6 найкращих безкоштовних VPN за оцінками користувачів на Reddit

Якщо вам потрібні технічні рекомендації, Reddit – ідеальне місце💎 для цього.

Онлайн-форум наповнений технічними знаннями, які знають, що говорять, особливо коли йдеться про VPN.

Якщо ви не знаєте, віртуальна приватна мережа (VPN) — це чудовий спосіб встановити захищене та зашифроване з’єднання під час використання публічної мережі. Але це набагато більше, ніж тримати вас в Інтернеті анонімно. Якщо ви знаєте, як використовувати свою VPN, ви навіть можете отримати доступ до геообмеженого вмісту, серед іншого.

Досліджуючи найкращі VPN, я натрапив на кілька субредітів, де користувачі обговорювали та переглядали деякі з найкращих VPN. Я повірив їм на слово і спробував кілька безкоштовних, тому що можна з упевненістю сказати, що користувачі Reddit знають хоч хоч одну чи дві речі про хороші безкоштовні VPN!

Опера

Інтегрований браузер, без журналу, конфіденційність, 30+ місць, мобільний і робочий стіл, віртуальна IP-адреса.

ProtonVPN

Безпека військового рівня, геодоступ, захист DNS, вимикач, понад 100 серверів, анонімність.

Betternet

Швидко, антифішинг, блокування шкідливих програм, понад 1000 серверів, режим постійної роботи, без реєстрації.

Windscribe

Легка зміна місцезнаходження, понад 63 країни, інструмент ROBERT DNS, 10 ГБ/місяць безкоштовно, надійний захист.

Hide.me

Незалежний, обхід цензури, технологія Bolt, підтримка IPv6, мультипристрої, висока швидкість.

Atlas VPN

Безкоштовно: 3 локації, необмежена швидкість/пристрої. Платно: AES-256, 1000+ серверів, монітор порушень даних.

У цій публікації я розглядаю деякі з найкращих VPN, якими я користувався та які мені досі подобалися. Правильний VPN для вас залежить від ваших потреб і цілей, але мої відгуки допоможуть вам прийняти зважене рішення.

Що таке VPN?

Перш ніж перейти до суті справи, давайте розберемося з основами. Віртуальна приватна мережа або VPN – це захищене та зашифроване мережеве з’єднання в Інтернеті, яке приховує вашу особу в мережі та запобігає виявленню іншими користувачами мережі.

Він приховує вашу IP-адресу (унікальну адресу вашої мережі), змушуючи мережу перенаправляти її через налаштований віддалений сервер, яким керує хост VPN.

Використовуючи VPN, ви можете запобігти третім особам або навіть вашому власному інтернет-провайдеру від відстеження вашої активності в Інтернеті, можливого злому вашої системи та викрадення ваших даних. Усі ваші дії в Інтернеті, як-от історія веб-переглядача та дані обміну, залишаються прихованими.

Оскільки шифрування відбувається в режимі реального часу, ви можете захистити свої дані під час використання будь-якої публічної мережі.

Переваги використання VPN

Кожен користувач Інтернету, який дбає про безпеку та конфіденційність своїх даних, може захотіти встановити VPN. Ось деякі з його переваг:

#1. Безпечне шифрування 🔒

VPN дозволяють захистити ваші дані за допомогою безпечного шифрування під час використання загальнодоступних мереж Інтернету. Третім сторонам знадобиться ключ шифрування для читання ваших даних. Якщо у них його немає, вони не матимуть шансів проникнути до ваших даних. Ось де VPN робить свою магію.

#2. Доступ до геообмеженого вмісту 🍿

VPN може створювати враження, що ви використовуєте Інтернет з іншого регіону. Коли це станеться, ви зможете отримати доступ до веб-сайтів і вмісту тих країн, які недоступні у вашій.

Наприклад, якщо ви хочете переглянути шоу на Netflix US, ви можете використовувати VPN, щоб змінити своє місцезнаходження на будь-який із штатів Сполучених Штатів, і ви також отримаєте доступ до їх вмісту.

#3. Анонімність 👤

VPN дозволяє підробити ваше місцезнаходження. Кожен, хто намагатиметься викрасти ваші дані, буде спрямований на дані сервера VPN, що означає, що ваше місцезнаходження та IP-адреса є анонімними та безпечними. Це може дати вам більше свободи під час використання будь-якої загальнодоступної чи приватної мережі.

З огляду на це, ось деякі з найкращих VPN, які я зустрів після того, як отримав пропозиції від Reddit. Всі вони високо оцінені користувачами.

Опера

Хоча браузер Opera, можливо, втратив зв’язок із Google Chrome і Firefox, які лідирують у перегонах, Opera VPN є одним із найкращих безкоштовних на ринку. Вам не потрібно встановлювати окрему програму чи розширення для браузера. Він також поставляється з браузером – як для мобільного, так і для комп’ютера.

Увімкнувши Opera VPN, ви зможете переглядати Інтернет за допомогою віртуальної IP-адреси, яка приховує ваше місцезнаходження та забезпечує повну конфіденційність у всесвітній мережі.

