5 швидких рішень для виправлення помилки Err_Address_Unreachable у Chrome

Categories:

Google Chrome є одним із найпопулярніших браузерів у світі. Однак він не завжди є найстабільнішим і може містити помилки та помилки, які перешкоджають його правильній роботі.

Прикладом цієї помилки є Err_Address_Unreachable у Chrome. Виникла проблема з веб-сайтом, який ви запитували. У більшості випадків це повідомлення з’являється, коли ви намагаєтеся отримати доступ до недоступного сайту. Однак помилка також може виникнути під час завантаження дійсного веб-сайту.

Якщо ви не можете отримати доступ до веб-сайту, який часто відвідуєте, спробуйте параметр Chrome Err_Address_Unreachable. У цьому посібнику обговорюватимуться причини виникнення помилки та кілька методів усунення помилки ERR_ADDRESS_UNREACHABLE.

Давайте почнемо!

Що таке помилка Err_Address_Unreachable?

Повідомлення про помилку Err_Address_Unreachable створюється щоразу, коли здійснюється спроба отримати доступ до веб-сайту або сервера на основі IP. Щоразу, коли виникає ця помилка, комп’ютер не може підключитися до сервера, оскільки щось не так із сервером, мережею чи комп’ютером.

Ваш комп’ютер може постраждати від кількох негативних наслідків, пов’язаних із помилкою Err_Address_Unreachable. Ця проблема може заважати вашому комп’ютеру підключатися до Інтернету, спричиняти повільне або переривчасте з’єднання або навіть перешкоджати роботі певних програм.

Крім того, ця помилка може спричинити збій або зависання вашої системи, унеможливлюючи доступ до ваших даних.

Що може спричинити помилку Err_Address_Unreachable?

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку на кшталт “ERR_ADDRESS_UNREACHABLE”, можливо, виникла проблема з підключенням до мережі. Ця проблема з підключенням до мережі може бути викликана багатьма причинами:

#1. Проблеми з маршрутизатором

Причин цієї помилки може бути декілька, зокрема маршрутизатор, який не працює належним чином. Подібна помилка перешкоджає доставці запитів до призначених для них портів.

  Очищення Google Music видаляє всі картки з пропозиціями з Google Music [Firefox]

#2. Налаштування проксі

Це повідомлення про помилку може з’явитися, якщо ви використовуєте проксі-сервер. Здається, ваше мережеве з’єднання неефективно обробляє ваші запити. Залежно від ситуації вам може знадобитися вимкнути або ввімкнути проксі-сервер.

#3. Доступ до веб-сайту не працює

Повідомлення про помилку відображається під час спроби отримати доступ до приватної адреси в загальнодоступній мережі.

#4. Проблеми з сервером

Причиною цієї помилки також можуть бути проблеми на стороні сервера. Ви повинні переконатися, що ви правильно обробляєте запити, надіслані через правильні порти, коли ви не можете отримати доступ до свого веб-сайту.

Як виправити помилку «Err_Address_Unreachable»?

Будь ласка, переконайтеся, що ви підключені до правильної мережі Інтернет, якщо у вас виникла ця помилка. Якщо ви бажаєте отримати доступ до приватної адреси, ви повинні бути підключені до мережі, у якій розміщено цю адресу.

Однак ви можете скористатися такими методами:

Перезапуск роутера

Коли виникають помилки «ERR_ADDRESS_UNREACHABLE», перезавантаження маршрутизатора часто їх усуває. Є багато випадків, коли маршрутизатор переходить у режим помилки, і мережеві пристрої, ймовірно, зіткнуться з цією проблемою в майбутньому. Перезапуск маршрутизатора вирішить це повідомлення про помилку. Ось що вам потрібно зробити:

№1: Переконайтеся, що маршрутизатор або модем відключено від джерела живлення. Не просто вимикайте його.

№2: Ви повинні зачекати приблизно 15-20 секунд, перш ніж знову підключити пристрій.

№3: Вам доведеться почекати, поки пристрій знову відкриється.

Ви можете спробувати інші варіанти, якщо ви не можете вирішити проблему, а повідомлення про помилку все одно з’являється. Крім того, ви можете скинути налаштування маршрутизатора, що може бути хорошим рішенням. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що ви знаєте метод, який використовує ваш провайдер, щоб активувати маршрутизатор.

№1. Знайдіть тег скидання в маленькому отворі на задній панелі маршрутизатора.

№2: Вставляйте маленьку шпильку в отвір протягом 4-5 секунд. Після завершення цієї дії необхідно скинути налаштування маршрутизатора.

№3: ви можете отримати його адресу, підключившись до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet, і ви, ймовірно, знайдете цю адресу на звороті.

  Розрахуйте свій ризик серцевих захворювань за допомогою KnowYour4

#4: Після завершення введіть інформацію свого Інтернет-провайдера.

#5: Тепер, коли повідомлення про помилку зникло, ви можете перевірити, чи проблему вирішено.

