6 найкращих бухгалтерських програм для керування бізнесом у дорозі

Categories:

Бухгалтерські програми допомагають підприємствам відстежувати витрати та рахунки, вести фінансовий облік і готуватися до податкового сезону.

Власникам малого бізнесу та стартапам потрібно подорожувати по всьому світу, щоб розвивати свій бізнес. Отже, стежити за всім під час подорожі досить складно, і вам доведеться покладатися на те, щоб хтось зробив це за вас.

Але вже ні; за допомогою додатків для керування ви можете відстежувати все в дорозі.

Бухгалтерське програмне забезпечення — це одне з рішень, яке допоможе вам відстежувати всі свої грошові потоки та фінанси.

Належне управління забезпечує актуальність записів, щоб власники малого бізнесу могли знати свої доходи, прогнозувати прибутковість і податкові зобов’язання, а також перевіряти баланси на рахунках.

У сучасному світі багато компаній віддають перевагу програмному забезпеченню, а не бухгалтеру для управління зарплатою та податками. А ось який підійде саме вам – питання.

Дізнайтеся, навіщо вам потрібні бухгалтерські програми та яка програма найкраще підходить для вашого бізнесу.

Що таке бухгалтерське програмне забезпечення?

Бухгалтерське програмне забезпечення – це програма, яка дозволяє малим підприємствам відстежувати витрати та доходи. Власник малого бізнесу може автоматизувати повторювані дії, такі як введення даних, щоб оптимізувати фінансовий менеджмент. Крім того, це дає змогу легко зрозуміти прибутковість, подавати податкові декларації та вести бухгалтерський облік.

Оскільки бухгалтерське програмне забезпечення ідеально підходить для стартапів і малих підприємств, воно стає зручним і простим у використанні. Бухгалтерське програмне забезпечення також допомагає створювати звіти, наприклад баланси та звіти про прибутки та збитки.

Більшість програмного забезпечення включають такі функції, як відстеження платежів і дебіторської заборгованості, керування запасами, виставлення рахунків тощо. Крім того, додаток має бути безпечним і зручним для користувача. Він повинен містити деякі основні функції, такі як:

 • Основні можливості бухгалтерського обліку. Бухгалтерське програмне забезпечення для малого бізнесу повинно мати такі опції, як виставлення рахунків, звірка рахунків, кредиторська заборгованість тощо.
 • Відстеження витрат: бухгалтерська програма має дозволяти вам регулярно відстежувати та записувати рахунки-фактури, квитанції тощо. Таким чином, це допоможе вам створити кращий бюджет і зміцнити своє фінансове здоров’я.
 • Управління фінансовими звітами: замість того, щоб витрачати час на ручну роботу, бухгалтерський додаток гарантує, що малий бізнес може миттєво створювати точні та персоналізовані звіти.
 • Відстеження часу: програмне забезпечення допомагає вам відстежувати час, витрачений на остаточні поставки проекту, щоб під час виставлення рахунків ви могли додавати оплачувані години.
 • Зв’язок із зацікавленими сторонами: програма дає змогу вашим компаніям відстежувати платежі та терміни виконання. Він інтегрований з платіжними системами, щоб здійснювати онлайн-платежі швидше.

Навіщо використовувати бухгалтерське програмне забезпечення?

З технологіями вести бізнес стало легше, ніж будь-коли. Тепер кожен має смартфон, завдяки чому керувати бізнес-процесами за допомогою телефону надзвичайно легко.

Від надсилання рахунків-фактур до відстеження платежів, бухгалтерське програмне забезпечення пропонує багато переваг для малого бізнесу, зокрема:

