5 технічних способів покращити психічне здоров’я за допомогою вправ

Якщо вам цікаво, як займатися фізичними вправами з користю для психічного здоров’я, то вам потрібно багато знати про зв’язок між фізичною активністю та психічним благополуччям. Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, якщо ви хочете, щоб тренування приносили користь і тілу, і розуму.

1. Постійне виконання вправ має значення

Звичайна фізична активність може допомогти захистити від деяких психічних розладів, таких як депресія та тривога Щорічний огляд медицини. Загалом збільшення фізичної активності корелює з покращенням психічного здоров’я.

Спробуйте такий додаток, як 30 Day Fitness at Home, щоб зробити вправи частиною свого розпорядку дня. Дотримуйтесь плану день за днем ​​і відстежуйте свій прогрес, щоб зробити тренування більш послідовними.

Почніть із відповідей на кілька запитань про цілі тренувань і мотивацію, щоб створити персоналізований план. Виберіть, як часто ви хочете займатися протягом певного тижня, а також які дні найбільш зручні для тренувань. Додаткові нагадування пропонуватимуть вам тренуватися у вибрані дні.

Перевірте екран плану свого щоденного тренування. Дотримуйтесь відео- та аудіоінструкцій для таких вправ, як скелелазіння, стрибки в бік і присідання.

Закадровий голос дає підказки для кожної вправи, як-от утримання ваги на зап’ястях для стабільності під час відкатів сідниць. У той же час щотижневий звіт про тренування на екрані «Сьогодні» нагадує вам про необхідність дотримуватися цих тренувань.

Зверніть увагу, що програма трохи зосереджується на вазі, калоріях та ІМТ. Якщо це не для вас, то є багато альтернативних додатків, які допоможуть виробити звичку займатися фітнесом.

Завантажити: 30-денний фітнес вдома для iOS | Android (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

2. Вправи можуть допомогти полегшити симптоми депресії та тривоги

Майже будь-який вид фізичної активності може допомогти полегшити симптоми депресії та тривоги, згідно з Британський журнал спортивної медицини. Заняття від високої до середньої інтенсивності, як правило, мають ще більший вплив.

Щоб отримати ідеї щодо високоінтенсивних вправ, спробуйте додаток HIIT Home Workouts For Women. На екрані «Вправи» перемикайте перемикач гантелей у верхньому правому куті, щоб перемикатися між вправами на власну вагу та вправами на обладнанні.

Перегляньте повчальні відео, щоб дізнатися, як виконувати будь-які дії: від присідань у стрибках до присідань у вертикальному положенні. У головному списку вправ торкайтеся кнопки «Плюс» для кожного окремого руху, щоб додати їх на екран списку відтворення тренувань. Торкніться кнопки «Почати тренування», щоб розпочати налаштовану процедуру.

Простий і зрозумілий безкоштовний додаток HIIT Home Workouts пропонує низку базових вправ, якими можна насолоджуватися у різноманітних комбінаціях.

Завантажити: Домашні тренування HIIT для жінок для iOS (безкоштовно)

3. Навіть невелика кількість фізичної активності може допомогти вашому психічному здоров’ю

Навіть якщо у вас немає часу, невеликі фізичні вправи можуть знизити ризик депресії JAMA Психіатрія. Дослідження показало, що приблизно 2,5 години швидкої ходьби на тиждень знижують ризик депресії на 25%, тоді як приблизно половина цієї кількості вправ все ще допомагає знизити ризик депресії на 18%.

Якщо ви хочете імітувати навчання та ходити під час тренувань, програма Pacer Pedometer & Step Tracker вимірює вашу дистанцію, час і кількість кроків. Перевірте на головному екрані активний час кожного дня, пробіг і виконані кроки.

З загальними показниками за весь період, тижневими та місячними тенденціями та навіть щоденними особистими рекордами на екрані Insights, це чудовий додаток для пішоходів, орієнтованих на дані. Використовуйте Apple Health як основне джерело даних для реєстрації своїх попередніх прогулянок.

Завантажити: Pacer Pedometer & Step Tracker для iOS | Android (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

Якщо вам потрібен інший варіант, то є багато каналів YouTube для швидких тренувань, які допоможуть вам отримати вправу за кілька хвилин. Потренуйте все тіло всього за кілька хвилин.

4. Тренування на свіжому повітрі можуть принести ще більше переваг

Згідно з даними, тренування на свіжому повітрі можуть ще більше знизити рівень соматичної (також відомої як фізична) тривожності. Межі в психології. Якщо ви знаходите комфорт у природному середовищі, то тренування на свіжому повітрі, швидше за все, вам підійдуть.

Спробуйте деякі з додатків для вправ, які спонукають вас виходити на вулицю, щоб скористатися цими перевагами. Щоб почати проводити більше активного часу на свіжому повітрі, програма Go Jauntly: Discover Walks охоплює місця по всій Великобританії та Сполучених Штатах.

Дотримуйтесь покрокових інструкцій, щоб дослідити встановлені маршрути, і завантажте карту маршруту для більш точних інструкцій. Прогулянки з гідом вказують на орієнтири, тінисті дерева та інші цікаві об’єкти на шляху.

На екрані «Нотатки про природу» запишіть короткі спостереження про навколишнє середовище під час прогулянки. Поділіться парою речень або фотографіями чудового заходу сонця, цікавих хмар або веселих квітів — все, що привертає вашу увагу.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви досліджувати місто чи більш лісистий простір, програма Go Jauntly — це чудовий спосіб відкривати для себе нові простори у вашому районі, насолоджуватися прогулянками на природі та водночас трохи більше рухатися. Ця захоплююча програма, наповнена фотографіями, містить безліч функцій, які надихнуть вас повністю оцінити вашу наступну прогулянку.

Завантажити: Go Jauntly: Discover Walks for iOS | Android (Підписка необов’язкова, доступна безкоштовна пробна версія)

5. Тренування не є панацеєю від усього

Хоча регулярна фізична активність може допомогти покращити психічне самопочуття багатьох людей, вона не є панацеєю чи швидким вирішенням серйозних проблем. Якщо у вас є більш конкретні проблеми або запитання щодо вашого психічного здоров’я, зверніться до професіонала.

Якщо ви зацікавлені в дистанційних розмовах, тоді є кілька речей, на які варто звернути увагу в онлайн-терапії. Наприклад, переконайтеся, що ваша конфіденційність захищена, і шукайте програми, які використовують акредитованих терапевтів.

The Церебральний сайт пропонує різноманітні плани, незалежно від того, шукаєте ви терапію, ліки чи те й інше. Заплануйте 45-хвилинні заняття на будь-який зручний для вас час. Вивчіть нові методи подолання стресу, почуття переповненості чи будь-чого іншого, що ви відчуваєте.

Програми можуть допомогти підвищити користь фізичних вправ для психічного здоров’я

Якщо ви зацікавлені в фізичних вправах для покращення психічного здоров’я, то технології можуть допомогти зробити цю мету ще легшою. Спробуйте ці програми, щоб максимально використати емоційний заряд під час тренування, а також виробити повноцінну звичку, яка залишиться.