6 безкоштовних інструментів для перевірки часу завантаження веб-сайту з Китаю

Як швидко працює ваш веб-сайт у Китаї?

Веб-сайт має бути швидким!

Наявність повільного сайту негативно впливає на коефіцієнт конверсії та може потенційно коштуватиме вам 2,5 мільйона доларів на рік якщо ваш веб-сайт електронної комерції заробляє 100 000 доларів США на день.

Існує багато онлайн-інструментів для перевірки часу завантаження вашого веб-сайту зі США, Великобританії та Індії, але лише деякі з них мають варіанти перевірки часу завантаження вашої сторінки з Китаю.

Якщо ви ведете бізнес у Китаї або очікуєте відвідувачів, і якщо ваш веб-сайт розміщено за межами Китаю, то, швидше за все, ваш час завантаження буде жалюгідним.

Давайте розглянемо наведені нижче інструменти, щоб дізнатися, як працює ваш сайт.

Тест веб-сторінки

тест веб-сторінки є одним із найбільш використовуваних інструментів для перевірки часу завантаження. Він має можливість перевірити час завантаження з Шанхаю, Гонконгу, Нінся за допомогою IE, Chrome, Safari, Brave і Firefox.

  Як прискорити робочий стіл KDE Plasma 5

Це забезпечує перше подання та повторює подання у каскаді, тож ви маєте повне розуміння часу завантаження вашого ресурсу.

Сайт 24X7

Сайт 24X7 має багато корисних інструментів; однак, щоб перевірити час завантаження з Китаю, ви можете використовувати Analyze Full Web Page, який має опцію тестування з Пекіна, Ченду, Чунціна, Гуанчжоу тощо.

Тут міститься дуже детальна інформація, як-от час вирішення DNS, час підключення, час першого байта, кількість запитів, підсумок ресурсів і підсумок домену.

Монітор DotComТест «Великий брандмауер Китаю» дозволяє вам перевірити, чи ваш веб-сайт заблоковано в Китаї.

Просто введіть URL-адресу свого веб-сайту та міста Китаю, звідки ви хочете виконати тест.

У вас також є можливість вибирати між різними браузерами – Chrome, Firefox, Edge, Android та iOS і різними роздільними здатностями екрана. Натиснувши кнопку «Запустити тест», ви отримаєте наведений нижче звіт.

  Друкувати лише виділення клітинок на аркуші, визначивши область друку в Excel

З цього звіту ви можете перевірити, як ваш веб-сайт відображається для відвідувачів, чи є якісь помилки, середній час завантаження для першого відвідування, час завантаження для повторних відвідувань і як ваш веб-сайт працює в кожному місті.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт бачили відвідувачі з Китаю, цей інструмент є обов’язковим.

WebSite Pulse

Перевірте, чи доступний ваш веб-сайт за великою китайською стіною Сайт Pulse. Ви можете вибрати проведення тесту в Пекіні, Шанхаї, Гуанчжоу та Гонконгу.

Сторінка результатів містить такі основні показники.

  • Загальний час відповіді
  • Час вирішення DNS
  • Для завантаження першого байта потрібен час
  • Останній байт
  • Розмір сторінки
  • Інформація про заголовок HTTP

Chinafy

Чудовий інструмент для огляду часу завантаження сторінки з різних місць, включаючи Пекін, Шанхай, Гуанчжоу. Результат тесту Chinafy показує час завантаження сторінки, TTFB, First Paint, Interactive, Page Size та ряд ресурсів.

GTmetrix

Якщо ви зареєструєтесь на a БЕЗКОШТОВНИЙ акаунт, тоді ви отримаєте можливість виконати перевірку швидкості з Гонконгу. Це видно, коли ви натискаєте на параметр аналізу.

  Чому «Animal Crossing» чудовий і чому вам варто в нього грати

Я сподіваюся, що наведені вище інструменти допоможуть вам визначити, як завантажується ваш веб-сайт у Китаї. Якщо ви виявите, що це повільніше, ніж очікувалося, ви можете розмістити свій сайт у Китаї або скористатися службою CDN, яка має POP (точку присутності).

Вам сподобалося читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?