5 речей, які ви повинні знати перед видаленням облікового запису Microsoft

Видалення облікового запису Microsoft або будь-якого іншого облікового запису електронної пошти — важливе рішення. Це може значно вплинути на ваше цифрове життя, особливо якщо ви користуєтеся продуктами чи службами Microsoft. Ситуація може погіршитися, якщо ви не знаєте, як і коли відновити його, якщо ви випадково видалили свій обліковий запис.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Незважаючи на це, важливо знати, чого ви досягнете і втратите після видалення облікового запису Microsoft. Щоб допомогти, ми розповімо вам про те, що потрібно пам’ятати перед видаленням облікового запису Microsoft.

1. Ви втратите все, що пов’язано з вашим обліковим записом Microsoft

Коли ви видаляєте обліковий запис Microsoft, ви втрачаєте всі переваги, пов’язані з ним. Ви більше не зможете використовувати свою електронну пошту Outlook, 5 ГБ безкоштовного хмарного сховища OneDrive або будь-які інші програми Microsoft 365. А якщо ви користуєтеся ПК з ОС Windows, ситуація може стати набагато гіршою.

Хоча ви можете використовувати свій ПК, не входячи в обліковий запис Microsoft, ви втратите багато корисних функцій, якщо натомість використовуватимете локальний обліковий запис. Наприклад, вам знадобиться обліковий запис Microsoft, щоб зареєструватися в програмі оцінювання Windows. Щоб мати можливість завантажувати та встановлювати програми з Microsoft Store, також потрібен обліковий запис Microsoft.

Ще один наслідок, з яким ви зіткнетеся, це перевстановлення Windows 11. Якщо колись вам знадобиться перевстановити Windows 11, це буде непросто без облікового запису Microsoft. І навіть якщо вам вдасться перевстановити його без облікового запису, ви не отримаєте найкращу роботу з Windows на своєму ПК.

2. У вас є 60 днів, щоб відновити обліковий запис Microsoft

Якщо видалення облікового запису Microsoft не було продуманим рішенням і ви хочете його повернути, вам пощастило. У вас є до 60 днів, щоб вирішити, чи хочете ви повернути обліковий запис Microsoft. Все, що вам потрібно зробити, це знову ввійти в систему з тими самими обліковими даними, які ви використовували в тепер уже видаленому обліковому записі Microsoft, і ви отримаєте все назад.

У випадку робочих облікових записів пільговий період становить 30 днів, після чого він назавжди видаляється та не може бути відновлений.

3. Скасуйте підписки, пов’язані з вашим обліковим записом Microsoft

Видалення вашого облікового запису Microsoft по суті не припиняє дію ваших підписок, пов’язаних із цим обліковим записом, а це означає, що вам, можливо, доведеться сплатити плату за підписку, коли її поновлять. І найгірше те, що ви не зможете легко скасувати цю підписку.

Крім того, ви не зможете легко вирішити будь-які проблеми з цією підпискою в майбутньому, оскільки ви більше не маєте доступу до облікового запису електронної пошти, пов’язаного з цією службою. Це та сама причина, чому ви не зможете легко скасувати підписку.

Microsoft рекомендує користувачам скасувати всі свої підписки, пов’язані з обліковим записом Microsoft, перш ніж видаляти його. Але якщо ви цього не зробили, скористайтеся всіма перевагами пільгового періоду, про який ми згадували. Ви можете повторно активувати свій обліковий запис протягом 60 днів, скасувати всі свої підписки, а потім видалити його знову.

4. Повідомте іншим, як з вами зв’язатися, перш ніж видаляти обліковий запис Microsoft

Якщо у вас є люди, які спілкуються з вами електронною поштою, яку ви плануєте видалити, не забудьте повідомити їм, як вони можуть з вами зв’язатися, перш ніж видаляти обліковий запис. Альтернативою для вашого облікового запису електронної пошти Microsoft може бути інший обліковий запис електронної пошти з іншої служби, як-от Gmail, облікові записи соціальних мереж або номер телефону.

Однак ваш номер телефону чи облікові записи в соціальних мережах можуть бути надто особистими, щоб ділитися ними. Якщо ви не знаєте їх особисто, вам не слід повідомляти їм свій контактний номер, якщо ви не використовуєте його лише в службових цілях. Коротше кажучи, подумайте про те, з ким ви ділитеся своїми даними.

5. Створіть резервну копію важливих файлів і даних, пов’язаних із вашим обліковим записом Microsoft

Автор зображення: Freepik

Ви втратите все, що пов’язано з обліковим записом Microsoft після його видалення. Це означає, що все, що ви зберегли в OneDrive, і всі ваші електронні листи, які можуть містити вкладення, будуть видалені назавжди після видалення облікового запису Microsoft.

Якщо вам знадобляться ці електронні листи навіть після видалення облікового запису, Outlook дозволить вам спочатку створити резервну копію всіх ваших електронних листів. Що стосується файлів і папок в OneDrive, вам слід шукати альтернативну платформу хмарного зберігання, де ви можете зберігати їх. Є кілька дешевих хмарних платформ зберігання, які можуть легко замінити OneDrive.

Чи варто видаляти обліковий запис Microsoft?

Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. Якщо у вас все ще є пристрій Windows або Xbox, визначитися буде неважко. Вам потрібен обліковий запис Microsoft, щоб використовувати свій ПК або пристрій Xbox на повну, оскільки є функції, які доступні лише за наявності облікового запису.

Ви можете створити обліковий запис Microsoft і скористатися перевагами різноманітних підписок, наприклад Microsoft 365, не купуючи пристрій Windows або консоль Xbox. Наприклад, ви можете безкоштовно користуватися електронними листами Outlook та іншими службами Microsoft 365 з обмеженими функціями на будь-якому пристрої з браузером.

Якщо у вас більше немає пристрою Windows або консолі Xbox і вам байдуже, що пропонує Microsoft 365, видалення облікового запису Microsoft не складе жодних проблем. Знову ж таки, не забудьте створити резервну копію всього важливого перед видаленням облікового запису.

Прийміть обґрунтоване рішення перед видаленням облікового запису Microsoft

Видалення облікового запису Microsoft не повинно бути випадковою думкою, оскільки ви можете пошкодувати про це пізніше. Тому важливо прийняти обґрунтоване рішення щодо видалення облікового запису Microsoft, що можливо лише тоді, коли ви усвідомлюєте всі наслідки. Тепер ви можете вирішити, чи слід видаляти обліковий запис Microsoft.