5 сайтів і додатків із рекомендаціями книг на основі штучного інтелекту

| | 0 Comments| 8:59 AM
Categories:

Чи зможе ChatGPT знайти найкращу наступну книгу, яку ви будете любити читати? Ці механізми рекомендацій книг на основі штучного інтелекту приймають ваші детальні підказки або визначають ваші вподобання, щоб запропонувати вам ідеальний перегортач сторінок.

1. Знайдіть свою наступну книгу (Інтернет): пропозиції книг із підказок ChatGPT

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

Find Your Next Book (FYNB) називає його бібліотекарем на основі штучного інтелекту. Бот, заснований на OpenAI, «прочитав» велику базу книг і тепер може рекомендувати, що вам варто прочитати на основі будь-якого запиту. Він обробляє природну мову та закликає вас детально вказати ваші запити. Тож замість того, щоб писати щось на кшталт «таємниче вбивство», напишіть ефективну підказку ChatGPT на кшталт «таємниче вбивство, дія якого відбувається в майбутньому, але не в антиутопічному світі».

FYNB займе кілька хвилин, щоб обробити ваш запит, а потім надасть вам одну рекомендацію за раз. Сторінка рекомендацій містить короткий виклад того, чому штучний інтелект вважає, що теми книги відповідають тому, що ви хочете прочитати, а також створений не штучним інтелектом опис книги, наприклад те, що ви, ймовірно, знайдете на задній обкладинці. Якщо ви не задоволені результатом, натисніть кнопку «Наступна книга», щоб отримати іншу рекомендацію з таким же запитом.

  9 програм для вивчення мови жестів для початківців

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

Сона – це «помічник зі штучним інтелектом, який любить книги» з одного з наших улюблених сайтів із рекомендаціями нових книг, Read This Twice. Read This Twice збирає назви, які знаменитості та впливові особистості сказали, що кожен повинен прочитати, з рейтингом для найбільш часто рекомендованих для прочитання.

Ви можете писати довгі та конкретні підказки, і рекомендації Sona покращаться, якщо ви додасте більше деталей про те, що ви шукаєте. Результати являють собою довгий сувій із двома колонками рекомендацій, де показано обкладинку книги, назву, автора й опис. Серед додатків для рекомендацій книг на основі штучного інтелекту це найшвидший спосіб перегляду багатьох запропонованих назв.

Однак у результатах Сона, на жаль, не покладається на основний досвід Read This Twice, показуючи, які книги рекомендовані впливовою особою. Однак існує обхідний шлях. Якщо ви зареєструєтесь на сайті, ви зможете додати ці книги до своєї особистої бібліотеки та зайти туди, щоб побачити, хто рекламував книгу.

3. Наступні три книги (Інтернет): фільтрування рекомендованих книг за типом, жанром, довжиною, стилем

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

Розробник Анукріт Джайн вважає, що коли хтось шукає рекомендації щодо книги, не корисно перевантажувати їх надто великим вибором. Натомість наявність трьох варіантів дає вам баланс різноманітності та простоти. Це те, що ви отримуєте від Next Three Books і його пропозицій книг на основі штучного інтелекту.

  8 партнерів з мобільних вимірювань (MMP), якими можна скористатися у 2022 році

Перш ніж написати підказку для ШІ, вам спочатку потрібно вибрати кілька речей:

  • Тип книги: бізнес, самодопомога, біографія або роман
  • Жанр: містика, романтика, фентезі, жахи, наукова фантастика, історична фантастика або кримінал
  • Довжина: коротка, середня, довга або будь-якої довжини
  • Стиль написання: безтурботний, напружений, химерний, похмурий, поетичний, творчий або гостросюжетний

У підказці Наступні три книги дозволяють вам дещо відрізнятися від інших механізмів рекомендацій книг на основі ШІ. Він хоче, щоб ви поділилися своїми улюбленими книгами та навіть особистими даними, такими як вік, професія чи сфера діяльності.

Після аналізу ваших введених результатів ви отримаєте три прості картки, які містять назву книги, ім’я автора та дворядковий опис. Якщо книгу рекомендував хтось відомий чи інший автор, Next Three Books додасть цей контекст до картки.

4. Readow (Веб): Рекомендації книг AI на основі ваших лайків

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

Більшість сайтів із рекомендаціями книг із штучним інтелектом хочуть використовувати потужність ChatGPT, щоб дозволити вам написати просте речення про те, що ви шукаєте, так само, як ви б запитали друга. Але визначити правильну підказку може бути важко, якщо ви до цього не звикли. Якщо вам важко працювати з іншими програмами, спробуйте Readow.

Readow просто хоче, щоб ви сказали його ШІ, які ваші улюблені книги, і він почне пропонувати рекомендації на основі ваших уподобань. Немає обмежень щодо кількості книг, які ви можете додати; насправді, чим більше книг ви додаєте, тим краще він розуміє ваш смак і пропонує відповідні результати.

  Як зберегти рядок меню на Mac у повноекранному режимі

Щоразу, коли ви додаєте або видаляєте особистий фаворит, Readow оновлюватиме результати за допомогою 30 рекомендованих книг. Ви можете вподобати книги з рекомендацій, щоб додати їх у вибране, або видалити їх із рекомендацій, щоб вказати ШІ, що він не повинен пропонувати схожі назви.

5. КнигиAI (Android, iOS): Маєте рекомендації? Читайте підсумки ШІ без спойлерів

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

BooksAI не є системою рекомендацій книг, але є безцінним інструментом для пошуку книги, яку ви хотіли б прочитати. Якщо ви відвідували будь-який із наведених вище сайтів і вас заінтригувала назва, знайдіть її на BooksAI, щоб прочитати короткий виклад її вмісту, згенерований ШІ.

На відміну від багатьох інших узагальнювачів книг зі штучним інтелектом на основі ChatGPT, BooksAI представив три способи дізнатися, про що книга. По-перше, ви можете попросити штучний інтелект надати вам короткий виклад без спойлерів, який буде більш детальним, ніж обкладинка книги, але не видає основних сюжетних моментів чи поворотів. Якщо ви влаштовуєте спойлери, ви можете перейти до детального резюме або резюме за розділами, щоб розбити кожен розділ.

BooksAI також надає вам ці резюме дев’ятьма мовами, а не лише англійською, що робить його ідеальним для тих, для кого мова не є рідною. Додаток також містить списки рекомендованої літератури від знаменитостей і впливових умів.

Завантажити: BooksAI для Android | iOS (безкоштовно)

Дайте шанс Serendipity

Ці механізми рекомендацій щодо книг на основі штучного інтелекту можуть напрочуд добре визначити, чого б ви хотіли. Але декому може здатися, що це позбавляє нас досвіду входити в книжковий магазин, брати випадковий роман і відкривати для себе цікаве читання. Щоб ви знали, ви також можете дати шанс цій випадковості онлайн.