6 міркувань при виборі альтернативи Adobe Acrobat

Adobe Systems розробила портативний формат документів (PDF) на початку 90-х. З моменту випуску його популярність різко зросла. Крім того, у липні 2021 року PDF був третім за популярністю файлом після HTML і XHTML.

По суті, основною метою створення PDF-файлу було надання можливості перегляду файлів у режимі лише для читання. Але зі збільшенням попиту окремих осіб та асоціацій на внесення змін до цих документів розробники програмного забезпечення створили такі інструменти, як Adobe Acrobat, щоб забезпечити плавне редагування.

Однак у Adobe є деякі недоліки, такі як висока вартість підписки, що призвело до появи інших альтернатив.

Маючи це на увазі, ви хочете вибрати найкращу альтернативу, яка відповідає вашим потребам.

Ось деякі з факторів для вашої уваги.

Можливості редагування контенту

Враховуючи, що ваша основна потреба в альтернативі Adobe Acrobat – це редагувати PDF файлів, фундаментальна річ, яку ви повинні враховувати, це можливість редагування вмісту.

Зауважте, що деякі інструменти дозволяють лише створювати файли. Вам потрібен інструмент, який дозволяє виконувати базові редагування, наприклад:

 • Додавання тексту без зміни вихідного формату
 • Редагування деякої інформації
 • Додавання або видалення зображень
 • Зміна типу та розміру шрифту
 • Зміна форматування
 • Додавання нових абзаців
 • Видалення непотрібних абзаців
 • Зміна макета документа

За допомогою такого програмного забезпечення ви можете виконувати ці завдання швидше та ефективніше.

  Як використовувати розширення Action та Share на iPhone та iPad

Юзабіліті

Будь-який безкоштовний редактор PDF повинен мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Крім того, він повинен бути легким для вивчення та запам’ятовування, ефективним у використанні, мати обмежену кількість помилок і загалом приносити задоволення. Як користувач будь-якого рівня досвіду, це дає вам змогу точно виконувати навіть найпростіші завдання без особливих проблем.

З цієї причини ви захочете вибрати альтернативу Adobe з усіма основними функціями в зручному для користувача макеті. Перегляньте відео на цьому каналі, щоб зрозуміти, як працює один із таких редакторів:

Відгуки клієнтів

Перш ніж зупинитися на конкретному редакторі PDF, ви повинні прочитати відгуки клієнтів. Це дає вам змогу почути реальних клієнтів, які придбали та використовували продукт протягом певного часу.

З їхніх відгуків ви можете визначити якість продукту та мати уявлення про те, чого очікувати. Крім того, це дає вам впевненість у використанні редактора.

Крім того, читання оглядів приносить вам наступні переваги:

 • Це мінімізує ризики в процесі покупки: читаючи відгуки клієнтів, які використовували певний інструмент, ви можете приймати більш обґрунтовані рішення.
 • Це полегшує порівняння: Ви можете вибрати найкращу альтернативу Adobe Acrobat за допомогою відгуків, оцінюючи коментарі клієнтів щодо їхньої економічності, зручності використання чи функціональності.
 • Ви можете отримати додаткову інформацію: Рецензенти можуть надати додаткову інформацію, яку компанія могла пропустити в описі продукту. Наприклад, розробник програмного забезпечення рідко визнає, що в його інструменті є помилка. Але ви можете отримати цю інформацію від тих, хто користувався програмним забезпеченням і зазнав його недоліків.
 • Це створює довіру: маючи підтвердження від клієнтів, ви можете легко довіряти тому, що говорить компанія.
  Нехай телефон дзвонить щогодини, щоб не втратити його

Наявність безкоштовної пробної версії

Якщо ви ще не добре розбираєтеся в альтернативах, виберіть одну з a безкоштовне випробування режим – ідеальна ідея. Це дає вам змогу зрозуміти, у що ви втягуєтеся, перш ніж офіційно взяти на себе зобов’язання.

В ідеалі ви отримуєте доступ до інструменту та визначаєте, чи підходить він вам і чи задовольнить ваші бажання щодо редагування PDF.

Крім того, отримавши максимальну віддачу від режиму безкоштовної пробної версії, ви ознайомитеся з тим, що запропонує інструмент, і отримаєте особистий досвід його функцій, функцій і зручності використання. Таким чином ви зможете прийняти більш обґрунтоване рішення про покупку та відчуєте себе комфортніше.

Ціна

Ціна — ще один важливий фактор, який слід враховувати перед вибором альтернативи Adobe Acrobat.

Зазвичай більшість із цих альтернатив мають унікальні моделі ціноутворення, що впливає на ваші рішення про покупку. Це особливо вірно, якщо ви маєте справу з багатьма співробітниками і вам потрібно мати кілька ліцензій.

Вам би не хотілося витрачати багато на це і нести додаткові витрати у вашому бізнесі. Тому не поспішайте та визначте, скільки ви можете і готові заплатити, а потім зробіть покупку відповідно.

  Як зберегти статті зі стрічки LinkedIn

Функції безпеки

Інколи вам може знадобитися поділитися зі своїми працівниками деякою інформацією у файлах PDF, які містять конфіденційні дані. З цієї причини вам слід обрати PDF-редактори з функціями безпеки. Це дає змогу захистити ваші файли від небажаного редагування неавторизованими користувачами за допомогою паролів і водяних знаків або шифрування їх за допомогою підписів.

Це дає вам спокій і впевненість, оскільки ви впевнені, що шкідливих витоків конфіденційних даних не станеться.

Висновок

Adobe Acrobat, безсумнівно, є одним із найкращих програм для редагування PDF-файлів і обробки важливих проектів. Однак для деяких людей це може бути невигідно.

На щастя, багато компаній створили безкоштовні PDF-редактори з майже такими ж і навіть розширеними функціями, як Acrobat. Використовуйте наведені вище критерії відбору, щоб знайти найкращий варіант, який відповідає вашим вимогам. Зрештою, редагувати pdf-документи буде легкою справою.