5 розширень веб-переглядача для покращення сторінки результатів пошуку Google

| | 0 Comments| 9:05 AM
Categories:

Google є провідною пошуковою системою у світі, і ніхто не може заперечити її вправність у пошуку правильних результатів. Але все одно могло бути краще. Від видалення рекламних посилань і небажаних веб-сайтів до додавання згенерованих штучним інтелектом відповідей до ваших результатів пошуку, ці розширення Chrome і додатки Firefox значно покращують сторінку результатів пошуку Google.

Незважаючи на хорошу технологію пошуку Google, сторінка результатів захаращена спонсорованою рекламою, яка часто відсуває ваші улюблені сайти вниз у списку, якщо вони не відповідають вашим ключовим словам. SearchX — це багатоцільовий інструмент для вирішення кількох подібних проблем у результатах пошуку Google. Його особливості включають:

  • Видаліть рекламні оголошення «Рекламні посилання», які з’являються у верхній частині сторінки результатів пошуку. Це гарна ідея зробити це, оскільки, як добре задокументовано, це часто фішингове шахрайство, і клацання результатів пошуку Google може коштувати всіх ваших паролів.
  • Наведіть курсор на посилання, щоб побачити панель попереднього перегляду на самій сторінці результатів пошуку. Вам не потрібно відкривати посилання в новій вкладці або повертатися вперед і назад, щоб знайти ідеальний результат, заощаджуючи кліки.
  • Поставте результати з улюблених веб-сайтів вище, додавши їх до вибраного. Це так само просто, як написати назву веб-сайту, вам не потрібно більше нічого робити, щоб побачити посилання на нього першими на сторінці результатів пошуку.
  • Активуйте кращу релевантність пошуку за допомогою функції «Знайти». Будь-які результати з 50% або більше ключових збігів для вашого пошукового запиту будуть позначені зеленою галочкою поруч із посиланням.

Завантажити: SearchX для Chrome (безкоштовно)

2. uЧорний список (Chrome, Firefox, Safari): приховайте небажані сайти в результатах пошуку

Надано uBlacklist: https://github.com/iorate/ublacklist

  4 приклади життєво важливих команд Dig, які слід знати системному адміністратору чи розробнику

Google запам’ятовує сайти, які ви відвідували в минулому, і ставить їх вище в наступних результатах пошуку. Але це може призвести до негативних наслідків для веб-сайтів, які вам раніше подобалися, але тепер ви хочете їх уникати, як-от інформаційні організації, які більше не відповідають вашій політичній позиції. uBlacklist — це чудове розширення, яке блокує показ певних веб-сайтів у результатах пошуку Google.

Ви можете додати простий список сайтів на сторінку параметрів розширення, а також імпортувати або експортувати цей список. Існує спеціальне форматування для додавання сайтів, але це досить просто. Альтернативний спосіб – пошукати щось у Google, і ви побачите опцію «Заблокувати цей сайт» біля кожного результату пошуку. Натисніть цю кнопку, щоб видалити цей сайт із усіх майбутніх результатів.

Результати пошуку показують, скільки сайтів було заблоковано або приховано, і ви можете їх показати. Окрім Google, uBlacklist також підтримує Bing, Brave, DuckDuckGo, Ecosia, Qwant, Searx, Startpage.com, Yahoo! ЯПОНІЯ, Яндекс.

Завантажити: uBlacklist для Chrome | Firefox | Сафарі (безкоштовно)

3. Пропозиція (Chrome): отримуйте результати ChatGPT разом із результатами пошуку Google

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

Усі знають, наскільки потужним є ChatGPT і скільки цікавих речей ви можете з ним робити. Однак ChatGPT не шукає в Інтернеті, коли ви запитуєте його. Suggety поєднує пошукову майстерність Google із розумним штучним інтелектом GPT-3, щоб надати вам відповідь, згенеровану штучним інтелектом, на кожен пошуковий запит.

  Як упорядкувати програми за папками на вашому iPhone

Suggesty не розкриває вашу особу під час надсилання запиту до GPT-3, зберігаючи ваш запит анонімним. Результат відображається у верхній частині сторінки результатів пошуку, і вам часто доведеться чекати кілька секунд після появи результатів пошуку, щоб з’явилася відповідь Suggesty.

Розширення чудово підходить для таких речей, як переклад речень або абзаців різними мовами, пошук рецептів та інструкцій або виправлення граматики. Зауважте, що ви отримаєте лише результат і не зможете запитувати цей результат далі, як це зазвичай буває з ChatGPT. Для цього ви можете спробувати таке розширення, як ChatGPT Everywhere, щоб отримати доступ до ChatGPT будь-де.

Завантажити: Пропозиція для Chrome (безкоштовно)

Скріншот автора: Міхір Паткар – посилання на джерело не потрібне

ШІ-конкурент ChatGPT від Google називається Bard, і Google поспішає сказати, що це не пошукова система. Але знаючи, що люди хочуть використовувати результати пошуку та результати ШІ разом, компанія також запустила офіційне розширення для цього. Після того, як ви встановили Шукати всюди за допомогою Google Bard, ваш пошуковий запит також шукатиме те саме в Google Bard і відображатиме результати поруч.

На сторінці результатів пошуку ви знайдете діалогове вікно для спілкування з Google Bard поруч зі списком ваших посилань. Це відображається над звичайним попереднім переглядом Knowledge Graph, який містить багато результатів пошуку. Вам потрібно буде ввійти в Google Bard під час першого використання програми за допомогою свого звичайного облікового запису Google.

Як не дивно, пошук усюди за допомогою Google Bard також дає вам доступ до ChatGPT. Ви можете переключатися між Bard і ChatGPT простим клацанням, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис ChatGPT. Діалогове вікно також має нічний режим, якщо ви хочете, щоб воно виділялося.

  Не будьте жертвою – знайдіть приховану камеру в готелях, туалетах тощо

Завантажити: шукайте всюди за допомогою Google Bard для Chrome (безкоштовно)

5. Навігатор веб-пошуку (Chrome, Firefox, Edge): комбінації клавіш для результатів пошуку

Досвідчені користувачі знають, наскільки швидше можна виконувати завдання, якщо знати комбінації клавіш, а не тягнутися щоразу до миші чи трекпада. Навігатор веб-пошуку додає комбінації клавіш на сторінку результатів пошуку Google, щоб ви могли переглядати посилання, використовуючи лише клавіатуру.

Ви можете прокручувати посилання вгору та вниз, відкривати їх у фоновій або передній частині вкладки, переходити до інших розділів, наприклад «Карти» чи «Зображення», переходити до наступної чи попередньої сторінки та фільтрувати результати за часом або релевантністю. Ви також можете переміщатися між картками результатів пошуку Google, такими як Головні новини або вбудовані твіти.

Повний список стандартних комбінацій клавіш доступний на головному веб-сайті. У параметрах розширення ви також можете налаштувати будь-яке сполучення клавіш. Окрім Google, Web Search Navigator також працює з кількома іншими сайтами, такими як YouTube і Amazon.

Завантажити: Навігатор веб-пошуку для Chrome | Firefox | Край (безкоштовно)

Ви пробували експериментальну пошукову систему Google із штучним інтелектом?

Незважаючи на те, що ці розширення дають змогу ознайомитися з можливостями використання результатів пошуку за допомогою штучного інтелекту, Google також запустив експериментальну пошукову систему на основі штучного інтелекту під назвою Пошуковий генеративний досвід (SGE). Будь-хто може приєднатися до експерименту, який доповнює ваші результати пошуку відповідями штучного інтелекту, пропонованими додатковими запитаннями та підсумками важливої ​​інформації.