Основні моменти:

 • Інтегровано в браузер
 • Не потрібно входити в систему
 • Доступно як для мобільних пристроїв, так і для комп’ютерів
 • Загальні та понад 30 унікальних локацій

Крім того, він не реєструє вашу онлайн-діяльність, не кажучи вже про збір інформації чи даних. Користуватися ним можна абсолютно безкоштовно, без жодної плати чи обмеження даних. Це також дуже легко, тож якщо вам потрібна проста VPN, це саме те.

ProtonVPN

ProtonVPN це всеохоплюючий VPN, який швидко та безпечно задовольняє всі ваші потреби щодо конфіденційності. Серверна мережа цього інструменту базується на укриттях військового рівня, що додає фізичний рівень безпеки.

Він використовує всі функції безпеки, такі як захист DNS, розділене тунелювання та перемикач блокування, тож ви можете бути спокійні, знаючи, що ваші дані в безпеці, і водночас ви отримуєте ексклюзивний доступ до геообмеженого вмісту.

Ви можете транслювати свої улюблені шоу та фільми з будь-якої точки світу на відомих потокових платформах, таких як Amazon Prime, Netflix, Hotstar, Hulu тощо, захищаючи свою особу та IP-адресу.

Основні моменти:

 • Анонімний перегляд
 • Заходи захисту DNS
 • Kill Switch і розділене тунелювання
 • Понад 100 серверів у безкоштовному плані

ProtonVPN хизується 2978 серверами в 68 країнах, що забезпечує вам сервер із високою пропускною здатністю поруч із вами та захищає вас від злочинців у сфері кібербезпеки.

Хоча VPN має кілька платних планів, він також поставляється з безкоштовною версією, яка дає вам доступ до основних функцій. Звичайно, вам потрібно заплатити ціну, щоб розкрити весь його потенціал. Отже, якщо вам сподобався тест-драйв, ви можете розглянути можливість інвестувати в нього пізніше.

Betternet

VPN із потужними можливостями, Betternet забезпечує високу продуктивність і бездоганні функції безкоштовно. Окрім захисту вашої особи, він може блокувати зловмисне програмне забезпечення та фішингові атаки, що означає, що ви можете безпечно переглядати веб-сайти та потокові платформи та отримувати доступ до геообмеженого вмісту по всьому світу.

Хоча я отримав досить пристойний досвід використання програми, деякі користувачі повідомляли про проблеми з VPN. Важливо пам’ятати як про плюси, так і про мінуси використання будь-якої VPN, оскільки не існує «ідеального» рішення, коли йдеться про безкоштовні послуги.

Основні моменти:

 • Завжди ввімкнений режим
 • Захист від фішингу
 • Захист від витоку IP і DNS
 • 1000+ серверів

Однак добре те, що вам не потрібно реєструватися, щоб використовувати VPN і користуватися шифруванням військового рівня. Просто завантажте його та розпочніть роботу одразу.

Windscribe

Якщо й існує VPN, яким я вважаю найпростішим у використанні, так це Windscribe. Завдяки цій мережі VPN можна надзвичайно легко змінити своє місцезнаходження та отримати доступ до переваг перегляду Інтернету з цього місця, зокрема до всього геообмеженого вмісту, який ви можете переглядати через нього.

Він настільки потужний, що, як кажуть, він обходить Великий брандмауер Китаю та інші обмеження в Саудівській Аравії та Туреччині. Він бездоганно працює з Mac, ПК, Linux, Android та iOS, блокуючи трекери та покращуючи вашу конфіденційність в Інтернеті, як ніколи раніше.

Крім того, ви отримуєте 10 ГБ на місяць безкоштовно, після чого вам доведеться переходити на преміум-план. Проте безкоштовної версії достатньо, щоб задовольнити ваші основні потреби VPN, оскільки швидкість досить солідна та забезпечує необмежену кількість одночасних з’єднань.

Основні моменти:

 • Сервери в більш ніж 63 країнах
 • Блокує IP-адреси та домени
 • Надає ROBERT – спеціальний інструмент на основі DNS
 • Анонімний і безпечний перегляд

Захист, який він забезпечує, також надзвичайно потужний. Фактично, набагато надійніший, ніж багато інших варіантів. Якщо вас турбує крадіжка даних під час користування загальнодоступним Wi-Fi або якщо ви хочете заблокувати надокучливу рекламу, Windscribe — чудовий варіант, який ви можете розглянути.

Я можу особисто ручатися за його надійність, швидкість і максимальний захист. Не забувайте про простий інтерфейс, який розміщує всі необхідні елементи прямо перед вами.

Hide.me

Як випливає з назви, Hide.me буквально ховає вас у всесвітній мережі. Він забезпечує надійну цифрову конфіденційність і надвисоку безпеку, яка навіть може обійти цензуру, щоб надати вам доступ до будь-якого вмісту по всьому світу, включно з обмеженим у певних країнах.

