6 виправлень помилки SMS «Активне блокування повідомлень».

| | 0 Comments| 11:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Спочатку перевірте номер одержувача: Ви помилилися в номері? Перевірте правильний код країни, якщо надсилаєте повідомлення за кордоном.
  • Ви також повинні перевірити свої заблоковані номери: перевірте, чи є номер, на який ви хочете надіслати SMS, у списку заблокованих.
  • Спробуйте вставити SIM-карту в інший пристрій, щоб перевірити, чи правильно працює SIM-порт.

Помилка SMS-повідомлення «Активне блокування повідомлень» на вашому телефоні з’являється з різних причин. Можливо, ви неправильно ввели номер; інші причини, як-от заблокований номер або проблема з SIM-картою, можуть призвести до помилки.

Незалежно від причини, є кілька способів виправити SMS-помилку «Повідомлення блокується».

1. Перевірте номер отримувача

Першою перевіркою, коли ви стикаєтеся з помилкою «Повідомлення блокується, активне», є номер телефону одержувача. Помилка в номері означає, що ви не можете надіслати текстове повідомлення, тому ще раз перевірте це.

Крім того, введіть правильний код країни, якщо особа, якій ви хочете надіслати SMS, перебуває за кордоном.

2. Перегляньте заблоковані номери телефону

Ще одна причина, чому на вашому телефоні активна блокування повідомлень, полягає в тому, що ви раніше заблокували номер. Можливо, ви давно заблокували номер і забули про нього або випадково додали його до списку заблокованих номерів.

  Як відновити стару електронну пошту AOL

Як перевірити заблоковані номери на Android

Якщо у вас пристрій Android, запустіть програму «Телефон», торкніться значка з трьома крапками та виберіть «Налаштування». Потім перейдіть у розділ «Блокувати номери» та перевірте, чи є номер, на який ви хочете надіслати SMS, у списку.

Як перевірити заблоковані номери на iOS

На пристрої iOS відкрийте меню «Налаштування» та перейдіть до «Телефон» > «Заблоковані контакти». Там виберіть «Редагувати» та натисніть кнопку «Розблокувати» поруч із будь-яким номером телефону, який потрібно розблокувати.

3. Повторно вставте SIM-карту

Якщо ви теж не можете телефонувати, можливо, щось не так із вашою SIM-карткою або портом SIM-картки. Вимкніть телефон і вийміть SIM-карту. Перевірте SIM-карту та порт на наявність видимих ​​пошкоджень, таких як плями, подряпини чи інші видимі пошкодження. Якщо є видимі пошкодження, вам може знадобитися нова SIM-карта. Спробувати SIM-карту на іншому пристрої – це зручний спосіб перевірити, чи винен порт вашого пристрою, але, на жаль, ця опція доступна не всім.

Якщо у вас телефон Android із подвійною SIM-карткою, перевірте, чи SIM-картку не вимкнено. Перейдіть до «Параметри» > «Підключення» та виберіть «Параметри SIM». Потім увімкніть перемикач біля SIM-карти, яку ви зараз використовуєте.

Ви також можете спробувати те саме виправлення для iOS. Відкрийте меню «Налаштування», перейдіть до «Стільниковий зв’язок» або «Мобільний» і торкніться своєї eSIM. Потім вимкніть і ввімкніть перемикач біля пункту «Увімкнути цей рядок».

  Як використовувати Spotify з Siri на iPhone

Якщо налаштування SIM-карти не спрацювало, можна спробувати ввімкнути або вимкнути режим польоту (це працює як для iOS, так і для Android). Ви скинете з’єднання стільникової мережі свого пристрою та вирішите проблему. Якщо ви все ще отримуєте повідомлення про помилку «Блокування повідомлень активне», можливо, вам знадобиться нова SIM-карта. У цьому випадку зверніться до свого оператора та попросіть заміну.

4. Увімкніть автоматичну дату й час

Якщо ваш телефон показує неправильну дату й час, це може перешкодити його здатності надсилати текстові повідомлення. У більшості випадків вам потрібно ввімкнути автоматичні дату й час, щоб вирішити проблему.

Відкрийте меню «Налаштування» для Android і перейдіть до «Загальне керування» > «Дата й час». Торкніться Дата й час і торкніться перемикача поруч із Автоматичні дата й час.

На iOS перейдіть до налаштувань телефону та виберіть Загальні > Дата й час. Потім увімкніть параметр Установити автоматично.

5. Скиньте налаштування мережі

Якщо ви все ще отримуєте повідомлення про помилку «Блокування повідомлень активне», можливо, щось пов’язано з налаштуваннями мережі вашого пристрою. Ви можете скинути всі налаштування мережі на Android і перевірити, чи проблему вирішено. У меню налаштувань Android перейдіть до Загальне керування > Скинути. Там натисніть «Скинути налаштування мережі».

  12 платформ автентифікації користувачів [Auth0, Firebase Alternatives]

Те саме стосується iOS; причиною проблеми може бути неправильне налаштування мережі. Ви можете скинути мережеві налаштування свого iPhone кількома дотиками.

Відкрийте меню «Налаштування» та перейдіть до «Загальні» > «Передача або скидання iPhone». Виберіть Скинути та торкніться Скинути налаштування мережі.

6. Очистіть кеш програми Messages

Якщо ви не можете знайти нічого не так із SIM-карткою чи портом, спробуйте видалити кеш програми Повідомлення. Якщо кеш перевищує ліміт пам’яті або якимось чином пошкоджується, це може призвести до помилки блокування повідомлень.

Як очистити кеш програми Повідомлення на Android

По-перше, знайте, що видалення кешу програми Android Messages не видалить жодне з ваших повідомлень. Натомість буде видалено тимчасову інформацію, яка вам більше не потрібна. Ось як можна видалити кеш програми Android Messages:

  • Відкрийте меню Налаштування.
  • Перейдіть до додатків.
  • Виберіть Повідомлення > Пам’ять.
  • Торкніться кнопки «Очистити кеш» у нижній частині екрана.
  • Як очистити кеш програми Messages на iOS

    Хоча ви можете очистити кеш програм на iOS і iPadOS, не кожна програма має цю опцію. Отже, хоча ви можете видалити кеш для YouTube або Safari, ви не можете видалити кеш програми iOS Messages. Однак ви можете перевстановити програму Повідомлення, якщо ви вважаєте, що її дані пошкоджено або зберігається забагато даних.