techukraine.net techukraine.net 5 розширень Wellness у новій вкладці Chrome для зміцнення психічного здоров’я та зняття стресу

5 розширень Wellness у новій вкладці Chrome для зміцнення психічного здоров’я та зняття стресу

Categories:

Коли ви перебуваєте в середині напруженого робочого дня, легко забути про деякі дрібні практики, які можуть допомогти вам досягти здорового психічного стану. Але що, якщо наступного разу, коли ви відкриватимете нову вкладку, ви отримаєте нагадування зробити саме це?

Ці розширення Chrome замінюють сторінку нової вкладки за замовчуванням інструментами здоров’я для медитації, дихальної роботи, ведення журналу, відстеження настрою, розтяжки та афірмацій. Вам не потрібно використовувати це щоразу, коли ви відкриваєте нову вкладку, але час від часу цей м’який поштовх – це все, що вам знадобиться, щоб позбутися негативного мислення.

Oasis — це комплексне розширення для доступу до багатьох оздоровчих практик і інструментів щоразу, коли ви відкриваєте нову вкладку. Він відображає класичну картину разом із поточною датою та часом. Ви можете отримати доступ до трьох його основних елементів одним клацанням:

  • Журнал для запису думок і почуттів, який ви можете редагувати кілька разів протягом дня. Ви також побачите календар, коли ви писали в щоденнику, а коли ні.
  • Сеанси медитації та дихання під керівництвом для зменшення стресу та тривоги, а також для очищення розуму. Анімаційні вправи на дихання особливо корисні, щоб пам’ятати про перерву та перегрупуватися під час напруженого робочого дня.
  • Щоденник настрою, щоб перевірити, як ви себе почуваєте та чому ви так себе почуваєте в даний момент.

Oasis відстежуватиме ваші дані та пропонуватиме статистику, коли захочете. Це не найкраща програма з точки зору дизайну та використання, але якщо ви шукаєте комплексне рішення для різних оздоровчих практик, це розширення добре впорається зі своєю роботою. У преміум-версії Oasis також є більше елементів, таких як стресори та засоби для полегшення, керовані вправи на уявлення тощо.

Завантажити: Оазис для Chrome (безкоштовно)

2. Поміркуйте (Chrome): Швидко створюйте різні записи журналу в новій вкладці

Ви знаєте, що щоденне ведення щоденників – це хороша звичка, але зробити це частиною свого життя насправді складно. Ponder намагається полегшити це, пропонуючи вам писати запис у журналі кожного разу, коли ви відкриваєте нову вкладку. Насправді це один із найкрутіших додатків для ведення мікрожурналів, щоб розвивати практику.

  Спробуйте MinIO – високоефективне сховище об’єктів, сумісне з S3

У Ponder є два основні режими написання запису: короткі відповіді на щоденні підказки та довгий журнал. Ви можете легко перемикатися між ними в будь-який момент. Наприклад, короткі відповіді включають категорії щоденної продуктивності, щоденних списків і щоденних роздумів, де Ponder задасть вам запитання, щоб спонукати вас відповісти на цю тему. Але якщо ви маєте настрій написати довший щоденник, перейдіть до категорій творчості, саморефлексії чи вільного письма. Знову ж таки, кожен із них містить підказку, на яку ви можете відповісти, щоб вам не було зусиль, щоб зрозуміти, що написати.

Якщо цього стане занадто багато, ви можете заборонити Ponder пропонувати вам написати запис у кожній новій вкладці. Ви можете будь-коли переглянути минулі записи та переглянути їх за календарними датами. Ponder також збирає аналітичні дані про ваш щоденник, наприклад вашу послідовність, загальну кількість написаних слів тощо.

Завантажити: Розмірковувати за Chrome (безкоштовно)

3. NimbusMind (Chrome, Firefox, Android, iOS): 5-хвилинні медитації під керівництвом у новій вкладці

У вашій новій вкладці NimbusMind пропонує серію 5-хвилинних медитацій, які допоможуть вам вирішити будь-які проблеми чи ситуації, з якими ви зараз стикаєтеся. Поточний список містить короткі посібники щодо тривожних подій, загальної тривоги, сканування тіла, екстреної ситуації, зосередженості, щастя, розслаблення, ранку, відпусту, сну, ходьби, депресії, впевненості, здорового старіння, стосунків, чуттєвості та змін у житті. Це ідеальний тип швидкої та мінімалістичної медитації для уважності та зняття стресу.

