6 найкращих альтернатив настільному додатку Authy

| | 0 Comments| 12:26 AM
Categories:

Швидкі посилання

Після припинення роботи настільного додатка Authy у січні 2024 року тисячі користувачів шукають заміну настільному комп’ютеру 2FA. На щастя, є купа чудових програм автентифікації та розширень браузера, якими можна замінити Authy.

Настільні альтернативи Authy

Ця таблиця ілюструє програми, які мають на меті заповнити порожнечу, залишену Authy на робочому столі:

Вартість

Доступний як

Підтримує експорт даних

Підтримує біометрію/коди доступу

1Пароль

2,99 доларів на місяць

Клієнт для робочого столу, розширення для браузера, веб-програма, мобільна програма, інтерфейс командного рядка

Так

Так

Authenticator.cc

безкоштовно

Розширення для браузера

Немає

Немає

KeePassXC

безкоштовно

Настільний клієнт, розширення для браузера

Так

Так

2FAS

безкоштовно

Розширення для браузера, мобільний додаток

Так

Так

Аутентифікатор Bitwarden

10 дол. США щороку

Клієнт для робочого столу, розширення для браузера, веб-додаток, мобільний додаток, інструмент інтерфейсу командного рядка

Так

Так

Розглянемо кожен по черзі.

1. 1Пароль

1Пароль є одним із найкращих додатків, якими можна замінити Authy. Хоча 1Password в основному служить як менеджер паролів, він підтримує TOTP (Time-based One-Time Password) і доступний як настільний клієнт для Windows, Linux і MacOS.

1Password найкраще використовувати як розширення для браузера, оскільки ви можете відсканувати QR-код налаштування 2FA та налаштувати багатофакторну автентифікацію всього за кілька кліків. Оскільки ваші одноразові паролі відображаються поруч із веб-сайтами, увійти за допомогою 1Password надзвичайно просто.

Як і Authy, 1Password обмежує реєстрацію нових пристроїв, щоб зменшити ймовірність того, що хакер зможе отримати доступ до ваших паролів і 2FA. Authy досягає цього, дозволяючи користувачам увімкнути або вимкнути доступ до кількох пристроїв, тоді як 1Password надає секретний код, який можна використовувати з паролем для реєстрації нових пристроїв.

  Як запустити ярлики, торкнувшись задньої панелі iPhone

Єдиним реальним недоліком є ​​місячна підписка в розмірі 2,99 доларів США.

2. Authenticator.cc

Якщо ви віддаєте перевагу просту та безкоштовну альтернативу Authy, Authenticator.cc може бути ідеальним розширенням для браузера. Він доступний для завантаження в Google Chrome, Firefox і Microsoft Edge і підтримує синхронізацію на кількох пристроях.

Подібно до Authy, Authenticator.cc підтримує резервне копіювання в незашифрованому та зашифрованому форматах. Authenticator.cc створює резервні копії в стандартизованому форматі, тому, незважаючи на те, що розширення браузера не підтримує належний експорт, ви можете перенести свої дані в альтернативні засоби, такі як Aegis, FreeOTP+ і Authenticator (GNOME).

Головним недоліком Authenticator.cc є те, що він доступний лише як розширення для браузера. Ви не можете встановити настільний клієнт або отримати доступ до Authenticator.cc із програми для смартфона. Він менш універсальний, але ви не повинні втрачати доступ до своїх даних, якщо пам’ятаєте свій логін у веб-переглядачі.

Authenticator.cc також не підтримує такі складні функції захисту, як біометрія, хоча він має зручну функцію головного пароля з Authy. Це не складне рішення для 2FA, але якщо ви шукаєте щось просте та легке у використанні, що виконає роботу, Authenticator.cc ідеально підійде.

3. KeePassXC

Однією з найкращих альтернатив Authy є KeePassXC. Як і Authy, KeePassXC доступний як настільний клієнт для Windows, Linux і MacOS, а також як розширення для браузера. Додавши облікові записи до KeePassXC, ви можете додати TOTP до окремих записів.