Дозволити або заборонити доступ до проксі

Користувачі Windows також можуть вирішити цю помилку без будь-яких проблем. Якщо ви отримуєте повідомлення ERR_ADDRESS_UNREACHABLE, це може бути через неправильні налаштування проксі. Ви повинні перевірити налаштування проксі-сервера, щоб вирішити проблему, якщо це так. Ось як це виправити.

#1: Першим кроком є ​​натискання клавіші Windows і вибір піктограми «Параметри», щоб отримати доступ до сторінки налаштувань Windows.

#2: Далі клацніть перший результат, який з’явиться під час пошуку параметрів Інтернету.

#3: Клацніть вкладку «Підключення» у вікні «Властивості Інтернету», а потім натисніть «Налаштування локальної мережі». Зніміть позначку біля пункту Використовувати проксі-сервер для локальної мережі.

#4: Потім натисніть OK. Потім натисніть «Застосувати» та перезавантажте комп’ютер.

#5 Переконайтеся, що вашу проблему вирішено, перезапустивши Chrome.

Помилку можна виправити, налаштувавши налаштування проксі-сервера, але якщо ні, перейдіть до наступного можливого рішення нижче.

Перевірте адресу

Це ще один спосіб очистити повідомлення про помилку ERR_ADDRESS_UNREACHABLE. Іноді ви можете отримати повідомлення про помилку, якщо спробуєте отримати доступ до приватної адреси через загальнодоступну мережу. Для реєстрації 192.168.1.8 вважається приватною адресою, тому доступ до неї мають лише приватні мережі.

Якщо мережа безпечна, переконайтеся, що мережа не прив’язує адресу, до якої ви хочете отримати доступ. Підключіться до правильної мережі та спробуйте повторно отримати доступ до адреси.

Ви можете усунути помилку, перевіривши адресу, до якої ви намагаєтеся отримати доступ, але якщо ви все ще відчуваєте труднощі, ви можете звернутися до свого постачальника послуг Інтернету (ISP).

Очистіть DNS-кеш Google Chrome

Ви можете виправити повідомлення ERR_ADDRESS_UNREACHABLE, очистивши DNS-кеш Chrome. Рішення просте в реалізації і не потребує багато часу.

Ось кроки, які слід виконати.

#1: Відкрийте браузер Google Chrome.

№2: Введіть Chrome://net-internals/#dns в адресний рядок браузера та натисніть Enter.

#3: Очистіть кеш хоста, натиснувши кнопку.

  Комп’ютери Intel Mac проти Apple Silicon ARM Mac: що купити?

№4: Спробуйте знову відкрити веб-сайт після очищення кешу Chrome, а потім перевірте, чи проблему вирішено.

Скинути протокол TCP/IP

Якщо всі наведені вище рішення не змогли вирішити проблему, ви можете спробувати скинути TCP/IP за допомогою командного рядка. Це рішення успішно виправило помилки ERR_ADDRESS_UNREACHABLE. Ось деякі інструкції щодо швидкого скидання TCP/IP.

#1: Натисніть клавішу з логотипом Windows + R одночасно, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

№2: Введіть cmd і натисніть Shift + Ctrl + Enter, щоб відкрити командний рядок як адміністратор. Якщо ви зробите неправильний вибір за допомогою командного рядка, ваш комп’ютер може вийти з ладу, і навіть є ймовірність втрати деяких важливих речей. Тому найкраще обережно використовувати командний рядок.

#3: Будь ласка, введіть наступні команди по одній і натисніть Enter після кожної.

ipconfig /випуск

ipconfig /все

ipconfig /flushdns

ipconfig /renew

netsh int ip set dns

netsh скидання Winsock

#4: Після введення команд закрийте командний рядок і перезавантажте комп’ютер.

№5. Перезавантажте комп’ютер і подивіться, чи проблема виправлена.

Ви можете спробувати ці додаткові поради замість наведених вище:

Якщо ваш браузер не працює, спробуйте інший. Ви можете перейти на веб-сайт за допомогою іншого та перевстановити або скинути його, якщо ваш не працює.

Це може допомогти, якщо ви спробуєте іншого провайдера та іншу мережу. Якщо ви не можете отримати доступ до веб-сайту, спробуйте відвідати його в режимі анонімного перегляду. Зробивши це, ви зможете з’ясувати, чи додатки вашого браузера викликають помилку. Ви також можете отримати доступ до нього з іншого пристрою в тій же мережі, і тоді ви зможете визначити, чи ваш пристрій або ваша мережа спричиняє помилку.

Заключні слова

Ви можете виправити помилку Err Address Unreachable у Google Chrome, виконавши одне з рекомендованих виправлень. Якщо ви не знаєте, як виправити помилку, ви можете скористатися спільними стратегіями в цій статті, щоб швидко її вирішити.

Помилка протоколу Err Address Unreachable є поширеною, і якщо проблема не зникає після повернення на ту саму сторінку, ви можете спробувати одне з наведених вище рішень.

Далі дізнайтеся, як виправити помилку закритого підключення ERR у Chrome.