5 функцій ChatGPT, якими ви не користуєтеся, але повинні

Швидкі посилання

ChatGPT має багато функцій — більше, ніж більшість людей усвідомлюють. Це означає, що більшість із нас не використовує весь спектр функцій ChatGPT і може отримати більше від провідного у світі чат-бота зі штучним інтелектом.

Отже, ось п’ять функцій ChatGPT, якими ви не користуєтесь, але обов’язково повинні.

Читати вголос

У березні 2024 року OpenAI запустив функцію читання вголос ChatGPT, що дозволяє інструменту ШІ читати вам свої відповіді. Це може бути зручно, якщо ви працюєте над довгим текстом і хочете почути, як він звучить, але це також означає, що тепер ви можете ефективно спілкуватися за допомогою ChatGPT (використовуючи функцію голосового введення ChatGPT).

Параметр «Читати вголос» ChatGPT знаходиться під кожною створеною відповіддю.

  • В Інтернеті прокрутіть до кінця відповіді, і ви знайдете кнопку «Прочитати вголос».
  • На Android або iOS натисніть і утримуйте повідомлення, доки не з’явиться контекстне меню, а потім виберіть «Прочитати вголос».

Крім того, Read Aloud може говорити 37 різними мовами, але також намагатиметься автоматично визначити мову, яку він читає.

Персоналізовані відповіді

Спеціальні інструкції ChatGPT дають вам більше контролю над тим, як чат-бот ШІ реагує на ваші дані. Спеціальні інструкції ChatGPT можуть варіюватися від докладної інформації про ваше життя, бізнес чи інше до простих інструкцій, як-от переконатися, що в ньому використовуються лише імперські вимірювання або завжди відповідає ваше ім’я.

  Як сканувати (або повторно сканувати) канали на вашому телевізорі

Але це не зупиняється на цьому. Якщо ви щодня використовуєте ChatGPT для виконання певної ролі, ви можете додати певний набір спеціальних інструкцій, які відповідають вашим очікуванням. Наприклад:

  • Завжди виступайте як експерт у своїй справі
  • Розбийте складні ідеї на прості пояснення з чітким аргументуванням
  • Завжди вказуйте джерела своїх тверджень
  • За потребою зверніться до www.examplewebsite.com/examplepage, щоб отримати конкретну інформацію
  • Завжди глибоко вдихніть і подумайте, перш ніж відповідати на запитання та прохання

Це невеликий приклад, але він ілюструє, як ви можете сформувати результати ChatGPT для щоденного використання, щодня економлячи ваш час.

Пам’ять ChatGPT і тимчасовий чат

Пам’ять ChatGPT і тимчасовий чат — це дві функції, які запускаються разом і мають на меті покращити запам’ятовування ChatGPT — і спосіб взагалі уникнути цього відкликання.

Пам’ять ChatGPT дозволяє встановити конкретну інформацію, яку він повинен завжди пам’ятати про вас. Але це ще не все. З часом його пам’ять може покращитися, дізнаватися подробиці про вас, щоб додати до своєї пам’яті, і забезпечувати покращену точність і продуктивність на основі цього.

OpenAI

Частиною пам’яті ChatGPT є припущення, що ви говорите з ним про все та про все. У ньому наводиться приклад: «Ви згадуєте, що у вас є маленька дитина, і вона любить медуз. Коли ви просите ChatGPT допомогти створити її листівку до дня народження, він пропонує медузу в капелюсі для вечірки». Це, безсумнівно, мило, але це не та інформація, яку більшість людей надають ChatGPT регулярно (принаймні, я припускаю, що ні).

  Як перезапустити без скидання Clash of Clans

Але коли ці спогади починають накопичуватися, ви також можете попросити його забути певні фрагменти інформації, видаливши дані, особисту інформацію тощо. Ви також можете повністю видалити пам’ять ChatGPT, скинувши її до нуля.

На момент написання статті пам’ять ChatGPT доступна лише для невеликої кількості користувачів, але ширше розгортання цієї довгоочікуваної функції заплановано на 2024 рік.

Тимчасовий чат

Тепер, коли OpenAI запустив функцію пам’яті ChatGPT, багато хто стурбувався додатковими наслідками для конфіденційності. ChatGPT уже використовує багато даних для постійного навчання своїх моделей, і з додаванням пам’яті деякі хвилювалися, що не буде можливості спілкуватися з ChatGPT приватно.

OpenAI

У відповідь OpenAI розкрив ідеї для Тимчасовий чат, режим, який дозволяє «розмову з чистого аркуша». У режимі тимчасового чату ChatGPT не буде знати про будь-які попередні розмови чи пам’ять, але все одно використовуватиме ваші спеціальні інструкції, якщо встановлено. Це трохи схоже на анонімний або приватний режим у браузері.

На жаль, на момент написання статті режим тимчасового чату доступний лише невеликій кількості користувачів, що обмежує кількість людей, які ним користуються. Однак коли він надійде, він стане корисним інструментом у ті моменти, коли ви захочете поставити запитання ChatGPT, але не хочете, щоб він назавжди був пов’язаний із вашим профілем.

  Як дізнатися, з якого додатка iMessage наклейка

Запрошення на безкоштовну пробну версію

Хочете поділитися ChatGPT Plus зі своїми друзями, але вони не мають грошей на підписку? Що ж, ви можете скористатися запрошенням на безкоштовну пробну версію ChatGPT Plus, щоб надати їм 14-денний безкоштовний досвід роботи з ChatGPT Plus із доступом до всіх функцій.

Єдиним справжнім недоліком безкоштовної пробної версії ChatGPT Plus є те, що будь-хто, хто користується нею, має зареєструвати обліковий запис за допомогою кредитної або дебетової картки, а це означає, що з картки буде стягнено плату одразу після закінчення пробної версії.

Якщо особу, яку ви запросили на пробну версію ChatGPT, відлякує реєстрація кредитної картки, натомість ви можете поділитися з нею розмовою ChatGPT. Спільні посилання ChatGPT були запущені в травні 2023 року та пропонують користувачам ChatGPT можливість ділитися розмовами поза межами веб-інтерфейсу чи програми для смартфонів.

Будь-хто, хто має посилання, може переглядати бесіду ChatGPT. Ті, у кого є обліковий запис ChatGPT, можуть продовжувати розмову, переймаючи вас (що робить це певною мірою процесом співпраці). Ті, хто не має облікового запису, можуть просто прокрутити сторінку та побачити, що сталося між вами та чат-ботом ШІ.