techukraine.net techukraine.net 5 текстових пригодницьких ігор, у які можна грати у своєму браузері

5 текстових пригодницьких ігор, у які можна грати у своєму браузері

| | 0 Comments| 6:15 AM
Categories:

Текстові пригодницькі ігри (також відомі як інтерактивна фантастика, або IF) — це класичний ігровий жанр, у якому вся взаємодія відбувається за допомогою слів на екрані. Незважаючи на їх примітивне походження, породжене апаратними обмеженнями, цей тип пригод все ще живий і сьогодні, і приємний на сучасних пристроях.

Вам не потрібно нічого платити чи встановлювати, щоб грати в багато текстових ігор. Натомість ви можете відтворити їх прямо зараз у своєму веб-переглядачі. Ось декілька чудових текстових пригодницьких ігор, у які можна грати онлайн.

Оскільки The Dreamhold був спеціально створений для тих, хто вперше починає грати в інтерактивну фантастику, він є чудовим способом познайомитися з цим жанром. Окрім відносно короткої довжини та низької складності, у грі також є «навчальний голос», який дає вам підказки протягом усього процесу.

Якщо ви не новачок, ви все одно можете насолоджуватися The Dreamhold. Просто введіть tutorial off, щоб вимкнути цю частину гри. А якщо ви хочете отримати ще більше викликів, введіть експерт, щоб увійти в режим експерта, який ускладнює деякі головоломки.

Що стосується самої гри, то тут сюжет крутиться навколо того, як ви прокидаєтеся в камері. Ви не пам’ятаєте, як ви туди потрапили, і вам потрібно дослідити, щоб зрозуміти це.

Zork — це рання і добре відома текстова пригода. Спочатку випущений наприкінці 1970-х років, він витримав випробування часом завдяки високій якості оповідання та розширеному розпізнаванню тексту. Для такої старої гри аналізатор тексту не особливо вимогливий до того, що ви вводите.

  Як видалити історію та дані про активність у Google Bard

Як виявилося, Zork насправді розділений на три частини. Цей перший починає вас перед білим будинком без подальших інструкцій. Пройшовши свій шлях у будинок, ви почнете пригоду належним чином і повинні зібрати якомога більше скарбів.

Zork підтримує збереження та відновлення, і ви навіть можете змінити кількість інформації, яку гра надає вам про нові локації, використовуючи короткі та докладні команди. Ця класика є чудовою відправною точкою для знайомства з текстовими пригодницькими іграми. Спробуйте насолодитися витоками пригодницького жанру та подивіться, як довго ви можете прожити, перш ніж вас з’їсть жах.

Spider and Web — це текстова пригодницька гра 1998 року, створена тією ж особою, що стояла за The Dreamhold. У цій пригоді ви шпигун, якого схопили під виглядом туриста. Ви поступово розумієте, що відбувається, одночасно з вашим персонажем.

Примітно, що варіанти діалогу в цій грі прості порівняно з іншими. Коли вам задають питання, ви можете відповідати лише так, ні або мовчати. Це полегшує рішення, що ви хочете робити, але це не означає, що гра легка.

Часто важко стежити за тим, що відбувається, і зберегти свою історію прямою, тому очікуйте високого рівня складності гри. Ви можете зберігати та відновлювати, щоб уникнути повторного відтворення великих шматків; гра також містить команду «Скасувати» у випадку невдачі.

Ви в настрої для моторошної гри жахів? У Night House ви граєте за хлопчика, який прокидається серед ночі, щоб скористатись туалетом. Незабаром він виявляє, що його сім’ї немає вдома, і потрапляє в набагато страшнішу подію, ніж він собі уявляв.

  Чому програми зникають з App Store і Play Store?

Night House унікальний тим, що він має кілька додаткових функцій, крім введення тексту. Права частина екрана містить основні напрямки введення, які можна вводити для переміщення. Він також відстежує ваш інвентар і те, що є навколо вас. Проста карта у верхній частині екрана допоможе вам орієнтуватися.

Завдяки таким додатковим функціям, як звукові ефекти грози, що триває, Night House додає трохи більше до текстової пригоди. Спробуйте, якщо інші ігри зі списку виявилися для вас надто елементарними.

Текстові ігри не обмежуються інтерактивною фантастикою. Torn — онлайн-рольова гра з тисячами активних гравців. У ньому ви починаєте життя в новому місті та вирішуєте шлях, яким хочете піти. Ти міг стати сильним, перетворитися на злочинця і побити всіх. Крім того, навчайтеся, щоб стати високоосвіченим, дотримуватися закону та керувати успішною компанією.

Коли ви починаєте, гра нагадує вам, що це довгостроковий досвід. Це робить її чудовою грою для швидкого сеансу, коли вам нудно, оскільки вам не потрібно витрачати на неї купу часу одночасно. Пройшовши кілька навчальних місій, ви будете на шляху до того, щоб зробити своє життя в місті таким, яким ви хотіли б його бачити.

На відміну від інших ігор у цьому списку, які ви можете почати миттєво, вам доведеться створити безкоштовний обліковий запис, щоб грати в Torn. Однак це займає лише мить. І хоча вона пропонує набагато надійніший інтерфейс, ніж інші текстові ігри, Torn все ще залишається приємною текстовою пригодою.

  12 найкращих варіантів ергономічної миші, які можна придбати у 2022 році

Більше текстових пригодницьких ігор, у які можна грати

Два сайти, які ви повинні перевірити для додаткових інтерактивних художніх ігор TextAdventures і Інтерактивна база даних художньої літератури. На цих сайтах ви знайдете безліч ігор різних жанрів, які можна спробувати.

Якщо ви новачок у таких іграх, перегляньте Шпаргалка «Інтерактивна фантастика Народної Республіки».. У ньому докладно описано найпоширеніші команди, доступні в цих іграх, тому його чудово мати під рукою, коли ви починаєте.

Автор зображення: Народна Республіка інтерактивної фантастики

Якщо ви колись не впевнені, що можете зробити, спробуйте ввести приблизно час початку гри, щоб отримати основні інструкції. Більшість ігор також мають команду довідки, яка надасть більше інформації.

Безліч розваг із текстовими браузерними іграми

Інтерактивна художня література поєднує в собі вибір відеоігри з чудовим оповіданням книг і фільмів. Якщо вам не подобається весь екшн сучасних ігор, спробуйте цей жанр. Те, що більшість текстових ігор не коштує нічого, також є приємним бонусом.

Хоча легко відкинути ці ігри як примітивні, є цінність у відкритті розваг у жанрі, який ви, можливо, списали з рахунків.