5 інструментів перевірки хостингу, щоб перевірити, хто розміщує веб-сайт

| | 0 Comments| 7:56 PM
Categories:

Ви коли-небудь хотіли знати, хто розміщує певний веб-сайт? Ви коли-небудь замислювалися, яку послугу хостингу використовують ваші конкуренти?

Або, якщо ви натрапили на веб-сайт, який швидко завантажується, вам не цікаво дізнатися про хостинг-провайдера, який його підтримує?

Завжди корисно мати доступ до такої інформації.

Ця інформація є загальнодоступною. І є так багато інструментів, щоб перевірити, яка служба розміщує веб-сайт.

Але перед тим,

Що таке веб-хостинг?

Веб-хостинг — це послуга, яка дозволяє створювати та публікувати веб-сайт в Інтернеті. Усі дані, необхідні для розробки веб-сайту, зберігатимуться на серверах, якими керує постачальник послуг веб-хостингу.

Чому важливо знати, хто розміщує веб-сайт?

Ви натрапили на веб-сайт, який швидко завантажується та чудово працює. Ви хочете знати, хто такий хост, щоб також скористатися його послугами, тому що вибір ідеальної та найкращої послуги веб-хостингу є важливим кроком у створенні сильної присутності в Інтернеті для окремої особи чи певної компанії.

Або ви можете надіслати повідомлення про видалення відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху хосту іншого веб-сайту, який викрадає ваш вміст. У всіх цих різних сценаріях вам спочатку потрібно знати, хто розміщує веб-сайт. Тоді тільки ти зможеш піти далі.

  13 Служби розповсюдження новин або прес-релізів для PR-команд

ми склали список із кількох інструментів перевірки хостингу.

Давайте кататися.

SiteChecker

SiteChecker це потужний інструмент, який допоможе вам визначити, хто розміщує певний веб-сайт. Просто введіть його URL-адресу в текстове поле та натисніть «Перевірити». За кілька хвилин ви отримаєте звіт перевірки хостингу, який містить інформацію про постачальника веб-хостингу, сервер імен і постачальника DNS.

HostAdvice

HostAdvice це веб-сервіс, який дозволяє швидко визначити, хто розміщує веб-сайт. Щоб дізнатися, хто розміщує сайт, просто введіть доменне ім’я та натисніть кнопку пошуку.

Rishavapps

Перевірка хостингу Rishavapps це ще один фантастичний інструмент для визначення того, хто розміщує веб-сайт. Щоб дізнатися, хто розміщує веб-сайт або веб-сторінку, просто введіть ім’я домену та натисніть «Перевірити хост».

techukraine.net

Інструмент перевірки хостингу techukraine.net — це зручна та чудова веб-служба, яка може допомогти вам визначити, хто розміщує певний веб-сайт. Введіть потрібну веб-адресу та просто натисніть кнопку «Знайти хост», щоб продовжити.

  Як переглянути Центр сповіщень на Mac

Інформацію про хостингову компанію ви побачите за лічені секунди. Він також містить такі деталі, як IP-адреса сервера, на якому зараз розміщено домен, а також географічне розташування.

Перевірка цифрового хосту

The Перевірка цифрового хосту інструмент дуже простий у використанні. Введіть URL-адресу веб-сайту в поле введення, щоб дізнатися, кому він належить і хто його розміщує. Він містить усі деталі, такі як хостинг-провайдер, IP-адреса, відомості про власника та сервери імен.

Пошук Whois

Крім того, ви можете знайти за допомогою команди whois у командному рядку без використання інструментів перевірки хостингу.

Просто введіть наступну команду в терміналі.

whois website.com

Тут ви можете вказати будь-яку веб-адресу. Наприклад,

C:Userstechukraine.net>whois techukraine.net.com

Whois v1.21 - Domain information lookup
Copyright (C) 2005-2019 Mark Russinovich
Sysinternals - www.sysinternals.com

Connecting to COM.whois-servers.net...

WHOIS Server: whois.cloudflare.com
  Registrar URL: http://www.cloudflare.com
  Updated Date: 2019-11-15T19:48:21Z
  Creation Date: 2015-01-07T14:14:12Z
  Registry Expiry Date: 2025-01-07T14:14:12Z
  Registrar: CloudFlare, Inc.
  Registrar IANA ID: 1910
  Registrar Abuse Contact Email:
  Registrar Abuse Contact Phone:
  Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
  Name Server: OLGA.NS.CLOUDFLARE.COM
  Name Server: TODD.NS.CLOUDFLARE.COM
  DNSSEC: signedDelegation
  DNSSEC DS Data: 2371 13 2 CBAA2018F41B29985DAEDE7F127D4F9626ADA609665CEBAB0011903B7C639254
  URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
>>> Last update of whois database: 2021-11-18T07:56:10Z <<<

Ви можете побачити, що команда whois надає всі деталі, як-от сервери імен, дані про закінчення терміну дії домену, включаючи назву служби веб-хостингу.

  Що таке відстеження контактів і як воно може боротися з пандемією?

Підсумок 👩‍💻

Сподіваюся, ви знайдете ці інструменти корисними для визначення того, хто розміщує веб-сайт. Якщо вам потрібна допомога у пошуку найкращого програмного забезпечення для керування панеллю керування для веб-хостингу, перегляньте наш посібник про те, як вибрати панель керування веб-хостингу та програмне забезпечення для керування сервером.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?