5 способів ефективно використати свій застарілий iPhone 4

| | 0 Comments| 6:30 AM
Categories:

Тепер, коли iOS 8 вийшла, ваш iPhone 4 фактично застарів з точки зору ОС. Якщо iPhone 4 не буде отримувати оновлення ОС, він також не підтримує деякі основні функції iOS 6 і iOS 7, такі як Siri та можливість знімати панорами. Крім того, телефон не дуже добре впорався з оновленням iOS 7; це сповільнило роботу телефону, і лише після того, як Apple випустила оновлення з виправленням продуктивності для iPhone 4, ситуація покращилася. Отже, якщо у вас все ще є iPhone 4, яким ви користувалися, або якщо ви не використовуєте його, що ви можете зробити з ним тепер, коли доступні значно швидші пристрої? Ось п’ять запропонованих варіантів використання, які можуть дозволити вам використовувати його як щось більше, ніж серйозно дороге прес-пап’є.

Ігри

Ми знаємо, що iPhone 4 старий, ми знаємо, що в ньому немає Siri, і ми знаємо, що iOS 7 працює повільно, але це не означає, що апаратне забезпечення пристрою абсолютно безнадійне. Він більш ніж здатний запускати ігри, які, як ми всі знаємо, споживають значну батарею та простір. Ви б добре подумали, перш ніж діставати телефон і грати в марафон Candy Crush, тому що ви не можете дозволити собі витрачати цей акумулятор, поки ви в дорозі. Ви можете присвятити iPhone іграм і брати пристрій у тривалі подорожі, щоб розважити себе або дітей, які можуть подорожувати з вами. На iPhone 4 можна легко запускати такі ігри, як Candy Crush to Infinity Blade. Інші дивовижні назви, як-от Dots, Letterpress, Tall Chess, Badland і Sword Sworcery, плавно працюють на ньому.

  Як завантажити кілька файлів у Dropbox одночасно за допомогою iPhone або iPad

Ваш телефон у соціальних мережах

Якщо ви надзвичайно активні в соціальних мережах, ділитеся тим, що ви їли на обід в Instagram, пишете в Твіттері щось, що щойно почули, або просто перевіряєте своє улюблене місце на Foursquare та/або Facebook, тоді подумайте про використання свого старого iPhone 4 як спеціального телефон у соціальних мережах. Вам також буде легше відпочити, просто відклавши старий телефон. Ви також можете використовувати його виключно для дзвінків по Skype або Facetime і заощадити заряд акумулятора вашого основного телефону.

Камера та фотографія… Для дітей

Якщо ви вирішите перейти на iPhone 6 або 6 Plus, ви навряд чи захочете використовувати iPhone 4 для зйомки важливих або навіть повсякденних моментів. Таким чином, ви отримаєте телефон і його 5-мегапіксельну повнофункціональну камеру. Подаруйте його дітям у вашій родині. Діти вже в молодшому віці користуються телефонами, тому дати їм пристрій із функціонуючою та досить хорошою камерою, а також можливістю підтримки безлічі чудових програм для редагування фотографій має багато сенсу.

  Як змінити адресу та налаштування DNS-сервера для вашого комп’ютера

Ваш музичний скарб

Apple скасувала модель на 32 ГБ, тому, якщо ви купуєте iPhone 6/6 Plus, вам доведеться заплатити за більше пам’яті. Якщо ви хочете обійтися пристроєм на 16 ГБ або 64 ГБ, знаючи, що ігри будуть більше, а для потужніших пристроїв з’являться потужніші програми, ви можете розглянути можливість використання iPhone 4 як iPod (зараз вимерлих) . Зберігайте свою музичну бібліотеку на пристрої та використовуйте її, щоб слухати музику в дорозі. Ви не будете турбуватися про час автономної роботи або поводження з телефоном так, ніби він зі скла (а це і є, але ви розумієте, що я маю на увазі).

  Навіщо потрібен графічний планшет для Photoshop

Втеча з в’язниці та експерименти

Нещодавно я отримав iPhone 3G. Це був стародавній пристрій, і вдихнути в нього нове життя було чудовим досвідом. Візьміть свій iPhone 4 з усвідомленням того, що на ньому більше немає ваших важливих даних і що iPhone надзвичайно складно обробити, і випробуйте всі божевільні речі, які ви коли-небудь хотіли спробувати зі своїм телефоном. Зробіть джейлбрейк, спробуйте налаштування, експериментуйте. Я б зайшов так далеко, щоб запропонувати вам відкрити його і подивитися навколо, що я завжди хотів зробити з iPhone, але не мав наважливості спробувати.

Повідомте нам, чи добре ви використовуєте старий пристрій? Дайте нам знати в коментарях.