5 способів підтримувати Nintendo Switch (і продовжити термін його служби)

| | 0 Comments| 2:05 AM
Categories:

Підтримувати апаратне забезпечення в належному стані та уникати ремонтних центрів може бути сумною необхідністю для консольного гравця. Незалежно від того, яку платформу ви оберете, ваша консоль завжди матиме поточну комірку за датою, чи через нові технології, чи через функціональні проблеми з консоллю.

Але, якщо ви працюєте над обслуговуванням своєї консолі, ви можете допомогти гарантувати максимальний термін служби. Наприклад, якщо ви є власником Nintendo Switch, ви можете легко підтримувати та обслуговувати свій Switch багатьма способами. Але що це за методи? Давайте поглянемо.

1. Правильно очистіть апаратне забезпечення Nintendo Switch

Один із найпоширеніших і найефективніших способів підтримувати Nintendo Switch — час від часу добре його чистити. Однак це може бути не так просто, як ви думаєте, і є запобіжні заходи, яких потрібно вжити перед чищенням консолі.

Переконайтеся, що живлення Nintendo Switch вимкнено, наприклад, є важливим першим кроком до очищення Switch, але існує багато речей, про які слід знати, намагаючись безпечно очистити Nintendo Switch. Але якщо це зробити правильно, очищення комутатора має багато переваг.

Найважливіше, що видалення пилу, бруду та бруду з комутатора зменшує ймовірність проблем з вентиляцією вашої консолі, оскільки вентилятор вашої консолі не постраждає від потенційних блокувань.

Проблеми з вентилятором можуть бути небезпечними щодо несправностей обладнання, спричиняючи перегрів, збої консолі та навіть більш серйозні проблеми, які можуть потребувати ремонту. Належне очищення комутатора, навіть щоб підтримувати вільну вентиляцію, є чудовим способом уникнути деяких найпоширеніших несправностей консолі, які можуть призвести до руйнування.

  Як надсилати текстові повідомлення з Chromebook

2. Використовуйте офіційно ліцензовані аксесуари Nintendo Switch

Інший метод обслуговування, який не стосується фізичного стану вашого комутатора, полягає в тому, щоб ваша консоль використовувала лише офіційні аксесуари Nintendo.

Хоча це може звучати як хитрість, щоб гарантувати, що ваші гроші залишаться в Nintendo, насправді є кілька вагомих причин переконатися, що захисні кришки, док-станції, Joy-Con та інші додаткові компоненти, які ви купуєте для Switch, є офіційними продуктами Nintendo.

Наприклад, деякі неофіційно ліцензовані захисні кришки екрана для вашого комутатора можуть заважати або навіть пошкоджувати функції сенсорного екрана вашої консолі. Крім того, відомо, що деякі неофіційні доки спричиняють перегрів консолей або навіть їх повну поломку.

Незалежно від того, чи варто використовувати неофіційну док-станцію Nintendo Switch, якщо ви хочете зосередитися на довговічності вашої консолі та її обслуговуванні, уникнення будь-яких потенційно шкідливих неофіційних аксесуарів стає обов’язковим.

3. Захистіть літієву батарею Nintendo Switch

Ключовий спосіб підтримувати Nintendo Switch — знати, як захистити літієві батареї консолі. На жаль, незважаючи на свою ефективність, батареї можуть бути дуже делікатними і легко ламатися або погіршуватися під впливом води або вологи.

