6 креативних способів створення шаблонів електронних листів

| | 0 Comments| 6:59 PM
Categories:

Хочете створити ефективний шаблон електронної пошти для себе чи свого бізнесу? Не шукайте далі. У цій статті ми розглянемо різні способи створення шаблону електронної пошти, щоб ви могли вдвічі скоротити робоче навантаження. Заощаджуйте час для себе та своєї команди, відкриваючи творчі способи створення шаблону електронної пошти.

1. Створіть шаблон електронної пошти за допомогою ChatGPT

Один із найшвидших і найпростіших способів створити шаблон електронної пошти – за допомогою ШІ. ChatGPT покладається на велику мовну модель (LLM), навчену створювати людський текст.

Оскільки ChatGPT покладається на прогнози на основі свого навчального набору даних, вони не завжди точні на 100%. Отже, є кілька важливих практик, які допоможуть переконатися, що шаблон найкраще відображає ваш стиль і тон. Як приклад, ось кілька корисних речей, які можна повідомити ChatGPT про презентацію з продажу та маркетингу:

 • Визначте свої цілі та цільову аудиторію.
 • Опишіть, які навички ви можете запропонувати.
 • Надайте відгук і запропонуйте зміни до свого шаблону.

Немає шкоди в тому, щоб повідомити ChatGPT різні елементи, які ви хочете включити в шаблон. Наприклад, ви можете вказати у своєму запиті: «Включіть заклик до дії в кінці шаблону, щоб налаштувати виклик Zoom». Опис – твій найкращий друг. Щоб отримати додаткові вказівки, ознайомтеся з нашим списком методів підказок для покращення відповідей ChatGPT.

  Як виправити помилку SIM не надано MM#2

2. Створіть шаблон електронної пошти в Canva

Якщо ви або ваша компанія запускаєте щотижневий електронний бюлетень, цей метод підходить для вас. Canva пропонує різноманітні креативні шаблони електронної пошти, які можна легко налаштувати. Ви можете знайти десятки безкоштовних шаблонів Бібліотека шаблонів електронної пошти Canva— для шаблонів із значком корони потрібна підписка на Canva Pro.

Canva пропонує різноманітні стилі шаблонів, які найкраще підходять для вашого бізнесу. Ви можете відфільтрувати пошук за стилем, темою або темою шаблону. Крім того, ви можете почати з нуля, натиснувши опцію «Створити пусте».

Завдяки вражаючим функціям налаштування Canva легко відобразити ідентичність свого бренду. Ви можете редагувати шрифти, додавати зображення та застосовувати графіку. Є навіть спеціалізований набір брендів, куди можна додати шрифти та логотип вашого бренду. Щоб завершити, ви можете легко змінити розмір шаблону за допомогою функції Magic Switch від Canva.

3. Використовуйте конструктор шаблонів електронної пошти HTML

Якщо ви програміст або маєте досвід кодування в HTML, ви можете застосувати свої знання, щоб створити шаблон електронної пошти. Stripo це безкоштовний конструктор шаблонів електронної пошти HTML із редактором перетягування для безперебійного створення електронних листів.

Натисніть кнопку «Новий шаблон», щоб почати, або перегляньте бібліотеку існуючих шаблонів. Щоб переглянути HTML-код, натисніть кнопку «Код» на верхній панелі навігації. У Stripo легко вносити зміни. Ви можете клацнути будь-який елемент, щоб переглянути блок коду окремо від інших елементів. Ви також можете змінити розмір шрифту вікна кодування, щоб зменшити навантаження на очі.

Stripo також дозволяє редагувати вміст за допомогою CSS — просто натисніть кнопку CSS у верхньому правому куті вікна кодування, щоб відредагувати зовнішній вигляд шаблону. Ви можете в будь-який час побачити, як ваш шаблон виглядає на комп’ютері та мобільних пристроях, натиснувши кнопку «Попередній перегляд». Ви також можете надіслати до п’яти тестових електронних листів, щоб перевірити, чи ваш шаблон у хорошому стані.