Багато людей, включаючи мене, люблять цю VPN, тому що, на відміну від деяких інших VPN, жодна мегакорпорація таємно не володіє чи не керує нею. Ви можете бути спокійні, знаючи, що лише ви маєте доступ до своїх даних, і ніхто інший не може використовувати їх у зловмисних цілях.

Основні моменти:

 • Незалежний провайдер
 • Повна підтримка IPv6
 • Болтова технологія
 • Обійти інтернет-цензуру

Це також одна з найшвидших безкоштовних VPN, заслуга в якій належить технології Bolt від Hide.me.

Крім того, він забезпечує захист від витоку IPv6. Незважаючи на безліч дивовижних функцій, він досить простий у використанні, з можливістю підключення до 10 пристроїв одночасно.

Atlas VPN

Хоча безкоштовна версія Atlas VPN може бути не таким широким, як деякі альтернативи, але його все одно може бути достатньо для середнього користувача. Безкоштовна версія пропонує 3 локації без обмежень у швидкості чи пристроях. З іншого боку, платна версія може похвалитися відмінним захистом завдяки непереможному шифруванню AES-256 і ChaCha20-Poly1305, яке захищає ваші дані.

Він також пропонує понад 1000 серверів преміум-класу, які дозволяють вільно грати в ігри, виконувати різні дії, завантажувати торренти або переглядати веб-сторінки, і все це анонімно та безпечно. Я б рекомендував отримати професійну версію для цього, але не раніше, ніж ви спробуєте безкоштовну та перевірите, наскільки вона відповідає вашим потребам.

Основні моменти:

 • Шифрування AES-256 і ChaCha20-Poly1305
 • 1000+ серверів преміум-класу
 • Сервери SafeSwap
 • Монітор порушення даних

Навіть якщо вам не потрібен преміум-план, ви все одно можете виконувати роботу безкоштовно, хоча й з деякими обмеженнями.

Обмеження використання безкоштовного VPN

Тепер, коли я розповів вам усе про безкоштовні VPN, давайте поговоримо про те, чому вам слід утримуватися від їх використання в довгостроковій перспективі або використовувати їх дуже рідко. Ось деякі з обмежень безкоштовних VPN, про які вам ніхто ніколи не скаже.

#1. Ризики безпеці 🔓

Безкоштовні VPN пов’язані з деякими ризиками для безпеки, оскільки ці компанії не мають ресурсів для розробки або підтримки надійнішого протоколу безпеки. Це може зробити вас схильними до кібератак, як-от відстеження, злом, зловмисне програмне забезпечення та фішинг.

#2. Нижча швидкість 🐢

Безкоштовні VPN мають мізерну пропускну здатність, що може знизити швидкість Інтернету, що призведе до повільного завантаження та потокового передавання. Якщо ви влаштовуєте сторінки, які займають більше часу, цей недолік вас не торкнеться.

#3. Обмежене розташування серверів 🌏

Багато постачальників послуг VPN пропонують лише обмежені місця розташування серверів у безкоштовному плані, а інші заблоковані для платних абонентів. Це означає, що ви можете отримати доступ до геообмеженого вмісту лише певних країн, що звужує сферу використання.

Перш ніж завантажувати безкоштовну VPN, перевірте, чи є в безкоштовній версії сервери у вашій країні.

#4. Обмежена підтримка клієнтів 📞

Якщо ви завантажили безкоштовну мережу VPN, краще не очікувати, що служба підтримки клієнтів швидко реагує на проблеми. Ви залишаєтесь на свій розсуд, тому врахуйте цей недолік, перш ніж купувати його.

Заключні думки

Отже, це були одні з найкращих безкоштовних VPN, як проголосували користувачі Reddit, так і я також підтвердив. Багато користувачів не радять використовувати безкоштовні мережі VPN, оскільки вони менш надійні, ніж платні.

На думку користувачів, ці компанії хочуть отримати прибуток так чи інакше, і якщо вони не отримують гроші від вас, вони можуть отримувати їх звідкись в іншому місці – можливо, в обмін на (не варто вгадувати) ваші дані .

Однак ті, що згадуються в цій публікації, вважаються найкращими, незважаючи на це, головним чином тому, що вони не зовсім безкоштовні, але мають обмежені безкоштовні послуги. Але перш ніж вибрати будь-яку з них, купуючи VPN, варто врахувати особливості.

Windscribe — ще один надійний безкоштовний VPN, головним чином тому, що йому не потрібно покладатися на шкідливі засоби, щоб заробити гроші. Він пропонує безкоштовні послуги до 10 ГБ на місяць, після чого вам потрібно оновити, щоб у них було гідне джерело доходу, і вам не потрібно обманювати вас для цього.

Якщо вам доводиться покладатися на безкоштовний VPN для тимчасових або основних потреб, ви можете скористатися одним із варіантів із цієї публікації, не турбуючись про крадіжку даних або відстеження. Для довгострокового використання я б рекомендував інвестувати в платну VPN, яка відповідає всім вашим потребам і відповідає вашому бюджету.

Далі ознайомтеся з найкращим автономним сервером VPN для SMB для повної конфіденційності.