Можна почати з читання Посібник із налаштування TOTP KeePassXC. Після того як ви налаштували свій 2FA за допомогою безпечних QR-кодів або секретних рядків, ви можете увійти в будь-який обліковий запис за допомогою кодів, згенерованих у настільному клієнті KeePassXC. І так само, як Authy, KeePassXC абсолютно безкоштовний у використанні.

  Видалити історію перегляду, пов’язану з певним запитом [Chrome]

Основним недоліком KeePassXC є те, що він зберігає ваші паролі та інформацію 2FA в одному місці, яке іноді вважається небезпечним. Незважаючи на це, вам не обов’язково зберігати своє ім’я користувача та пароль у KeePassXC — ви можете створювати записи для кодів TOTP, не додаючи жодної іншої конфіденційної інформації.

4. 2FAS

2FAS це альтернатива Authy на основі веб-переглядача, яка дає вам безпечний доступ до своїх облікових записів удома чи в дорозі. 2FAS синхронізується на всіх ваших пристроях, що робить процедуру автентифікації простою в один клік.

Синхронізація 2FAS дає йому кілька явних переваг перед такими альтернативами, як Authenticator.cc, оскільки для автентифікації не потрібно використовувати браузер на робочому столі. Як і Authy, ви можете переглядати та керувати всіма пристроями, підключеними до вашого облікового запису 2FAS, тому легко контролювати та вирішувати будь-які проблеми несанкціонованого доступу.

Одним із головних недоліків 2FAS є те, що ви не можете використовувати розширення для браузера, не поєднавши його з мобільним додатком 2FAS. Це також дещо громіздке порівняно з іншими розширеннями браузера, оскільки воно спілкується через сповіщення на робочому столі та не надає інтерфейсу.

Ви можете додавати маркери автентифікації лише через додаток для смартфона. Додавши кілька облікових записів до 2FAS, ви зможете швидко ввести коди автентифікації, вибравши текстове поле та натиснувши піктограму 2FAS на панелі інструментів браузера.

5. Bitwarden Authenticator

Останньою, але не менш важливою альтернативою Authy є Аутентифікатор Bitwarden, потужний менеджер паролів із вбудованою функцією TOTP. Щоб отримати доступ до Bitwarden Authenticator, вам потрібно буде придбати річний план за 10 доларів США, але завдяки переконливій якості та зручності Bitwarden це того варте.

  Пояснення кешування периферії за 5 хвилин або менше

Крім настільного клієнта Bitwarden для Windows, MacOS і Linux, ви можете використовувати Bitwarden як розширення для браузера практично в будь-якому популярному браузері. Крім Safari, Microsoft Edge, Chrome і Firefox, легко підтримуються нішеві фаворити, такі як DuckDuckGo і Vivaldi. Ви навіть можете самостійно розмістити Bitwarden. І незалежно від того, як ви використовуєте Bitwarden, ваша річна підписка буде платити за доступ до пріоритетної підтримки клієнтів.

Комплексна безпека Bitwarden одразу вражає. Ваша база даних паролів захищена головним паролем, і хоча Bitwarden час від часу є об’єктом звітів про дослідження з детальним описом вразливостей, продемонстрована відданість співробітників справі з потенційними вразливими місцями відразу дає зрозуміти багатьом користувачам, що їхні дані знаходяться в правильних руках.

(* для Bitwarden Authenticator потрібна підписка на суму 10 доларів США)

6. Authy Smartphone App

Якщо вас не влаштовує жодна з альтернатив Authy для настільних комп’ютерів, варто зазначити, що сам Authy не зникне назавжди. Ви все ще можете захистити свої облікові записи та автентифікувати логіни за допомогою програми Authy, доступної для Android та iOS. На жаль, оскільки Authy не має функцій синхронізації та експорту, вам потрібно буде повторно ввімкнути 2FA та вручну додати свої маркери до програми Authy, щоб здійснити перехід.