І хоча несправності, пов’язані з рідиною, з комутатором рідко трапляються, це все одно може статися. На щастя, навіть якщо ви допускаєте контакт рідини з консоллю, ви все одно можете вжити заходів, щоб захистити своє обладнання та літієві батареї. Ці кроки такі:

  • Якщо на вашу консоль потрапила рідина, негайно вимкніть її та вимкніть. Це запобіжить подальшому пошкодженню електричним струмом або зменшить ймовірність ураження електричним струмом.
  • Дайте Nintendo Switch висохнути протягом кількох днів. Не робіть нічого, щоб пришвидшити процес висихання, як-от фен, оскільки це може ще більше пошкодити комутатор або батареї.
  • Якщо ви впевнені, що всередину комутатора не потрапила рідина, ви можете очистити поверхню консолі сухою тканиною.
  Створення списків, які ранжирують і перетворюють

Однак, окрім цих кроків, якщо здається, що ваш комутатор уражений рідиною, ви мало що можете зробити, окрім замовлення ремонту через офіційний сайт Nintendo. З цих причин уникнення вологи чи рідини є обов’язковим способом догляду за Switch, хоча це також стосується того, як ви зберігаєте консоль.

4. Правильно зберігайте Nintendo Switch

Подібно до мінімізації будь-якого потенційного пошкодження рідиною або вологою або впливу на нього, те, як ви зберігаєте комутатор Nintendo або як ви керуєте ним у дорозі, також має важливе значення для обслуговування.

На відміну від більшості консолей, Nintendo Switch можна використовувати як портативну портативну консоль, а також як домашню консоль. З цієї причини найкращі способи зберігання вашої консолі більше залежать від умов, ніж від вашого телевізора та апаратного забезпечення чи орієнтації.

Однак, як і будь-яка консоль, важливо, щоб комутатор, підключений до док-станції, мав достатньо місця для достатньої вентиляції. Зокрема, переконайтеся, що ваш комутатор має кілька дюймів вільного простору з усіх боків, щоб вентиляція не була порушена.

Але окрім домашнього налаштування, якщо ви використовуєте комутатор у портативному режимі, є деякі загальні фактори навколишнього середовища, яких слід намагатися уникати. Ці фактори можна визначити наступним чином:

  9 конвертерів PDF у зображення (JPG/PNG) для використання у 2023 році

Приділяючи особливу увагу тому, чого слід уникати під час зберігання комутатора, ви повинні зменшити будь-які ймовірності пошкодження вашої консолі зовнішніми обставинами.

5. Уникайте спеціальної прошивки Nintendo Switch, як-от Homebrew

Нарешті, більш конкретний, але важливий спосіб обслуговування комутатора — уникати встановлення та використання спеціального програмного забезпечення, наприклад Homebrew.

Хоча використання Homebrew на комутаторі відкриває такі унікальні функції, як емуляція та спеціальні теми, є багато причин, чому вам не варто використовувати Homebrew на комутаторі Nintendo. А якщо зосередитися на обслуговуванні вашої консолі, небезпеки Homebrew набагато переважують переваги.

Homebrew, наприклад, містить дві основні небезпеки, які можуть зіпсувати ваш Switch. По-перше, Nintendo може забанити ваш обліковий запис Nintendo або додати вашу консоль до чорного списку, якщо побачить, що на ній використовується спеціальне програмне забезпечення. Це призведе до того, що ваш комутатор не зможе вийти в Інтернет.

Друга небезпека полягає в тому, що встановлення Homebrew може повністю заблокувати ваш Nintendo Switch, якщо щось піде не так. Це призведе до повної поломки вашого комутатора та анулювання гарантії, і вам не залишиться іншого вибору, окрім як замінити обладнання.

Щоб обслуговувати Nintendo Switch, уникнення нестандартної мікропрограми є простим, але вартим запобіжних заходів, особливо якщо ви хочете захистити свій обліковий запис Nintendo та консоль.

Обслуговуйте свій Nintendo Switch далеко до майбутніх поколінь консолей

Працюючи над обслуговуванням Nintendo Switch будь-яким із наведених вище методів, ви працюєте над тим, щоб гарантувати життєвий цикл вашої консолі.

І з появою нових поколінь консолей, тому, обслуговуючи свій Switch, ви можете мати здорову консоль далеко після закінчення покоління ігор Nintendo Switch.