5 сканерів резюме, якими можна скористатися для створення зручного для ATS резюме

Створення зручного для ATS резюме без сторонньої допомоги є важким завданням, тому більшість людей працюють зі сканерами резюме. Однак, як і будь-яке інше програмне забезпечення, незліченна кількість сканерів резюме доступна в Інтернеті. Поганий сканер резюме навряд чи зробить ваше резюме настільки відповідним ATS, як це має бути, що може негативно вплинути на ваші шанси на роботу.

Тим не менш, які сканери резюме ви можете використовувати, щоб покращити своє резюме та зробити його сумісним із програмним забезпеченням для відстеження кандидатів? Тут ми склали список із п’яти надійних сканерів резюме, щоб розробити резюме, зручне для ATS, і поради щодо їх використання. Давайте зануримося.

Resume Worded є одним із найпопулярніших сканерів резюме, які використовуються сьогодні, і це не без підстав. Цей інструмент резюме на основі штучного інтелекту, представлений у кількох публікаціях і якому довіряють понад мільйон людей у ​​всьому світі, є найкращим вибором.

Отже, чому цей інструмент отримав таке широке визнання? По-перше, він пропонує багаторазове безкоштовне сканування резюме та повертає оцінку, щоб сказати вам, наскільки ATS-зручне ваше резюме. Він також містить підказки та дії щодо покращення цієї оцінки залежно від її недоліків. Крім того, отримайте безкоштовні шаблони, сумісні з ATS, які ви можете редагувати в MS Word або Google Docs, щоб структурувати та написати зручне для ATS резюме.

Крім того, Resume Worded надає сканер ключових слів резюме, який дає вам ключові слова, які ви можете включити у своє резюме для опису вашої посади. Крім сумісності з ATS, ви хочете переконатися, що ваше резюме представляє вас як найкращого кандидата на роботу. За допомогою цього інструменту ви можете сканувати розділи своїх навичок і досвіду, щоб порівняти їх із вимогами роботодавців і внести корективи.

Цей інструмент безкоштовний, але вам потрібна професійна версія, щоб переглянути більше пропозицій. Крім того, ви повинні використовувати його правильно, щоб отримати потрібні результати. Переконайтеся, що ваше резюме є файлом PDF або DOCX розміром менше 2 МБ і не містить зображень або відсканованих документів. Це дозволяє інструменту робити правильні оцінки та уникати помилок. Крім того, виберіть правильний рівень кар’єри для вас; наприклад, не вибирайте оцінювання середнього рівня як новачок.

Jobscan — це веб-сайт, який містить численні інструменти, за допомогою яких ви можете покращити свої шанси на роботу. Його розділ резюме містить кілька ресурсів для покращення вашого резюме, включаючи засіб перевірки резюме, шаблони та письмові посібники. Подібно до Resume Worded, цей інструмент широко використовується з оглядами співробітників компаній із найвищим рейтингом та інтеграцією на кількох сайтах вакансій.

Ви можете використовувати цей інструмент резюме, щоб оцінити відповідність наявного резюме ATS вашій посаді та отримати персоналізовані пропозиції. Ще краще, його функція Power Edit дозволяє впроваджувати ці пропозиції в режимі реального часу на веб-сайті та оптимізувати своє резюме для ATS і ключових слів роботи. За бажанням ви можете відредагувати будь-який із 12 безкоштовних шаблонів резюме відповідно до вашої посади або скористатися безкоштовним конструктором резюме Jobscan, щоб створити ідеальне резюме ATS.

Читати вказівки та ресурси – це чудово, але немає нічого, як практичний приклад, який допоможе вам створити своє резюме. На Jobscan ви можете отримати доступ до 72 безкоштовних зразків кількох посадових ролей, які ви можете вивчити, перш ніж створювати свою. На додаток до цих зразків ви отримаєте докладні пояснення, які пояснюють, чим виділяється кожен зразок. Таким чином, ви можете використовувати ці поради у своєму резюме.