 • Організовані транзакції: програмне забезпечення для бухгалтерського обліку допомагає організувати всі фінансові операції та записи в одному місці, щоб ви могли відстежувати їх у будь-який час.
 • Економія часу: програмне забезпечення для бухгалтерського обліку має функції автоматизації, які дозволяють заощаджувати час під час виконання різних завдань, таких як звірка звітів і створення записів у журналі.
 • Доступно: використання правильного бухгалтерського програмного забезпечення для вашого бізнесу може коштувати вам менше, ніж найняти бухгалтера для тієї ж мети.
 • Відповідність: програмне забезпечення для бухгалтерського обліку пропонує різні функції, які допомагають малим підприємствам у дотриманні законодавства, як-от звітність і підготовка податків.
 • Інтеграція: завдяки інтеграції з іншими програмами, такими як платформа електронної комерції та CRM, власнику бізнесу стане легше працювати з програмним забезпеченням для бухгалтерського обліку.
 • Доступ будь-де та будь-коли: ви можете легко отримати доступ до свого облікового запису будь-коли та з будь-якого місця, щоб відстежувати рахунки-фактури та витрати.
 • Зменшення помилок: оскільки бухгалтерське програмне забезпечення має функції автоматизації, воно автоматично допоможе підприємствам керувати своїми фінансами та іншими витратами, що призведе до зменшення чи повної відсутності помилок.
  9 найкращих ігор PlayStation VR для захоплюючих вражень

Тепер, коли ви знаєте, що таке бухгалтерське програмне забезпечення та яку користь воно приносить вашому бізнесу, давайте обговоримо деякі з найкращих бухгалтерських програм, які пропонують нескінченні функції для задоволення фінансових потреб вашого бізнесу.

FreshBooks

Працюйте будь-де та керуйте своїм бізнесом за допомогою бухгалтерської програми FreshBooks. Це допоможе зберегти ваш бізнес, що розвивається, у вас під рукою та підтримувати зв’язок із клієнтами, які ведуть бухгалтерський облік звідусіль.

За допомогою бухгалтерського програмного забезпечення FreshBooks ви можете автоматично відстежувати пробіг під час руху та класифікувати всі ділові поїздки одним рухом. Крім того, переглядайте потенційні податкові вирахування прямо зі свого мобільного телефону.

Після завершення остаточної доставки проекту ви можете надіслати рахунок прямо зі свого офісу та отримати миттєву оплату до того моменту, коли приїдете додому.

Додаток FreshBooks усуває паперові квитанції. Єдине, що вам потрібно зробити, це чітко сфотографувати квитанцію. Коли ви закінчите з цим, FreshBooks автоматично фіксує для вас загальні суми, комісії продавця та податки. Таким чином, відстеження витрат стане швидким.

Крім того, з мобільною бухгалтерією тепер легко відповідати на відгуки та запитання клієнтів. Навіть якщо ви в подорожі, ви можете відстежувати все, наприклад ваші розмови, і зберігати їх в одному місці. Миттєво отримуйте оновлення, коли клієнт переглядає ваш рахунок-фактуру або коли ваш платіж прострочено.

Програмне забезпечення FreshBooks синхронізується з обліковими програмами для мобільних і настільних комп’ютерів, тому ви можете працювати на будь-якому пристрої, не пропускаючи важливу інформацію. Разом з цим ви отримаєте відстеження оцінок і пропозицій, відстеження часу, відстеження проектів і платежів, бухгалтерський облік, звіти та інші додатки.

Завантажте програму безкоштовно або придбайте програму за початковою ціною 1,70 доларів США на місяць і отримайте додаткові функції.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Книги Зохо

Легко керуйте своїм бізнес-обліком за допомогою програм Zoho Books для Android та iOS. За допомогою інформаційної панелі KPI можна легко зрозуміти, наскільки добре працює ваш малий бізнес. Ви можете запропонувати своїм клієнтам зручні та безпечні варіанти оплати, щоб здійснювати онлайн-платежі просто.

Створюйте власні персоналізовані рахунки-фактури, щоб відображати ваш бренд, і надсилайте їх своїм клієнтам. Відстежувати рахунки та витрати тепер надзвичайно легко, що дозволяє вам бачити, як ваші гроші виходять із бізнесу.

Крім того, ви можете легко створювати фінансові звіти, наприклад звіти про рух грошових коштів, звіти про доходи та баланси, щоб знати статус свого бізнесу.