  Як захистити себе від атаки Pharming

Медитації обмежені 5 хвилинами в безкоштовній версії, але ви можете розблокувати 2, 3, 10 і 20-хвилинні версії в NimbusMind Premium за $9,99 на рік. Розширення Chrome також пропонує дві серії медитацій (основи медитації та перші кроки до медитації) безкоштовно, а інші серії доступні підписникам.

Крім цих медитацій, NimbusMind також пропонує заспокійливі фонові звуки, які допоможуть вам розслабитися або зосередитися. Він також має кілька фонових музичних треків. У безкоштовній версії ви можете вибрати лише звуки річки чи птахів у лісі та фонову музику для медитації, але ви можете розблокувати кілька інших звуків навколишнього середовища та музичних треків у платній версії.

Завантажити: NimbusMind для Chrome | Firefox (безкоштовно)

Завантажити: NimbusMind для Android | iOS (безкоштовно)

4. дзен розум (Chrome): нагадування та посібники щодо розтяжки та здорових звичок

Zen Mind надає вам безліч інструментів не лише для зміцнення психічного, але й фізичного здоров’я. Як і деякі інші розширення, воно включає зону медитації на 5, 10 або 15 хвилин, де ви практикуєте усвідомлене дихання із заспокійливими фоновими звуками. Ви також можете відтворювати будь-які заспокійливі звуки навколишнього середовища, не входячи в зону медитації.

Подібно до того, як інші програми пропонують керовані медитації, Zen Mind пропонує керовані розтяжки. Важливо робити вправи на розтяжку, щоб виправити поставу і підвищити настрій, особливо тим, хто проводить кілька годин за комп’ютером. Zen Mind також пропонує нагадувати (30 хвилин, одну годину або дві години) про необхідність пити воду, виправляти поставу, робити розтяжки, їсти фрукти або медитувати.

  Як інтегрувати LibreOffice з Nextcloud

Інформаційна панель програми просить вас написати одне завдання, на якому ви хочете зосередитися прямо зараз. Ви також можете перейти в «Режим фокусування» для глибокої роботи.

Завантажити: Zen Mind для Chrome (безкоштовно)

5. Потік афірмацій (Chrome): позитивні твердження в кожній новій вкладці

Існує поширена школа думок, згідно з якою наш розум надто часто втягує нас у сумніви в собі та песимістичні погляди, і нам потрібно час від часу м’яко відштовхувати від негативу. Позитивні твердження можуть підвищити вашу мотивацію, допомогти вам відчути себе спокійніше та налаштувати ваш розум, щоб знати свої цілі та відкинути нав’язливі думки.

Affirmations Flow — це просте розширення для Chrome, створене тренером позитиву Гітою Панді, щоб допомогти будь-кому отримувати ніжний поштовх кожного разу, коли він відкриває нову вкладку у своєму веб-переглядачі. На тлі кольорових бульбашок, що танцюють на екрані, ви побачите випадкове нове позитивне твердження з кожною новою вкладкою, яку ви відкриваєте.

Розширення постачається з кількома вбудованими позитивними афірмаціями, але заохочує вас додавати власні спеціальні афірмації, які важливі для вас. Він має корисну можливість імпортувати електронну таблицю афірмацій (або експортувати власні твердження, які ви створюєте в програмі, як користувацьку електронну таблицю). Щоб почати виконувати цю вправу, ви знайдете в Інтернеті багато безкоштовних шаблонів підтверджень.

Завантажити: Потік афірмацій для Chrome (безкоштовно)

Відійдіть від екрану

Незважаючи на те, що всі ці розширення, орієнтовані на оздоровлення, корисні для вашого психічного здоров’я, вони не згадують найкраще, що ви можете зробити, коли ви перенапружені: відійти від екрану. Встаньте, порухайте, подихайте свіжим повітрям і дайте своїм очам і мозку відпочити. Ніщо так не відновлює, як рух.