Зауважте, що, незважаючи на те, що існує безкоштовна версія, ви повинні платити за доступ до певних функцій. Безкоштовна версія надає вам обмежені сканування резюме та ключові слова щомісяця, але ви можете платити 49,95 доларів США щомісяця або 89,95 доларів США кожні три місяці. З платними версіями ви маєте необмежену кількість сканувань резюме, доступ до зручних шаблонів ATS та інші чудові переваги.

Масштабування тестів ATS роботодавців недостатньо, щоб отримати роботу; ви також повинні переконатися, що ваше резюме високо оцінюється в результатах ATS. Для цього ваше резюме має містити необхідні навички та вимоги, і SkillSyncer є ідеальним інструментом, який допоможе.

Як випливає з назви, SkillSyncer ретельно перевіряє ваші навички відповідно до опису посади, щоб позиціонувати вас як правильного кандидата. Цей інструмент перевіряє вимоги до вашого списку вакансій, відсіює жорсткі та м’які навички та порівнює цей список із вмістом вашого резюме. Потім він виводить матриці для кожного, показуючи вам, де вам потрібно вдосконалити, зі стислим списком ключових слів, які слід включити у ваше резюме.

Окрім ключових слів, SkillSyncer також перевіряє важливі функції, які покращують видимість вашого резюме. До них входять назви, кількість слів, досягнення, вибір дієслів, контактна інформація та форматування дати. Однак вам потрібно оновити до преміум-класу, щоб переглянути деякі з цих пропозицій.

Крім того, безкоштовна версія дає вам два початкових сканування з додаванням щопонеділка, тоді як ви отримуєте необмежену кількість сканувань з платними версіями. Оновлення до преміум-версії коштує 14,95 доларів США на місяць або 34,86 доларів США кожні три місяці.

Іноді вам може знадобитися написати нове резюме, а не оптимізувати вже існуюче. За таких обставин Zety — це засіб перевірки резюме, який вам потрібен. Залежно від того, яке завдання ви хочете виконати, цей інструмент виконує функції перевірки та створення резюме.

Zety — це фантастичний інструмент для створення резюме, який містить усе: від перевірки пунктуації та граматики до пропозицій ключових слів. Після написання (або завантаження) вашого резюме він порівнює його зі списком вакансій, які вас цікавлять, і показує його оцінку та репутацію на цій посаді. На щастя, він не лише показує вам, що не так, але й підказує, як вирішити кожну проблему.

Скріншот Джошуа Адегоке – посилання на авторство не потрібне

Його аспекти ATS однаково потужні та оцінюють вашу контактну інформацію, забезпечують захопливість вашого резюме та пропонують фрази з вимірними результатами, щоб заінтригувати роботодавців.

Однією з визначних функцій цього засобу перевірки резюме є його здатність порівнювати ваше резюме з аналогічними резюме в базі даних. Таким чином ви зможете на власні очі побачити, як ви, ймовірно, будете працювати, змагаючись за посаду з іншими кваліфікованими кандидатами.

Zety коштує 23,70 доларів на місяць, але ви можете почати з двотижневої пробної версії за 2,70 доларів, якщо вам потрібно додатково переконатися.

Як і Zety, LiveCareer є конструктором резюме з вбудованими функціями перевірки та сканування. По-перше, або імпортуйте наявне резюме, або створіть нове, використовуючи будь-який із їхніх привабливих шаблонів. Після цього ви можете застосувати запропоновані зміни за допомогою кнопки «Виправити/покращити резюме» на інформаційній панелі.

Натиснувши цю кнопку, ви зможете переглянути помилки у своєму резюме та виправлення, які ви можете внести, щоб зробити його зручним для ATS. Сканер також може запропонувати ключові слова, які допоможуть вам налаштувати своє резюме відповідно до введеного списку вакансій. Впроваджуйте ці зміни, доки оцінка вашого резюме не досягне прийнятного рівня, і ви не отримаєте схвалення від LiveCareer.

Цей інструмент пропонує послуги, подібні до Zety, але за більш доступною ціною 5,95 доларів США кожні три місяці.

Написання надійного резюме, зручного для ATS, є однією з найскладніших частин пошуку роботи. Але за допомогою сучасних інструментів резюме ви можете зробити це швидко. Використовуйте можливості штучного інтелекту сканерів резюме та конструкторів і підвищте свої шанси знайти роботу своєї мрії.