  Як встановити розширення та керувати ними в Chrome

4. Отримайте доступ до вбудованих шаблонів Gmail

Завдяки незліченній кількості інтеграцій, включаючи інтеграцію з іншими програмами та службами Google, є вагома причина, чому Gmail є найкращим вибором для компаній як служба електронної пошти.

Щоб покращити робочий процес, ви можете створити шаблони в Gmail і заощадити час. Перший крок — увімкнути шаблони електронної пошти в Gmail. Ось як це зробити:

 • Натисніть значок налаштувань і виберіть Переглянути всі налаштування.
 • Перейдіть на вкладку «Додатково».
 • Поруч із параметром «Шаблони» натисніть «Увімкнути», а потім натисніть «Зберегти зміни».
 • Тепер настав час створити шаблон, який можна застосувати до будь-якої електронної пошти. Натисніть кнопку створення та введіть шаблон, який потрібно скопіювати. Тепер ви можете зберегти чернетку електронного листа як шаблон, виконавши наведені нижче дії.

 • Натисніть меню з трьома крапками внизу вікна електронної пошти.
 • У списку параметрів наведіть курсор на «Шаблони».
 • Виберіть «Зберегти чернетку як шаблон», а потім виберіть «Зберегти як новий шаблон».
 • Щоб додати наявний шаблон до електронного листа, знову натисніть три крапки. Після наведення курсора на опцію «Шаблони» ви побачите список збережених шаблонів. Натисніть назву шаблону, щоб застосувати його до нового електронного листа.

  5. Використовуйте розширення браузера

  Створення шаблонів електронної пошти може зайняти багато часу, особливо якщо вам потрібні кілька шаблонів із великою кількістю персоналізації. Typedesk — це інструмент продуктивності, доступний для Windows, macOS і як розширення для браузера, який допоможе вам швидко створювати шаблони електронної пошти.

    Чи є Splashtop життєздатною альтернативою віддаленому робочому столу Microsoft?

  Ви можете будь-коли переглядати та редагувати свої шаблони, перейшовши на інформаційну панель. Typedesk полегшує пошук у ваших шаблонах — просто скористайтеся комбінацією клавіш Alt + C. Ярлики є головною функцією Typedesk, і їх можна використовувати в Gmail, Outlook та кількох інших службах електронної пошти.

  Вводячи прості команди в електронні листи, ви можете миттєво вставляти шаблони. Ви також можете налаштувати такі елементи перед вставленням шаблону, як ім’я одержувача, назва його компанії та назва вашої компанії.

  Завантажити: Typedesk для вікна | Мак (Безкоштовно, доступна підписка)

  6. Відкрийте для себе холодні шаблони електронної пошти в Інтернеті

  Якщо ви шукаєте способи використання технологій для підвищення продуктивності вашого бізнесу, ви можете знайти кілька шаблонів холодних електронних листів в Інтернеті. Мисливець це онлайн-бібліотека з десятками холодних шаблонів електронної пошти, починаючи від продажів і маркетингу до підбору персоналу та мереж.

  Незалежно від галузі, в якій ви працюєте, Hunter пропонує цілий ряд добре організованих шаблонів. Ви можете здійснювати пошук за основними категоріями або досліджувати підкатегорії для більш конкретних електронних листів. Ви також можете отримати уявлення про те, які виступи є найефективнішими, завдяки системі оцінювання “подобається” та “не подобається” Хантера.

  Хантер знає, що ви не скористаєтеся шаблоном один раз. Ви можете зберегти свої улюблені шаблони, створивши безкоштовний обліковий запис і миттєво застосувавши їх. Якщо ви застрягли в тому, як створити привабливі шаблони, Hunter — чудове місце для початку.

  Дізнайтеся, як створити шаблон електронної пошти та підвищити свою продуктивність

  Шаблони електронної пошти можуть значно принести користь вам і вашому бізнесу, скорочуючи час і дозволяючи зосередитися на більш важливих речах. Не витрачайте час на повторне введення тієї самої інформації — досліджуйте ці різні методи, щоб створити ефективні шаблони електронної пошти та підвищити свою продуктивність удома чи на роботі.