5 інструментів, які потрібні кожному розробнику ПК для успішної збірки

| | 0 Comments| 2:04 AM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Чистий робочий простір необхідний для створення ПК. Уникайте статичної електрики, працюючи на дерев’яній підлозі або використовуючи антистатичні методи.
  • Викрутка з хрестовою головкою — найважливіший інструмент, який вам знадобиться. Для зручності розгляньте викрутку з довгим валом і магнітну головку.
  • Використовуйте тримачі для гвинтів і контейнери, щоб упорядкувати гвинти. Вимийте та змініть призначення невеликих контейнерів, таких як горщики для йогурту або коробки для яєць.

Якщо ви готуєтеся створити ПК, вам знадобляться деякі основні інструменти та компоненти, але які інструменти та обладнання потрібні кожному розробнику ПК?

0. Чисте робоче місце

Під час будівництва важливо мати простір для роботи. Шукайте рівну поверхню на відповідній висоті, щоб не зігнутися та не пошкодити спину, з хорошим чітким освітленням над головою. Деякі деталі малі або їх важко правильно встановити, і це буде набагато легше, якщо ви бачите, що робите.

Однак вам слід уникати роботи на килимі чи килимку, які можуть генерувати статичну електрику, особливо якщо ви носите пухнасті шкарпетки, що потенційно може пошкодити ваші компоненти. Немає гарантії, що статична електрика може спричинити опалення обладнання, але навіщо ризикувати, якщо цього легко уникнути? Працюйте на дерев’яній підлозі, працюйте босоніж, придбайте антистатичний браслет, заземліться, торкнувшись металевого корпусу комп’ютера, або навіть поєднайте деякі з цих антистатичних методів, щоб захистити своє обладнання. Існують навіть антистатичні килимки для лавки або антистатичні килимки для підлоги, але останні, безумовно, надмірні для збірки домашнього ПК.

Найкращими поверхнями є дерев’яний письмовий або журнальний столик, або ви можете використовувати кухонну стійку, якщо є достатньо місця, і ви не надто близько до раковини.

1. Набір викруток

Найнеобхіднішим інструментом для створення комп’ютера є хрестова викрутка. Зокрема, вам потрібен Phillips № 2, який є найкращим варіантом для більшості гвинтів, пов’язаних зі створенням ПК, які знадобляться для затягування гвинтів на більшості компонентів, щоб утримувати їх на місці. Майже будь-який Phillips No.2 впорається зі своєю роботою, але з мого досвіду створення ПК є кілька додаткових міркувань.

  Найкращий шлюз для безперебійних криптовалютних транзакцій

Вам знадобиться хрестова викрутка звичайної довжини, але викрутка з довгим валом також неймовірно зручна для тих важкодоступних місць. Ви також можете розглянути викрутку з коротким валом. Багато років тому я купив набір прецизійних біт iFixit Mako. Асортимент змінних головок для викруток завжди стане в нагоді не лише для створення ПК! Нарешті, розгляньте магнітну головку, яка надзвичайно корисна, коли ви намагаєтесь розташувати гвинт під незручним кутом.

iFixit

Крім того, серйозно подумайте про вибір плоскої викрутки. Хоча більшість гвинтів, які ви зустрінете, використовують головку Phillips, завжди є один або два з плоскою головкою, і вам не захочеться спробувати затягнути дороге обладнання ПК ножем для масла.

2. Тримачі гвинтів

Для створення ПК завжди потрібна велика кількість гвинтів різної форми та розміру. Ви захочете, щоб деякі контейнери містили ваші гвинти, зберігали їх окремо, і, найголовніше, щоб не втратити жодного з них. Будь-який маленький контейнер зробить це, якщо він стабільний; Протягом багатьох років я використовував старі горщики для йогурту, коробки для яєць, коробки для вершкового сиру тощо. Просто обов’язково спочатку вимийте їх!

3. Довгогубці/Гемостат

Коли справа доходить до закручування певних гвинтів, пара довгогубців або гемостатичних кліщів є надзвичайно корисною, особливо якщо гвинт вирішить вискочити на волю та впаде в корпус вашого ПК.

Якщо є можливість, виберіть пару із силіконовими наконечниками, оскільки це захистить корпус ПК, материнську плату та інші компоненти від небажаних подряпин.

4. Налобний ліхтарик

Amazon

За ці роки я створив багато ПК і полагодив багато іншого. Наявність зручного налобного ліхтарика завжди полегшує роботу, навіть якщо ви перебуваєте в добре освітленому місці. Це тому, що навіть якщо він добре освітлений, ви будете вдивлятися в корпус ПК, який неминуче заблокує дорогоцінне світло та затьмарить ваш огляд.

