6 альтернатив OpenAI Sora, які ви можете спробувати безкоштовно

Інструмент OpenAI Sora для перетворення тексту у відео збирається подарувати світові ще один момент ChatGPT, і це не дарма. Здатність Sora створювати високоякісне відео з текстових підказок є чудовою, але не безпрецедентною, і вона ще не була повністю запущена. Отже, якщо з будь-якої причини ви шукаєте альтернативу Sora, у вас є варіанти на вибір.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

 • безкоштовно:
  125 кредитів

 • Стандарт:
  15 доларів США на місяць (12 доларів США при щорічній оплаті) за 625 місячних кредитів

Runway’s Gen-2 найкраще відображає те, що ви могли б отримати, використовуючи Open AI Sora, використовуючи мультимодальну систему AI для створення відеокліпів за допомогою текстових підказок.

Можливості Runway Gen-2 включають можливість завантажувати зображення або відео для використання в якості посилання для відеокліпу, який ви хочете створити. Чи буде Open AI Sora також підтримувати створення відеокліпів із еталонних зображень або кліпів, ще невідомо.

Судячи з якості кліпів, створених Sora, якими ділиться OpenAI, Sora перевершує Runway Gen-2 як ШІ-генератор тексту у відео. Однак, враховуючи швидкість розробки в просторі штучного інтелекту (і той факт, що Runway запустив Gen-2 приблизно за рік до першого попереднього перегляду Sora), зрозуміло, що OpenAI Sora та Runway Gen-2 (і їхні майбутні версії) будуть боротьба за найкращий генератор штучного інтелекту для перетворення тексту у відео.

 • безкоштовно:
  250 початкових кредитів (безкоштовні 30 кредитів щодня після вичерпання початкових кредитів)

 • Стандарт:
  10 доларів США на місяць (8 доларів США при щорічній оплаті) за 700 місячних кредитів

Pika — ще один відеогенератор на основі AI, який може створювати відео та 3D-анімацію з текстових підказок і зображень. Pika доступна у веб-додатку та Discord. Однак платформа, яку ви використовуєте, визначає якість виведення та додаткові функції, до яких ви можете отримати доступ.

Веб-програма дозволяє змінювати певні регіони у створеному кліпі, розширювати відеополотно та додавати синхронізацію губ до створених відео. Ці функції недоступні на сервері Discord.

Тим не менш, я рекомендую спробувати варіанти Інтернету та Discord, щоб побачити, який дає кращі результати. Наведений нижче кліп було згенеровано у веб-версії Pika за допомогою тієї ж підказки, що й вірусне відео «Lady Walking in Tokyo» від OpenAI Sora:

A stylish woman walks down a Tokyo street filled with warm glowing neon and animated city signage. She wears a black leather jacket, a long red dress, and black boots, and carries a black purse. She wears sunglasses and red lipstick. She walks confidently and casually. The street is damp and reflective, creating a mirror effect of the colorful lights. Many pedestrians walk about.

Використання того самого підказки (/create + prompt) на сервері Pika’s Discord дало результат нижче:

Ми дозволимо вам оцінити, що краще, але очевидно, що Pika має дещо наздогнати порівняно з якістю кліпів, створених Sora онлайн. Однак інші його функції, як-от синхронізація губ і анімація зображення, дають йому перевагу над Sora — принаймні на даний момент.

Pixverse — ще одна альтернатива Sora від Open AI, яка дозволяє створювати реалістичні відео з текстовими підказками. Pixverse також пропонує дві платформи для створення відео: веб-платформу та сервер Discord.

Веб-платформа Pixverse надає більш повний досвід створення відео, де ви можете створювати, переглядати, фільтрувати та редагувати всі створені відео.

Відео вище було створено на веб-версії Pixverse. Хоча ви завжди можете повторно створити для отримання кращих результатів (це безкоштовно!), варіант сервера Discord має перевагу створення чотирьох кліпів одночасно. Це дає вам можливість вибрати найкращий без багаторазової регенерації. Нижче наведено зразок, створений на його сервері Discord:

Ви можете приєднатися Сервер Discord від Pixverse і створіть свої кліпи за допомогою команди /create. Ви також можете вибрати співвідношення сторін і негативну підказку (за потреби) для своїх відео.

За якістю Pixverse належить до того ж класу, що й Pika — нижче Sora.

 • безкоштовно:
  100 початкових кредитів

 • дослідник:
  5 доларів на місяць за 300 кредитів.

Kaiber — це орієнтований на художника інструмент створення відео зі штучним інтелектом, який дозволяє створювати відео із зображень або текстових описів.

Kaiber також підтримує аудіореакцію, що означає, що ви можете завантажити пісню та дозволити штучному інтелекту створити відео, яке відповідає ритму та настрою музики. Ви також можете налаштувати тривалість відео, розміри, рух камери та початковий кадр. Ви можете використовувати Kaiber в Інтернеті або через мобільні програми.

Найбільшою привабливістю Kaiber є його здатність створювати кліпи, які відповідають ритму завантажених звуків. Його функції, орієнтовані на художника, також допомагають йому протистояти Sora. Однак, з точки зору реалістичності створеного кліпу, Sora все ще залишається чітким.

 • безкоштовно:
  Тестове відео

 • Стартер:
  29 дол. США на місяць (22 дол. США при щорічній оплаті) за 10 хвилин відео.

Synthesia — це генератор штучного інтелекту для перетворення тексту у відео, який дозволяє створювати реалістичні відео з розмовами з текстових сценаріїв. Ви можете вибрати різні аватари, фони та мови, щоб налаштувати своє відео.

Synthesia відрізняється від Sora тим, що вона не створює візуальні елементи з нуля, а використовує наявні кадри та змінює їх відповідно до тексту. Synthesia також обмежена розмовними відео, тоді як Sora може генерувати будь-яке відео з тексту.

Synthesia є хорошою альтернативою Sora для створення привабливих і персоналізованих відео для освітніх, маркетингових або розважальних цілей.

 • безкоштовно:
  1 хвилина/день

 • Стартер:
  19,99 дол. США (14,99 дол. США при щорічній оплаті) за 10 хвилин відео без водяних знаків

Vidnoz — ще один відеогенератор штучного інтелекту, який створює розмовні відео з текстових сценаріїв. Vidnoz AI використовує обробку природної мови (NLP) і комп’ютерне зір для створення реалістичної синхронізації губ і міміки для аватарів. Ви також можете налаштувати зовнішній вигляд, одяг і аксесуари аватарів.

Vidnoz AI схожий на Synthesia з точки зору функціональності, але він дозволяє більше налаштовувати під час створення безкоштовного тестового відео. Ви можете вибрати між аватарами та голосами, що Synthesia не підтримує.

Якщо те, що відбулося після запуску OpenAI ChatGPT, є чимось очевидним, то можна очікувати, що буде представлено більше платформ ШІ для перетворення тексту у відео. Ви також можете очікувати, що Lumiere від Google і Make-A-Video від Meta стануть доступними для громадськості.

  Як витягти список тем із Subreddit за допомогою Bash