techukraine.net Windows 50+ найкращих комп’ютерних ігор без графічної карти 2023 – (Список найкращих Windows)

50+ найкращих комп’ютерних ігор без графічної карти 2023 – (Список найкращих Windows)

| | 0 Comments| 3:39 PM
Categories:

Шукаєте найкращі комп’ютерні ігри без графічної карти? Сьогодні кожен із нас любить грати у відеоігри. Тому що вони чудово знімають стрес. Такі консолі, як Playstation і Xbox, призначені для ігор. Вони забезпечують один із найкращих досвідів для користувачів. Але не всі можуть придбати спеціальний пристрій для ігор, вони можуть лише грати в ігри PSP із 3-м програмним забезпеченням. Ось тоді на допомогу приходить ПК. Оскільки ми також можемо легко грати в ігри на комп’ютері, вони також доступні в кожному домі.

Існує певний міф про те, що вам потрібна відеокарта, щоб грати в ігри на ПК. Це не зовсім так. Так, відеокарта підвищить якість ігрового процесу та відеокарти. Але це не є обов’язковим. Для деяких ігор це так, але не для всіх. Можна грати в ігри на ПК без відеокарти. Це означає, що якщо у вас ПК зі стандартною конфігурацією, то на ньому можна грати і в ігри.

Сьогодні ми представимо найкращі ігри для ПК без відеокарти. Під час створення списку ми наголошували на геймплеї, функціях, сумісності та інших функціях, які забезпечують найкращий досвід. Відповідно до цього наводяться і рейтинги. Кожна з цих ігор буде досить ефективною на стандартному ПК без відеокарти. Легко перейдіть до будь-якого з них за допомогою наступного списку:

Найкращі ігри без графічної карти для ПК.

 • Кредо вбивці.
 • Need For Speed: Високі ставки.
 • Need For Speed: Underground.
 • GTA Vice City.
 • GTA San Andreas.
 • Макс Пейн.
 • Перевірте повну таблицю
 •   Як змінити мову системи за замовчуванням у Windows 11

  1. Кредо вбивці.

  Assassin’s Creed — одна з найпопулярніших ігор, для гри в яку не потрібна підтримка графічної карти. Тим не менш, це забезпечує інтерактивну графіку.

  Це пригодницька гра, і вона дає вам багато цікавості, коли ви виконуєте її місії, а наступні складні завдання є захоплюючими. Ця гра була випущена для Windows, PS3 і Xbox. Головний герой гри – Десмонд Майлз.

  2. Need for Speed ​​High Stakes.

  Need for Speed ​​— ще одна популярна гоночна гра, і ми можемо грати в неї без графічної карти. Ці ігри принесуть вам масу задоволення від перегонів. У цій грі ваш гоночний автомобіль змагається з іншими на дуже високій швидкості.

  У грі представлені привабливі сцени доріг, пагорбів, лісів тощо. Вона також дає віртуальний досвід керування автомобілем, і ви також можете збільшити або зменшити швидкість свого автомобіля, щоб змагатися з ворогом. Спробуйте один раз і побачите результати.

  3. Need for Speed ​​Underground.

  Need for Speed ​​Underground — ще одна спрощена версія Need for Speed, у яку також можна грати без будь-якої графічної карти. Ця гра пропонує вам привабливі сцени міських доріг, підземних доріг і лісів.

  У цій грі вам потрібно виграти гонку, щоб підвищити свою репутацію, і, зрештою, ви можете кинути виклик професійним гонщикам, щоб отримати більше задоволення. Ця гра надає вам чудову графіку з привабливими кольорами та дизайном. Вам подобається ця гра.

    Як виправити відсутній повзунок акумулятора в Windows 10 Fall Creators Update

  4. GTA Vice City.

  GTA Vice city – ще одна популярна серед дітей гра. Це пригода, яка пропонує різні типи місій для виконання. У цій грі ви можете вільно пересуватися куди завгодно, і ви можете взяти будь-що: міський автомобіль, зброю, автобуси, вантажівки тощо.

  Гра також пропонує вам різні чіти, щоб зробити її більш простою, коли ви потрапили в біду. Ця гра заснована на історії злодія, який може зробити все за гроші. Гра надає вам привабливу графіку з різними сценами.

  5. GTA San Andreas.

  GTA San Andreas — найвідоміша гра для PS2 і ПК, яку користувачі ПК завантажували тисячі разів. Ці ігри надають вам привабливу графіку, потім Vice City і більший світ для дослідження. Це дозволяє активувати різні коди, такі як Без поліції, Зброя, літаючі машини, здоров’я тощо.

  Ви можете виконувати різні місії та вигравати різні суми грошей. Гра пропонує вам більше задоволення, коли поліція за вами, і ви повинні втекти від поліції, використовуючи різні трюки. Спробуйте, як тільки забудете все після гри.

  6. Макс Пейн (серіал).

  Max Payne — ще одна пригодницька гра. Гра надає вам фонову музику найкращої якості, привабливу графіку та безліч різноманітних місій із різноманітними завданнями. Історія про детектива, якому доводиться розбирати різні місії, щоб знайти різні підказки для виконання завдання.

    Як змусити програму використовувати виділений графічний процесор у Windows

  Головний герой гри Макс Пейн. Гра пропонує вам різні типи зброї та куль. Він також пропонує різні сцени тіней і світла в зоні злочинців.

  Ось ще кілька доступних ігор, у які можна грати без відеокарти.

  Ігри на комп’ютер без відеокарти

  Список ігор для ПК без графічної карти Серія Counter Strike Серія Call of Duty Age of Empires 1-3Project IGI 1-2Freedom Fighters Prince of Persia: Sands of Time SeriesPortal 1 & 2EA Cricket 07FIFA 14Need For Speed ​​SeriesMafia – The City Of Lost HeavensBattlefield SeriesMedieval Total WarMedal Of Honor Allied AssaultMinecraftWarcraft SeriesGunpointBurnout: ParadiseHalf-Life 2Delta Force Black Hawk DownRome Total WarMedal of Honor SeriesThe Incredible HulkFar CryHitman: Blood MoneyDeadpoolSniper Elite 1 & 2Pro Evolution SoccerThimbleweed ParkHearthstonePlants vs ZombiesThe Sims 4Halo 1Total OverdoseDead КлітиниНа проломSubnauticaDonut CountyReturn of the Obra DinnStar Control: OriginsTotally Accurate BattlegroundsCrossCodeCelesteDUSKPrototype 1 & 2

  На завершення ми сподіваємося, що вам сподобається цей список найкращих без відеокарти для ПК. Поділіться цими іграми також із друзями. Також розкажіть нам про свою улюблену комп’ютерну гру rite в коментарях нижче, щоб ми також могли додати їх до списку.