з відкритим вихідним кодом

Ключові інструменти:

 • Керуйте обліком коштів у кількох валютах
 • Керуйте кількома кампаніями зі збору коштів, грантами та донорами
 • Працюйте з кількох місць
 • Керуйте більш ніж однією благодійною агенцією в одному централізованому інструменті
 • Звітування без коду
 • Швидке закриття місяців і років
 • Пакет успіху некомерційної організації Salesforce (NPSP)

Ви та ваша команда отримуєте повний контроль і нагляд за життєвим циклом фінансового управління вашою благодійною агенцією. Крім того, деякі функції дають змогу переглядати фінансові звіти, звіти про пожертви та заповнення податків у режимі реального часу. Таким чином, ви можете швидко мати справу з донорами та грантовими органами та отримати більше пожертвувань на свою благодійну справу.

Akaunting

Akaunting — це популярний інструмент бухгалтерського обліку для фрілансерів і малого бізнесу. Як невелика некомерційна агенція, ви можете спробувати це некомерційне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, якщо хочете скоротити витрати та водночас дотримуватися суворої політики благодійних фондів.

Основні функції, які може використовувати ваша благодійна агенція:

 • Інформаційна панель для всіх облікових записів
 • Банківські послуги та звірки
 • Спеціальні звіти для податкових заповнень, як-от форма 990
 • Класифікуйте операції
 • Відстеження витрат

Його безкоштовна підписка дає вам доступ до 1 профілю користувача та одного профілю бухгалтера. Крім того, ви отримуєте безкоштовний платіжний календар, підтримку спільноти та актуальні курси валют. Однак, якщо ви хочете виділити кошти на некомерційну бухгалтерію, ви можете отримати план Premium Cloud з необмеженою кількістю облікових записів і всіма функціями програмного забезпечення Akaunting.

Заключні слова

Програмне забезпечення для некомерційного бухгалтерського обліку є корисним для вашої некомерційної організації для управління ресурсами. Такі інструменти також допомагають подавати належні податкові декларації, щоб зберегти неприбутковий статус вашої організації.

Використовуйте будь-який із наведених вище інструментів бухгалтерського обліку для вашої некомерційної організації та дотримуйтеся місцевих і міжнародних законів для некомерційних організацій.

Вас також може зацікавити Zoho Payroll для обробки заробітної плати некомерційних або комерційних організацій.