Додайте віджети на головний екран телефону Apple, щоб швидко отримати доступ до списків рахунків-фактур, загальної суми дебіторської заборгованості та таймерів. Zoho Books може відстежувати відстань вашої подорожі та конвертувати її у витрати за допомогою карт Apple і GPS. Відскануйте будь-які візитні картки, які додадуть до ваших списків контактів.

За допомогою розмовних ярликів Siri ви можете легко створювати витрати, переглядати неоплачені рахунки, запускати та зупиняти таймери та встановлювати нагадування про операції. Додаток Zoho Books також підтримує Apple Watch, що дозволяє відстежувати ваші фінанси під час багатозадачності, надсилати нагадування про оплату, відстежувати час для проектів, переглядати неоплачені рахунки тощо.

  Як працює розпізнавання облич?

Спробуйте безкоштовно або виберіть стандартний план для свого бізнесу, що розвивається. Зареєструйтеся зараз і насолоджуйтесь бухгалтерією.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

QuickBooks

Керуйте своїм бізнесом у дорозі зі свого смартфона за допомогою мобільної програми QuickBooks. Це дозволить вам миттєво отримати доступ до своїх даних на мобільних пристроях. Ви можете вводити транзакції, виставляти рахунки клієнтам, надсилати звіти, записувати витрати та робити багато іншого з будь-якого місця.

QuickBooks автоматично створює резервні копії ваших збережених даних у хмарі та синхронізується з усіма пристроями. Це допоможе вам створити звіт про прибутки та збитки та отримати доступ до балансів. Крім того, він подбає про ваші платежі. Ви можете використовувати його мобільний пристрій для зчитування карток, щоб занурити, торкнутися чи провести пальцем по кредитній картці.

Крім того, він зафіксує транзакцію та автоматично надішле гроші на банківський рахунок. Ви можете легко створювати рахунки-фактури за допомогою програми та миттєво надсилати копію електронною поштою своїм клієнтам. Якщо ви користувач Android, ви також можете надсилати рахунки за допомогою WhatsApp.

Отримуйте миттєве сповіщення, коли клієнт переглядає ваш рахунок-фактуру або оплачує загальну суму рахунку. Мобільний додаток QuickBooks перетворює камеру на швидкий сканер чеків. Спочатку він робить фотографію квитанції та записує витрати, що підлягають оплаті, у книгах після схвалення транзакції.

Крім того, ви можете додати витрати до рахунку-фактури та додати до нього квитанцію, щоб отримати відшкодування та відстежувати податкові відрахування. Ви також можете відстежувати витрати по телефону, надавати кошториси та бути в курсі керування рахунками.

Отримайте гнучкі тарифні плани для будь-якого виду бізнесу від 15 доларів США на місяць. Скористайтеся безкоштовною пробною версією протягом 30 днів.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Хвиля

Керуйте своїми фінансами на ходу за допомогою програми Wave. Це допоможе вам відстежувати банківські операції, платежі та виставляти рахунки в одному місці, щоб заощадити багато часу, спростити управління грошима та швидше отримувати гроші.

З Wave розділяйте особисті та бізнес-фінанси. Ви можете підключитися до бухгалтерського програмного забезпечення, щоб автоматизувати свою бухгалтерську книгу. Крім того, використовуйте дебетову картку Wave Visa Business і віртуальні картки будь-де та будь-коли.

Крім того, легко відстежуйте та відстежуйте, що відбувається за допомогою інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі. Резюме, яке ви знайдете, дає змогу контролювати фінанси вашого бізнесу на ходу, включаючи список завдань із різними елементами. Ви також можете створювати, налаштовувати та надсилати рахунки-фактури з будь-якого місця.

Wave має функцію миттєвого сповіщення, яка дає вам знати, коли ваш рахунок-фактура переглянуто, платіж настав і платіж завершено, тож ви можете керувати грошовими потоками краще, ніж будь-хто інший. Ви також знайдете автоматичні нагадування про оплату, коли рахунок-фактура має бути виставлено.

Позначайте рахунки-фактури як оплачені одразу після отримання платежу, щоб ваші записи були актуальними. Ви можете персоналізувати свої рахунки-фактури, додаючи кольори, логотипи та вибір шаблонів. Крім того, легко додайте настроювані умови оплати до своїх рахунків-фактур.

