5 речей, які потрібно зробити, якщо ваш обліковий запис Nintendo зламали

На жаль, будь-який онлайн-акаунт може бути зламаний, навіть ваш обліковий запис Nintendo. Бути зламаним ніколи не приємно, це часто страшно, і нікому не подобається, коли його конфіденційність порушують. Але якщо ваш обліковий запис зламано, завжди потрібно негайно вжити заходів, особливо якщо з ним пов’язана ваша платіжна інформація.

Якщо ви відчуваєте, що ваш обліковий запис Nintendo зламали, ось що ви повинні зробити, щоб захистити свої кошти та зробити все можливе, щоб запобігти цьому в майбутньому.

Як визначити, що ваш обліковий запис Nintendo зламано

Безпека вашого облікового запису важлива для Nintendo, але хакери неймовірно хитрі, і найгірше все ще може статися. Однак існують заходи безпеки, щоб інформувати власників облікових записів про будь-які підозрілі події, які можуть статися з їхнім обліковим записом.

Ці попередження надходять у формі сповіщень електронною поштою, надісланих на вашу поштову скриньку. Якщо ви коли-небудь отримаєте несподіваний електронний лист від Nintendo зі сповіщенням про те, що пристрій, який ви не впізнаєте, під час входу у ваш обліковий запис, або випадкове підтвердження електронної пошти, це досить хороший знак того, що хтось десь намагається отримати доступ до вашого облікового запису.

Що робити, якщо хтось зламав ваш обліковий запис Nintendo

Отримувати ці сповіщення – це чудова попередження, але вам потрібно діяти швидко, щоб захистити свій обліковий запис, поки не стало надто пізно. Але з чого почати? Ось перші дії, які вам слід зробити, якщо ваш обліковий запис Nintendo зламано.

1. Змініть пароль облікового запису Nintendo

Перше, що вам слід зробити, якщо ви відчуваєте, що безпека вашого облікового запису може бути під загрозою, це увійти в обліковий запис Nintendo онлайн і змінити пароль. Таким чином, якщо хтось увійшов у ваш обліковий запис на іншому пристрої, він буде завантажений і не зможе ввійти знову.

Чудове емпіричне правило, яким слід користуватися під час створення нового пароля, полягає в тому, щоб використовувати комбінацію літер, цифр і символів. Однак золоте правило паролів полягає в тому, що не використовуйте один і той самий пароль для всього! Запам’ятовувати багато різних паролів може бути складно, але це, безумовно, того варте. Таким чином, якщо один обліковий запис буде зламано, ваш хакер також не матиме доступу до всього іншого.

Якщо ви вагалися, чи варто зберігати різні паролі для всього, тому що ви боїтеся їх забути, ви завжди можете створити сховище паролів, щоб допомогти вам відстежувати все.

2. Перевірте свою історію покупок в електронному магазині

eShop веде облік усіх ваших покупок. Отже, якщо ви відчуваєте, що хтось проник у ваш обліковий запис, перевірте наявність дивних завантажень — чудовий спосіб підтвердити свої підозри.

Ви можете зробити це, відкривши eShop на комутаторі Nintendo, натиснувши значок користувача у верхньому правому куті та відвідавши розділ Повторне завантаження. Цей список містить інформацію про всі ваші покупки. Якщо там є щось, що ви не впізнаєте, зверніться до Nintendo за адресою support.nintendo.com і працюйте над тим, щоб отримати відшкодування за будь-які шахрайські покупки.

3. Зверніться до свого банку

Якщо хтось використовував дані вашої кредитної картки для купівлі ігор і програм без вашого дозволу, наступним кроком має бути зв’язатися зі своїм банком і призупинити або анулювати вашу картку, перш ніж з неї будуть виведені гроші.

Таким чином, наступного разу, коли хакер спробує зробити покупку, йому не пощастить, і транзакція не пройде. Банк, до якого вам слід звернутися, залежить від вашого особистого постачальника.

4. Вийдіть із усіх пристроїв, пов’язаних із вашим обліковим записом Nintendo

Наступним кроком для захисту вашого облікового запису Nintendo є вихід із усіх пристроїв, з якими може бути пов’язаний ваш обліковий запис. Це включає ваш власний Nintendo Switch, будь-які старі консолі Switch, які у вас були, а також будь-які пристрої ваших друзів або родини, на яких ви входили в обліковий запис раніше.

Це можна зробити, увійшовши у свій обліковий запис Nintendo онлайн, тож не переживайте, якщо ваші друзі живуть на півдорозі країни, і ви не можете просто зайти, щоб швидко вийти з їхнього Nintendo Switch. Щоб вийти з усіх пристроїв онлайн, перейдіть до налаштувань облікового запису, натисніть «Вхід і параметри безпеки» та перевірте свою історію входів. Потім натисніть Вийти з усіх пристроїв.

У вашій історії входів відображається кожен випадок, коли ваш обліковий запис входив на пристрій за останні 30 днів. Це ще один чудовий інструмент, який допоможе вам дізнатися, чи дійсно щось відбувається з вашим обліковим записом.

5. Активуйте двоетапну перевірку

Після того, як ви успішно завантажили будь-кого або всіх хакерів зі свого облікового запису Nintendo, було б чудовою ідеєю застосувати деякі додаткові заходи безпеки, щоб запобігти цьому в майбутньому.

Один із способів захистити свій обліковий запис Nintendo — активувати двоетапну перевірку. Це пропонує ще один рівень безпеки та вимагає від вас підтвердити свою особу не лише простим ім’ям користувача та паролем. Зазвичай це передбачає вхід у ваш обліковий запис електронної пошти для підтвердження вашої особи або надсилання одноразового коду на ваш мобільний пристрій.

Процеси двоетапної перевірки відрізняються, але Nintendo використовує програму Google Authenticator. Ви можете завантажити програму, увійшовши у свій обліковий запис Nintendo онлайн, перейшовши до налаштувань входу та безпеки та натиснувши кнопку «Редагувати» поруч із 2-етапною перевіркою. Це надає вам QR-код, який переведе вас безпосередньо до програми. І не зупиняйтеся на досягнутому, чому б не налаштувати двоетапну перевірку для свого облікового запису PlayStation та інших пристроїв, щоб бути в безпеці.

Зберігайте свою особу та обліковий запис Nintendo в безпеці

Ваш Nintendo Switch має бути безпечним місцем, куди ви можете піти, щоб уникнути щоденних проблем, а не джерелом стресу, коли ви турбуєтеся про крадіжку даних вашої кредитної картки. Якщо у вас є будь-які припущення про те, що з вашим обліковим записом Nintendo може статися щось підозріле, не чекайте підтвердження, перш ніж робити будь-які або всі ці дії. Змінити пароль і налаштувати двоетапну перевірку легко, і це потенційно може заощадити ваші заощадження.

Якщо ваш хакер зломить і змінить ваш пароль раніше, ніж ви зможете, і ви повністю втратите доступ до свого облікового запису, негайно зверніться по допомогу до служби підтримки Nintendo.