5 інструментів ШІ, які допоможуть вам створити прості комікси

| | 0 Comments| 8:17 PM
Categories:

В Інтернеті є безліч інструментів на базі ШІ для створення письмового та візуального контенту. Коли справа доходить до створення вражаючих образів і персонажів, вони можуть стати чудовою допомогою.

Але чи знаєте ви, що можете використовувати деякі інструменти штучного інтелекту для створення простих коміксів, не редагуючи нічого після створення вмісту? Продовжуйте читати, щоб дізнатися про деякі з найкращих інструментів, які створюють прості комікси штучного інтелекту за допомогою лише підказки.

Mage.space — онлайн-платформа для створення зображень зі штучним інтелектом, яка містить понад 160 доступних моделей. Інструмент є фантастичним для створення вражаючих зображень ШІ всіх видів. За допомогою правильних підказок ви можете перетворити mage.space на простий генератор коміксів. Однак він не ідеальний і може створювати зображення з деякими дефектами.

У моєму прикладі я використав таку підказку: «Кальвін і Гоббс, комікс, подібне, кілька панелей». Хоча він не ідеальний, він чудово справляється зі створенням простих коміксів, і, налаштувавши підказку, ви, ймовірно, зможете змусити його правильно виводити текст.

Якщо вам важко отримати задовільні результати, ви можете спробувати використовувати розширення ChatGPT Chrome для кращих підказок штучного інтелекту.

  Чому ви не можете заблокувати BitTorrent на своєму маршрутизаторі

Fantoons — це генератор зображень штучного інтелекту, але він декількома відрізняється від більш звичайних альтернатив. На сайті пропонується список варіантів на вибір. До них належать фандом, персонаж, стиль і всесвіт.

Вибираючи різні параметри, ви налаштовуєте підказку для виведення. Коли ви натискаєте «Створити», створюється зображення. Потім ви можете натиснути «Далі», щоб додати та налаштувати підпис. Нарешті натисніть «Опублікувати», щоб створити своє зображення.

У своєму прикладі я вибрав Гаррі Поттера, Луну Лавгуд, фотореалістичний і кіберпанк. Варто зазначити, що всі творіння можна вважати однопанельними коміксами. Ви можете використовувати сайт кілька разів, а потім використовувати безкоштовне програмне забезпечення для редагування фотографій, щоб об’єднати отримані результати для створення складніших коміксів.

Storywizard.ai — це сайт, призначений для створення персоналізованого освітнього досвіду за допомогою потужності ШІ. З відповідними підказками ви можете використовувати його для створення досить довгих, але простих багатосторінкових коміксів. Ключове слово тут — «просто».

На сайті натисніть «Створити історію», щоб почати. Потім введіть декілька ключових слів, і для вас буде створено повну історію. У своєму прикладі я використав наступну підказку: «MUO, технічний гуру, допоможи читачам».

  Який правильний вибір для вас?

Він зібрав 15-сторінкову історію про підприємця на ім’я MUO, який мав намір допомогти світу дізнатися про технології. Хоча частинами історія була трохи дурнуватою, це був швидкий процес, і результати досить вражаючі.

AI Comic Factory — це веб-сайт, який пропонує панелі коміксів, створені штучним інтелектом за допомогою SDXL. Створювати підказки для цієї веб-програми просто, і ви завжди повинні робити їх короткими. Ви можете використовувати загальні терміни та вибирати з безлічі стилів.

Деякі стилі включають:

  • Японський
  • Америка (сучасна)
  • франко-бельгійський
  • Ніхонга
  • 3D візуалізація
  • єгипетський

Ви можете вмикати або вимикати підписи та перемальовувати будь-які панелі, які вам не подобаються. У своєму прикладі я використав «Залізна людина стає комп’ютерним хакером». Я задоволений результатами, але варто спробувати інші стилі.

Plugger.ai пропонує різноманітні моделі для створення простих коміксів. Його інтерфейс користувача дещо схожий на ChatGPT, використовує формат чату замість розділу для підказки та кнопки для створення.

Ви можете вибрати з різних стилів, зокрема LazrPop XL, Niji Special Edition SDXL, ComicCraft та багато інших. Варто зазначити, що щомісяця ви отримуєте лише 30 безкоштовних кредитів. Залежно від ваших підказок, це може створювати від п’яти до п’ятнадцяти зображень на місяць.

  15 найкращих безкоштовних програм NAS з відкритим кодом

Для свого прикладу я вибрав ComicCraft і використав підказку «Американець, 1950, капітан Америка, стоїть високо, гордий». Хоча в моєму прикладі немає підпису чи спливаючої підказки, ви можете додати це як деталь у підказку й отримати змішані результати.

Використовуйте Generative AI для створення простих коміксів

Генератори штучного інтелекту спрощують створення неймовірних творів мистецтва за допомогою навіть найпростіших підказок. Проте деякі онлайн-інструменти ШІ кращі для певних типів результатів. П’ять, які ми розглянули, полегшують створення коміксів. Кожен має унікальний підхід і підійде вам краще залежно від ваших уподобань.