Створіть свій безкоштовний обліковий запис сьогодні та оплачуйте відповідно до потрібної послуги.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Xero

Упевнено ведіть свій бізнес за допомогою облікової програми Xero та керуйте бухгалтерією з будь-якого місця. Це допомагає вам негайно надсилати рахунки-фактури на ходу, щойно робота буде виконана, переглядати транзакції та зіставляти їх за лічені секунди.

  Хочете кращого голосового керування Smarthome? Використовуйте групи

Додаток дозволить вам відстежувати несплачені та прострочені рахунки-фактури, щоб знати статус рахунків-фактур. За допомогою цієї програми ви також можете миттєво перевірити, як працює ваш бізнес. Крім того, ви можете легко конвертувати пропозиції в рахунки-фактури, а також редагувати та надсилати рахунки-фактури через програму обміну повідомленнями або електронну пошту.

Швидко додавайте нових клієнтів, коли вам потрібно надіслати рахунок-фактуру та перевірити непогашені платежі у вашій бухгалтерській програмі. Крім того, відстежуйте своїх клієнтів, коли вони переглядають ваші рахунки-фактури, і контролюйте грошові потоки та прибуток, щоб зрозуміти, як працює ваш малий бізнес.

Почніть користуватися бухгалтерською програмою Xero безкоштовно та отримайте доступ до всіх функцій протягом 30 днів після того, як ви вирішите, який план вам найбільше підходить. Якщо ви працюєте самостійно або ведете новий бізнес, ви можете вибрати стартовий пакет із достатніми функціями для досягнення своїх фінансових цілей.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Бухгалтерський облік Sage

Працюйте будь-де та легко керуйте своїми фінансами за допомогою програми Sage Accounting. Він більше підходить для малого бізнесу та пропонує мобільні програми для Android та iOS, щоб охопити більше користувачів. Ця програма допоможе вам стати продуктивнішими навіть з дому.

Перебуваючи в автономному режимі, ви можете перевірити різні ключові деталі. Тепер легко зв’язуватися з клієнтами та клієнтами та перевіряти наявність неоплачених рахунків.

Крім того, ви можете надсилати швидкі нагадування про несплачені рахунки, відстежувати стан свого бізнесу в режимі реального часу та оновлювати облікові записи на ходу.

Бухгалтерська програма Sage — це найшвидший спосіб отримати доступ до всієї фінансової інформації на місці, з клієнтом або в дорозі. Відстежуйте, які клієнти винні вам скільки грошей, щоб ви могли вести облік грошових потоків.

Крім того, ви можете легко знімати квитанції за допомогою мобільної камери та завантажувати деталі в обліковий додаток. Sage допомагає перенести ваші контакти зі смартфона в програму, зменшуючи кількість помилок через введення вручну під час копіювання адрес, контактів і номерів телефонів.

Ви можете оновити рівень запасів під час виставлення рахунків. Це заощадить час і прискорить процес виставлення рахунків. Після доставки ви можете додати файли та зображення до своїх рахунків-фактур, перш ніж надсилати їх клієнтам або клієнтам.

Отримайте кращі результати в управлінні своїми фінансами, вибравши правильний план. Ви можете будь-коли оновити або скасувати підписку. Вони ніколи не вимагатимуть від вас прихованих платежів, зобов’язань і контрактів. Візьміть безкоштовний фрейл сьогодні та вирішіть, що найкраще підходить для вашого бізнесу.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Заключні слова

Бухгалтерія – важливий відділ у кожному бізнесі. Щоб ефективно керувати рахунками, вам потрібно відстежувати та контролювати свої щоденні витрати.

Використання надійної бухгалтерської програми економить ваш час і ресурси в процесі керування обліковим записом. Тому враховуйте деякі фактори, такі як ціноутворення, безкоштовна пробна версія, простота використання, управління запасами та проектами, звітність тощо, обираючи найкраще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку для вашого бізнесу.

Далі перегляньте найкращі генератори рахунків-фактур для прийому платежів клієнтів.