Тепер ви можете сказати: «Чому б мені просто не принести лампу до столу?» Що ж, ви могли б, але коли справа доходить до створення ПК, ви хочете, щоб ваш робочий простір був якомога чистішим, і приклеїти світло до чола – це найпростіший спосіб пролити світло на ситуацію, не створюючи безладу.

  13 найкращих авторів супровідних листів для вашої наступної заявки на роботу

Ви не повинні купувати нічого модного; звичайний акумуляторний налобний ліхтарик чудово впорається зі своєю роботою.

5. Застібки-блискавки або липучки

Після того, як ваші компоненти розміщені у вашому футлярі, вам потрібно впорядкувати кабелі, щоб усе було акуратно та впевнитись, що ви не перешкоджаєте потоку повітря.

Для цього вам знадобляться застібки-блискавки, застібки-липучки або зав’язки. Це дозволить вам прив’язувати кабелі до точок усередині корпусу та з’єднувати кабелі разом для легшого керування.

Зачекайте, вам потрібно лише п’ять інструментів для створення ПК?

Це вірно; ці п’ять інструментів повинні допомогти вам у будь-якій збірці ПК. Насправді, маючи певний досвід, ви можете створити ПК з нуля за допомогою лише хрестової викрутки № 2, але мати під рукою додаткові інструменти ніколи нікому не зашкодить, тому є деякі додаткові насадки, які ви можете розглянути. Проте все це необов’язково, тому не переживайте, якщо у вас їх немає.

Термопаста

Нор Гал/Shutterstock

Якщо ви купуєте новий ЦП або новий процесорний кулер, він, ймовірно, постачатиметься з маленьким тюбиком термопасти (ваш процесорний кулер може навіть уже мати термопасту). Однак, якщо ви будуєте з використанням вживаних компонентів, вам знадобиться надати термопасту (може також знадобитися трохи ізопропілового спирту для вживаних компонентів — перегляньте наступний запис у списку).

Ви також можете розглянути можливість мати під рукою термопасту, оскільки паста, яка постачається з деякими процесорами чи кулерами, не найкращої якості. Термопаста допомагає передавати тепло від процесора до кулера, тому використання якісної пасти може запобігти перегріву комп’ютера.

Серед популярних якісних термопаст Arctic Silver 5, Thermal Grizzly Conductonaut або Noctua NT-H1.

Спирт для розтирання

Якщо ви додаєте нову термопасту до процесора, спочатку потрібно видалити стару термопасту. Термопаста з часом твердне, стає кіркою та менш ефективною.

На щастя, видалити стару термопасту дуже просто. Ви можете використовувати спирт, щоб видалити його. Просто занурте Q-tip у спирт і обережно потріть стару термопасту, щоб видалити її.

  Що таке захист від краденого пристрою для iPhone? Як це ввімкнути

Шестигранна гайка 5 мм

Ваша надійна хрестова викрутка — це все, що вам потрібно для збірки ПК. Тим не менш, ви можете розглянути можливість тримати 5-міліметрову шестигранну гайку для хорошої міри, оскільки це зручно для перевірки надійності опор материнської плати.

Якщо у вас уже є більша викрутка чи набір інструментів, ви можете знайти там 5-міліметрову шестигранну гайку або насадку для відверта, тож перевірте це, перш ніж купувати нову.

Робочий комп’ютер

Нарешті, одна з найкорисніших речей, які ви можете мати під рукою під час створення, — це робочий ПК для цілей усунення несправностей.

Після того, як ви підключите всі компоненти, ваш новий комп’ютер зможе виконувати POST (самотестування під час увімкнення). POST показує, що ваші компоненти обмінюються даними між собою, і машина може отримати доступ до BIOS, тобто мікропрограми системи, яка запускається одразу після завантаження комп’ютера, допомагаючи завантажити операційну систему.

Однак іноді ви підключаєте компоненти, а ПК не виконує POST. Коли це станеться, ви можете прослухати коди звукових сигналів, перевірити індикатори помилок материнської плати або РК-екран материнської плати, щоб визначити проблему. На щастя, є кілька способів виправити ПК, який не виконує POST.

Тут на допомогу приходить ваш робочий ПК. Ви можете замінювати компоненти по одному на компоненти свого робочого ПК, оскільки відомо, що вони функціональні. Наприклад, якщо ви замінили нову оперативну пам’ять на стару, а новий комп’ютер зараз працює, швидше за все, ви маєте справу з несправною або неправильно встановленою пам’яттю.

По правді кажучи, перші п’ять елементів — це все, що потрібно будь-кому, щоб успішно створити ПК, початківцю чи ні. Чиста робоча станція – це завжди плюс, а мати щось, що тримає ваші гвинти, також надзвичайно корисно. Понад усе, просто зберігайте спокій під час створення свого ПК; Хоча це здається складним, це в основному просунута Lego.